SZÓRAKOZÁS

Sportold át magad az Újévbe a Griff Évzáró Partyn!

Szerző:
Szabó Anna
Ha még nincs programod az év utolsó előtti napjára és szeretnél rákészülni a szilveszteri bulira, akkor neked is a Griffben a helyed! Verseny, állapotfelmérés, sqaush és finomságok… minden egy helyen, amit az egészségedért megtehetsz!

Griff Évzáró Party

Profi, Női és Amatőr Squash Verseny

Ezúton szeretnénk meghívni Téged és Kedves Családodat egy italra (Laposa Pincészet) december 30-án a Griff Squash & Fitness Club évzáró bulijára.
Ezzel az itallal szeretnénk megköszönni hogy egész évben nálunk játszottatok!

A Verseny Célja: Egy utókarácsonyi elő szilveszteri összejövetel megszervezésével szeretnénk lehetőséget teremteni számotokra - és persze magunknak -, hogy jobban megismerhessétek egymást.

Kategóriák:

Verseny ideje: 2010. december 30 (Csütörtök) - 09 óra
Helyszín: 1113 Budapest, Bartók Béla út 152 - Griff Squash & Fitness Club
Rendező: Szilágyi Gábor - Griff Squash & Fitness Club
Versenybíró: Tóth Béla - A MFSZ Főbírója
Nevezési díj: 3.000 Ft (tartalmaz 1 fő részére ebédet, tombolát és finn szaunát)
Nevezés: griffsquash08@gmail.com e-mail címen, vagy személyesen a Club recepcióján.
Nevezési határidő: 2010. december 23 (Csütörtök)
Lebonyolítás: Dunlop versenylabdával a jelentkezők számától függően csoportmérkőzéses vagy svájci rendszerben. Mindenki számára legalább 2 mérkőzés garantált. A mérkőzéseket PSA versenyeken alkalmazott pontozási rendszerrel, 3 nyert játszmáig játsszuk, játszmánként 11 pontig.
Díjazás: Kupa, Érem, Oklevél