2018. február 22. - Gerzson
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. február 22. - Gerzson
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Varázslatok, amik tényleg jók, és segítenek, de mindenek előtt FEHÉREK! (100 hsz.) Új hozzászólás
Viola-boszi (Topikindító) 2008-09-19 15:29:48 Válasz erre
Sziasztok!

Viola-boszi vagyok, és azért nyitnám ezt a topicot, hogy egy mágikus támpontot is tudjak adni azoknak a kétségbeesett embereknek, akik esetleg már a neten bóklásznak bűbájok és kötések után.
Kötést, és fekete mágiát nem fogsz itt találni! Ez nálam erkölcsi kérdés, sőt védelem is, mert ezek többet ártanak mint használnak. Sőt konkrét mágikus írást sem sokat, hiszen az igazán komolyakról csak utalást írok.
Ha csak beszélgetni akarsz is megtalálsz itt minden nap, bárki is vagy.
Mellékesen jósnőként dolgozom, tehát ez ügyben is felkereshetsz, és nem vagyok egy egetverő legatyásító nőszemély! :)
Segíteni szeretnék, nem kihasználni a szenvedést!
Szóval írj, írjatok nyugodtan, várom a tapasztalatokat, ha voltak. Hiszen ilyen világban élünk, függetlenül attól hogy homokba dugjuk-e amivel gondolkozunk van vagy nem! :)

üdv: Viola-boszi
kisbudhista 2018-02-22 14:47:27 Válasz erre

Nagyon csúnya rontás -átok volt rajtam , amelybe majdnem belehaltam.Minden téren szerencsétlen voltam folyton( Ami valamikor nem volt rám jellemző azért)  .Az egyik kolléganőm meg boszorkányhoz járt és tőle meg szellemeket,démonokat  is kaptam.De ez nem volt elég és még ráadásul a párom régi barátnője fekete mágiát küldött ránk és szerelmi kötéssel vissza akarta csábítani magához.A párom,aki nem hisz az ezotériába  még az íntenzívre is került olyan rosszul lett a kötéstől.Sok híres jóst, mágust,boszorkányt  felkerestem de nem igazan tudtak segíteni.Aztán ajánlás utján egy látó-spiritanító segített,honlapja:www.spiritualisoktatas.hu

Esperantina 2010-03-27 20:10:15 Válasz erre

Ha jóslás érdekel, abban igen, mert visszatértem új formákkal, és új tapasztalatokkal!

A mágiát beszéljük meg személyesen, telefonon. Azért nem számítok fel semmit.

címem: vijolacska@gmail.com

Előzmény: BpiMarcsi - 2009-12-31 05:08:17
BpiMarcsi 2009-12-31 05:08:17 Válasz erre
Kedves Viola-BOSZI! Tudnál nekem segíteni, a párommal jól megvagyunk lassan már 2.5éve , csak az a baj , hogy hiába szeret nem meri kimutatni az érzéseit. Nagy ritkán mikor 1 évbe 3x piás akkor kiderül , hogy igen is fontos vagyok neki.Van erre valamilyen mód , hogy rávegyem néha mutassa ki az érzelmeit? Van 1 másik kérésem valami újat szeretnék belevarázsolni ebbe a kapcsolatba olyan érzést , hogy ne keljen a számlákra és a stressz érzésével foglalkozni. Van erre valami varázslat vagy bűbáj ital? Magamhoz nem akarom kötni csak jobbat akarok kihozni ebből a kapcsolatbol. A VÁLASZODAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM. Búék!:)
Esperantina 2009-09-08 14:25:03 Válasz erre
Az új cím: A Remény szigete
Szerettel várok minden érdeklődőt!

kun kora saluto: Esperantina
Előzmény: Esperantina - 2009-09-08 14:09:55
Esperantina 2009-09-08 14:09:55 Válasz erre
Mondj búcsút a réginek, de üdvözöld az újat! :)
Ma megszületik az új topikom!
A címe: A remény benned él!
Szeretettel várok mindenkit akit érdkel, akit érdekelnek különféle lelki gyakorlatok, pratkikák és jóslások, analízisek és elemzések, térrendezési technikák, vagy egyszerűen csak reménytelen helyzetben van.
Előzmény: Esperantina - 2009-09-07 18:18:13
Esperantina 2009-09-07 18:18:13 Válasz erre
prilla@citromail.hu
Előzmény: M a r i a n n - 2009-09-07 15:57:44
M a r i a n n 2009-09-07 15:57:44 Válasz erre
Köszönöm szépen, kérlek, írd meg az emilcímedet. Én még új vagyok itt és tájékozatlan.
Előzmény: Esperantina - 2009-09-07 14:14:23
Esperantina 2009-09-07 14:47:31 Válasz erre
Holnap, a Kisboldogasszony napján, megszületik az új topik. Nem vagyok dogmatikus vallású, sem katolikus boszi, sem semmi ilyesmi. Egyszerűen minden jóban, és égi segítőben hiszek, ennyi!
És nagyon szeretek szentképet gyűjteni, Máriáról és angyalokról, de tündérmatricákat is, mert nem érzem, hogy ez baj lenne. Aki ismer, tudja, elég sokrétű és sokfelé érdeklődő ember vagyok! :)
Előzmény: Esperantina - 2009-09-07 14:14:23
Esperantina 2009-09-07 14:14:23 Válasz erre
Szintén neked is azt javaslom keress meg emailen, mert ezen dolgozni fogunk részletesen.
Előzmény: M a r i a n n - 2009-09-07 09:20:52
Esperantina 2009-09-07 14:13:20 Válasz erre
Ez számomra is meglepő, hiszen csak a tündérke kártyám alapján definiáltalak, de örülök hogy segített, kérlek keress fel mailben, és megpróbálok segíteni.
Előzmény: Fentegro - 2009-09-07 00:50:03
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 ok, amiért szükség van energiagyógyításra - Főként, ha érzékeny típus vagy!

5 ok, amiért szükség van energiagyógyításra - Főként, ha érzékeny típus vagy!

Volt már olyan, hogy azon elmélkedtél, miért olyan nehéz a szíved? Éppen a kedvenc újságodat olvastad, vagy a legjobb barátoddal ebédeltél, de mégis úgy érezted, mintha a sötétség leple ereszkedne rád. Valószínűleg nagyon érzékeny típus vagy. 

Tovább »
Melyik a kakukktojás? - Nem olyan egyszerű kitalálni, mint azt gondolnád!

Melyik a kakukktojás? - Nem olyan egyszerű kitalálni, mint azt gondolnád!

Imádtad gyerekkorodban az ilyen típusú játékokat, amikor több lehetőség közül kellett kiválasztanod, hogy melyik nem illik oda? Nem csak a gyerekeké ez a játék, sőt, egyre inkább előtérbe kerül újra a felnőttek világában, akik szeretnék megdolgoztatni az agyukat. Ne hagyd ki ennek és egy remek játéknak a lehetőségét! Találd meg a következő két képen az oda nem illő elemet! 

Tovább »
Válassz egy képet és tudd meg, milyen típusú nő vagy igazából - Meglepő lesz az eredmény!

Válassz egy képet és tudd meg, milyen típusú nő vagy igazából - Meglepő lesz az eredmény!

A vizuális tesztek igencsak pontos eredményeket adnak, melyeket világhírű pszichológusok állítottak össze, és amelyek segítségével kiváló jellemrajz vázolható fel. Viselkedésed, szokásaid és a tudatalatti választásaid ugyanis többet elárulnak rólad, mint hinnéd. Most megtudhatod, milyen típusú nő is vagy valójában. Készen állsz?

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila