2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Divat » Csillogó kiegészítők (11 hsz.) Új hozzászólás
Leona44 (Topikindító) 2008-09-10 12:38:28 Válasz erre
Sziasztok!

Tud nekem ajánlani valaki egy olyan boltot, ahol mindenféle csillógó köves kiegészítők vannak a hajcsattoktól, a fülbevalókon át egészen a csillógó övekig?
Imádom a strasszköveket! Ti hogy vagytok ezzel? Ahova lehet, oda csak strasszkövet tetetnék magamon.
Az orromban és a köldökömben is van egy-egy szép kis csillogó kövecske. Szerintetek sok lenne, ha szépségpöttynek is tetenék pierciget?
byalexx 2016-08-10 08:28:19 Válasz erre

A cipő és más ruházati termékek vásárlása sok ember számára jelent nagy feladatot, és nem véletlenül: bár a kínálat rendkívül bőséges, nem könnyű a megfelelő darabokat kiválasztani, legalábbis akkor, ha nem csak a kinézet fontos számunkra, hanem a minőség is. Természetesen a minőség nem mindig van összhangban az árral, attól még, hogy valami drága, nem biztos, hogy jó is, de az tény, hogy a megfelelő minőségért érdemes pénzt áldozni. A Nike termékei már hosszú évtizedek óta szolgálják ki az emberek minden igényét, ami ezen a téren felmerülhet. A Nike a világ szinte minden pontján jelen van, így bármerre is járunk, biztosak lehetünk benne, hogy nem kell lemondanunk jól bevált lábbelinkről, melegítőnkről. - https://www.ecipo.hu/

erzsiszilagyi 2014-05-28 19:39:54 Válasz erre

Sziasztok! egy szép csillógó ékszer szerintem mindig feldobja a megjelenést, mondjuk egy ilyen szett? :) https://www.silver.ag/hu/ezust-szett-cirkonia-negyzet-meretei-54/ bár nem a legolcsóbb megoldás, de szerintem nagyon szép... :) DE amúgyis érdemes itt szétnézi. Nekem a medálok a kedvenceim, de rengeteg szép dolog van!

Zizi1990 2014-02-01 15:20:54 Válasz erre

Nekem most ez az új kedvencem:

http://terezasmiths.com/hu/karkotok/191-brl-01.html

Igazi csillogos divatékszer. De vannak még szép darabok.

csajszi0 2013-12-19 15:21:19 Válasz erre

Amaril!

Megnéztem és nagyon tetszik!!! Szerintem abszolút használható kiegészítő!

Már rendeltem is:))

Előzmény: amaril - 2013-12-18 11:13:37
amaril 2013-12-18 11:13:37 Válasz erre

Sziasztok!

Figyelmetekbe ajánlanám ezt az új és kiváló minőségű kiegészítőt!

Ki próbáltam és nagyon nagy sikere volt (otthon is!!:))

www.onenighttattoo.hu

Illetve érdekelne a véleményetek is!

Köszönöm

szavi5 2013-09-03 12:23:30 Válasz erre

Facebook-on találjátok a Pink Peacock Webáruházat. Elég új, viszont olcsó és stílusos ékszereket telefon kiegészítőket találhattok olcsón! Nézzétek meg, megéri!

szlilla5 2009-12-31 13:58:59 Válasz erre

Én a Flört üzletet tudom ajánlani,bár nem tudom,hogy Pesten hol található és,hogy milyen összegere gondoltál,mert ez nem éppen az olcsó kategória(azért nem is olyan drága:)),de ki lehet fogni ott is egy-egy olcsóbb és kiváló darabot.

Lilian23 2008-11-18 15:45:13 Válasz erre
Sziasztok!
Én a Bijou Brigitte-t ajánlom! Ott orrvérzésig van az üzlet csillogó-villogó ékszerekkel, kiegészítőkkel, mindennel:) Múlt héten vettem ott egy pár szép fülbevalót:)
maryka58 2008-11-18 14:50:06 Válasz erre
Szió!
Lányom fent van a teszveszen,ő árul ilyen csillogós strasszos cuccokat,nagyon jó árban..:)
Kb. fele,mint boltban,főleg Westendben..
Fülbevalókat,gyűrűket,karkötőket és nyakláncot..Mind strasszos és van színes is:)
Ha gondolod küldök neked mail címet stb..
Vagy nem tudom,h itt lehet-e privit küldeni neked?
Előzmény: Leona44 - 2008-09-10 12:38:28
Tündike88 2008-09-10 12:45:50 Válasz erre
Rengeteg strasszos bolt van, ahol csillogó kiegészítőket lehet kapni.
Nekem a kedvecem a Westendbe van, a legalsó szinten a metró felőli bejáratnál, szinte rögtön az elején, bal oldalon. Nemtom mi az üzlet neve.
Amúgy meg szerintem túl sok lenne már a csillogás az arcodon, ha az orrpiercinged mellé még egy szépségpötty is virítana ott.
Szóval szerintem ne csináltasd meg! Inkább rejtsd el a fogadba és legyen egy szép fogékszered!
Azt csak akkor látni, ha mosolyogsz.
Menj el a Clinident Fogászati Centrumba! A www.clinident.hu oldalon ott a cím, és hogy mennyibe kerül!
Előzmény: Leona44 - 2008-09-10 12:38:28
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

A hedonizmus egy ókori görög filozófia, amely szerint a legfontosabb dolog az életben az örömök elérése. Alapelve szerint az élvezet az egyetlen dolog, ami jó egy embernek. Még inkább leegyszerűsítve a hedonista arra törekszik, hogy a lehető legtöbb élvezetet érje el a lehető legkevesebb fájdalom mellett. De ha Te igazi hedonista vagy, akkor ezt mind tudod és ismerős lesz számodra ez a 12 dolog is!

Tovább »
Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila