2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Konyhafortélyok » tuti receptek,egyszerű de nagyszerű (39 hsz.) Új hozzászólás
csikoska (Topikindító) 2008-08-13 19:10:51 Válasz erre
sziasztok !
fiatal lány révén szeretnék minnél több új ízt az asztalra varázsolni, remélem ezen a fórumon az ország valamennyi részéről tudunk kiválló recepteket cserélni, mindenkinek előre is köszönöm
Nmi 2017-06-23 11:00:08 Válasz erre

Sütemények, halak, csirkék, vegán, saláták, italok  http://proteintanacsado.hu/cikkek/recept oldalon. Csak ajánlani tudom mindazoknak, akik szeretnének olyan ételeket főzni, illetve enni, amelyek tudatosan összeválogatott alapanyagokat tartalmaznak. Egészségesek, energiát adnak és gondoskodnak a napi fehérje, vitamin, szénhidrát, ásványi anyag, zsírok beviteléről.

Előzmény: csikoska - 2008-08-13 19:10:51
dangelika 2010-12-12 17:23:23 Válasz erre

Én a Mindmegettéről válogatok, ha többen jelzik, hogy jó a recept, akkor kipróbálom.A Rama sütigyár is jó kis oldal

magika1 2010-12-11 16:00:42 Válasz erre

Kedves Add!

Hát ez a recept igazán naGYON EGYSZERŰ,DE ÉN INKÁBB MARADOK A TÚRÓGOMBÓCNÁL:)

hemos 2010-11-27 18:15:44 Válasz erre

Imádom a gyors és egyszerű recepteket! Tök jókat írtok!

Taciana 2010-11-26 06:14:19 Válasz erre
Szia! Aludttejes pogácsa Hozzávalók: fél liter aludttej fél liter liszt 10 dkg vaj 1 kávéskanál szódabikarbóna só A vajat a liszttel elmorzsoljuk. Hozzáadjuk az aludttejet, ízlés szerint sózzuk, és a szódabikarbónával együtt gyorsan összegyúrjuk. Ujjnyi vastagságúra kinyújtjuk, tetejét bevagdaljuk. Tetszőleges méretű pogácsákat szaggatunk belőle, és 180 fokra előmelegített sütőben kb. 20 perc alatt megsütjük. Sok finom sütireceptet találsz itt:http://tutisutik.hupont.hu
moni122 2010-11-24 14:03:51 Válasz erre

Ez nagyon jól hangzik. Milyen sajttal szoktad csinálni? Lilahagymával is jó? Azt jobban szeretem, mert szelídebb az íze. Ma este úgyis fasírtot csinálok, szóval kipróbálom. Láttam, hogy indult egy receptverseny. Nem nevezel be rá vele? :) Én tervezem, csak még nem tudom melyik találmányommal. http://www.vitaminsziget.com/page.php?id=3

Előzmény: veebeth - 2010-09-15 12:07:32
trinity87 2010-10-26 12:58:16 Válasz erre

Sziasztok!

Nagyon jó őszi recepteket találtam egy honlapon: www.izletes.hu. Gondoltam megosztom veletek. Próbáljátok ki az árpagyöngyös őszi zöldségtálat, nagy siker lesz.

trinity87 2010-10-26 12:45:47 Válasz erre

Sziasztok!

Nagyon jó őszi recepteket találtam egy honlapon: www.izletes.hu. Gondoltam megosztom veletek. Próbáljátok ki az árpagyöngyös őszi zöldségtálat, nagy siker lesz.

Receptműves 2010-10-25 19:08:35 Válasz erre

Sziasztok,

gyorsan, finomat, egyszerűen és elkészíthetőek egészségesen is: http://receptmuves.blogspot.com

Üdv,

Memi

veebeth 2010-09-15 12:07:32 Válasz erre

Sziasztok!

Isteni salátát tudok ajánlani. Fasírt, rántott szelet mellé isteni.

Elkészítési idő: 10-12 perc

2 személyre:

3 db vöröshagyma

2 db zöldalma

3 dl tejföl

1 kicsi tubus majonéz

1 kis reszelt sajt

1-2 csepp citromlé

kis vegeta

A vöröshagymát és zöldalmát megpucoljuk. Az almát kis kockákra daraboljuk (1-1,5 cm) a hagymát kicsit nagyobbacska darabokra vágjuk. Összeöntjük egy tálba.

A tejfölből és majonézből kikeverjük a "mártást" majd hozzáadunk ízlés szerint egy kis vegetát és 1-2 csepp citromlevet. 5-10 dkg sajtot (ki mennyire szereti) ízlés szerint a mártásba reszelünk, majd öntsük rá a hagymás almára. :)

ISTENI!

Tálaljuk fasírtgolyókkal és lehet mellé tenni egy kis tálra füstölt sajtdarabokat. Nagyon passzol.

Ha ízlett írjatok! :) Szép napot!

Előzmény: csikoska - 2008-08-13 19:10:51
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 betegség, ami utolérheti a háziállatokat is - Érdemes erre kellő figyelmet fordítani!

5 betegség, ami utolérheti a háziállatokat is - Érdemes erre kellő figyelmet fordítani!

Vannak olyan betegségek és tünetek, amelyekben az emberek és a háziállatok egyaránt osztoznak és szenvednek. Például a hirtelen fogyás, vagy az étvágytalanság. Ezek a tünetek azt jelezhetik, hogy kisállatkád az alábbi betegségekben szenved.

Tovább »
8 gyakori divatbaki, mely miatt idősebbnek tűnhetsz a korodnál - Ne kövesd el őket!

8 gyakori divatbaki, mely miatt idősebbnek tűnhetsz a korodnál - Ne kövesd el őket!

Az évek során mindenkinek kialakul az egyéni stílusa. Azonban a stílus, amit választasz, nem mindig előnyös számodra, néha idősebbnek tűnhetsz a korodnál. Ezért megmutatjuk az összes olyan stílushibát, amelyekkel éveket öregedhetsz, és van néhány tipp is, hogyan kerüld el őket.

Tovább »
Napi Tarot - Péntek

Napi Tarot - Péntek

A Tarot mai üzenete: "Mindannyian tudjuk, hogy a hideg és logikusan kiszámítható rend mögött egy titkokkal teli misztikus égbolt ragyog. Láthatjuk a világmindenség különböző rétegeit, és tisztában vagyunk annak ellentmondásaival."

Tovább »

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila