2017. augusztus 20. - István, Vajk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 20. - István, Vajk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Szörtelenítés (9 hsz.) Új hozzászólás
Ördögi Angyal (Topikindító) 2008-07-17 21:24:12 Válasz erre
Sziasztok!
Az érdekelne.hogy hogy tudom szörteleníteni ott lent. Probálkoztam borotvával és krémmel de az a baj h olyan lett tőle mint (má bocsánat a kifejezésért) de olyan volt mint a férfiak arca, érdes, borostás és stb stb... A gyantázástol félek mert álitolag fáj. Ha azt akarom sima legyen mégis gyantáztatnom kéne?
ashley85 2011-09-04 15:17:48 Válasz erre

Találtam egy krémet, ami segít abban hogy eltűnjenek a szőrtüszőgyulladás piros foltjai. Nem fog a bőr alá nőni a szőr. Fájdalommentes lesz az epilálás, és egyre kevesebb szőr nő vissza. Egyre több idő lesz a két epilálás vagy gyantázás között. 
Nekem nagyon bevált!
http://www.leilatitka.hu/invited.php?g=1&refid=ZpaaKvpS

bioplanet 2011-08-18 11:20:18 Válasz erre

Szeretné hogy, az év bármely szakaszában főleg nyáron ne kelljen folyton azzal foglalkoznia, hogy esetleg elfelejtett vagy netalán nem volt ideje szőrteleníteni?

Jó lenne ha nem kellene többé takargatni ezen bőrfelületeket?

Bizonyára nincs egyedül ezzel a gonddal, hisz az emberiség egyik legrégebbi kozmetikai problémája köztudottan a nem kívánt szőrzet eltávolítása.

Az UHA Ultra Hair Away Szőrnövekedést gátló spray-t úgy fejlesztették ki, hogy fájdalommentesen távolítsa el a nemkívánatos szőrszálakat, és hatékonyan csökkentse, végül teljesen megszüntesse a szőrszálak visszanövését.

Egyaránt ajánljuk erős vagy gyenge szőrzet alkalmazására, érzékeny bőrűek részére is, melyet egyformán jól alkalmazhatják Hölgyek és Urak a következő testfelületeken: arc, felsőajak, hát, váll, felkar, alkar, mellkas, lábak, has, bikinivonal.

A termék jellemzői: tökéletesen eloszlatható, alkoholmenetes, alacsony illatanyag tartaloma van, a hőmérséklet különbségekhez jól alkalmazkodó, színezőanyag mentes, gyorsan száradó, és foltmentes.

Információ és rendelés: 0620 265 03 65

www.bio-planet.hu

AKCIÓ: Most egy flakon CSAK 5500 FT!!!! 2 db vásárlása esetén nincs postaköltség!!!!

Kittsz 2011-06-04 13:54:43 Válasz erre

Nagyon sok gondom volt eddig a szőrtelenítéssel, sajnos már nagyon sok dolgot kipróbáltam, még a végleges szőrtelenítést is, de nálam az sem vált be! Most a borotvánál maradtam, de engem nagyon idegesít, hogy már másnap szúr az újra nőtt szőrzet ..
Rengeteget kutatok ez ügyben és most találtam egy új kifejlesztésű terméket a Remington i-Light IPL5000-t, ezzel, vagy hasonló karakterű termékekkel kapcsolatban?????

nagyon-nagyon megköszönném a javaslatokat, tapasztalatokat!
Előre is köszönöm mindenkinek!
Szép napot!

sity 2009-02-24 19:22:12 Válasz erre
szerintetek mi a legszexibb fazon? a teljes szőrtelenség?
Előzmény: Ördögi Angyal - 2008-07-17 21:24:12
girly 2008-11-23 20:27:16 Válasz erre
Hello! Nos én leborotváltam az intim szőrzetem kb egy hete,és sima is volt úgy egy vagy két napig,aztán elkezdett nőni meg szúrni,de mivel nem volt időm így csak most tudtam megint leborotválni,de most borotválás közben amit leborotváltam szőr,a szőrszálak helyén elkezdett vérezni és fájt is,pedig volt rajta jócskán hab...úgyhogy inkább abbahagytam:S és bekentem kamillás testápolóval,az valamennyire lenyugtatja a bőrömet,de nem tudom most mit csináljak? meg ez elfog múlni ez a pirosodás meg nem is tudom mi ez?nem tudom mit kellene csinálnom,hogyan kellene szőrtelenítenem,mert nagyon erős fekete a szőrzetem,égleges szőrtelenítésre meg nincs pénzem!megköszönném a tanácsaitokat!
adrienn.toth 2008-11-08 00:40:07 Válasz erre
Én speciel géppel borotválom. És egész jól bevált ez a kis szerkezet. Cserélhető feje van, úgyhogy nem nehéz vele "lavírozni" a hajlatokban :D Persze itt sem árt meggondolni, hogy milyen márkát vegyen az ember. Mert azért a minőségi mindig jobban teljesít. Én a Remington többfunkciós női borotváját használom. Mindenkinek tudom ajánlani, mert bár nem olyan tartós, de nagyon gyors és alapos. Itt vettem: www.hajvarazs.hu
Icefox 2008-11-07 02:05:56 Válasz erre
Kedves Ördögi Angyal!

A saját tapasztalatom. Én , mivel féltem a gyantázás fájdalmaitól , először borotvával próbálkoztam. Nem igazán jött össze ugyanis csupán 1 napig élvezhettem a simaságat, mikor kezdett visszanőni: 1.szőr szörtüsző gyulladást kaptam 2. égtelenűl elkezdett viszketni 3. nagyon szúrt. Ráadásul a borotválkozás is fájdalmasnak bizonyult, hiába vágtam meg előtte a szőrt. :( Ezt annyiban is hagytam. Miután megkérdeztem egy idősebb barátnőmet aki a gyantázást vagy epillálást javaslta. A kozmetikusomat sem hagytam ki , aki a gyantázás, méghozzá a cukorgyanta mellett tette le a voksát. Elmodta mik a cukorgyanta előnyei a hahgyományos gyantához képest . 1. és legfontosabb -számomra - kevésbé fájdalmas mint a hagyományos gyanta, mivel a húzás szálirányban történik, míg a felkenés szálirány ellen. 2. a cukor ápolja bőrt így ha szakember végzi biztosan nem lesz gond a kipirosodással sem.És utánna tényleg nagyon finom puha a bőr. 3. A szörszálak hamarabb elgyengülnek, szintén a szálirányos húzás miatt. Így a szőr az adott területen tényleg puha marad, vagy megpuhul ha rendeszeres a gyantázás. 4 hétig hozzá sem kell nyúlni. 1 hétig - nekem - nem tudom a többikenél hogyan működik - biztosan szőrmentes és puha a bőröm. A következő két hét is viszonylag stzőrmentes , és a 4. hétre éri el azt a hosszúságot , hogy lehet menni megint.

Nos nem tagadom le, igen fáj mint ahogyan az epillálás, a hagyományos gyantais, de megéri , a fent említett okok miatt és mert valóban hatékony. Eddig 4-szer cukorgyantáztak le és most kedem tapasztalni, hogy ott ahol előzöleg borotváltam, és erősebb, vastagabb szőr jött vissza újar puha szőr kezdett nőni. :) Ráadásul a Lábamon , már szerintem bizonyos helyeken kopik is ahogy elnézem. Én szeretem , és csak bíztatni tudlak a kipróbálásra. :)

Remélem tapaszatlalotammal segítettem hogy meghozd ezt a döntést.

Majd kíváncsi leszek a végeredményre is. :) Akármi is legyen.

Sok sikert kívánok, és kevés szőrt!

Üdv: Anna
xandix 2008-07-18 15:05:16 Válasz erre
Szia!

Ezt a cikket talaltam, remelem hasznat veszed.

Intim borotválás
Ha simának szeretnéd érezni magad, fogadd meg tanácsainkat, hogy a végeredmény valóban sima és fájdalommentes legyen. Éles borotvát használj, és tartsd be a következő lépéseket, hogy megelőzd a benőtt szőrszálak és a gyulladások kialakulását.

Nyírd meg

Ha meg akarod könnyíteni a dolgodat, akkor először nyírd le a szőrt a nemi szervedről, mielőtt nekiesnél a borotvával. Erre a célra mindegy, mit használsz: elektromos borotvát vagy ollót. A szőrszálakat húzd felfelé, és aztán vágd el a tövük közelében. Ha még soha nem borotváltad le az intim szőrzetedet, talán jobb, ha pár napig így hagyod, hogy a nemi szerved fokozatosan alakuljon át csupasszá.

Áztasd be

Áztasd meleg vagy forró vízbe a puncidat, vagy tegyél rá meleg vizes ruhát 10 percig. Ez meglágyítja a durva szőrszálakat, és könnyebb lesz borotválni és formát kialakítani.

Kend be

Soha ne borotváld szárazon az intim szőrzetet, ha nem akarod, hogy később fájdalmas és gyulladt legyen. Kend be a területet borotvakrémmel vagy borotvagéllel. A vékony vazelinréteg elősegíti a könnyebb borotválást, de szappant például ne használj az intim borotválkozáshoz. Mielőtt bármilyen terméket is használnál, győződj meg arról, hogy nem vagy rá allergiás.

Borotváld le

A terület most már készen áll a borotválásra. A fanszőrzetet sokféle formájúra ki lehet alakítani, ezért borotválás előtt mindig gondold végig, hogy milyen formát szeretnél – legyél annyira kreatív, amennyire csak szeretnél. A szőrszálakat a növés irányában ajánlott leborotválni. Az alaposabb borotválás érdekében ellenkező irányban is borotválhatsz, de egyeseknél ez gyulladást és benőtt szőrszálakat okoz. Emellett ne húzd végig a borotvát túl sokszor egymás után ugyanazon a helyen, mert ez irritálhatja a bőrt. Két-három rövid húzás a legideálisabb. A nehezebb helyek eléréséhez pedig feszítsd ki a bőrt.
Kezdők! Az intim szőrzet bőre nagyon érzékeny, és időbe telik, amíg megszokja a borotvát. Az első hónapban borotváld hetente egyszer, aztán majd meglátod, hogy mennyire van szükséged.

Radírozz

Az emberek nagy része elfelejti letisztítani a bőrt borotválás után, pedig ez nagyon fontos része ennek a tevékenységnek. A legjobb, ha egy luffaszivaccsal és a szokásos szappanoddal vagy tusfürdőddel tisztítod meg a területet. Mivel a bőr itt nagyon érzékeny, csak gyengéden dörzsöld hozzá a szivacsot, nehogy bőrirritáció lépjen fel. A radírozás mindent el fog távolítani, ami elzárhatná a pórusokat.

Hidratáld

Miután végeztél a borotválással, öblítsd le, töröld szárazra és hidratáld az érintett bőrfelületet. A babaolaj és az aloe vera a legjobb választás a hidratáláshoz. Az illatanyagokat tartalmazó vagy színezett termékeket jobb kerülni, mert ezek is okozhatnak irritációt. Ezután testpúdert is rakhatsz a bőrre, ha úgy kényelmesebben érzed magad. Ne használj hintőport tartalmazó termékeket, mert irritálhatják a bőrt.

Tartsd karban

A borotvált bőrfelületet minden nap mosd meg. Ez eltávolítja a szükségtelen olajat és izzadságot. Az irritáció elkerülése érdekében naponta hidratáld és púderezd a bőrt. Ha soha nem hagyod, hogy a szőr túl nagyra nőjön, akkor el tudod kerülni a borostát, ami viszketést okoz. Próbálj pamutbugyit hordani, és kerüld a túl szűk nadrágokat. Ha a bőr nem tud rendesen lélegezni és dörzsöli a ruha, akkor a szőrszálak benőhetnek a bőr alá.

Az intim szőrzet eltávolításának a hátrányai

Vannak emberek, akik számára a szeméremszőrzettel nincs semmi baj, sőt nagyon is jó, ha van, másoknak azonban kifejezetten problémát jelent. Amikor a szőr elkezd visszanőni, viszketés fordulhat elő, megjelenhetnek piros dudorok és benőtt szőrszálak. Az irritáció csökkentésére használj kortizonos kenőcsöt. Ha a tünetek miatt már nagyon feszült vagy, vagy nem szűnnek meg, keress fel egy orvost.
Bizonyos borotválkozó termékek, szappanok, krémek és púderek allergiás tüneteket válthatnak ki. Ezért inkább csupa hipoallergén terméket vásárolj, ha pedig még ez sem válik be, akkor ne borotváld vagy nyírd a szőrt.
Vannak nők, akiknél a menstruáció ideje alatt nagyon érzékeny a szeméremtest és környéke. Ha ilyenkor kényelmetlenné válik a borotválás, akkor próbáld a menstruációs ciklusodra alapozni a borotválások időpontját.
Ha pedig valamelyik szőrszedési módszer nem vált be, akkor próbálj ki egy másikat. Ha például a borotválás irritálja a bőrödet, akkor próbáld ki a gyantázást – lehet, hogy az nem okoz annyi irritációt és benőtt szőrszálat.

Komplikációk

Ne feledd, hogy bármilyen bőrfelületen felléphet irritáció vagy benőhetnek a szőrszálak borotválás után. Tartsd észben az összes figyelmeztetést, de ne hagyd, hogy elvegyék a bátorságodat a szőrtelenítéstől!
Ha le akarod vágni vagy borotválni a szőrt, és nem rettegsz vissza a csupaszság gondolatától, tegyél egy próbát!
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A személyiség szimbóluma - A boldogság pszichológiai tesztje

A személyiség szimbóluma - A boldogság pszichológiai tesztje

Biztosan te is voltál gyermekkorodban nyári táborokban, ahol különböző csapatjátékokat játszottatok. Voltak mottóitok és különböző csapatok logói, címerei, ezek tükrözték a céljaitokat. Az alábbi szimbólumok pedig a személyiségedről árulkodnak. Válaszd ki azt, amelyik a legszimpatikusabb, és olvasd el, mit mesél rólad!

Tovább »
7 jel, amiből megtudod, hogy nem hagyhatod figyelmen kívül a felsőbb éned üzenetét

7 jel, amiből megtudod, hogy nem hagyhatod figyelmen kívül a felsőbb éned üzenetét

Mindenki rendelkezik egy olyan intuícióval, ami segít megérezni, ha valami baj van. Te is hallhattál már olyan történeteket, amelyek arról szólnak, hogy a megérzések megóvtak valami veszélyes helyzettől. Ezek az üzenetek lehetnek finomak, egyszerűek, de bonyolultak is. 

Tovább »
Mit kellene észrevenned most az életedben? - A Macskaszem Tarot utat mutat és megsúgja!

Mit kellene észrevenned most az életedben? - A Macskaszem Tarot utat mutat és megsúgja!

Milyen a macska szeme? Éles. Mindent lát. Még azt is, amit mi emberek nem. Hogy hazudnak neked, kihasználnak, vagy azt, hogy valaki szeret... Vajon mi az, amit nem veszel észre, pedig jóformán ott van a szemed előtt? Ha nem félsz a választól, akkor a Macskaszem Tarot megmutatja az igazságot, így nem maradhatsz le semmiről vagy pont, hogy időben tehetsz ellene…

Tovább »

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila