2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » MÉREGTELENÍTÉS kívül-belül (30 hsz.) Új hozzászólás
biga80 (Topikindító) 2008-07-12 14:56:46 Válasz erre
Sziasztok!

Biztos vannak olyanok közületek, akik kellő fontosságot fordítotok saját magatok és szeretteitek egészségére. Miért van ennyi beteg ember ma a világon?-kérdem én...
Szervezetünk nap, mint nap tízezres nagyságrendű olyan vegyületekkel találkozik, melyek számos kárt tudnak okozni bennünk. Ezek az anyagok mindenhol megtalálhatóak: az élelmiszerekben, otthonunkban, a kozmetikumainkban, a tisztítószerekben és persze a levegőt, vizeinket, földjeinket érő szennyezésekben. A vegyszerek mindenhol ott vannak...és nem kell messzire mennünk, hogy találkozzunk velük. Ti mennyit tudtok ezekről a mesterséges anyagról??? Kaptatok-e felvilágosítást arról, hogy mi van pl. a minden nap használt krémedben, vagy a mosószeredben? Mit teszel meg azért, hogy kiküszöböld a mérgeket a mindennapjaidból?
Várom a válaszokat, véleményeket!
Zaccasphynx 2017-11-10 21:50:57 Válasz erre

A lifetilt diéta pro csoportját és programjait tudom ajánlani mindenkinek, szuperek, nagyszerű edzéstervek és és étrendek. Keressétek őket a facebookon és az instagramon!!!!! :) Én csak rájuk esküszöm!!!!!!

golenp 2017-11-02 07:26:42 Válasz erre

Детоксикационные таблетки - http://untoxin.hu

nuccuc 2015-11-23 14:56:10 Válasz erre

Éna cikkben leírt elveket követem:

http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz

Előzmény: biga80 - 2008-07-12 14:56:46
AnnaK78 2015-11-03 11:56:04 Válasz erre

Sziasztok!

Én próbálok mindenből bio-t venni és mate teát iszom. Azt általában itt rendelem: yerbamate.hu

Dömötör01 2015-08-23 16:07:02 Válasz erre

Búzafűlevet iszom.

mariska4514 2015-06-25 15:03:31 Válasz erre

Megnézem az interneten lehet, hogy kipróbálom

Előzmény: sucy33 - 2015-06-25 10:56:54
sucy33 2015-06-25 10:56:54 Válasz erre

Sziasztok,

Én Naturalmax Enerix-et szedek  méregtelenitésre, és nagyon bevált, próbáljátok ki ti is:

www.naturalmax-beltisztitas.com

mariann83 2014-04-15 10:33:24 Válasz erre

Szia Levendula!

Itt olyan masszázs is van, amivel a cellulit megelőzhető?

Köszi, Mariann

Előzmény: Levendula7 - 2013-11-09 10:55:23
Korina09 2014-01-14 18:26:05 Válasz erre

Én a méregtelenítő táborokban hiszek. Igazi orvosokkal és tapasztalt szakemberekkel. Ilyen méregtelenítő tábor például ez: http://szabadneked.hu/meregtelenito-tabor/ Itt voltam, bátran ajánlhatom mindenkinek. Ez nem csak egy méregtelenítő tábor, hanem melette egy jót nyaralhatsz is a tengernél.

Levendula7 2013-11-09 10:55:23 Válasz erre

Sziasztok!

szerintem a legfontosabb, hogy testnek és léleknek is megadjuk a kellő figyelmet. Én az alakformáló masszázsokat méregtelenítő teéval együtt szoktam alkalmazni, nekem ez vált be. Egy kis kényeztetés, amit megérdemlek: http://5elements-massage-spa.hu/hu/szolgaltatasok/testkezeles/anti-cellulit-massage

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Érdekes és izgalmas talizmánokat gyűjtöttünk össze a szerelemmel, nőiséggel és szexualitással kapcsolatban. Ezeket a több ezer éves mágikus eszközöket a szerelem beteljesüléséért, gyermekáldásért, és sok egyéb szerelemmel kapcsolatos célok elérésére használták.

Tovább »
5 reggeli szokás, mely könnyen súlygyarapodást eredményez - Talán fel sem ismered!

5 reggeli szokás, mely könnyen súlygyarapodást eredményez - Talán fel sem ismered!

Gyakran érezheted úgy, hogy hiába akarsz fogyni, egyszerűen nem megy, holott szigorú étrendet követsz, és kellő figyelmet fordítasz az edzésre is. Számos tanulmány kimutatta, hogy az étkezésen és a mozgáson kívül sok olyan dolog van, amely kiválthatja a súlygyarapodást. Léteznek olyan káros reggeli szokások, amelyekre fel sem figyelve növekszik a testsúlyod.

Tovább »
7 jel, hogy a vonzás törvénye nálad is működik

7 jel, hogy a vonzás törvénye nálad is működik

A Vonzás Törvénye alapvetően azt jelenti, hogy az Univerzum energiái hatnak rád, amit előtte te is kibocsátasz. Bármire is gondolsz, főként, amire többször, az energiát sugároz ki az Univerzumba, és az eredményei az életben is megmutatkoznak, egyszerűen azért, mert ekkor öntudatlanul is teremtesz. A legfontosabb kérdés az, hogy érzed-e, hogy valóban működik a törvény a te esetedben is?

Tovább »

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila