2018. június 24. - Iván
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 24. - Iván
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » MÉREGTELENÍTÉS kívül-belül (31 hsz.) Új hozzászólás
biga80 (Topikindító) 2008-07-12 14:56:46 Válasz erre
Sziasztok!

Biztos vannak olyanok közületek, akik kellő fontosságot fordítotok saját magatok és szeretteitek egészségére. Miért van ennyi beteg ember ma a világon?-kérdem én...
Szervezetünk nap, mint nap tízezres nagyságrendű olyan vegyületekkel találkozik, melyek számos kárt tudnak okozni bennünk. Ezek az anyagok mindenhol megtalálhatóak: az élelmiszerekben, otthonunkban, a kozmetikumainkban, a tisztítószerekben és persze a levegőt, vizeinket, földjeinket érő szennyezésekben. A vegyszerek mindenhol ott vannak...és nem kell messzire mennünk, hogy találkozzunk velük. Ti mennyit tudtok ezekről a mesterséges anyagról??? Kaptatok-e felvilágosítást arról, hogy mi van pl. a minden nap használt krémedben, vagy a mosószeredben? Mit teszel meg azért, hogy kiküszöböld a mérgeket a mindennapjaidból?
Várom a válaszokat, véleményeket!
Zaccasphynx 2018-06-20 09:21:50 Válasz erre

Sziasztok!

Aki hatásos életmódváltó programokat keres, annak szívből ajánlom a facebook Lifetilt Diéta pro csoportját. Remek közösség, szuper étrendek és edzéstervek, hasznos tippek, nyereményjátékok és valós átalakulások vannak a csoportban. :) Bride csomagjainkhoz most elektronikus desszertes receptgyűjtemény jár ajándékba!!! :)

https://www.facebook.com/groups/lifetilt.dieta.pro/

Zaccasphynx 2017-11-10 21:50:57 Válasz erre

A lifetilt diéta pro csoportját és programjait tudom ajánlani mindenkinek, szuperek, nagyszerű edzéstervek és és étrendek. Keressétek őket a facebookon és az instagramon!!!!! :) Én csak rájuk esküszöm!!!!!!

golenp 2017-11-02 07:26:42 Válasz erre

Детоксикационные таблетки - http://untoxin.hu

nuccuc 2015-11-23 14:56:10 Válasz erre

Éna cikkben leírt elveket követem:

http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz

Előzmény: biga80 - 2008-07-12 14:56:46
AnnaK78 2015-11-03 11:56:04 Válasz erre

Sziasztok!

Én próbálok mindenből bio-t venni és mate teát iszom. Azt általában itt rendelem: yerbamate.hu

Dömötör01 2015-08-23 16:07:02 Válasz erre

Búzafűlevet iszom.

mariska4514 2015-06-25 15:03:31 Válasz erre

Megnézem az interneten lehet, hogy kipróbálom

Előzmény: sucy33 - 2015-06-25 10:56:54
sucy33 2015-06-25 10:56:54 Válasz erre

Sziasztok,

Én Naturalmax Enerix-et szedek  méregtelenitésre, és nagyon bevált, próbáljátok ki ti is:

www.naturalmax-beltisztitas.com

mariann83 2014-04-15 10:33:24 Válasz erre

Szia Levendula!

Itt olyan masszázs is van, amivel a cellulit megelőzhető?

Köszi, Mariann

Előzmény: Levendula7 - 2013-11-09 10:55:23
Korina09 2014-01-14 18:26:05 Válasz erre

Én a méregtelenítő táborokban hiszek. Igazi orvosokkal és tapasztalt szakemberekkel. Ilyen méregtelenítő tábor például ez: http://szabadneked.hu/meregtelenito-tabor/ Itt voltam, bátran ajánlhatom mindenkinek. Ez nem csak egy méregtelenítő tábor, hanem melette egy jót nyaralhatsz is a tengernél.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 kiváló Feng Shui tipp a jólét és a kiegyensúlyozott pénzügyi helyzet megteremtéséhez

6 kiváló Feng Shui tipp a jólét és a kiegyensúlyozott pénzügyi helyzet megteremtéséhez

A lakásban vagy az irodában lévő tárgyak áthelyezése segíthet a jólét megteremtésében. Mindaz, amit nap, mint nap látsz, és ami körülvesz, energiával és rezgéssel bír, mely kölcsönhatásba lép a te energiáiddal, ezért erősen befolyásoló tényező! Tulajdonképpen a pénznek is van energiája, és azt szeretnéd, hogy beáramolhasson és bevonzd, nem igaz?

Tovább »
Tisztában vagy a minták neveivel? - Teszteld le a tudásodat!

Tisztában vagy a minták neveivel? - Teszteld le a tudásodat!

A ruhánkon, az otthonunkban a falakon, a szőnyegen, a terítőn, a függönyön, mindenütt formák vesznek körbe bennünket. Mernéd állítani, hogy azt is tudod, hogy hívják őket? A pöttyös mintát persze mindenki ismeri, de mi a helyzet a többivel?  Épp itt az ideje, hogy leteszteld a tudásodat!

Tovább »
Hogy néz ki szerinted az Édenkert? - Választásod elárulja, mi a legnagyobb áldás a számodra

Hogy néz ki szerinted az Édenkert? - Választásod elárulja, mi a legnagyobb áldás a számodra

Ezt a tesztet egy olasz pszichológuscsoport állította össze, melyben az a feladat, hogy a szebbnél szebb képek közül kiválaszd azt, amilyen szerinted az Édenkert. Állításuk szerint a választásaink mindig a tudatunk legmélyéről jönnek, így kristálytiszta képet kapunk a rejtett személyiségünkről is. Teszteld magad, és derítsd ki, mi a legnagyobb áldás számodra az életben!

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila