2018. április 20. - Tivadar
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. április 20. - Tivadar
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » MÉREGTELENÍTÉS kívül-belül (30 hsz.) Új hozzászólás
biga80 (Topikindító) 2008-07-12 14:56:46 Válasz erre
Sziasztok!

Biztos vannak olyanok közületek, akik kellő fontosságot fordítotok saját magatok és szeretteitek egészségére. Miért van ennyi beteg ember ma a világon?-kérdem én...
Szervezetünk nap, mint nap tízezres nagyságrendű olyan vegyületekkel találkozik, melyek számos kárt tudnak okozni bennünk. Ezek az anyagok mindenhol megtalálhatóak: az élelmiszerekben, otthonunkban, a kozmetikumainkban, a tisztítószerekben és persze a levegőt, vizeinket, földjeinket érő szennyezésekben. A vegyszerek mindenhol ott vannak...és nem kell messzire mennünk, hogy találkozzunk velük. Ti mennyit tudtok ezekről a mesterséges anyagról??? Kaptatok-e felvilágosítást arról, hogy mi van pl. a minden nap használt krémedben, vagy a mosószeredben? Mit teszel meg azért, hogy kiküszöböld a mérgeket a mindennapjaidból?
Várom a válaszokat, véleményeket!
Zaccasphynx 2017-11-10 21:50:57 Válasz erre

A lifetilt diéta pro csoportját és programjait tudom ajánlani mindenkinek, szuperek, nagyszerű edzéstervek és és étrendek. Keressétek őket a facebookon és az instagramon!!!!! :) Én csak rájuk esküszöm!!!!!!

golenp 2017-11-02 07:26:42 Válasz erre

Детоксикационные таблетки - http://untoxin.hu

nuccuc 2015-11-23 14:56:10 Válasz erre

Éna cikkben leírt elveket követem:

http://protexin.hu/emesztesi-zavarok/10-tipp-az-emesztorendszer-negyhetes-nagytakaritasahoz

Előzmény: biga80 - 2008-07-12 14:56:46
AnnaK78 2015-11-03 11:56:04 Válasz erre

Sziasztok!

Én próbálok mindenből bio-t venni és mate teát iszom. Azt általában itt rendelem: yerbamate.hu

Dömötör01 2015-08-23 16:07:02 Válasz erre

Búzafűlevet iszom.

mariska4514 2015-06-25 15:03:31 Válasz erre

Megnézem az interneten lehet, hogy kipróbálom

Előzmény: sucy33 - 2015-06-25 10:56:54
sucy33 2015-06-25 10:56:54 Válasz erre

Sziasztok,

Én Naturalmax Enerix-et szedek  méregtelenitésre, és nagyon bevált, próbáljátok ki ti is:

www.naturalmax-beltisztitas.com

mariann83 2014-04-15 10:33:24 Válasz erre

Szia Levendula!

Itt olyan masszázs is van, amivel a cellulit megelőzhető?

Köszi, Mariann

Előzmény: Levendula7 - 2013-11-09 10:55:23
Korina09 2014-01-14 18:26:05 Válasz erre

Én a méregtelenítő táborokban hiszek. Igazi orvosokkal és tapasztalt szakemberekkel. Ilyen méregtelenítő tábor például ez: http://szabadneked.hu/meregtelenito-tabor/ Itt voltam, bátran ajánlhatom mindenkinek. Ez nem csak egy méregtelenítő tábor, hanem melette egy jót nyaralhatsz is a tengernél.

Levendula7 2013-11-09 10:55:23 Válasz erre

Sziasztok!

szerintem a legfontosabb, hogy testnek és léleknek is megadjuk a kellő figyelmet. Én az alakformáló masszázsokat méregtelenítő teéval együtt szoktam alkalmazni, nekem ez vált be. Egy kis kényeztetés, amit megérdemlek: http://5elements-massage-spa.hu/hu/szolgaltatasok/testkezeles/anti-cellulit-massage

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...
$( document ).ready(function() { $("#main_SC_TBlock").insertBefore("#fb"); });

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyógyítsd kis kedvenceidet a kristályok és a kövek gyógyító energiáival! - Nem csak az emberre hat!

Gyógyítsd kis kedvenceidet a kristályok és a kövek gyógyító energiáival! - Nem csak az emberre hat!

Egyes kristályok, mint például a malachit vagy a cinóber, toxikusak lehetnek a kisállatok számára, ezért figyelj oda, hogy az állat szájába ne kerülhessenek. Ám sok kristály és kő bír gyógyító hatással, amelyek segítségével elősegítheted a kis kedvenced testi, lelki és szellemi gyógyulását.

Tovább »
Így kombináld a különféle színű ruhákat és cipőket tavasszal - Legyen tökéletes a megjelenésed!

Így kombináld a különféle színű ruhákat és cipőket tavasszal - Legyen tökéletes a megjelenésed!

A divattervezők egyre inkább elrugaszkodnak a korábban merev szabályoktól. Manapság rengeteg minta és szín kombinálható egymással. Nem kell többé ugyanolyan lábbelit viselned, mint amilyen az adott ruhadarab színe, de a nyakláncnak sem kell feltétlenül ugyanolyan árnyalatúnak lennie, mint a fülbevalódnak. Mindez azonban nem is olyan egyszerű, érdemes néhány dologra odafigyelni.

Tovább »
Napi Tarot - Péntek

Napi Tarot - Péntek

Egy hirtelen szellemi napfényözön világítja majd meg elmédet és melegíti fel szívedet. Töltsd meg pszichéd sötét üregeit az isteni bölcsesség fehér fényével

Tovább »

Kalkulátor

Meditációs technikák

A meditáció megnyugtatja a testet, a lelket, és ellazít. És ha még nyugodt, csendes környezet is párosul hozzá, akkor igazi kikapcsolódást nyújt. Válaszd ki, melyik típusú meditációs technikára van jelenleg szükséged, és máris kipróbálhatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila