2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » betegség (25 hsz.) Új hozzászólás
ősziszellő (Topikindító) 2008-06-26 11:30:06 Válasz erre
Sziasztok! Teljesem fel vagyok háborodva.Ínhüvelygyulladással már 3 hete tp-zen vagyok,gyógyszer,kenőcs nem használ.Mennem kellett a reumatológiára,időpontot kérni, mivel fizikoterápiás kezelést csak a reumatológus írhat fel.Időpontot júl.24.re kaptam,mivel az orvos szabin van.Hétfőtől addig mehetek dolgozni.Jó mi?
Mit szóltok hozzá?Ilyen az egészségügy.
eravarga78 2016-10-15 14:30:54 Válasz erre

Egyre többet olvasok arról, hogy sokan nem mennek el orvoshoz, hanem neten diagnosztizálják magukat. Szerintem ez elég veszélyes, nektek van ezzel kapcsolatban tapasztalatotok? Találtam róla egy cikket: http://viennalife.hu/blog/betegsegek-ondiagnozis-google és egy kicsit régebbit is, de hasonlót: http://www.hazipatika.com/napi_egeszseg/orvosnal/cikkek/ne_a_wikipedia_alapjan_diagnosztizaljuk_magunkat/20140528134831

andi.feher 2012-02-10 09:54:02 Válasz erre

Sziasztok!

Ha van kedvetek ehhez a teszthez: http://vitaminkosar.hu/ibsteszt/
Üdv,
Andi

GaboReX 2009-06-19 17:12:58 Válasz erre
Mi a teendő ha ReXnek Menyus hiánya van és ez már az elviselhetetlenné fokozódik?
ősziszellő 2008-07-03 21:31:42 Válasz erre
Szia grál!Jól elfáradtam,az biztos.A lábam alig érzem,Nem tudsz valamit lábfáradásra?na megyek is aludni.Úgy látszik csak ketten voltunk itt ma egész nap.
Jó éjt!:))
Előzmény: grál - 2008-07-03 11:04:50
grál 2008-07-03 11:04:50 Válasz erre
Szia ősziszellő!Jó munkát,és ne hajszóld agyon magad.
Előzmény: ősziszellő - 2008-07-03 08:59:23
ősziszellő 2008-07-03 08:59:23 Válasz erre
Kedves grál!Feltétlenül kipróbálom,köszi:))Most megyek hamarosan ,12-re dolgozni,este még benézek úgy 9-körül.Szép napot!Szia
Előzmény: grál - 2008-07-02 20:14:04
grál 2008-07-02 20:14:04 Válasz erre
Drága ősziszellő!A kissvédfű majdnem mindenre jó.Nekem az van itthon mindig,mert ha teába teszel úgy is sokat segít.Szoktam venni kastinktúrát is amit ha iszol,egy idő után észre veszed,hogy minden betegség elkerül.És ezek nem olyan drága termékek.Ezekhez,mindenki hozzá tud jutni,és hatásosak.
Előzmény: ősziszellő - 2008-07-02 20:05:50
ősziszellő 2008-07-02 20:05:50 Válasz erre
grál nagyon szépen köszönöm a tanácsot,Kipróbálom,ártani nem árt.Szép estét továbbra is.szia
Előzmény: grál - 2008-07-02 19:50:36
grál 2008-07-02 19:50:36 Válasz erre
Drága ősziszellő!Én mindig a kis svédkeserüt használom ha ilyen gondjaim vannak.Vattát itassál át vele,és kössed át az ujjadon.Mellette a kamillás fürdőt is ajánlom.
Előzmény: ősziszellő - 2008-07-02 18:26:10
ősziszellő 2008-07-02 18:26:10 Válasz erre
Sziasztok!Kutyául fáj a kezem,ez az ínhüvelygyulladás nem akar gyógyulni.ráadásul már mentem dolgozni is.Tud valaki rá valamit?
Arkanum balzsammal is próbáltam,ez gyógynövényekből áll,az orvos javasolta.Meg van ez a Flektor tapasz,egész nap az van rajta, éjszakára meg bedörzsölöm a krémmel.Írjatok ha tudtok valamit....
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

Persze, nincs olyan nő, aki ne szeretné megőrizni melleinek feszességét és alakját, de van ettől egy még fontosabb szempont is: maga az egészség. Mi most eláruljuk neked a titkot, hogyan lehet megőrizni a mellek formáját és természetességét hosszú időn át.

Tovább »
A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

Elmentél egy barátok által összehozott vagy a netes társkeresőn ledumált pasival egy randira, netán spontán megismerkedtetek egyik este egy kávézóban. Jót dumáltatok, látszólag minden oké volt. De akkor miért nem hívott másnap? Vagy azután? Vagy a héten? Vagy a múlt héten? No para, hiszen tuti ott van a te zsebedben ez a 6 jó indok, amivel ilyenkor hitegetni szoktad magad…

Tovább »
Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy skót pszichológuscsoport állította össze, melyben színes rombuszmintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. A minták alapján történő választásod a napnál is világosabban rámutat arra, hogy mi a személyiséged legfontosabb, leglényegesebb vonása. Kíváncsi vagy rá? Akko nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Összeillesz a pároddal?

Add össze születési dátumotok számait egyesével, majd egyszerűsítsd egyjegyűre. Keresd ki a saját és a párod életszámát, és megtudod, mennyire lesz harmonikus a kapcsolatotok, illetve, milyen konfliktusok várhatók.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila