2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » ezotéria,varázslatok,rontások (958 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
hellogoodbye (Topikindító) 2008-06-01 10:02:06 Válasz erre
Kedves olvasók!

A segítségeteket szeretném kérni!
hosszú lenne a történet,ezért csak a lényeget írom le.Van barátom,és egy volt barátnőm(persze baráti)szerelmes volt a barátomba.de ő neki nem tetszett a lány.velem akart járni.És a lány nemsokkal ezután belekerült egy sátánista társaságba,és úgy érzem hogy átkot vagy rontást küldött ránk féltékenységből.(azt bevallotta hogy féltékeny volt és nagyon dühös volt rám)majdnem féléve jártunk mikor megtudta a lány,és azóta semmi nem működik.holnap leszünk 1 év 8 hónaposak.és szinte kínlódás ez.mindig kérdezte hogy na együtt vagyunk még?leszeretném ezt az átkot vagy rontást szedni rólunk és védővarázslatot is szeretnék csinálni.de nem találtam semmit a neten.ha valaki tud valamit akkor kérem írjon!én is segítek ha tudok! pusszi mindenkinek!
Han Qin 2017-03-12 02:14:10 Válasz erre
http://indavideo.hu/video/Van_10_perced
Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:03:17
pandaa 2016-08-06 13:03:17 Válasz erre

van még itt valaki?

mikleangela 2013-02-12 20:13:48 Válasz erre
Előzmény: mikleangela - 2013-02-11 14:38:59
mikleangela 2013-02-11 14:38:59 Válasz erre

Kedves Hölgyeim!

Voltatok már úgy, hogy felkeltetek és nem stimmel valami??különös érzésetek támad??hát ez bizony nem véletlen,nincsennek véletlenek.Mindennek megvan a magyarázata hadj, hogy segitsek neked megkeresni és a kérdéseidre választ leljek.Szerelmedet elvesztetted és vissza szeretnéd kapni?megmenteni a kapcsolatodat??vagy új szerelemre vágysz hát ne habozz ,bizz bennem és én segitek neked. Jósolok, szerelmi-kötést csinálok, tisztítást,oldást, az árakat megbeszéljük e-mailba. Legyen nagyon szép napotok:) Bármi gondod van irj keresünk rá megoldást!

Elérhetőség: szerelem8@citromail.hu

Angéla

(Teljes, sokat mondó jóslás 5 ezer forint )

Előzmény: mikleangela - 2013-02-02 19:54:17
mikleangela 2013-02-02 19:54:17 Válasz erre
Előzmény: RbowCrow - 2013-01-20 16:53:32
RbowCrow 2013-01-20 16:53:32 Válasz erre

http://happiness50.webnode.hu/

Segítség-mindenkinek

mikleangela 2012-12-15 14:17:43 Válasz erre

http://segito.webnode.hu/

Előzmény: hellogoodbye - 2008-06-01 10:02:06
nikki0525 2012-12-15 09:47:25 Válasz erre

Olvasni itt sokakról sok jót... hát nem tudom mi igaz ebbő mi nem... Én pestről járok Szegedre nagy a távolság de megéri, mert eddig segített a jósnő. Nem beszélek mellé mert rájöttök hogy tényleg jó és felesleges ódákat zengeni... Nikki

szalagosvica 2012-12-15 08:54:20 Válasz erre

Hát én nem hiszek ezkben a hókusz-pókuszokban.  Mi alakítjuk az életünk, nem a csillagok stb. de mindenkinek szíve joga abba hinni amit akar. Vica

diamolnar 2012-12-11 10:39:41 Válasz erre

Nem tudtam elszakadni a volt szerelmemtől, pedig ő már rég túllépett rajtam és csak én szenvedtem, mint a kutya. Már jó ideje nem volt barátom és változtatni akartam. Szűnjön meg ez az állapot végre! Ágnes Virág jósnőről olvastam jókat gondoltam ő segíthet. És jól gondoltam!!! Szerelmi oldást készítettem vele és el tudtam engedi azt a férfit, aki megkeserítette a mindennapjaimat és most végre nyugost vagyok és alakulóban van egy szép szerelem. Ajánlom Ágnes Virágot tud segíteni szerelmi oldásban elérhetősége: 06 70-513-9586. Azért írtam, hogy mások is túl tudjanak lépni és ismét jól legyenek:) Mert az élet szép!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

Persze, nincs olyan nő, aki ne szeretné megőrizni melleinek feszességét és alakját, de van ettől egy még fontosabb szempont is: maga az egészség. Mi most eláruljuk neked a titkot, hogyan lehet megőrizni a mellek formáját és természetességét hosszú időn át.

Tovább »
A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

Elmentél egy barátok által összehozott vagy a netes társkeresőn ledumált pasival egy randira, netán spontán megismerkedtetek egyik este egy kávézóban. Jót dumáltatok, látszólag minden oké volt. De akkor miért nem hívott másnap? Vagy azután? Vagy a héten? Vagy a múlt héten? No para, hiszen tuti ott van a te zsebedben ez a 6 jó indok, amivel ilyenkor hitegetni szoktad magad…

Tovább »
Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy skót pszichológuscsoport állította össze, melyben színes rombuszmintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. A minták alapján történő választásod a napnál is világosabban rámutat arra, hogy mi a személyiséged legfontosabb, leglényegesebb vonása. Kíváncsi vagy rá? Akko nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila