2017. november 22. - Cecília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 22. - Cecília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » ezotéria,varázslatok,rontások (963 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
hellogoodbye (Topikindító) 2008-06-01 10:02:06 Válasz erre
Kedves olvasók!

A segítségeteket szeretném kérni!
hosszú lenne a történet,ezért csak a lényeget írom le.Van barátom,és egy volt barátnőm(persze baráti)szerelmes volt a barátomba.de ő neki nem tetszett a lány.velem akart járni.És a lány nemsokkal ezután belekerült egy sátánista társaságba,és úgy érzem hogy átkot vagy rontást küldött ránk féltékenységből.(azt bevallotta hogy féltékeny volt és nagyon dühös volt rám)majdnem féléve jártunk mikor megtudta a lány,és azóta semmi nem működik.holnap leszünk 1 év 8 hónaposak.és szinte kínlódás ez.mindig kérdezte hogy na együtt vagyunk még?leszeretném ezt az átkot vagy rontást szedni rólunk és védővarázslatot is szeretnék csinálni.de nem találtam semmit a neten.ha valaki tud valamit akkor kérem írjon!én is segítek ha tudok! pusszi mindenkinek!
Mana89 2017-09-03 14:36:33 Válasz erre

Sziasztok!Valaki tudna segîteni ?Nagyon eròs fekete magiat szeretnék csinalni .Ortodox paphoz akarok menni allitolag ok retention Az ilyen dolgokhoz.Valaki tudja esetleg hogy jutok el egy roman ortodox paphoz?

Előzmény: Szandika23 - 2017-08-19 09:50:56
Kitticske 2017-08-19 10:32:26 Válasz erre

Na, akkor leírom, hogy én hogy jártam Atheniusszal: Jó néhány hete írtam neki, mert gyanús volt, hogy kamus, ezért megkérdeztem, hol kereshetem fel személyesen. Válasz: sehol (miért nem lepődtem meg?:) Ő csak e-mailen köt, úgy tartja a kapcsolatot, mert annyira elfoglalt..... Erre már nem válaszoltam semmit, na azóta kb 2 naponta zaklat, egyre olcsóbban kínálja a "szolgáltatását", ha nem válaszolok, ír, hogy megkaptam -e a levelét, stb.... Egy erőszakos pitiáner szélhámos. Ja! És olyanokat írkál, hogy ha nem kérem a kötését jó boldogtalanságot kíván, meg ilyenek...... Ha ő egy létező, elfoglalt mágus, akkor nem hajkurássza az ügyfeleket, gyakorlatilag könyörög 5 Forintért..............

Előzmény: Szandika23 - 2017-08-19 09:50:56
Szandika23 2017-08-19 09:50:56 Válasz erre

Sziasztok!!

Mi majdnem 4 évig voltunk kölün a párommal,majd amikor a szerelmi kötés mellett döntöttem,akkor kerestem fel atheniust,Nem bíztam az egészben,de 2 hete felkeresett a párom ,hogy ki akar békülni.Ki is békültünk,szóval nekem bejött athenius kötése!!!

Mindenkinek csak ajánlani tudom athenius!!

Aki a volt párjára szeretné visszakapni írjon neki!!

atheniusmester2@gmail.com

Előzmény: Han Qin - 2017-03-12 02:14:10
feherhollo_1 2017-08-18 11:47:37 Válasz erre

jó nagy baromság

Előzmény: tündérszárny - 2017-08-18 11:39:30
tündérszárny 2017-08-18 11:39:30 Válasz erre

Sziasztok! Nekem 2 hét sem kellett és kibékültem a párommal  2 év , KETTŐ ÉV  NAGY harag és némaság után , Ő hívott.Hihetelen, de IGAZ! Megbánt mindent,térden állva kért bocsánatot, teljesen más ember lett. Mintha kicserélték volna.Senki sem akarta elhinni a családban .ANNYI SOK IDŐ UTÁN. De ujra egy pár lettünk .Persze, a szerelmi Mágiáknak köszönhetően. Amit Ametiszt jósnővel csináltattam.Nagyon hálás vagyok neki. Ma napig alakítjuk a kapcsolatom,együtt dolgozunk rajta Ametiszttel ,lassan egy éve .Honlapja.www.ametiszt.atw.hu    ,    tel.06306860420

Han Qin 2017-03-12 02:14:10 Válasz erre
http://indavideo.hu/video/Van_10_perced
Előzmény: pandaa - 2016-08-06 13:03:17
pandaa 2016-08-06 13:03:17 Válasz erre

van még itt valaki?

mikleangela 2013-02-12 20:13:48 Válasz erre
Előzmény: mikleangela - 2013-02-11 14:38:59
mikleangela 2013-02-11 14:38:59 Válasz erre

Kedves Hölgyeim!

Voltatok már úgy, hogy felkeltetek és nem stimmel valami??különös érzésetek támad??hát ez bizony nem véletlen,nincsennek véletlenek.Mindennek megvan a magyarázata hadj, hogy segitsek neked megkeresni és a kérdéseidre választ leljek.Szerelmedet elvesztetted és vissza szeretnéd kapni?megmenteni a kapcsolatodat??vagy új szerelemre vágysz hát ne habozz ,bizz bennem és én segitek neked. Jósolok, szerelmi-kötést csinálok, tisztítást,oldást, az árakat megbeszéljük e-mailba. Legyen nagyon szép napotok:) Bármi gondod van irj keresünk rá megoldást!

Elérhetőség: szerelem8@citromail.hu

Angéla

(Teljes, sokat mondó jóslás 5 ezer forint )

Előzmény: mikleangela - 2013-02-02 19:54:17
mikleangela 2013-02-02 19:54:17 Válasz erre
Előzmény: RbowCrow - 2013-01-20 16:53:32
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 észbontó rejtvény, ami szinte biztosan rajtad is ki fog!

5 észbontó rejtvény, ami szinte biztosan rajtad is ki fog!

Az agy életkora relatív dolog. Nem csak az számít, hogy évesek vagyunk, hanem az is, hogy karban tartjuk-e! Mert még egy 70 évesnek is vághat az agya, mint az borotva. Éppen ezért hoztunk mára is olyan feladatokat, amelyek garantáltan meg fogják mozgatni az agytekervényeidet. Ám a rejtvények megoldásának sikerét még ne tedd zsebre, mert az emberek többségén a feladatok nagyja kifogott!

Tovább »
Válassz egy falevelet, és tudd meg, min kell változtatnod még az idén! - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy falevelet, és tudd meg, min kell változtatnod még az idén! - Képes pszichológiai teszt

Az ősz remek alkalom arra, hogy élvezz egy forró csésze teát, a finom édes süteményeket, esetleg az esti olvasást. Ám arra is kiváló időszak, hogy egy kicsit visszavonulj, magadba nézz, és önvizsgálatot tarts. Például azért, hogy megtudd, milyen ember is vagy valójában. Ehhez ez a teszt a legjobb segítőtársad lehet!

Tovább »
12 híres logó titkos jelentéssel, amiről eddig még csak nem is hallottál!

12 híres logó titkos jelentéssel, amiről eddig még csak nem is hallottál!

Döbbenetes, hogy a világ legismertebb logói közül néhányat úgy tervezték, hogy sokkal többet jelentsenek, az egyszerű szépségnél és formánál. Bizonyos esetekben minden vonal, görbe és szín mögött komoly tartalom húzódik! Mutatunk is 12 olyan lógót, amik elképesztő rejtett tartalmakat képviselnek és mi még csak eddig nem is tudunk róla!

Tovább »

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila