2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » Levetkőzve otthon (11 hsz.) Új hozzászólás
mutiema (Topikindító) 2008-05-06 11:53:00 Válasz erre
Sziasztok.
A kérdésem az hogy ti miben szoktatok otthon flangálni,tevékenykedni otthon ha nagy a hőség ha egyedül vagy csak a férjetek van otthon.
Van egy fiatal szomszédaszonyom aki csak egy tangában van, meztelen melleivel.
A férjemnek teszik az ötlet és ő azt kéri hogy ha melegem van miért nem vetem le a bikinifelsőmet és legyek monokiniben otthon hisz neki természetes.
Voltam egy koléganőmnél otthon egy kávéra ,igaz nagyon meleg volt a lakásban nyáron és ő is monokiniben (meztelen kebleivel) fogadot és úgy szolgálta fel a kávét és beszélgetett velem.Elmondta hogy kényelmeseb így.
Ti miben vagytok otthon ha nagy a meleg?
Meztelen 2017-10-23 16:58:42 Válasz erre

Üdvözlök mindenkit! Én egy 39 éves mozgássérült srác vagyok. Ha tehetem én mindig meztelenül vagyok  itthon. Persze ha egyedül vagyok. Nagyon szeretek meztelenül lenni. Meztelenül is szeretnék élni. Amikor jó az idő, akkor ki is szoktam menni meztelenül. Bár akkor is ha rossz idő van. El szeretnék menni egy nudista strandra vagy egy erotikaklubba. Mindent meztelenül szeretnék csinálni. Meztelenül tornázni, tv-t nézni, olvasni, kirándulni és ha van rá lehetőség, akkor még szeretkezni is. Még nem szeretkeztem soha. Pedig azt is kipróbálnám!

Kacifántos Nomi 2008-05-07 22:47:25 Válasz erre
Lehet, hogy éppen nagymosás volt nála, így nem akadt egy száraz rongya sem szegénynek, amit felkaphatott volna :DDDDD
Ha mégsem, akkor tiszteletlen Veled szemben. Esetleg felhívás volt keringőre, csak Te nem vetted a lapot.
niloofar 2008-05-07 22:00:18 Válasz erre
Szia Gerberácska!
Örülök neki hogy itt vagy!(-:

Gerberácska, szerintem teljesen igazad van.Szerintem legyünk őszinték,ahogy múlnak felettünk az évek,börünk enged a gravitációnak,időről időre elveszti rugalmasságát,amely azért már nem annyira volnzó látvány,még ha párunk nagyon is szeret,akkor is ahogy Gerberácska írta unalmassá válik ez az állandó meztelenség..igazatok van egyszer-kétszer amig fiatalaok vagyunk vagy testünk fitt semmi baj sincs ezzzel de szerintem egy időután tetszetősebbé válhat egy időssebb asszony párja szemében ha egy csinos kényelmes ruhában látja, ápoltan,szépen, leht h most prüdnek gondoltok, de pl.egy egy 50év feletti hölgy,izlésesebben néz ki egy csinos, kényelmes ruhában,mint meztelenül...És Isten látja senkit nem megsérteni akarok, mert tudom vannak olyan hölgyek is akik 50évesen csinosabbak mint sok 30 éves,de én úgy vagyok vele hogy még a párom is érdemel annyi tiszteletet, hogy szépen vagyok elötte felöltözve,ezalatt nem körömcípőt meg kisestélyit gondolok, hanem otthonra ami kényelmes és jól áll.Tudjátok az iszlám vallású nők szeretnek csinosan öltözködni otthon,parfümöt is használnak stb.hogy a férjük mikor haza megy akkor egy szép nőt lásson.De ez most nem ide tartozik,és mindenkinek szive joga izlése eldönteni,hogy öltözik fel /vagy nem öltözik otthon.
de vendégeket , vagy bárkit így fogadni,szerintem izléstelen ,és illetlenség.

szép estét mindenkinek.
Előzmény: gerberacska - 2008-05-07 15:09:33
gerberacska 2008-05-07 15:09:33 Válasz erre
Sziasztok,

Niloofar, nem csoda, hogy hasonlo dalt fujunk, addig is nagyreszt hasonlot fujtunk, amig engem es a csaladomat egy masik topicon egy Uriember tobb esetben jol verig nem sertett... Kerlek ne ird ki azt a nevemet, nem akarom, hogy ismet Bele botoljak, ezert vettem magamra egy szamomra legalabb annyira kedves alnevet.

Lanyok, ehhez nincs nagyon szerintem mit hozzafuzni. Kitartok amellett a velemenyem mellett, hogy az rendben, ha egy par levetkozik de sem anyos, sem szomszed, sem baratno eseteben nem tartom ezt normalisnak.

Mutiema, a kerdesedre pedig nekem az a valaszom, hog nem, en nem szoktam otthon sem meztelenkedni. Egyreszt, mert hozzank belatni kivulrol, masreszt, mert azt gondolom, hogy ha a parom allandoan igy latna, akkor egesz egyszeruen hozzaszokna, sot megunna ilyen szempontbol. Szerintem onmagaban is eleg nehez egy egyuttelesben 10-15-20 ev utan ket ember kozott fenntartani a testi erdeklodest, ha meg meg teteznem is azzal, hogy a masik allandoan a testem latja...Nos, szerinted mennyire lehetne az izgalmat fenntartani?!
Előzmény: mutiema - 2008-05-06 11:53:00
ibolya 2008-05-07 06:05:30 Válasz erre
Jó reggelt sziasztok!

Annak idején az anyósom fogadott mindig bennünket fél meztelenül.. Már sokszor ezért utáltam odamenni!! Akárhányszor mentünk ő biztosan fél meztelenül volt. És a sogornőm, még szerencse, hogy ő külföldön élt és ritkán jött haza, de ha mentünk a szállodába hozzá, biztosan ő is meztelenül fogadott.. 28 évig élveztem ezt a szórakozását az anyósomnak, aztán miután külön váltunk, már nincs ebben részem.. Mit mondjak engem zavart,de nem tehettem ellene semmit, sőt azzal vádoltak, hogy biztos féltékeny vagyok!! Nem féltékeny voltam, de illetlenségnek tartottam és hát ezt sajnos nem tudtam soha megértetni velük, de egy idő után már nem is akartam, hisz ugy sincs foganatja..
Semmi bajom a meztelenséggel, régen amikor együtt voltunk még, én is levetköztem, de ma már? Egyedül vagyok, ha mást nem is, de egy köntöst mindg magamra veszek..Egyébként hideg a lakás még nyáron is..
Szerintem vendéget fogadni így illetlenség!!

Nagyon szép és kellemes napot! :-))
mutiema 2008-05-06 21:28:11 Válasz erre
Jó de itt az a kérdés hogy ti szoktatok e nyéron pl félmeztelenül takarítani,kávézgatni,stb ha egyedül vagytok otthon?
Pocipumuklija 2008-05-06 18:32:39 Válasz erre
Érdekes és meglepő!Félmeztelenül vendéget fogadni?Ez több mint illetlenség.Értem a lazaságot,de ez már nem az,ez tiszteletlenség a másik emberrel szemben.Én mint vendég ,kényelmetlenül érezném magam...
niloofar 2008-05-06 15:59:22 Válasz erre
Szia!
A fejemből vetted ki a gondolatot!(-:
Előzmény: gerberacska - 2008-05-06 15:38:19
Kristee 2008-05-06 15:52:49 Válasz erre
Sziasztok!Érdekes a félmeztlen vendégvárás,bár magam is ismerek ilyen "túl nyitott,laza" embereket....semmiképp sem túl jó,hisz a vendégnk kellemetlen lehet..egyéiránt semmi gond a meztelenkedéssel,klassz dolog,izgalmas pároknak ,és kényelmes a forró nyári napokon:)
gerberacska 2008-05-06 15:38:19 Válasz erre
Szia,

Elolvastam a topic-inditodat es ehhez csak annyi a hozzafuznivalom, hogy szerintem abban valoban semmi kivetnivalo, hogy egy par vagy hazaspar otthon meztelenul flangal. Amennyiben ez mindkettonek ok, akkor tegyek. Az viszont szamomra kulonos, hogy az embert vendegsegben egy kavera meghivjak es egy "idegen" felmeztelenul fogad. Gyanitom, itt inkabb az all fenn, hogy az illeto ki akart kezdeni Veled... En nem tudom azt elkepzelni, hogy a baratnomet ne tiszteljem meg annyira, hogy feloltozom, ha megerkezik. Ezenkivul, mar ne is haragudj de nincs az a meleg, aminel az ember-ha vendeget var- ne tudna egy szines topot es egy rovidnadragot magan tartani...
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

A szaglás az egyik legfontosabb, az orr az egyik legnagyszerűbb érzékszerved. Egyes kutatások szerint szaglás útján választasz partnert is. Teljesen nyilvánvaló, hogy amit megeszel, befolyásolja a tested illatát is. Most megmutatjuk azokat az élelmiszereket, amelyek könnyen kellemetlen testszagot eredményezhetnek. Tényleg az vagy, amit megeszel!

Tovább »
Megtalálod az autót a többi forma között?

Megtalálod az autót a többi forma között?

Milyen jó a szemed? Azt mondod, hogy sasszemed van? Akkor eljött a perc, hogy leteszteld! Ha igazán próbára akarod tenni magadat, akkor mérd az időt is hozzá, hogy milyen gyorsan leled meg a többi forma között elrejtett autót! A jó hír, hogy akár sikerül, akár nem, te már azzal is tornáztattad a látásodat és a koncentrációs képességeidet!

Tovább »
Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

A bolygók nem csupán élettelen halmazok, hanem élő, önszabályozó szervezetek, ténylegesen érző, lélegző „lények”, akár az ember. Mindenki kapcsolatban áll a másik ember rezgéseivel. Minden bolygó ugyanígy egyedülálló vibrációval rendelkezik, és attól függően, hogy melyik bolygó a legszimpatikusabb számodra, rólad és a saját személyes rezgésedről is sokat elárul a választásod.

Tovább »

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vargyai Györgyi

Spirituális személyiségfejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vargyai Györgyi

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila