2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » AVON TANÁCSADÓ/HÖLGY (43 hsz.) Új hozzászólás
avon1 (Topikindító) 2008-05-03 10:34:32 Válasz erre
szia tegnap kaptam töled 2 emailt de nevet nem irtál irj és megbeszéljük a csatlakozást. irtam vissza a freemail levelezöre de visszadobja tudom hog vacakolnak a freemailek mostanában.d irj nevet és tel számot. ha rendelni szeretnél akkor 10-15% árengedményt tudok adni a kat.árból. nevet adj köszi
ramoserno 2017-04-13 15:02:14 Válasz erre

Szia.tanácsadó szeretnék lenni tudsz segíteni?

Előzmény: kathys - 2010-11-12 14:25:17
ramoserno 2017-04-13 14:59:02 Válasz erre

Szia..Tanácsadó szeretnèk lenni tudsz segíteni?

Előzmény: Tina1985 - 2013-04-12 17:59:34
aliz0707 2015-02-02 17:20:55 Válasz erre

Csatlakozz az AVONhoz!(január-februárban)
és tiéd lehet az értékes tanácsadói szett 8996ft helyett 4199ftért valamint 99ftért egy SuperExtrend Winged Out szempillaspirál vagy egy leopárd mintás pénztárca plusz egy ingyen katalógus!További részletekért keress fel! :)     Email:aliz0707@freemail.hu

mariska4514 2015-01-20 14:32:34 Válasz erre

Lefery krémet valaki használja?

Előzmény: mariska4514 - 2015-01-14 18:06:23
mariska4514 2015-01-16 14:28:07 Válasz erre

nem csatlakozom a termékeket kipróbáltam 

Előzmény: aliz0707 - 2015-01-14 17:09:28
mariska4514 2015-01-14 18:06:23 Válasz erre

Kiváló termékeik vannak, viszont én valami újat próbáltam ki rendelte a neten arckrémet Lefery a neve és jónak tűnik

aliz0707 2015-01-14 17:09:28 Válasz erre

és tiéd lehet az értékes tanácsadói szett 8996ft helyett 4199ftért valamint 99ftért egy SuperExtrend Winged Out szempillaspirál vagy egy leopárd mintás pénztárca plusz egy ingyen katalógus!További részletekért keress fel! :)     Email:aliz0707@freemail.hu

aliz0707 2015-01-14 14:43:38 Válasz erre

Csatlakozz az AVONhoz!
és tiéd lehet az értékes tanácsadói szett 8996ft helyett 4199ftért valamint 99ftért egy SuperExtrend Winged Out szempillaspirál vagy egy leopárd mintás pénztárca plusz egy ingyen katalógus!További részletekért keress fel! :)

aliz0707 2015-01-14 14:39:29 Válasz erre

és tiéd lehet az értékes tanácsadói szett 8996ft helyett 4199ftért valamint 99ftért egy SuperExtrend Winged Out szempillaspirál vagy egy leopárd mintás pénztárca plusz egy ingyen katalógus!További részletekért keress fel! :)

aquarius17 2015-01-07 14:43:22 Válasz erre

AVON tanácsadónő, koordinátor vagyok, és ha érdekelnek az AVON kozmetikumok, szívesen vinném minden hónapban a katalógust ha Tolna-Baranya-Bács-kiskun megyei vagy környékbeli lakos vagy, hogy Te, és rokonaid, ismerőseid rendelhessenek belőle.

A belépés díjmentes, semmiféle kötelezettséggel nem jár. (Nincs rendelési kötelezettség sem!)
Jelentkezés leadása után egy törzsszámot kapsz tőlem, ami az AVON-nál azonosít.
Amennyiben felkeltettem érdeklődésed és szeretnél információt kapni a kedvezményekről, részletekről, jelentkezz nálam. Mindenben állok segítségedre, hogy hozzám hasonlóan te is sikeres lehess!

Érdeklődni lehet itt a fórumon, vagy az avonviki84@gmail.com-n.

Katalógus és egyedi akciós ajánlatok megtekinthetőek a http://avon.hu oldalon

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Megtalálod a fotókon az összes állatot?

Megtalálod a fotókon az összes állatot?

Biztos vagy abban, hogy mindent látsz, ami körülvesz? Tökéletesen megbízol a látásodban, a különleges érzékelő képességeidben? Mert néha elég egy kis figyelmetlenség ahhoz, hogy lemaradjunk valami rendkívüli vagy éppen csodálatos dologról. Pláne akkor, ha a természet maga segít rá az állatok elrejtésére. Vajon képes vagy meglátni őket a fotókon?

Tovább »
Mennyire erős a pszichéd? - Képes lélekelemző teszt

Mennyire erős a pszichéd? - Képes lélekelemző teszt

A mentális vagy pszichikai erő azt jelenti, hogy kontrol alatt tudod tartani az érzelmeidet, és érett módon tudsz reagálni minden helyzetben, amikor fontos döntéseket kell meghoznod. Tudd meg, mennyire erős a pszichéd, és mik azok a döntő dolgok, amelyek befolyásolják mindennapi tevékenységeidet. Ehhez egyetlen képet kell választanod, azt, amelyik a legjobban vonz.

Tovább »
Járd végig ezt a 7 lépcsőt, és csak pozitív dolgok történnek veled!

Járd végig ezt a 7 lépcsőt, és csak pozitív dolgok történnek veled!

Az vagy, amit gondolsz – bizonyára gyakran hallod ezt a kijelentést, hiszen másról sem szól a Vonzás Törvénye. Oké, de mi van, ha képtelen vagy pozitív dolgokra gondolni, hiszen a fejed felett éppen összecsapnak a hullámok? Erre való ez a 7 lépcsőfok, hogy lépésről lépésre haladhass a pozitív gondolkodás és a pozitív történések felé.

Tovább »

Kalkulátor

Várandós kismamák kalendáriuma

A babavárással új, izgalmas korszak kezdődik minden nő életében – az örömteli várakozás és a váratlan felfedezések időszaka. Kalkulátorunkból megtudhatod, hétről hétre hogyan fejlődik a kisbaba és mi történik az anyuka szervezetében.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila