2018. április 20. - Tivadar
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. április 20. - Tivadar
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Divat » Férfi hordhat nejlonharisnyát? (82 hsz.) Új hozzászólás
zorka18 (Topikindító) 2008-04-30 09:37:19 Válasz erre
Fél éve járok már a pasimmal, Szabolccsal és nemrég mondta nekem, amikor éppen egy harisnyaüzletben voltunk, hogy szeretne nejlonharisnyát hordani. Hát egykicsit elpírultam, nagyon meglepett a dolog! Nektek mi a véleményetek erről? Ti tapasztaltaok már ilyet?
LackoMacko 2016-07-03 18:54:07 Válasz erre

télen szerintem hordhat harisnyanadrágot (jégert), a nejlonharisnya tényleg fura lenne:/

Leila75 2016-06-29 17:05:20 Válasz erre

A férfiak is hordhatna harisnyanadrágot. Én is az vagyok és hordok harisnyanadrágot.

Előzmény: Zsuzsi174 - 2013-10-07 01:31:33
MarilynMon 2016-04-15 10:05:01 Válasz erre

Inkább ne.

AnnaK78 2015-11-03 11:40:39 Válasz erre

Ez most komoly? :D

A válasz egyértelműen nem!

Zafira5 2015-11-02 09:30:56 Válasz erre

:-)

Zafira5 2015-11-02 09:30:38 Válasz erre

Nem.

fagyitorta 2015-10-20 08:46:16 Válasz erre

Nem!

Dömötör01 2015-08-23 15:04:25 Válasz erre

Ne hordjon!

Előzmény: zorka18 - 2008-04-30 09:37:19
wenlin 2015-08-15 04:47:57 Válasz erre

http://www.dear-fashion.com/Wholesale-Sexy-Stockings/

MorganaJosno 2015-05-12 23:41:54 Válasz erre

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...
$( document ).ready(function() { $("#main_SC_TBlock").insertBefore("#fb"); });

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyógyítsd kis kedvenceidet a kristályok és a kövek gyógyító energiáival! - Nem csak az emberre hat!

Gyógyítsd kis kedvenceidet a kristályok és a kövek gyógyító energiáival! - Nem csak az emberre hat!

Egyes kristályok, mint például a malachit vagy a cinóber, toxikusak lehetnek a kisállatok számára, ezért figyelj oda, hogy az állat szájába ne kerülhessenek. Ám sok kristály és kő bír gyógyító hatással, amelyek segítségével elősegítheted a kis kedvenced testi, lelki és szellemi gyógyulását.

Tovább »
Így kombináld a különféle színű ruhákat és cipőket tavasszal - Legyen tökéletes a megjelenésed!

Így kombináld a különféle színű ruhákat és cipőket tavasszal - Legyen tökéletes a megjelenésed!

A divattervezők egyre inkább elrugaszkodnak a korábban merev szabályoktól. Manapság rengeteg minta és szín kombinálható egymással. Nem kell többé ugyanolyan lábbelit viselned, mint amilyen az adott ruhadarab színe, de a nyakláncnak sem kell feltétlenül ugyanolyan árnyalatúnak lennie, mint a fülbevalódnak. Mindez azonban nem is olyan egyszerű, érdemes néhány dologra odafigyelni.

Tovább »
Napi Tarot - Péntek

Napi Tarot - Péntek

Egy hirtelen szellemi napfényözön világítja majd meg elmédet és melegíti fel szívedet. Töltsd meg pszichéd sötét üregeit az isteni bölcsesség fehér fényével

Tovább »

Kalkulátor

Vitaminok és ásványi anyagok kalendáriuma

A szervezet egészségének megtartásához rengeteg vitaminra és ásványi anyagra van szükség. Ha valamiből hiányállapot lép fel, azt igencsak megérezzük. Válaszd ki, milyen problémáid vannak, és gondolkozz el, hátha hiánybetegséged van.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Mészáros Barbara

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Mészáros Barbara

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila