2017. november 22. - Cecília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 22. - Cecília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Divat » Hajmodellt keresek (73 hsz.) Új hozzászólás
anaxis (Topikindító) 2008-04-09 12:16:54 Válasz erre
Sziasztok!
Végzős fodrásztanuló vagyok, aki országos verseynre készül. Ehhez a megmozduláshoz keresek fiúta(tépett), lányokat (előre hosszabbodó kleopátra) modellnek. Jelentkezéseket előra is köszönöm.
Nikoletta18 2016-01-04 17:25:49 Válasz erre

Sziasztok!( cserébe ingyen hajápolás a Hajas szalonban vagy fizetek érte )

Január 12-i fodrász vizsgámra keresek férfi ill. női hajmodelleket vágásra és festésre! Férfinél fejtetőn min 8cm oldalt 2-3 cm legyen a haj. A nőinél vállig vagy az alatt érő legyen és festett min 1 cm lenövéssel.Természetesen a Hajas szalon egyik mester fodrásza jelenlétében.

Fizetek is érte vagy ha szeretnéd ingyen hajápolást kapsz gyakorlati helyemen a Hajas szalonban.

Vizsgám helyszíne: Budapest 7.ker Hernád utca. 3

A részleteket telefonon vagy e-mailben : 06706300693

balogh.nikol@citromail.hu

szaboanett1995 2015-02-07 14:24:11 Válasz erre

HAJVÁGÁSRA KERESNÉK MODELLT MINIMUM 1CM!Sziasztok Fodrásznak tanulok idén juniusba végzek és vizsgámhoz gyakorlásra lenne szükségem mesterfodrász megfigyelésével vágtam festettem hajat csináltam már mindent de gyakorlásra lenne szükségem.Gödöllőn vagyok gyakorlaton ha itt laksz és szeretnél egy szupi frizurát teljesen ingyen akkor jelentkezz  a 06703139322-es telefonszámon illetve e-mailbe szaboanett1995@gmail.com és megbeszéljük a részleteket. Előre is köszi mindenkinek .

darlab 2014-05-19 23:08:24 Válasz erre

Sziasztok!

A hétre gyakorlás képpen,illetve a jövöhéten zajlo(28-29.-ei) záróvizsgámra keresek hajmodelleket!

Mégpedig férfi klasszikusra(választék nélküli) és női egyhosszra,másnéven cleopátra(az alja egyenes,nem érhet váll alá,szükség szerint telifrufru de nem kötelező).Illetve a késöbbiek folyamán alapvetően gyakorlásra is szükségem van még modellekre.

2.éves fodrász tanulo vagyok egyébként,mesterem jelenlétében történne a hajvágás.SZükség szerint átvágnánk utánna tehát nem mész el tré hajjal!!!!:)

itt tudtok elérni: kbrigitte09@gmail.com

köszönöm!

Vivi333 2014-02-19 19:05:02 Válasz erre

Sziasztok! 

Fodrász gyakornok vagyok és külünböző hajú lányokat/hölgyeket keresek hajvágásra(később festésre is)! Ha csak igazítani szeretnél az se baj, esetleg új frizurára vágysz? Megkapod! Profi fodrászok figyelik/segítik a munkánkat így innen csak elégedetten távozhatsz! ;)  A szalon a VI. kerületben van. Hétköznap de-őtt tudtok jönni. Várom jelentkezéseteket e-mailben. 

e-mail címem: viviennjonas@gmail.com 

szimesi 2014-02-08 18:55:20 Válasz erre

Sziasztok!

Fodrászgyakornok vagyok a Clips Akadémián és többféle vágásra keresek modelleket: egyhossz (egyenes), lefele hosszabbodó (tépett), uniform és bob. Mindenkit szeretettel várok!:)

Elérhetőségem: szimesi@gmail.com

Emese 

Csumpika 2013-01-16 10:52:05 Válasz erre

A kleopátra a z nem rövid de egyenes?Már bocsi

gyorgyi1963 2012-12-29 14:54:25 Válasz erre

Kedves Kormoran!

Te miért dolgozol díjmentesen?

kormoran 2012-11-23 17:38:25 Válasz erre

Dijmentesen elkeszitem klasszikus(long layers, kleopatra, bob, bubi ...) vagy mereszebb  típusúú frizurajat.

hair-cut@freemail.hu

Petra K 2012-11-05 14:13:54 Válasz erre

Sziasztok!

Nem vagyok jártas a modellvilágban, de már gondolkodtam azon, hogy kipróbálom magam ebben a szakmában. Nemrég megkeresett a NINE Model Management,  kaptam lehetőséget tőlük külföldi munkára. Az érdekelne, hogy mi a véleményetek róluk, hallottatok már erről az ügynökségről valamit?

epercica17 2012-11-05 07:46:29 Válasz erre

Sziasztok !

Budapesten élő, egyhossz hajú lányokat keresek holnapi gyakorlati órámra. Az időpont: 2012.11.06 kb. 12 óra

Előre is köszönöm jelentkezéseteket: Szilvi

Email: epercica17@citromail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 észbontó rejtvény, ami szinte biztosan rajtad is ki fog!

5 észbontó rejtvény, ami szinte biztosan rajtad is ki fog!

Az agy életkora relatív dolog. Nem csak az számít, hogy évesek vagyunk, hanem az is, hogy karban tartjuk-e! Mert még egy 70 évesnek is vághat az agya, mint az borotva. Éppen ezért hoztunk mára is olyan feladatokat, amelyek garantáltan meg fogják mozgatni az agytekervényeidet. Ám a rejtvények megoldásának sikerét még ne tedd zsebre, mert az emberek többségén a feladatok nagyja kifogott!

Tovább »
Válassz egy falevelet, és tudd meg, min kell változtatnod még az idén! - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy falevelet, és tudd meg, min kell változtatnod még az idén! - Képes pszichológiai teszt

Az ősz remek alkalom arra, hogy élvezz egy forró csésze teát, a finom édes süteményeket, esetleg az esti olvasást. Ám arra is kiváló időszak, hogy egy kicsit visszavonulj, magadba nézz, és önvizsgálatot tarts. Például azért, hogy megtudd, milyen ember is vagy valójában. Ehhez ez a teszt a legjobb segítőtársad lehet!

Tovább »
12 híres logó titkos jelentéssel, amiről eddig még csak nem is hallottál!

12 híres logó titkos jelentéssel, amiről eddig még csak nem is hallottál!

Döbbenetes, hogy a világ legismertebb logói közül néhányat úgy tervezték, hogy sokkal többet jelentsenek, az egyszerű szépségnél és formánál. Bizonyos esetekben minden vonal, görbe és szín mögött komoly tartalom húzódik! Mutatunk is 12 olyan lógót, amik elképesztő rejtett tartalmakat képviselnek és mi még csak eddig nem is tudunk róla!

Tovább »

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila