2018. augusztus 21. - Sámuel, Hajna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. augusztus 21. - Sámuel, Hajna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Férfi szemmel (972 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
vergilius (Topikindító) 2008-03-04 20:03:42 Válasz erre
Érdekes helyzet. Amire vállalkoztam, az sem kevés. Egy Női portálon, a nők gondjaira, férfiként reagálni. De, a saját életemben, már megtanúltam, - nem kis tandíjért - olykór jó ismerni a másik fél nézetét is. Mert, ne tagadjuk, a Nők, és a férfiak, valahogy más szemmel nézik ugyan azt a kérdést. Azért mertem vállalkozni erre a feladatra, mert szűk környezetemben, már gyakorlom ezt a fajta "vállalkozást", és úgy néz ki, működik. Persze, van bennem némi félelem. Hiszen, itt, ez a topik, akár pellengér is lehet. Remélem nem az lesz. Inkább, egy kerekasztal. Ahol a kezdeti hibákra fel lehet figyelni, azokat meg lehet előzni, vagy legalább is, a keletkező veszteségeket lehet mérsékelni. Már, ha ilyet lehet. Kérdéseket, témákat várok. Olyanokat, amik érthetetlen helyzetet teremtettek a mindennapi életben, amivel nem, és nem tudtok, tudnak mit kezdeni a Nők. Mint, mi férfiak... "Mi a baj? SEMMI! Jó. Most miért nem kérdezed meg mi a bajom?" És, hasonlóak. Csak bátran.
hologram 2018-07-26 08:29:08 Válasz erre

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy mit gondoltok a következő helyzetről. A párommal már együtt élünk habár még egyetemisták vagyunk. Én még rendesen tanulok, ő viszont már a gyakorlati képzésnél jár. Alapvetően én jónak tartom a kapcsolatunkat, szerintem ő is.

A szituáció az, hogy egy hete új helyre került a gyakorlt terén (több cégnél kell helyt állniuk) és most van egylány, akivel egy helyre an beosztva. Kezdetben azt mondta hogy nincs vele gond, de ennyi. Napközben itthon többször is beszédtéma lett, de általában olyan téren hogy mi volt vele aznap a munkában, és mivel együtt dolgoznak nyilván ebből nem tudja kizárni, és mivel a napból 8 óráját a munka tölti ki, nyilván erről tud mesélni, ezek jutnak eszébe. Emellett azt vettemészre hogy eléggé rendben tartja magát. Mindig is az igényes fajta férfi volt, szóval valószínűleg ebből sem kellene gondot csinálnom, de feltűnt. Van hogy pl a borotválkozást elégg el tudja nagyzolni, vizsgákkor stb nagyon sokág hanyagolja, de most kb naponta megcsinálja. A haját is. (én gondolom hogy lehet hog csak a munka miatt, de mi van ha a lány miatt is? ) Egyéb téren nem nagyon látok változst, olvasgattam a neten hogy milyen jelek kellene hogy legyenek, hamá tetszik neki, és egyenlőre nem veszekszünk, a szex is rendben, hozzámbújik, az utcán megfogja a kezem.

Abban biztos vagyok, hogy megcsalásról szó sincs. Arra lehetősége se lett volna, illetve azt tudom hogy az erkölcsei se engednék. De a kérdésem az... hogy előfordulhat hogy bejön neki a csaj, akár úgy hogy még ő sem tudja, vagy egyenlőre inkább én látom bele? 

köszi a válaszokat!

Sylwie_23 2015-02-21 14:00:58 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

vajda.agnes.k 2011-07-21 15:27:06 Válasz erre

Bírjátok a kérdőíveket?

Én csináltam! Nagyon tuti lett!

Kattintgassatok!

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFBGejdkZVhDdVRzTjZOOTFXcHMxcGc6MQ

https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGRZaFpoQXZxQllFUlJqTkc2VWxReVE6MQ

Hajrá!
Köszi, Puszi!!

pumpkinseed 2011-07-21 10:04:36 Válasz erre

Kedves Vergillius!

2 éve vagyok együtt a nálam 1.5 évvel fiatalabb párommal. Kb 8 hónapja élünk együtt, zeretjük egymást minden tökjó. Viccesen szoktunk beszélgetni házasságról, gyerekről (pl mi lesz a neve a gyerekeinknek ilyenek), de nem volt még eljegyzés. Igaz most vannak elég komoly anyagi gondjaink...

A múltkor egy családi összejövetelen az egyik rokonom megkérdezte: Esküvő lesz?

Aom azt mondta "egyelőre még nem". Az egyik beszélgetésünkkor pedig azt mondta, hogy majd ha ő úgy érzi, hogy nősülni akar akkor....Na ez mit jelent Férfiszemmel?

Üde 2011-04-13 15:05:44 Válasz erre

Nem te vagy a hibás. Kórtünet.

Előzmény: Edit1 - 2010-11-13 16:37:58
vergilius 2011-03-30 09:43:05 Válasz erre

Kedves anita0079!

Igen, én voltam, aki azon az oldalon azt az írást elkövette. :) Sajnos a munkám miatt nem igazán vagyok gép közelben, de bizosan megtalál a kérdésed a vergilius@piszenpisze.hu címen.

Szia

Vergilius

Előzmény: anita0079 - 2011-03-02 11:40:20
anita0079 2011-03-02 11:40:20 Válasz erre

Szia Vergilius!

Elég régen írtam neked, de talán még emlékszel. Találtam egy írást férfiszemmel címmel, talán te írtad: www.piszenpisze.hu/ferfiszemevel/a-nem-tervezett-terhesseg-abortusz/

ha te voltál, kérdeznék valamit priviben ha lehet, csak a régi mailed nem működik...

Anita (jászai tér)

Dexter071 2011-01-22 15:04:08 Válasz erre

Egy munka ahol garantáltan nincs szükséged semmi kezdeti tőkére!!! Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni úgy, hogy ez ne jelentsen jövedelem kiesést? Tanulsz vagy kismama vagy és jól jönne egy kis pénz, akkor ez a te munkád!!! Napi 3-4 óra munkával hetente kereshetsz 75-1000$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van szükséged? Internet elérésre, számítógépre, minimális számítógépes ismeretre, a többi már csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan. Nem MLM! Bővebb információért küldj egy e-mailt a következő címre: eszter198503@hotmail.com

Tárgy:Pénzkeresés a neten 1.

Tündérke40 2010-11-17 13:35:21 Válasz erre

Kedves vergilius!

Na igen a szótlanság ,elég sok mindent elárul ,de végülis én voltam a lüke .Nem kellett volna leállnom vele beszélgetni ,egy köszönés is elég lett volna ,és mindenki menjen a dolgára.Legközelebb ha esetleg lesz legközelebb ,majd elfordítom a fejem és megyek tovább .Csak az a pár nap  beszélgetés ne csengne mindíg a fülembe ,elhittem amit írt és mondott . Mostmár nem fáj , csak üres lett ,megszünt  az érzés  amit iránta  éreztem éveken át .Lehet ez volt a sors akarata .Megtörtént aminek történnie kellett .

-Engedd hogy a dolgok most nélkülünk változzanak  

Ahogy ezt Balázs Fecó is énekelte :(

vergilius 2010-11-16 18:29:10 Válasz erre

Kedves Edit1!

Hogy mit keresnek a férfiak? Legkönyebb válasz az lenne, hogy a "vadászat" izgalmát. Aztán, csúnya kifejezéssel élve, vagy megégetik magukat, vagy nem. De, félre a tréfát. Nem tudom, mit is keresnek, mit is néznek meg a férfiak a nőkön. A feleségemmel sokat vigyorgunk azon, hogy az ünnepelt gyönyörű sztárokra rutinból legyintek. Miért? Azért, mert én pl, a természetességet, a nyíltságot keresem az emberekben. Nem érdekel a megtervezett, mesterien kivitelezett külső, ha a belső, erre az agyonrestaurált alapra épűl. Megint mást egy-egy jellem hiba, erősség vonz. Külsőség? Erre sem tudok konkrét választ adni. Volt már olyan eset, hogy leültem egy ővel kávézni, és előtte, írásban, és telefonon, minden klappolt, de valami a látványból hiányzott. A nőiesség. Kitünni a tömegből, hogy észre vegyenek? Hiszen, mindenki ezt teszi. Ki könyékkel, ki csak vállal, de a többiek fölé akar emelkedni, hogy észre vegyék. Ezek az emberek a felszínes kapcsolatokon túl még nehezebb helyzetben vannak. Ök, nem értik, miért csak felszínes esetek, miért nem komoly kapcsolatok? A két véglet között sem igazán lehet jó.

Hogy hol bujkálnak? Nem tudom. Ott vannak mindenhol, egy-egy villanásra válnak láthatóvá, majd eltünnek. Vagy azért, mert nem vették észre őket, vagy azért, mert felszínes kapcsolatban ébredtek rá, nem egyebek, mint alkalmi eszközök. Mert a rendes pasik szívét is az élet edzi. Járj nyitott szemmel, szívvel, és mej önmagd lenni.

Megjegyzés: Nem hiszem, hogy az életkor akár szélsőséges különbség esetén is csak sokadrangú kérdés, ha a személyiség, ha az érzelmi világ, morális elkézelések klappolnak. Na ezt jól megcsavartam. Kit érdekel ki hány éves egy kapcsolatban, ha tombolnak az érzelmek, éget a vágy?

Előzmény: Edit1 - 2010-11-13 16:37:58
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Kedd

Napi Tarot - Kedd

Ez a lap ösztöneink és szenvedélyeink megértéséről szól.

Tovább »
A keddi nap angyalüzenete

A keddi nap angyalüzenete

Haniel arkangyal - Fontos pszichikus meglátások. Események a színfalak mögött. Engedd el a visszatartó érzelmeidet.

Tovább »
A napi jóslat Számodra - Kedd

A napi jóslat Számodra - Kedd

Tudd meg, melyik erő áll ma melletted, mit kell, vagy mit nem szabad tenned a mai nap.

Tovább »

Kalkulátor

Válassz masszázstípust!

Számos masszázsstílus létezik, és bár egy tapasztalt terapeuta bármilyen kezelést rá tud szabni bárkire, egyes technikák megfelelőbbek lehetnek, mint mások. Éppen ezért érdemes megismerned őket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Ferenc Antal Attila Preky69 Gyula