2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Ismerkedés,Barátkozás (174 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
nananana (Topikindító) 2008-03-04 13:50:27 Válasz erre
Sziasztok! Ez egy nagyon jó topicnak szeretném hogy legyen! Azért is mert ez egy megismerkedés témájunak készíteném!
Mindenki mutatkozzon be, nem egy rossz ötlet hiszen mindenki megismerheti egymást! Pl: Én egy szőke haju, zöld szemű lány vagyok, 19 éves , sportos alkatú, bak-jegyben. Szeretem a horror filmeket, és nem igen van rossz tulajdonságaim. Akinek van több minden hozzá fűzző dolga akkor azt is írja le. Így legalább, nem csak belsőleg hanem, külsőleg is megismerhetjük egymást!!
Pusy mindenkinek. Szilvi:)
Wiki9 2016-11-17 22:46:02 Válasz erre

Sziasztok!
29 éves vagyok, Solymáron élek a párommal. Nagyon szeretek sütni-főzni, biliárdozni, korizni, kirándulni.
Szeretnék ismerkedni, barátkozni, a régi barátságok elkoptak, megszakadtak.
Szép estét! :)

nócijósnő 2016-09-21 13:56:02 Válasz erre

Baltazár2 2016-08-18 15:23:29 Válasz erre

Egész életre szóló tartós kapcsolat - közös gyerek

Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség spermadonor igénybevételére.

Én NEM spermadonor szeretnék lenni, hanem a gyerek számára biztonságot, szeretetet és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.

Természetesen kölcsönös szimpátia esetén a későbbiekben együttélés lehetséges.

Egészséges, fiatal / 40 év körüli/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó, nőtlen férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok. A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.

Írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget a

pamancsoska@freemail.hu

emailcímemre.

Szeretettel üdvözöllek Dani

progikuckó 2016-07-04 01:09:16 Válasz erre

Sziasztok !

Akinek van kedve,meghívnám egy chatre !

Lehet beszélgetni,ismerkedni ,barátkozni.

Férfiak-nők vegyesen vannak,egy jókedélyű társaság vagyunk.

Nézz be,ha van kedved;)

https://us21.chatzy.com/progicset

Előzmény: nananana - 2008-03-04 13:50:27
Robb 2016-04-29 22:06:31 Válasz erre

http://i.imgur.com/xyAKd2I.jpg

http://i.imgur.com/Jv8YsYl.jpg

Robb 2016-04-29 21:58:58 Válasz erre

Sziasztok!

Nemrég csináltam egy chatet,lehet beszélgetni,barátkozni,ismerkedni.

http://i.imgur.com/6DJGk1B.jpg ez én:D

Érdeklődni itt:progresszivkucko@gmail.com

andora.andi 2016-01-29 15:48:24 Válasz erre

ingyen josolok a fb.on magia e karina

Előzmény: Marika1987 - 2015-11-27 18:17:07
Marika1987 2015-11-27 18:17:07 Válasz erre

Sziasztok Marika vagyok 28 éves zala megyei lány barátkozni szeretnék ha lehet.

pinkpepper 2012-09-25 13:45:26 Válasz erre

Sziasztok!
A barátaim elköltöztek, vagy családot alapítottak és elmaradtak, ráadásul vége lett a több éve tartó kapcsolatomnak is. Sajnos kissé magamra maradtam.
Ha létezik olyan ember, aki hasonló cipőben jár, szívesen barátkoznék, leveleznék.
33 éves vidéki nő vagyok. Kelet-Magyarországon élek.
Szeretem a zenét (alternatív rock leginkább, de nyitott vagyok az elektronikus vonulatra is, ezen kívül szeretem a bossanovát és a jazzt is), szeretem a jó filmeket, amik elgondolkodtatnak.
Szívesen utazok, kirándulok, akár a jövendőbeli barátaimmal is. :)
pinkpepper78@gmail.com

30-as csaj 2012-09-25 12:52:09 Válasz erre

szisztok!

Barátnőket keresek közös programokhoz buli,mozi,vásárlás.Budapesti vagyok a belvárosban élek egyedül.

Szeretek bulizni is néha,úgy hogy csak az írjon aki hajlandó személyesen is találkozni.A leveleket ide várom:

baba2186@freemail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Kevesebbet kellene agyalnod ezen a 8 dolgon és megváltozna az életed!

Kevesebbet kellene agyalnod ezen a 8 dolgon és megváltozna az életed!

Nők vagyunk. Imádunk túlspilázni, agyon gondolkodni, szétrágni, cafatokra analizálni a dolgokat. Csakhogy rengeteg idő megy el vele és az is főleg stresszesen. Olyan, ez mint egy kényszerbetegség, tudjuk, hogy rossz, mégsem bírunk leszokni róla. De talán majd segít benne, ha rájössz, milyen nevetséges örökösen ezen a 8 dolgon agyalni!

Tovább »
Ha a házad lángra kapna, melyik tárgyat mentenéd ki először? - Árulkodik a személyiségedről

Ha a házad lángra kapna, melyik tárgyat mentenéd ki először? - Árulkodik a személyiségedről

Nem kellemes, de képzeld el azt a jelenetet, hogy a házad kigyullad. Mi az, amit elsőre kimentesz ki? Ez egy klasszikus kérdés, de fontos, ha egy ember személyiségének mélyére akarunk ásni. Vajon tényleg tudod, mit jelent a válasz? Ez az egyik legismertebb pszichológiai teszt, mely egy spanyol pszichoanalitikus csoporttól származik. 

Tovább »
9 kozmetikai termék, melyre egyáltalán nincs szükséged - Mégis használod!

9 kozmetikai termék, melyre egyáltalán nincs szükséged - Mégis használod!

Néha a reklámok a bolondját járatják veled. Mivel szeretnél vonzó lenni, ezért sok haszontalan krémet, maszkot és szérumot beszerzel, amik elvileg csodákat művelnek. Egy kicsit rendet teremtünk ebben a marketingkáoszban, és mutatunk egy listát azokról a kozmetikai termékekről, amikre nincs is igazán szükséged.

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila