2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » az arab férfiak.. (6440 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Szabina24 (Topikindító) 2008-02-04 15:17:55 Válasz erre
Van itt olyan aki már járt együtt arab,vagy keleti származású
férfival? Én nem,de most megismerkedtem egy arab származásu fiuval,aki nagyon jóképü,és aranyos,de ök biztosan mások mint a magyar férfiak..Akinek van tapasztalata ebben a témában szivesen várom a hozzászolását! Puszi!
anyósnyelv 2015-01-15 22:25:08 Válasz erre

Sziasztok !

A török férfiakkal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak ?

Hasonlóak mint az itt felhozott arabokkal?

alyah 2015-01-06 23:28:35 Válasz erre

Remélem nem ugyanarról a személyről van szó,mivel megint találkozni szerete velem februárban:-))

Előzmény: Árnyéklány - 2015-01-05 01:55:39
alyah 2015-01-06 23:26:00 Válasz erre

Szia!

Én tavaly találkoztam egy arab férfival Budapesten,aki szintén Franciaországban él..teljesen ugyanez volt a sztori,1 hétig együtt..sőt,még amiket leírtál én is végighallgattam:)legyél azért óvatos,és ne vedd túl

komolyan..ez a tanácsom:))és annak is megvan az esélye,hogy nemcsak hozzád jön:)

Előzmény: Árnyéklány - 2015-01-05 01:55:39
Árnyéklány 2015-01-05 01:55:39 Válasz erre

Sziasztok!

Azért írok ide mert tanácstalan vagyok egy kissé. Mindig is tetszettek az arab fiúk és ismertem egy két európai felfogású normálisat is. Úgy tűnik hogy a két éve tartó se veled se nélküled típusú kapcsolatból ( aminek egyébként semmi köze az arabokhoz kezdek kigyógyulni). Válogatós ízlésem ellenére viszont  viszonylag hamar  sikerült belehabarodnom egy arab fiúba. Dubaiból származik most Franciaországban él  az egész családja szétszóródva van a világ gazdaságilag jól működő országaiban.Nagyon európai felfogásúnak tűnik, egy hotel igazgatója, már hat éve dolgozik ott. Mióta ismerjük egymást mindennap beszélünk az összes lehetséges módon skype,viber,sms,face szóval tényleg nagyon érdeklődő. Egyenlőre nem tűnik nyomulósnak...nagyon sok mindenről  szoktunk gondolatokat cserélni pl imád olvasni és lehet vele komolyan beszélgetni. Februárban jön majd egy hétre budapestre és szeretné velem tölteni azt az időt és találkozni velem. Azért óvatosságból rákérdeztem mik a tervei de meglepetésemre felsorolt egy csomó kulturális normál programot színház mozi elmenni a citadellához sétálni margitszigeten elmenni gellérthegyre elmenni a várba meginni egy kávét vagy teát.Nekem úgy tűnik betartja a vallási szokásait nem iszik nem dohányzik nem eszik csak halel húst. bevallotta hogy azért a házasság előtti szexet megszegte de eddig csak két komolykapcsolata volt mindkettő európai lánnyal.A második kapcsolata elmondása szerint hat évig tartott szerette volna elvenni a lányt de az megcsalta így nem lett házasság .Normális elképzelései vannak az életről szeretne családot és gyerekeket.Kicsit szoktunk beszélni magyarul is mert mondta hogy annyira tetszik neki a magyar nyelv hogy próbálja tanulni.Egyébként egy 32 éves fiú.Én is olvastam sok furát az arabokról de nem tűnik se macskamolesztálónak se egy agresszív alaknak.viszont nagyon kedves. Szerintetek egy esélyt megérne hogy találkozzak vele? Köszönöm a válaszokat.

dii0408 2014-11-06 13:03:56 Válasz erre

Sziasztok. 

Az eset: 1hónappal ezelőtt egy nyelvtanuló alkalmazáson kereresztül megismertem egy 35éves iraki-kurd férfit. Azóta mindennap beszélünk skypeon is. Már majdnem olyan,mintha együtt lennénk és csak távol vagyunk egymástól. Ő 11évig Norvégiában élt,de most Kurdisztánban él,mert az anyukája beteg lett. Van egy fodrásszalonja. Jól néz ki természetesen, ápolt,igényes,jól öltözködik,szuper autója és háza van, tehát nem egy háborús veterán ;)

Mivel az anyukája beteg,és az üzletet sem tudja csak úgy otthagyni,így azt szeretné,ha én mennék ki hozzá,mintha nyaralni mennék,s ha tetszik ott az élet akkor maradok,ha nem akkor meg eljövök. Hát ez eddig szép és jó,de a szüleim a gondolattól is rosszul vannak és eszük ágában sincs engem irakba/kurdisztánba engedni. Számomra kedves és normális rendes férfinak tűnik. Elég modern felfogásúnak látom őt.

Sajnos nem nagyon ismerem a kurd embereket,szokásokat,vallásukat. 

Sokat olvasgatok neten történeteket,láttam jót is,rosszat is.

De azt gondolom,hogy minden országban vannak jó és rossz emberek egyaránt. Sajnos a negatív példáknak nagyobb a hírértéke, arról mindenki beszél,hogy hh a törökök arabok stb verik az asszonyt stb. De arról oly kevesen írnak,hogy boldogok pl egy kurd férfival. Azt senki nem nézi az utcán hogy egy kurd férfi mennyire boldoggá teszi a nőt akivel együtt sétálnak... pl. Mert erre nem figyelünk,nincs hírértéke :( 

Igazából arra lennék kíváncsi,hogy ti mit gondoltok? 

Lehet esetleg valami gond,ha kimegyek,s nem tetszik és el akarok jönni?vagy ha esetleg tetszik és maradok vajon milyen élet vár rám? 

Megköszönném,ha leginkább olyan emberek válaszolnának,akik voltak kurd férfival,vagy esetleg jobban ismerik az iraki-kurdokat. Nagyon fontos lenne.

Retti 2014-05-28 21:57:36 Válasz erre

Jó estét mindenkinek!

Én most bukkantam rá erre a fórumra és látom már nem mostani,de azért remélem tudok segíteni.
Itt igazából olvastam hideget-meleget az arab férfiakról.
Elmesélném az én történetemet.

Érdemes rólam tudni,hogy egyébként még fiatal vagyok,de annál inkább elővigyázatos.

Mi egy éve voltunk nyaralni a családommal Tunéziába és ott megismertem egy arab fiút,aki a szállodában animátorként dolgozott.Mi nagyon jóba lettünk és minden szabad percünket igyekeztünk együtt tölteni. Nem mondanám,hogy szerelmes voltam,de eléggé tetszett a fiú és éreztem,hogy én is neki. Az egyik éjjel szintén együtt voltunk és elmentünk sétálni és akkor azt mondta nekem,hogy csókoljam meg,de én csak nevettem és mondtam neki hogy te minden lánnyal ezt csinálod itt??! Akkor ő kicsit megsértődött rám és mondta,hogy én nem értem őt és utána ott is hagyott a szálloda udvarába,de utána visszajött hozzám megölelt és azt mondta,hogy ne haragudjak rá. Amikor mentem haza,akkor is szomorú búcsút vettünk egymástól. Egyébként a szállodába több arab fiúval,lánnyal is jóba lettem,ilyen volt az egyik fotós is,akit Adnennek hívnak. (Rá majd visszatérek később.)
Nos,miután hazamentem tartottam azzal a fiúval a kapcsolatot,de kiderült,hogy már amikor engem megakart csókolni már akkor is egy éves házassága volt,de ezt is úgy tudtam meg,hogy volt pár hónap,amikor nem igazán volt időnk beszélni és akkor mondta nekem,hogy most éppen válni fog.. Gondolhatjátok mennyire ledöbbentem és nem is csoda,hogy a következő kérdésem az volt,hogy van-e gyereke,de az szerencsére nincs. Ezek után én tényleg csak baráti kapcsolatba maradtam vele és a mai napig is nagyon jó barátok vagyunk,de ennyi! Viszont visszatérve Adnenre ő látta,hogy mennyire tetszik nekem ez a fiú és amikor itthon voltam,akkor is beszéltem vele rendszeresen erről és igyekezett segíteni nekem,amiben csak tudott és mindig mondta,ha ő egy ilyen lánynak tetszene,mint én akkor biztosan megbecsülné. Mi tényleg nagyon jó barátok lettünk és szinte mindent tudunk a másik életéről,de ez a baráti kapcsolat szépen lassan átalakult szerelemmé. Egy éve folyamatosan beszélünk,persze volt egy-két szünet,de jól kijövünk és most együtt vagyunk. Ő azt mondta nekem,hogy várni fog rám és arra,hogy elvegyen,mert azt akarja,hogy én legyek majd a felesége és ő tényleg nem mondogatja ezt bárkinek,mert ő amikor csak barátok voltunk azt mondta nekem,hogy ő még nagyon fiatal a házassághoz. Egyébként ő is tunéziai. Az a problémám,hogy nagyon bizalmatlan vagyok.. De egy éve tartjuk rendszeresen a kapcsolatot és hamarosan találkozunk is és így nem kéne,hogy legyenek kétségeim az érzései felől de mégis vannak a hallottakból ítélve.. Az a baj,hogy nehéz ez az egész helyzet,ugyanis én itt élek Magyarországon és még tanulok,ő meg kint Tunéziába és szintén tanul,de én csak akkor tudok vele élni,ha elvégeztem az egyetemet. Nem tudom mi lenne a megoldás erre,igaz ő azt mondta,hogy megvár és nem baj ha csak ritkán találkozunk addig.. Nagyon megszerettem őt és nem akarom elengedni.

Kabalalany 2013-11-16 23:42:09 Válasz erre

Szia Rita73! Ne haragudj nem bantaskepp irom de neked nem segitsegre van szukseged csak idore meg kitorlod ot az eletedbol. VEGLEG! Igy a leirtak alapjan nem igazan tunik korrektnek ez a ferfi. 

Ugye ismered ezt: Aki menni akar segiteni kell neki csomagolni!(ez igy van)

Tul sok ember szerepel mar most ebben a tortenetben. Egy kapcsolat ket emberrol szol es nem harom v negyrol. Kesobb mit fog tenni??:O Lesz 4 felesege meg tobb gyereke meg meg ki tudja es te ezt szeretned? Igy leelni az eleted egy ilyen emberrel?

Az en ferjem arab. Algeriabol szarmazik. 2 eve vagyok a felesege. En vagyok az elete. Senki mas csak en. Gyereket akar,nem csavarog nincsenek baratai,munka utan hazajon, tisztessegen dolgozik es  ugy el ahogy a  normalis emberek alltalaba. Tisztel es szeret es en is. 

Buszke vagyok ra,hogy o a ferjem!! Neked pedig sok sikert kivanok de nem vele. Felejtsd el!

Előzmény: Rita73 - 2013-10-18 03:46:20
Rita73 2013-10-18 03:46:20 Válasz erre

Sziasztok. En uj vagyok itt,olvasgattam a velemenyeket az arab ferfiakrol,tapasztalatokat es arra gondoltam en is irok hatha valaki tud nekem segiteni,vagy en tudok valakinek a segitsegere lenni. Meg ismertem egy egyiptomi arab ferfit itt amerikaban egy szorakozo helyen.Szinte szerelem volt az elso latasra nagyon meg fogott a nagy barna szeme a mosolya.attol az estetol kezdve minden nap talalkoztunk,tisztelettudo volt nem akart semmit nem volt eroszakos csak setaltunk sokat nevettunk az ocean parton.Mintha alom lett volna olyan volt az egesz.egymasba szerettunk.En az arabokrol semmit sem tudtam,amikor mar nagyon egymasba szerettunk kerdeztem tole h neked van feleseged?Raneztem es mosolygott hirtelen el hallgatott es akkor elmondta h igen van es ket gyereke is.Hat nem  kivanom azt az erzest senkinek sem amit ott akkor ateltem.Fajt h miert nem mondta el elobb amikor meg nem szerettem bele.Nem tudtam el engedni ahoz tulsagosan szerettem,de maga a gondolat h o nem csak az enyem fajdalmas volt.Bizonygatta h engem szeret a felesegevel a gyerekek miatt nem valik el,en el is hittem.2es fel evig szepen el voltunk ossze koltoztunk.Voltak furcsa viselkedesei amit nem ertettem pl soha sehova nem vitt el.Mindig arra fogta h sokat dolgozik utcan arult arab eteleket New Yorkban es minden nap keso este vagy hajnalban jott meg.En meg husegesen vartam otthon tiszta ruhaval meleg etellel.A testverem elkoltozott mashova es engem is hivott es Hammedot is de o mondta h ott nem tud dolgozni menjek el es 6honap utan utanam jon de csak 2-3hetre,hm na gondoltam ez milyen kapcsolat igy...?Kozben kijelentette h elvesz egy arab not de csak bizniszbol zold kartyaert de a no azt akarja koltozzon oda hozza es a hazassag utan le kell fekudjon vele...!Hat kesz voltam idegileg.Tudtam h haza akar menni a csaladjahoz egyiptomba es ezt meg is ertettem elfogadtam nehezen,de h ezzel is lefekudjon azt nem.Most itt vagyok Miamiban es 4hete eleinte hivott mar nem..:(!Az arab novel beszeltem azt mondta o enm akarja h Hammed hozza erjen se lefekudjon hat nem tudom mit higyjek!Lehet csak le akart razni a volt parom..!Nem tudom.Aki volt hasonlo helyzetben es tud segiteni kerem segitsen nagy szuksegem volna ra.Elore is koszonom!

Ritikul 2013-08-01 18:49:14 Válasz erre

Szia, mi lett velete? Nagyjából most ugyanez van nálam!

Előzmény: Babi85 - 2012-04-22 12:22:26
Ritikul 2013-08-01 18:41:02 Válasz erre

Szia, talakoztatok? Mi történt? En is majdnem ugyanebben a cipőben járok most , csak nekem Monastir ... Írj légyszives :-)

Előzmény: g.csilla1 - 2008-09-22 11:21:14
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 rovarcsípés, melyet mindenképpen fel kellene ismerned

10 rovarcsípés, melyet mindenképpen fel kellene ismerned

A rovarcsípéseket nem mindig lehet elkerülni, főleg nyáron. Néha azonban nehéz azonosítani, hogy mi is okozhatta a csípést, amit általában fájdalom, viszketés, duzzanat és pirosság kísér. Sokféle rovar létezik, és sokuk különböző betegségeket terjeszthet, így fontos az azonosítás. Ezért készítettük ezt az útmutatót, mely a segítségedre lehet.

Tovább »
Megtalálod a káposztásban az elrejtett csecsemőt?

Megtalálod a káposztásban az elrejtett csecsemőt?

Úgy tűnik, léteznek világok, ahol óriásira nőnek a káposzták és ahol a csecsemőket ott felejtik a földeken. Ne aggódj nincs baja, de azért jobb lenne, ha megtalálnád és gondoskodnál róla! Ehhez viszont szükséges lesz az éles látásodra és a kiváló felismerő képességedre! Tedd próbára magadat ezzel a régi, optikai illúzióval megspékelt képeslappal és találd meg a kisbabát!

Tovább »
Válassz egy fát, és tudd meg, mi jellemzi leginkább a személyiségedet! - Képes önismereti teszt

Válassz egy fát, és tudd meg, mi jellemzi leginkább a személyiségedet! - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy izlandi pszichológuscsoport állította össze, melyben színes fákkal illusztrálják az egyes személyiségtípusokt. Állításuk szerint mindenkinek van legalább egy olyan dolog, ami a leginkább hat a személyiségére, ezáltal az adott dolog erőteljesebben megmutatkozik viselkedése során. Teszteld magad, és máris kiderül, mi hat leginkább a személyiségedre!

Tovább »

Kalkulátor

Zsírégető kisokos

Edd magad karcsúra! Nem is hinnéd, milyen sok táplálékfajta létezik, amelyet bármilyen mennyiségben fogyaszthatsz, és mégis zsírt égetsz, fogysz vele. Kisokosunk segítségével kikalkulálhatod, mi a legjobb a számodra.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tarcsay Mária

Szín- és stílus tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tarcsay Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila