2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » az arab férfiak.. (6440 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Szabina24 (Topikindító) 2008-02-04 15:17:55 Válasz erre
Van itt olyan aki már járt együtt arab,vagy keleti származású
férfival? Én nem,de most megismerkedtem egy arab származásu fiuval,aki nagyon jóképü,és aranyos,de ök biztosan mások mint a magyar férfiak..Akinek van tapasztalata ebben a témában szivesen várom a hozzászolását! Puszi!
Eszter18 2008-02-04 16:03:10 Válasz erre
Szia Szabina!
Én 1 éve vagyok "együtt egy arab fiúval!Azért írom idézőjelben,hogy együtt,mivel ő Jordániába él!
Abban igazad van,hogy teljesen mások mint mi,de ezt kizárólag a kultúrájukra értem!És abből kifolyólag persze a viselkedésük is teljesen más!Neküknk is voltak,vannak és biztos,hogy lesznek is problémánk mint minden kapcsolatban,de ez csak tőletek függ,hogy milyen lesz ez a dolog köztetek!Amúgy az arabokat sem kell általánosítani,ők is ugyan olyan emberek mint mi,vannak köztük jobbak,rosszabbak,de ez minden nemzetnél így van!
Egyébként ő itt él?
Ha gondolod vegyél fel msnre,és mesélek többet,vagy mesélhetsz hogy veletek mi a helyzet!
Címem: macseszter@hotmail.com
Remélem tudunk majd beszélni!
Puszi
ROSSALINDA 2008-02-04 18:41:26 Válasz erre
na en annyit tudok erre mondani neked. hogy en kint elek amsterdam ba/hollandia ba. itt annyi arab van mint annak a rendje. van koztuk normalis ember is. de van ojan kis aki igen csak fura. ojanokat is hallottam hogy ki viszik a lanyokat a sajat orszagukba es ott el adjak oket. vagy el cserelik(mint egy targyat) szep nem mondom. vagy pedig ugy el mint egy szolga.
hat akkor inkabb nem. es en nem kockaztatok. egyszer kell bele kerulni a roszba . nem ojan konnyu ki jonni, mint bele maszni.
es tisztelet a kivetel (ARAB FRFIAK)
Előzmény: Szabina24 - 2008-02-04 15:17:55
Eszter18 2008-02-04 19:47:55 Válasz erre
Szia Rossalinda!
Hát lehet,h. vannak ilyen dolgok,nem tagadom,de én nem hiszek az ilyen"azt hallottam" dolgokban!Vannak rossz emberek is mint mindenhol máshol,csak az a baj,h szerintem ők vannak kissebbségben és emiatt az emberek töbsége általánosítja őket!Itthon nálunk is van pár elmebeteg őrült de ezért még minket sem skatulyáznak be!Aki ilyet csinál annál nem ott van a baj,hogy arab hanemannak vmit a fejében kell keresni..!
Linalany 2008-02-04 20:08:23 Válasz erre
Szia Eszter,

Hat, abban igazad van, hogy sajnos altalaban az emberek altalanositanak, amit nem szabadna, viszont abban nincs igazad, hogy egy nepet az emberek szerte a vilagon aszerint skatulyaznak be, amit tapasztalnak, amit hallanak. Mi magyarok, ugyebar viccelodunk a skotokrol, mert smucignak tartja Oket a vilag. Ez nem azt jelenti, hogy minden egyes allampolgar az de a vilag nem hiaba tartja Oket annak... A nemeteket a sorivasrol, az angolokat a gyatra fogtisztitasrol...es igen, az arabokat a linksegukrol es a megbizhatatlansagukrol. En eleg sokat eltem kozottul itt is es ott is, vannak barataim de valoban nem biznam rajuk a hazam, vagyonom. Ketszinuek es NAGYON - NAGYON megbizhatatlanok. Amennyire a kinai egy szorgos nep, az arabok annyira nem..sajnalom, hogy ez a velemenyem. Egyebkent pedig Jordania a vilag egyik leggyonyorubb helye!
Kivanom, hogy a Te eseted az mas legyen!
Előzmény: Eszter18 - 2008-02-04 19:47:55
Eszter18 2008-02-04 20:52:47 Válasz erre
Szia Linalány!
Ne haragudj,h ezt mondom,de látod te is ugyan úgy általánosítasz mint általában mindneki!Hiszen először te is azt írtad,h. nem szabadna...!Gondolok most arra,h. azt írtad,h. nagyon nagyon megbízhatatlanok!Én megint csak azt tudom kérdezni,h. hát közöttünk nincsenek megbízhatatan ember?Közöttünk nincsenek lusta és munkakerülő emberek?DE VANNAK!Ezek miatt nem értem az általánosításokat!Én is éltem köztük,természetesen van köztük rossz ember,de sztem akkor sem kellene általánosítani őkt!Ez ugyan olyan,mint mokor azt mondják h a szőke nők buták!1-2lehet h tényleg buta,de a barnék között is épp ugyan anyitt találsz!Erre csak ezt tudom mondani!
Persze mindnekinek megvan a saját véleménye erről,én tisztletben tartom,és kívánom,h. vmilyen oknál fogva változzon meg a véleményed!
Szép estét mindenkinek!
Linalany 2008-02-04 21:49:17 Válasz erre
En nem altalanositok, es nagyon merges vagyok, amikor itt Amerikaban az arab vilag ellen szol valaki. Viszont mindent osszevetve majd masfel evet eltem arab orszagokban es az en velemenyem elegge megalapozott... azthiszem ennyibol igenis lehet velemenye az embernek. Vagy nem igy gondolod? Tobb eve elek Amerikaban, nem talalkoztam minden amerikaivel, vannak is kivetelek de alapjaban veve egy nagyon feluletes vilagnak tartom. Es ugy erzem, ennyi ev ytan biztos alapokra helyezhetem a velemenyemet...
Előzmény: Eszter18 - 2008-02-04 20:52:47
Linalany 2008-02-04 22:13:37 Válasz erre
Ja, meg annyi, hogy eszembe jutnak azok a mondatok, amit a magyarok altalaban mondanak, hogy az angol nep az huvos nep, a nemetek a sorivok, az olaszok a nagy nocsabaszok. Visszaolvasva a levelem, esetleg felmerul Benned, hogy "milyen egy idiota no ez, se itt nem jo neki, sem ott es mindent kritizal"..hat, csak hogy ne igy gondold elmondom, hogy altalaban nincs is a mexico-i nepnel jobb. Nincs senkim, aki mexico-i lenne, tehat semmi olyan, amiert ezt kellene mondanom. Csak azert irom, hogy ne azt gondold, hogy rossz velemenyem van mindenkirol es hogy faj-problemaim lenne...
Linalany 2008-02-04 22:40:16 Válasz erre
EEEES INDIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Linalany 2008-02-04 23:24:32 Válasz erre
Jajj Eszter, mindig kihagyok valamit. Pont most hivott telefonon egy baratnom, aki egyiptomi... Errol jutott az eszembe, hogy a velemenyem azert a nokrol egeszen mas...dehat ez egy olyan vilag, ahol -mint azt gondolom Te is tudod- a nok nagyon hatterbe vannak szoritva..
Szabina24 2008-02-05 10:53:24 Válasz erre
Kedves Eszti!
Felveszlek msn-re és beszélünk majd! :)
Szivesen elmesélném a történetemet!:) Ez a fiu annyira aranyos,(ez az arab) remélem benne nem fogok csalodni. Igen az általánisitás tényleg nem jo dolog,de azért ovatos leszek!:)
köszi!!
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 rovarcsípés, melyet mindenképpen fel kellene ismerned

10 rovarcsípés, melyet mindenképpen fel kellene ismerned

A rovarcsípéseket nem mindig lehet elkerülni, főleg nyáron. Néha azonban nehéz azonosítani, hogy mi is okozhatta a csípést, amit általában fájdalom, viszketés, duzzanat és pirosság kísér. Sokféle rovar létezik, és sokuk különböző betegségeket terjeszthet, így fontos az azonosítás. Ezért készítettük ezt az útmutatót, mely a segítségedre lehet.

Tovább »
Megtalálod a káposztásban az elrejtett csecsemőt?

Megtalálod a káposztásban az elrejtett csecsemőt?

Úgy tűnik, léteznek világok, ahol óriásira nőnek a káposzták és ahol a csecsemőket ott felejtik a földeken. Ne aggódj nincs baja, de azért jobb lenne, ha megtalálnád és gondoskodnál róla! Ehhez viszont szükséges lesz az éles látásodra és a kiváló felismerő képességedre! Tedd próbára magadat ezzel a régi, optikai illúzióval megspékelt képeslappal és találd meg a kisbabát!

Tovább »
Válassz egy fát, és tudd meg, mi jellemzi leginkább a személyiségedet! - Képes önismereti teszt

Válassz egy fát, és tudd meg, mi jellemzi leginkább a személyiségedet! - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy izlandi pszichológuscsoport állította össze, melyben színes fákkal illusztrálják az egyes személyiségtípusokt. Állításuk szerint mindenkinek van legalább egy olyan dolog, ami a leginkább hat a személyiségére, ezáltal az adott dolog erőteljesebben megmutatkozik viselkedése során. Teszteld magad, és máris kiderül, mi hat leginkább a személyiségedre!

Tovább »

Kalkulátor

Harmónia horoszkóp

Minden csillagjegynek másra van szüksége ahhoz, hogy harmóniában éljen önmagával és környezetével egyaránt. Ahhoz, hogy megtudd, neked mire van szükséged, válaszd ki a csillagjegyedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila