2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. április 26. - Ervin
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » az arab férfiak.. (6437 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Szabina24 (Topikindító) 2008-02-04 15:17:55 Válasz erre
Van itt olyan aki már járt együtt arab,vagy keleti származású
férfival? Én nem,de most megismerkedtem egy arab származásu fiuval,aki nagyon jóképü,és aranyos,de ök biztosan mások mint a magyar férfiak..Akinek van tapasztalata ebben a témában szivesen várom a hozzászolását! Puszi!
Karim2008 2017-02-12 15:32:57 Válasz erre

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm könyvet kezdett el írni az Európai nők és az arab fiú, férfiak, férjek és exek történeteiről.

Te is tudnál mesélni?

Szeretnéd a storyd egy könyvben látni? (Természetesen névtelenül is lehet, ha úgy szeretnéd.)

A legjobb storyk benne lesznek a könyvben és akiknek a története belekerül, azok kapnak egy ajándék példányt a szerzőtől dedikálva.

Legyen szép vagy éppen egy végetért kapcsolat, a rózsaszín buroktól, a hajmeresztő történetekig.

Minket minden érdekel.

A következő emil címre küldhetitek a soraitokat :

arabstoryk@freemail.hu

Ha valaki többet szeretne megtudni a könyvről, az a fent említett emil címen megteheti.

A címet még találgatjuk, ha van ötleted, akkor azt is írd le.

Köszönjük szépen, hogy segítitek a munka menetét!!!

További szép napot!

harmat09 2016-02-19 21:39:19 Válasz erre

sziasztok!

édeklödni szeretnék  van e  itt  olyan  aki  magyországra  meghivott arab  embert?válaszotokat  elöre is  köszönöm  .

qzwhe 2015-12-21 14:16:42 Válasz erre

http://www.ysegjvrv.com/nők-kabátok-c-20.html

az ellenkezőjét kell elégedett jelöléséhez szólt a képzelet egy másik világ melyben mindenki lendeth és mindenki oweth minden adósok és minden hitelező mekkora lesz hogy harmóniában legyen ami ezzel jár a rendszeres mozgások az egek ethinks hallani hogy minden cseppet is mint valaha lato tettem kalap a szimpátia lesze az elemek között hogyan élvezetes majd szólt a természet lesz a saját alkotások és productions gyan eres meg terhelt a kukorica acchus borok lora a

lialina 2015-07-18 09:31:26 Válasz erre

Sziasztok!!

Érdeklődnék, hogy van e olyan köztetek akinek volt már kapcsolata Budapesten arab/szírai férfival? Én megismerkedtem eggyel aki itt él Magyarországon, tudomásom szerint elvált viszont van 2 kiskorú gyermeke.Túl sok mindent nem tudok róla de az látszik hogy nagyon jómódú (hallomásból tudom, hogy pénzváltója van) azt nem tudom hogy Budapesten hol...Viszont elég nagy a korkülönbség köztünk én a 20-as éveimben járok ő pedig majdnem az 50es-ben szóval nem is tudom.... Kérlek titeket akinek volt már velük kapcsolata az irja már le, hogy milyenek is ők! Mire kell figyelni velük kapcsolatban stb stb... Előre is köszönöm

Florist 2015-04-09 11:51:50 Válasz erre

Több ismerősöm is van, akik keleti férfihoz mentek feleségül.egy-két kivétellel mindegyik jó házasságban él.

Előzmény: Szabina24 - 2008-02-04 15:17:55
Viharhegy 2015-04-02 00:06:35 Válasz erre

Arab férfi. Van egy történetem ebben a témában.

Azzal kezdem, hogy nem vagyok fiatal. Jó karban lévő középkorú, mondanák rám. Vagány, csinos, jó fej. Férjes, de eléggé megromlott a házasságom. Ja, és nyugaton élek. 2000 óta járunk a férjemmel Egyiptomba, szeretünk ott lenni. Az évek folyamán megnéztünk már minden régi követ, úgyhogy az utóbbi években már csak pihenni járunk oda.

Néhány éve letáboroztunk egy hotelban, nem túl nagy, családias, tiszta, nyugodt. Már az első alkalommal feltűnt egy fiú a sokból, aki másnak tűnt, mint a többi. Emelt fő, büszke, nagyon jóképű, gyönyörű mosollyal. Nem az a fajta, aki a lelkét eladja egy kis baksisért, de nem is sértődik meg érte, ha méltányolod a munkáját. Idővel kikerült a tányért leszedő rabszolgák közül, vagy három éve ő vezeti az egyik bárt a hotel területén. Nagyon jól csinálja, életrevaló, ügyes, gyors, szerettünk üldögélni nála. Tavaly úgy hozta a sors, hogy meglehetősen sokat ücsörögtem egyedül ott, mivel a férjemnek esténként már nem volt kedve csavarogni, inkább tévézett a szobánkban. Rengeteget beszélgettünk Ahmeddal (mondjuk nevezzük így). Mint kiderült 32 éves, egyedülálló, mert ahogy elmondta ,az álma inkább egy saját bár,mint egy feleség és gyerekek. Majd... egyszer. Én is meséltem neki a nyomoromról, hogy mennyire nem könnyű egy ilyen rossz házasságban élni. Szóval remekül megértettük egymást, rengeteget hülyéskedtünk, vevők voltunk egymásra. Aztán egyszer csak megérintette a kezem, mélyebben nézett a szemembe, mint idegenek között megszokott. 2-3 nap kellett hozzá, hogy realizálódjon bennem: flörtöl velem. Gondoltam, nem húzom az időt, úgyis olyan rövid az élet, a szabadság meg még rövidebb, hogy hát mégis mi legyen velünk? One night stand? A válasz csak egy sármos, ahmedes mosoly volt, meg később egy rövidke levél a facebookon, ahol leírta, hogy részéről lenne a megtiszteltetés, egy forró, szenvedélyes éjszakát eltölteni velem, de sajnos ebben az országban ez annyira nem egyszerű. Nem lehet csak úgy bejelentkezni egy szállodába, ha nem vagy valakivel házas. Húha, gondoltam. Mindig tanul az ember valamit. Ennyi éve ide járok, de ezt nem tudtam. Válaszomban leírtam, hogy akkor sajnos ennyi volt, nincs mit tenni, marha viccesen megjegyeztem, hogy "akkor elválok, elveszel és szexelhetünk." Aztán elmúlt a szabadság, hazajöttem, viszont megmaradt a kapcsolat az én Ahmedemmel. Eleinte csak alkalmanként írogattunk egymásnak, aztán már minden  nap. Aztán ezek a beszélgetések egyre forróbbak lettek. Aztán először leírta azt, hogy "I love you, I love you really". Én kicsit zavarodott voltam, mert nem éreztem, hogy különösebben szerelmes lennék. Élveztem a társaságát, és persze nagyon tetszett. Szóval, engem inkább a dolog testi része vonzott jobban. Meg persze a kisördög ott motoszkált a fejemben mindig, hogy "what do you want for me?" Aztán egyszer csak döntöttem. Tudod mit habibi? Mit szólnál hozzá, ha ajándékoznék neked két hét szabadságot? Születésnapom lesz, töltsük együtt! Szervezzük meg. Veszek egy repülőjegyet, kibérelünk valahol egy lakást, aztán meglátjuk mi lesz velünk! OK, jött a válasz, de megint ott a "nem vagyunk házasok" nevű akadály. Amire van megoldás, csak kicsit drága. Hmmm..., mi a megoldás és mennyibe kerül? Csinálni kell ügyvédnél egy házassági szerződést, miszerint az iszlám törvényei alapján házasok leszünk, csakhogy ez a kis papírdarab 500 euróba kerül! Erre nem maradt más válaszom, hogy: tudod mit? A büdös életben ne legyen arab szeretőm, de én ennyit nem fizetek ezért. Huzavona ide-oda, mire kinyögte hogy: jól van, megoldom. És valóban. Durván két hét múlva jött a hír, hogy megvan a papír, veheted a repülőjegyet. Egy életem, egy halálom, megvettem. Lakás? Lesz, nyugi. Szép lesz, nem lesz drága, tiszta lesz, tetszeni fog. Egy hónapom volt az indulásig. napi szinten változott a hangulatom. "Jó lesz, meglátod, szuperül fogod érezni magad, nem lesz semmi baj.". Másnap: "Te nem vagy normális, hogy mehettél ilyesmibe bele egy gyakorlatilag csaknem ismeretlen emberrel?" És ez így ment egy hónapon keresztül. Két héttel az indulás előtt jött a hír, hogy van lakás, 200 euró tokkal-vonóval, ugye utalod a pénzt, hogy ki tudjam fizetni? Hát persze, hiszen én ígértem neked ajándékba a két hetet, nem gond, jó ár, minden rendben. Ember még nem volt olyan ideges egy repülőúton, mint én voltam, és nem attól való félelmemben, hogy lezuhanunk. "Mi lesz,ha nem vár a reptéren?" Egyfolytában a B terv járt a fejemben: "beülsz egy taxiba, keresel egy kiadó lakást, aztán eltöltöd valahogy ezt a két hetet." Hát persze, hogy az én bőröndöm volt szinte a legutolsó, ami lejött a szalagról? Viszont ott várt habibi. Eszméletlen jól felöltözve, illatosan, mosolyogva. Az első órákat nem írom le, mert én magam sem emlékszem mindenre, azt tudom, hogy este már megjegyeztem, hogyha ez két héten keresztül így megy, nem kell vigyáznom, hogy mit és mennyit eszem!
A következőkben a két hét tapasztalatait szeretném összegezni. Az első négy nap álomszerű volt. Úgy éltem, mint egy királynő. Eltiltott mindenféle munkától. Nem csinálhattam kaját, nem mosogathattam, takaríthattam. Különben is hiányzott a házból mindenféle muszlim szokás. Nem volt imádkozás, viszont volt sörözés és vodkázás.  Az ötödik naptól az én hercegem az éjszakát nappallá tette, a nappalt éjszakává. No nem csavargott, otthon volt, csak éppen hajnalig nézte a tv-t, aztán másnap aludt délig. Két napig elnéztem ezt, aztán fogtam magam, átmentem a szemben lévő szállodába, a maradék napokra befizettem az ottani strandra, jól elvoltam. Persze esténként eljártunk ide-oda, szexeltünk is, de már csak akkor, amikor ő akarta, és ahogy ő akarta. Még mindig aranyos, kedves volt, de a kezdeti tűz elmúlt. Viszont sokat mesélt az álmáról. Arról a bizonyos saját bárról. Hogy ezt tizenötezer euróból milyen szépen meg lehetne oldani. Ártatlan képpel megkérdeztem, hogy honnan fogod előteremteni ezt a pénzt? "Majd meglesz valahonnan" szólt a kedvetlen válasz. Aha...
Szóval eltelt a két hét, egy percig nem állítom, hogy megbántam volna, hiszen olyan órákat éltem át újra, amelyekről már régen lemondtam, anyagilag csak annyira merített le, amennyit simán megengedhetek magamnak, viszont az is kiderült, hogy ez a "szerelem" csupán arról szólt, hogy "miként valósíthatom meg az álmomat egy európai nő segítségével?" Azt, hogy  a drága Ahmedomnak nem sikerült levenni engem , csupán az én meglehetősen cinikus hitetlenségemnek köszönhető, hiszen ahogy neki is mondtam: nincs a világnak az a farka, amelyik nekem 15.000 eurót ér. Azóta is beszélgetünk időnként, de már csak arról, hogy miként van a család és milyen a helyi időjárás :D
A történetnek itt a vége, tanulsága (szerintem) nincs, hiszen mindenki maga tudja, hogy mikor, kinek és mit hisz el. De annyit azért megjegyeznék: egy forró, szenvedélyes éjszakát megér egy ilyen tüzesszemű legény

m.light 2015-01-27 21:19:21 Válasz erre

nekem sok arab és torok baratom van,jol ismerem oket.a nokkel altalaban megfelelo modon bannak,de ahogy latom ebben befolyasolo tenyezo a no kulseje!a kevesbe csinos noknek is udvarolnak,de egymas kozott nem tul szep jelzokkel illetik oket,kigunyoljak es kizarolag a nagyon csinosak rughatnak labdaba naluk!lehet,hogy lesz akinek nem tetszik a velemenyem,de nagyon sok idot toltok veluk en ezt tapasztalom.ha kulsoleg bejon nekik a no,onnantol kezdve nyert ugyuk van,viszont ha csak unalomuzesbol vagy mert eppen nincs mas es szoba allnak egy kevesbe szep novel,hat azt a not csak kihasznaljak addig amíg nem jon ossze a jobb!

anyósnyelv 2015-01-15 22:25:08 Válasz erre

Sziasztok !

A török férfiakkal kapcsolatban milyen tapasztalataitok vannak ?

Hasonlóak mint az itt felhozott arabokkal?

alyah 2015-01-06 23:28:35 Válasz erre

Remélem nem ugyanarról a személyről van szó,mivel megint találkozni szerete velem februárban:-))

Előzmény: Árnyéklány - 2015-01-05 01:55:39
alyah 2015-01-06 23:26:00 Válasz erre

Szia!

Én tavaly találkoztam egy arab férfival Budapesten,aki szintén Franciaországban él..teljesen ugyanez volt a sztori,1 hétig együtt..sőt,még amiket leírtál én is végighallgattam:)legyél azért óvatos,és ne vedd túl

komolyan..ez a tanácsom:))és annak is megvan az esélye,hogy nemcsak hozzád jön:)

Előzmény: Árnyéklány - 2015-01-05 01:55:39
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

5 egyszerű természetes módszer, hogy megőrizd melleid alakját és feszességét

Persze, nincs olyan nő, aki ne szeretné megőrizni melleinek feszességét és alakját, de van ettől egy még fontosabb szempont is: maga az egészség. Mi most eláruljuk neked a titkot, hogyan lehet megőrizni a mellek formáját és természetességét hosszú időn át.

Tovább »
A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

A randipasi védelmében: 6 "nyomós ok", vajon miért nem keresett téged randi után

Elmentél egy barátok által összehozott vagy a netes társkeresőn ledumált pasival egy randira, netán spontán megismerkedtetek egyik este egy kávézóban. Jót dumáltatok, látszólag minden oké volt. De akkor miért nem hívott másnap? Vagy azután? Vagy a héten? Vagy a múlt héten? No para, hiszen tuti ott van a te zsebedben ez a 6 jó indok, amivel ilyenkor hitegetni szoktad magad…

Tovább »
Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Mi a személyiséged legkardinálisabb pontja? - Képes önismereti teszt

Ezt a tesztet egy skót pszichológuscsoport állította össze, melyben színes rombuszmintákkal illusztrálták az egyes személyiségtípusokat. A minták alapján történő választásod a napnál is világosabban rámutat arra, hogy mi a személyiséged legfontosabb, leglényegesebb vonása. Kíváncsi vagy rá? Akko nincs más hátra, teszteld magad!

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila