2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babavárók :) (92 hsz.) Új hozzászólás
*Lara* (Topikindító) 2008-01-30 16:07:46 Válasz erre
Csevegőtopik a felkészülés, pocakosság, babás lét örömeiről/nehézségeiről.
Kedves (Leendő) Kismamák, Nagymamák
Gyertek, beszélgessünk a titeket érdeklő témákról!
Sylwie_23 2015-02-21 14:02:37 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

valaholavilagban 2010-04-11 01:23:32 Válasz erre

Sziasztok nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy tegnapelott csinaltam egy terhessegi tesztet es pozitiv lett de a masodik csik nagyon halvany  a hasam az nagyon feszul valamikor allandoan egy tompa nyomast erzek es allandoan pisilnom kell es neha alig birom visszatartani, mert olyankor azonnal rohannom kell meg nagyon nagy etvagyam van allandoan fagyit ennek nos szerintetek lehetek terhes vagy sem meg varok egy ket napot a masik tesztel igazabol felek csinalni megegyet valaszaitokat elore is koszonom

leilieve 2010-03-16 12:06:36 Válasz erre

Sziasztok !

Találtam egy jó  oldalt   - http://www.tildaskedvenc.blogspot.com/     ahol  egyedi ajándékokat , gyerekeknek textiljátékok , bébi és gyerektakaró , gyerektáska , neszeszer  és  még sok minden saját készítésű dolgokat találtok .   

Timcso23 2010-02-25 10:24:10 Válasz erre
Sziasztok Kedves Kismamák!:) Én a 2. babámat várom. A kislányom 2éves múlt decemberben. Most 32hetes várandós vagyok, és nagyon nehezen viselem a terhességet. Érdeklődnék, hogy van e vki köztetek, akinek 4-5héttel nagyobbnak felel meg a terhessége a baba méretei alapján??? Nekem 29 hetesen mondta a dokim, hogy 34-nek felelek meg! Kicsit megijedtem! Azt mondta, ez természetes, a 2.terhesség mindig nagyobb!:) Hát nem tudom... Már nagyon elegem van! Hatalmas a pocim, és úgy érzem magam, mintha már csak néhány órám lenne a szülésig!:( Nagyon kellemetlen! Szivesen beszélgetnék hasonló cipőben járó kismamákkal...de persze nem csak ilyen ügyben!:) Szép napot nektek!
kiscsillag_25 2009-07-15 18:29:24 Válasz erre
Sziasztok!

Én egy budapesti lány vagyok. Most tervezünk babát a férjemmel. Olyan (budapesti) emberekkel szeretnék beszélgetni, barátkozni, akik szintén most tervezik a családalapítást.
Ide írhattok: kiscsillag_25@freemail.hu

:)
krisztadora 2008-10-04 16:27:56 Válasz erre
Ne aggódj, semmi sem tuti. A szomszéd asszonyomnak a szülés előtti utolsó pillanatig azt mondta az orvos hogy lánya lesz, és mikor kibujt a pici, közölte hogy gyönyörű kisfiú. Pedig mindenki szerint egy lányt sokkal könnyebb fiúnak nézni mint fordítva. De a genetikain úgy is megtudod pontosan. Amúgy ismerős a helyzet, nekem az első drágám fiú, és nyolc év után el sem tudtam képzelni hogy nem fiam lesz. A 28.héten pedig közölte a doki hogy lány. Nagyon csalódott voltam, de mióta megvan a kicsi lányom, én a fius anyuka azt vallom, hogy ha még egyszer valaha gyermeket vállalok remélem lányom lesz.Nem akartam untatni senkit, remélem nem is tettem. Nagyon sok boldogságot mindenkinek a piciéhez!
Előzmény: Barbi84 - 2008-10-04 14:16:09
Barbi84 2008-10-04 14:16:09 Válasz erre
Sziasztok!
Végre találtam egy oldalt ahol elmondhatom a gondolataimat.
A 12 héten azt mondta az orvos, hogy talán kisfiam lesz. Én ezt teljesen készpénznek vettem, nem is tudtam másra gondolni,(mindig is azt szerettem volna) mindaddig, amíg a 16. héten azt mondta az orvos, hogy nem lát semmi, pontosabban talán inkább kislányra utaló jelek vannak. Ez 4 napja volt, azóta teljesen kikeltem magamból. Semmi másra nem tudok gondolni, csakhogy hogy lehet ez? Akkor először miért mondta hogy fiú? Nem akarom elhinni. Jövőhét pénteken megyek a 18 hetes genetikai ultrahangra, ahol csak reménykedni tudok benne, hogy mégiscsak ott van az a kuki. Hogy lehet ez? Attól még lehet fiú ugye? Az alacsony AFP eredmény valóban kisfiút jelent? Vagy ez is csak egy babaona? Bár minden ismerősömnél bejött eddig.
Luardes 2008-06-19 22:53:58 Válasz erre
Sziasztok! :)
26 éves vagyok, és a második babámat várom. A 27. hétben járok, és őt is Budapesten a Semmelweis klinikán fogom a világra hozni, mint az első gyermekemet. Érdeklődnék, hogy a közel mútban szült-e valaki Dr.Bőze Tamásnál? Felmerűlt bennem, hogy őt választom, de nem tudok róla sokat. Szívesen fogadnám, ha valaki mondana róla valamit, milyen doki is ő ? Előre is köszönöm. :):)

Luardes
nari05 2008-04-16 13:45:14 Válasz erre
Sziasztok Ti kedves Lányok!
SZIA ANGYAL 88!

Nem vagyok szomorú és nem is szeretném túlragozni ezt a témát amit hét elején felvetettem,hogy mennyire is megbízható egy 12 hetesen megállapított nem,hogy a kisfiú valójában kisfiú.
Már van egy 2 éves 3 hónapos kisfiam és csak úgy kipróbáltam volna a kislányt.:9de ez valahol természetes nem?
Teljesen más a terhességem ,persze ez sem utal semmire,de kicsit beleéltem magam,hogy biztos lány.
Nem vagyok elégedetlen és EGYÁLTALÁN nem baj,ha kisfiú csak tényleg egészségéges legyen.
Már azért sem elégedetlenkedhetem,mert férjem és kisfiam Öcsit is kívámtak maguknak.

Nagyon sajnálom akinek kicsit nehézkes a babaproject és mondhatni én evvel voltam nagyon szerencsés,mert mindketten elsőre összejöttek :):):):)

Úgyhogy egyenlőre kisfiam lesz,már most imádom Őt is,bár a mai napig rosszul vagyok vele,nagyon sokat hányok,(vigyáz az alakomra:))enni viszont tudok.....

Szóval ne vessetek rám követ:)Nincs avval semmi baj,hogy kétfiús anyuka leszek:):):):):)

Mindenkinek köszönöm ,aki írt evvel kapcsolatban és még írni is fog Nekem.
Tényleg egy imádnivaló banda vagytok.
Mindenkinek mielőbbi pocakosságot kívánok,egészséges pocaklakóval.

JÖvök még,írjatok.

Puszika
Előzmény: a.angyal88 - 2008-04-15 08:52:44
a.angyal88 2008-04-15 08:52:44 Válasz erre
Szia Nari, en elso babanak fiut akartam, kislany korom ota. Hogy legyen batyus, mert en vagytam ra. Csak azert kovetkeztetek kislanyra, mert szegyenlos volt, es mert azt almodtam, de apaval mindig azt mondtuk, hogy egeszseges babat akarunk, hogy fiu vagy lany nem szamit, majd a masodik babanal, ugyhogy megertem, hogy te kislanyt akarsz:) Kivrjuk a kovetkezo uh-kat, es akkor hatha okosabbak leszunk:) Vigyazz magatokra! Puszi!
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Sok nő hosszú ideig növeszti a haját, hogy aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve levágja rövidre, majd ismét hosszú hajról álmodozzon. Ez olyan helyzet, amely minden nő számára ismerős. Most azonban megtörheted ezt az ördögi kört, hiszen sok példát láthatsz arra, hogy a rövid frizura minden korosztálynak remekül áll.

Tovább »
8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

Az arcodon megjelenő tűnetek a legnyilvánvalóbbak, ha valami nincs rendben a szervezeteddel. Az emberi test hihetetlen, minél gyakrabban nézel tükörbe, annál könnyebben észreveheted a változást.  A legtöbb esetben a jelek mögött, a megfelelő étrend hiánya, allergia vagy a genetika áll. De ha azok azelőtt nem voltak ott, lehet, hogy egészségügyi probléma tünetei. 

Tovább »
Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Érdekes és izgalmas talizmánokat gyűjtöttünk össze a szerelemmel, nőiséggel és szexualitással kapcsolatban. Ezeket a több ezer éves mágikus eszközöket a szerelem beteljesüléséért, gyermekáldásért, és sok egyéb szerelemmel kapcsolatos célok elérésére használták.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila