2017. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » TERHES VAGYOK? (337 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
vikike6 (Topikindító) 2008-01-16 13:09:13 Válasz erre
Ha 2 cm-re ment belém a pénisz akkor lehetek terhes?nem tudom h. elélvezett e a fiu..A menzeszem időbe jött de az utolsó napon gyengébb volt a szokottnál...
KisCica92 2016-01-24 15:16:20 Válasz erre

Szia, Olyan kérdésem lenne, h a párommal nemi életet élünk, viszont nem szedek gyogyszert, es van amikor a gumi is elfelejtődik:( De egy hete megjott normalisan, nem is aggódtam, viszot ezen a hétvégén mikor együtt voltunk, közben elkezdtem vérezni, de nem menstruáviós vér volt, mert ez sokkal világosabb, és csak az egyuttlét alatt volt. Utána szédültem egy darabig és ez reggelre el is mult. A kérdésem az lenne h lehetek-e terhes, vagy inkább sürgősen orvoshoz kéne menyjek vele?

Csumpika 2013-01-16 10:25:44 Válasz erre

Amúgy meg minek szexelsz ha ennyire nem vagy fel vlágosult???Borzalom

Csumpika 2013-01-16 10:24:39 Válasz erre

Teszt vagy doki,sok okos tojás....

virág92 2013-01-09 18:18:15 Válasz erre

Sziasztok!Egy hete volt sexuális kapcsolatom a barátommal,a menstruációm elmúlt mikor ez történt!Nem védekeztünk,azt nem tudom,hogy elélvezett bennem vagy sem.Terhes maradtam?Mennyi idő után érdemes tesztet vagyek?Előre is a választ!

dinuci25 2012-10-30 12:36:11 Válasz erre

sziasztok. segitséget szeretnék kérni. aáragúrunk fél évescsóától félve már nem  merek tesztet csinálni. Elöző mestruácim normális volt ami 15 npja volt. de két hete émelygek étvágytalan vagyok néha fájdogál a mellem ésmintha nagyobb lenne és püffedek. a kérdés akkor most lehetek terhes?? nem értem 

dia2009 2010-08-12 11:44:37 Válasz erre

sziasztok ha nem volt bennem egy fiu csak kicsit hatolt belem de a menszeszem megjott ra egy honapra most viszont azt tapasztaltam h gyengen folyt es elvilg 15 ken kene megjojjon?

csajszi66 2010-08-07 12:48:36 Válasz erre

Szia, sztm nem vagy terhes nyugodj meg, vegyél 1 tesztet.A stressztől késhet a menzeszed.A lényeg h nyugi mert ha nem volt peteérésed akkor nagyon kevés az esélyed rá.Irj ha kiderült.

Előzmény: mimózaaa - 2010-07-28 13:19:38
mimózaaa 2010-07-28 13:19:38 Válasz erre

Sziasztok. Kíváncsi lennék a véleményetekre, mert halálra aggódom magam... A ciklusom 10. napján történt az, hogy valaki lefeküdt velem. Gumit nem használt, ez biztos, de hogy belém ment-e vagy sem, arról fogalmam sincs, elég zavaros az egész. 12.-13. környékén kéne megjönnie, átlag 30-31 naposak a ciklusaim. Vajon terhes lehetek? Ha jól számoltam, elvileg nem volt pém, de ki tudja, bevárhatták, vagy stresszre spontán pé is lehetett, vagy nem tudom... De halál ideges vagyok, már mindenfélét beképzelek magamnak asszem. El kellett volna mennem orvoshot rögtön, de ez már késő bánat. Amint lehet már, csinálok tesztet és megyek dokihoz, de kérlek, ynugtassatok meg addig!

Mancipanci 2010-07-27 12:14:14 Válasz erre

Elméletileg nem, de ... .

Én a helyedben nem várnék addig, mert minden pillanatban ez fog a fejedben járni. Vegyél egy tesztet, hidd el megnyugszol.

Előzmény: shejustagirl - 2010-07-27 11:41:49
shejustagirl 2010-07-27 11:41:49 Válasz erre

Egy utolsó kérdés. Ha tényleg nem szakadt át a szűzhártyám, akkor nem lehetek terhes, ugye? Egyébként a mensim, ha jól számolom, aug első hetében kell, h megjöjjön, ha megjön, nincs gond, vagy ne várjak addig? Eléggé kétségbeesett vagyok, mert erről csak a nővérem tud, és most dolgozik, nem tudjuk megbeszélni és várni nem bírok.

Előzmény: Mancipanci - 2010-07-27 11:01:31
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 történelmi híresség, akik anno belekóstoltak az okkultizmusba

5 történelmi híresség, akik anno belekóstoltak az okkultizmusba

Mágia, aranycsinálás, természetfeletti képességek, szellemidézések. Már régóta foglalkoztatják ezek az embereket, attól függetlenül híres-e az illető vagy sem. De az tuti, hogy erről az 5 történelmi személyről aligha feltételezted volna, hogy megszállottja volt az okkultizmusnak és nem féltek a gyakorlatban is belekóstolni!

Tovább »
13 dolog, amit csak az érthet meg, aki (volt már) szerető

13 dolog, amit csak az érthet meg, aki (volt már) szerető

Voltál már szerető? Vagy talán most ezt a státuszt töltöd be egy kapcsolatban? Akkor tudod, mit jelenthet rettegni a lebukástól, mit jelent a tiltott gyümölcs íze és ismerős lesz neked ez a 13 dolog is!

Tovább »
Válaszd ki, melyik ablakon keresztül szemlélnéd a világot, és megmondjuk, mi lakozik benned!

Válaszd ki, melyik ablakon keresztül szemlélnéd a világot, és megmondjuk, mi lakozik benned!

A szemünk ablak a világra. A nézőpontunktól függően különböző dolgokat látunk, és különböző dolgok kerülik el a figyelmünket, valamint különböző szögből ítéljük meg mindazt, ami a szemünk előtt van. Az, hogy honnan szemléljük a dolgokat, emberként is definiál minket. Ez a teszt segít majd beazonosítani a személyiségedet az alapján, hogy milyen nézőpontból szemléled a világot. 

Tovább »

Kalkulátor

Hajszín kalkulátor

A kalkulátor segítségével megtudod, milyen hajszín illik az arcodhoz. Válaszd ki, melyik típusba tartozol, mi pedig segítünk kiválasztani a megfelelő hajszínt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila