2017. augusztus 20. - István, Vajk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 20. - István, Vajk
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » SMINK (77 hsz.) Új hozzászólás
Agny (Topikindító) 2008-01-13 23:57:10 Válasz erre
Beszélgessünk a sminkekről, smintermékekről, sminkanyagokról és sminkeszközökről.Aki imádja ezt atémát, itt a helye:)!
takacsveca93 2017-06-03 14:22:01 Válasz erre

Sziasztok, ha valakit esetleg érdeelne AVON tanácsadás, az nyugodtan írjon nekem privát üzenetet! Nézzétek át a kis újságot, neten mindig nyomon tudjátok követni, de tudok adni fizikális formátumot is.  Évek óta innen rendelek én is parfümöt, kozmetikumot.

https://www.ujsagomat.hu/avon/katalogus-junius-2017/

Sminksarok 2017-05-28 14:07:35 Válasz erre

Sziasztok!

Én Kata vagyok. Most indítottam el a sminkes blogomat, ezt szeretném itt bemutatni, ha lehet.

www.sminksarok.com

Nagyon szeretem sminkelni magamat és másokat is, ha lehetőségem van rá. Imádok minden féle - fajta sminkterméket. Képes vagyok órákon keresztül elbabrálni a tükör előtt. Arra gondoltam, hogy jó ötlet lenne ezt megosztani másokkal is, hátha érdekességgel tudok szolgálni többeknek, akit érdekel ez a téma.

Kukkancsatok fel, ha kíváncsiak vagytok.

Kellemes napot mindenkinek!

Üdv, Kata

moniccha 2013-01-04 13:11:14 Válasz erre

Nőknek minden, ami érdekelhet! Szépségápolás, ingyenes szépségtanácsadás, frizura, smink, ruhatár kiválasztás, kertészkedés, hasznos információk Nőknek, mire vigyázzanak a Nők, konyhatippek, top listák.

http://noknek.ucoz.hu/

lila smink

biroeszter84 2012-10-03 00:27:29 Válasz erre

Smink nyereményjáték ha valakit érdekel... :)
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=209412149191432&set=a.205235029609144.49222.205194846279829&type=1&theater

Hannashopp 2012-06-13 15:33:54 Válasz erre

SZIASZTOK VAN 3 DARAB:

ASTOR VOLUME DEFINER FEKETE SZEMPILLA SPIRÁLOM! Bolti ár töredékéért adnám, 1500 forintért, az ár alkuképes.

Valamint egy darab MAXFACTOR FALSE LASH EFFECT SZEMPILLA SPIRÁL FEKETE/BARNA 1500 FORINT!! 

telefon: 06302207857 

budapestisminkiskola 2012-05-07 11:05:47 Válasz erre

TRAUMA MAKE-UP

WORKSHOP

„Ne csak nézd, csináld is!”

A Budapesti Sminkiskola elsőként szervez olyan rendhagyó trauma make-up workshop-ot, ahol a résztvevők az elméleti oktatás után a gyakorlatban is kipróbálhatják magukat, a részvételt pedig alapfokú kiegészítő trauma make-up oklevéllel igazoljuk. A program keretében megmutatjuk azokat a technikákat, anyagokat, amelyekkel gyorsan és könnyedén bárki megtanulhat filmekhez, reklámokhoz, fotózásokhoz sebeket és hematómákat elkészíteni.

Programterv:   9:00 – 12:30 – bemutató, oktató előadás.

12:30 – 13:00 – szünet kávéval és süteménnyel

13:00 – 16:00 – gyakorlat, kérdések megválaszolása

16:00 – 16:30 oklevél átadása a résztvevőknek

Helyszín: IX. Soroksári út 48. Malomudvar, 11. ép. 3. em.

Időpont: 2012.05.12. (Szombat)

A workshop részvételi díja : 39.370+Áfa (50 000- Ft)

Amennyiben a Budapesti Sminkiskola tanfolyamai közül valamelyiket kiválasztod és a képzést nálunk 2012. szeptember 10-ig elkezded, a részvételi díj árát teljes egészében beszámítjuk a tanfolyam árába!

Szeretettel meghívunk,

a 05.12-én (szombat) tartandó  RENDHAGYÓ TRAUMA Make-up workshop-unkra. Amennyiben szeretnéd bővíteni tudásodat,hogy extrémebb kihívásoknak is eleget tudj tenni,

akkor számodra a részvétel elengedhetetlen. Oktatással egybekötött gyakorlati lehetőséget biztosítunk, melynek végén alapfokú kiegészítő trauma make-up oklevelet állítunk ki a részedre!

Kérlek amennyiben érdekel, jelentkezz email-ben vagy a 0670-3199791 telefonszámon, mert csak limitált számban tudunk résztvevőket fogadni.

Várjuk mielőbbi visszajelzésed!

Barbuus 2012-04-05 11:29:45 Válasz erre

Sziasztok!

Akinek van BLOGJA, FIGYELEM!:

A Born Pretty Store minden blogosnak (500 követő felett) felajánl ingyen teszttermélkeket! csak egy regisztráció, és egy e-mail szükséges ide:

blog@bornprettystore.com

Hajrá blogosok! :)

nagyimola 2011-12-13 18:02:08 Válasz erre

Sziasztok!

Én is rajongom a sminkért, és a sminkelésért. Éppen ezért végeztem el az Il Makiage sminktanfolyamát. Az élményeimet blog formába öntöttem, amit itt olvashattok el:

www.ilmakiagetanfolyam.blogspot.com

ha pedig kíváncsiak vagytok még a termékekre, akkor

www.il-makiage.fanoldal.hu

itt pedig a céggel is megismerkedhettek:

www.ilmakiagemashogy.blog.hu

Applee 2011-11-30 14:42:36 Válasz erre

Sziasztok,

ha szeretnétek egy szép sminket hajat vagy akár egy egyedi tervezés ruhát akkor ajánlom nektek ezt az oldalt:

http://www.facebook.com/#!/makeitup.hu 

andi

Fru77 2011-09-16 12:45:36 Válasz erre

MAC-pigmentek!!!!

7,5g 1250Ft/db

50 féle szín van

érdeklődni: prue777@gmail.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A személyiség szimbóluma - A boldogság pszichológiai tesztje

A személyiség szimbóluma - A boldogság pszichológiai tesztje

Biztosan te is voltál gyermekkorodban nyári táborokban, ahol különböző csapatjátékokat játszottatok. Voltak mottóitok és különböző csapatok logói, címerei, ezek tükrözték a céljaitokat. Az alábbi szimbólumok pedig a személyiségedről árulkodnak. Válaszd ki azt, amelyik a legszimpatikusabb, és olvasd el, mit mesél rólad!

Tovább »
7 jel, amiből megtudod, hogy nem hagyhatod figyelmen kívül a felsőbb éned üzenetét

7 jel, amiből megtudod, hogy nem hagyhatod figyelmen kívül a felsőbb éned üzenetét

Mindenki rendelkezik egy olyan intuícióval, ami segít megérezni, ha valami baj van. Te is hallhattál már olyan történeteket, amelyek arról szólnak, hogy a megérzések megóvtak valami veszélyes helyzettől. Ezek az üzenetek lehetnek finomak, egyszerűek, de bonyolultak is. 

Tovább »
Mit kellene észrevenned most az életedben? - A Macskaszem Tarot utat mutat és megsúgja!

Mit kellene észrevenned most az életedben? - A Macskaszem Tarot utat mutat és megsúgja!

Milyen a macska szeme? Éles. Mindent lát. Még azt is, amit mi emberek nem. Hogy hazudnak neked, kihasználnak, vagy azt, hogy valaki szeret... Vajon mi az, amit nem veszel észre, pedig jóformán ott van a szemed előtt? Ha nem félsz a választól, akkor a Macskaszem Tarot megmutatja az igazságot, így nem maradhatsz le semmiről vagy pont, hogy időben tehetsz ellene…

Tovább »

Kalkulátor

Villámszépség

Semmi nem mutat jobban az egészséges bőrnél, de olykor jobb, ha csalsz kicsit. Kalkulátorunkból megtudhatod, hogyan valósíthatod meg a sóvárgott illúziót egyetlen finom mozdulat – egy lágy ecsetvonás - segítségével.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila