2018. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » NO VACSI (89 hsz.) Új hozzászólás
Cinka (Topikindító) 2008-01-12 21:02:32 Válasz erre
Sziasztok! Csatlakozna hozzám valaki a fogyókúrában? Semmi előírt diéta, fogyasztószer nincs benne, semmi megkötés, csak az, hogy 17 óra után már semmit nem eszünk! Inni is kalóriamenteset. Egy kis mozgással is próbálkozhatnánk, én itthon tornázgatok, mert hetente csak egyszer van lehetőségem tornatarembe menni.Jó lenne ehhez társakat szerezni, mert akaratgyenge és lusta vagyok! :((
Zaccasphynx 2018-04-18 16:45:35 Válasz erre

Sziasztok!

Én még mindíg nem értek egyet ezzel az este 5-6után már ne együnk semmit dologgal. próbáltam semmivel nem fogytam vele többet, mint úgy hogy napi meghatározott mennyiségű kalóriát, fehérjét, CH-t és zsírt eszek. Egy nap 5ször eszek, ez kb 3-4óránkéntra jön ki, attól függ hogy indult a napom és az utolsó étkezésem ami egy fehérjeturmix este 10körül gurul le, előtte a 4.étkezésem  este 6-7közt alakul. Sosem éhezem, mindíg mire megkordul a gyomrom már letelik az evések közti idő.... 11kg-ot fogytam így :)

Lentebb is írtam, hogy a facebookon a Lifetilt diéta pro csoport életmódváltó programjait végzem, jelenleg márcsak formásodás a célom, súlyból már nem akarok veszíteni! Akit érdekel csatlakozzon hozzánk!!!!!

https://www.facebook.com/groups/lifetilt.dieta.pro/

Zaccasphynx 2017-11-10 22:01:27 Válasz erre

A vacsi márpedig igenis kell, nem szabad és nem is kell koplalni. Keressétek a facebook Lifetilt diéta pro csoportot aki profi szakemberek által összeállított étrendet keres, a csoportban rengeteg valós sikersztori, nyereményjátékok!!!!!

golenp 2017-11-02 07:00:03 Válasz erre

Fogyókúrás tabletta - http://greencoffeeplus.hu 10 kilót fogytаm kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

Nmi 2017-06-23 10:34:22 Válasz erre

Szerintem is érdemes valamit még enni 17 óra után is akár, főleg azoknak kell, akik rendszeresen testmozgást végeznek, mert attól függetlenül, hogy kalóriát már nem akarunk bevinni, még lehet lassan felszívódó táplálékokkal, vitaminokkal és ásványi anyagokkal támogatni a szervezetet. Akár salátát, akár egy gyümölcs smoothie nagyszerű nem csak a zöldségek, gyümölcsök frissítő ízét, de azok minden jóságát egybe véve, csak támogatju szervezetünket. Enni inkább többször keveset ajánlott, de a tápanyagra minden szervünknek szüksége van. Egy kis segítség receptek formájában: http://proteintanacsado.hu/cikkek/recept de itt megtalálhattok mindent, ami az egészséges életmóddal kapcsolatban érdemes tudni.

Előzmény: LackoMacko - 2016-07-03 18:59:45
LackoMacko 2016-07-03 18:59:45 Válasz erre

szerintem nem egészséges 17 óra után elhagyni az evést, valami alacsony kalóriájú megoldással jobban ki lehet bírni az estéket:) pl túró

GreenBottle 2015-12-18 14:45:57 Válasz erre

Szerintem a vacsora kihagyása nem a legjobb döntés, mert nem jó a szervezetet megterhelni/sokkolni, mert akkor nem a zsirszövetek, hanem először az izmok tünnek el. Inkább valasszatok valamiyen könnyü, gyümölcsös vacsorát.

Zafira5 2015-11-02 09:37:52 Válasz erre

és türelem türelem türelem! fogyásnak is kell 1 hónap, ha régóta ott van a felesleg. torna, mozgás, kis futás.

Zafira5 2015-11-02 09:37:08 Válasz erre

6 után már semmit, de vacsi is csak lightos legyen.

fagyitorta 2015-10-19 10:00:34 Válasz erre

Én nem hiszek a fogyibogyókban...ésszerű táplálkozás, sok-sok sport/mozgás. És persze akarat és kitartás.

Csumpika 2013-01-16 09:56:03 Válasz erre

Segíthet de nem biztos megoldás.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Válassz egy angyalt, és tudd meg, mi a legnagyobb áldás az életedben!

Válassz egy angyalt, és tudd meg, mi a legnagyobb áldás az életedben!

Mennyit tudsz vajon Isten hét nevezetes angyaláról? Gondolnád, hogy a hét minden egyes napját végigkísérik? Isten küldte el őket azért, hogy segítsék és vezessék a szenteket az útjukon, és mindegyikük különböző áldást nyújt. Te vajon melyiküket választanád legszívesebben? Ismerd meg, mi a legnagyobb áldás az életedben!

Tovább »
Egészítsd ki horoszkópodat egy választott csillagjeggyel ennek a varázslatnak a segítségével!

Egészítsd ki horoszkópodat egy választott csillagjeggyel ennek a varázslatnak a segítségével!

Megfogalmazódott már benned az valaha, milyen jó lenne inkább Ráknak vagy Kosnak lenni? Milyen jó volna, ha kicsivel több Skorpió vagy Nyilas szorult volna benned? Van valamilyen tulajdonságuk, képességük amiért irigyled őket? Örülhetsz, mert a vágyad nem lehetetlen! Azon kívül, hogy megpróbálod tudatosan elsajátítani a vágyott tulajdonságot, egy kis varázslattal rásegíthetsz, hogy a tiéd legyen!

Tovább »
Hogyan varázsolhatnád pozitívabbá az életedet? - Lao-ce bölcsességei a csillagjegyeknek

Hogyan varázsolhatnád pozitívabbá az életedet? - Lao-ce bölcsességei a csillagjegyeknek

Lao-ce  i.e. 6 században élt kínai filozófus. Nevének jelentése, „öreg gyermeket”, ami azért olyan különleges, mert a „gyermek” szó a taoizmusban a tapasztalt mesterek gyermeki egyszerűségét jelenti. Lao-ce nem csak a kínai hagyományok alapjait fektette le, hanem őt tartjuk a Taoizmus Atyjának is. Általa megtudhatjuk, hogy mit kellene tenniük a zodiákus tagjainak, hogy életük még több pozitivitással töltődjön meg!

Tovább »

Kalkulátor

Vitaminok és ásványi anyagok kalendáriuma

A szervezet egészségének megtartásához rengeteg vitaminra és ásványi anyagra van szükség. Ha valamiből hiányállapot lép fel, azt igencsak megérezzük. Válaszd ki, milyen problémáid vannak, és gondolkozz el, hátha hiánybetegséged van.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila