2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 22. - Móric
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » NO VACSI (86 hsz.) Új hozzászólás
Cinka (Topikindító) 2008-01-12 21:02:32 Válasz erre
Sziasztok! Csatlakozna hozzám valaki a fogyókúrában? Semmi előírt diéta, fogyasztószer nincs benne, semmi megkötés, csak az, hogy 17 óra után már semmit nem eszünk! Inni is kalóriamenteset. Egy kis mozgással is próbálkozhatnánk, én itthon tornázgatok, mert hetente csak egyszer van lehetőségem tornatarembe menni.Jó lenne ehhez társakat szerezni, mert akaratgyenge és lusta vagyok! :((
Nmi 2017-06-23 10:34:22 Válasz erre

Szerintem is érdemes valamit még enni 17 óra után is akár, főleg azoknak kell, akik rendszeresen testmozgást végeznek, mert attól függetlenül, hogy kalóriát már nem akarunk bevinni, még lehet lassan felszívódó táplálékokkal, vitaminokkal és ásványi anyagokkal támogatni a szervezetet. Akár salátát, akár egy gyümölcs smoothie nagyszerű nem csak a zöldségek, gyümölcsök frissítő ízét, de azok minden jóságát egybe véve, csak támogatju szervezetünket. Enni inkább többször keveset ajánlott, de a tápanyagra minden szervünknek szüksége van. Egy kis segítség receptek formájában: http://proteintanacsado.hu/cikkek/recept de itt megtalálhattok mindent, ami az egészséges életmóddal kapcsolatban érdemes tudni.

Előzmény: LackoMacko - 2016-07-03 18:59:45
LackoMacko 2016-07-03 18:59:45 Válasz erre

szerintem nem egészséges 17 óra után elhagyni az evést, valami alacsony kalóriájú megoldással jobban ki lehet bírni az estéket:) pl túró

GreenBottle 2015-12-18 14:45:57 Válasz erre

Szerintem a vacsora kihagyása nem a legjobb döntés, mert nem jó a szervezetet megterhelni/sokkolni, mert akkor nem a zsirszövetek, hanem először az izmok tünnek el. Inkább valasszatok valamiyen könnyü, gyümölcsös vacsorát.

Zafira5 2015-11-02 09:37:52 Válasz erre

és türelem türelem türelem! fogyásnak is kell 1 hónap, ha régóta ott van a felesleg. torna, mozgás, kis futás.

Zafira5 2015-11-02 09:37:08 Válasz erre

6 után már semmit, de vacsi is csak lightos legyen.

fagyitorta 2015-10-19 10:00:34 Válasz erre

Én nem hiszek a fogyibogyókban...ésszerű táplálkozás, sok-sok sport/mozgás. És persze akarat és kitartás.

Csumpika 2013-01-16 09:56:03 Válasz erre

Segíthet de nem biztos megoldás.

rolbike 2012-12-03 11:39:57 Válasz erre

A vöröshusokkal hogy álltok? Olvassatok róla itt: http://www.enportal.hu/egeszseges-e-a-voros-hus.html

Lolla80 2012-11-19 16:05:27 Válasz erre

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek...

Szeretnék leadni pár kilót és az interneten rövid keresgélés után mindenféle receptet és csodaszert találtam, de ezeket már mind kipróbáltam és mindig csak több jött vissza utólag. Viszont rátaláltam egy oldalra http://www.arzuzda.hu/hu/ajanlat/3-alkalmas-speedbody-elektrostimulacios-testedzo-berlet   ilyen dologgal még nem találkoztam. Szerintetek ez érhet valamit? Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vagy esetleg tudnátok valami jó fogyókúrát, mert én már nem tudom, hogy mit csináljak... 51 éves vagyok és és se le se fel nem mozog semmit a súlyom.. Vagy ez most már így marad? :(

Várom válaszotokat.

Gáspár Éva 2011-02-11 11:03:15 Válasz erre

Nekem a Mandura Trim vált be. Valami zseniális. pont onnan szedi le a zsírt ahonnan kell. fenék, has, csípő, comb. Ráadásul, még sokkal energikusabb is vagyok tőle. Pörgök egész nap, mint a búgócsiga. Ami a lényeg nekem, hogy tiszta bio. Nem tartalmaz semmi vegyszert, és még az ára is megfizethető. Már több barátnőm is megirigyelte a fogyásomat, mert elég látványos a két ruhaméret csökkenés. Főleg, hogy nem szenvedtem egy percig sem az éhségtől. Ha érdekelnek a részletek akkor nézd meg az oldalamat. Kattints a kis magyar zászlóra és ott minden megtalálsz, amire kíváncsi vagy.

http://eva67.mandurarep.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 betegség, ami utolérheti a háziállatokat is - Érdemes erre kellő figyelmet fordítani!

5 betegség, ami utolérheti a háziállatokat is - Érdemes erre kellő figyelmet fordítani!

Vannak olyan betegségek és tünetek, amelyekben az emberek és a háziállatok egyaránt osztoznak és szenvednek. Például a hirtelen fogyás, vagy az étvágytalanság. Ezek a tünetek azt jelezhetik, hogy kisállatkád az alábbi betegségekben szenved.

Tovább »
8 gyakori divatbaki, mely miatt idősebbnek tűnhetsz a korodnál - Ne kövesd el őket!

8 gyakori divatbaki, mely miatt idősebbnek tűnhetsz a korodnál - Ne kövesd el őket!

Az évek során mindenkinek kialakul az egyéni stílusa. Azonban a stílus, amit választasz, nem mindig előnyös számodra, néha idősebbnek tűnhetsz a korodnál. Ezért megmutatjuk az összes olyan stílushibát, amelyekkel éveket öregedhetsz, és van néhány tipp is, hogyan kerüld el őket.

Tovább »
Napi Tarot - Péntek

Napi Tarot - Péntek

A Tarot mai üzenete: "Mindannyian tudjuk, hogy a hideg és logikusan kiszámítható rend mögött egy titkokkal teli misztikus égbolt ragyog. Láthatjuk a világmindenség különböző rétegeit, és tisztában vagyunk annak ellentmondásaival."

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila