2016. május 29. - Magdolna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. május 29. - Magdolna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » mellnövelés (80 hsz.) Új hozzászólás
abusi (Topikindító) 2008-01-04 12:38:38 Válasz erre
Sziasztok!
Egy számomra fontos dologban szeretném segitségeteket kérni(már aki tud).Olyan tippek,vagy vitaminok,esetleg gyogyhatásu
termékek érdekelnének amellyel megnövelhetö a mell.
Régebben olvastam valami terápiárol de már a nevére sem emlékszem..:(
Nagyon örülnék ha valaki tudna tanácsot adni,mert a plasztika
valahogy nem az én világom!!
Köszönöm,szép napot mindenkinek!
Repülés 2011-01-01 12:47:58 Válasz erre

Kedve!

Ne álltasd meged. Nincs ilyen gyógyszer, sem terápia. Mindenkinek akkor a melle, amekkorára az anyatermészet teremtette.

Aki ilyen terméket ajánl, az komoly átverést csinál. Ilyen termék nincs. Ezt még nem találták fel.

Persze a zseniális plasztikai sebészetek mindent meg tudnak változtatni, de ezek komoly műtétek, és komoly pénzbe kerülnek. Fontos nagyon átgondolni ilyen műtéteket.

Csak egy tapasztalt egészségügyet végzett nő jó tanácsa.

LOLLEbaba 2010-12-31 11:52:33 Válasz erre

Sziasztok, én 18 éves vagyok, és 6 hónapon keresztül szedtem a BB kapszulát, de nemhogy nőttek volna a melleim, de 1 számmal kisebbek is lettek. Se fogamzásgátlót se semmi mást nem szedtem vele párhuzamosan, az életciklusom is ugyan az volt, egyszóval semmi nem változott. Szerintem mindenki gondolkozzon el rajta hogy valóban kell e neki, eddig se voltak nagy melleim de most már egyenesen nevetséges....

Jó tanács, gondold át kétszer mielőtt cselekszel!

Babuciccuka 2010-11-09 16:05:41 Válasz erre

Sziasztok!

Találtam egy nagyon jó oldalt. Nézzétek meg ti is.

http://budapestplasztika.hu/mellnagyobbitas-roviden

Puszika

Eszty88 2010-10-05 11:51:30 Válasz erre

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. A  Beauty Breast tabit lehet szedni fogamzásgátlóval egy időben? Nem nagy hormon bomba az ugy? Vagy hagyja hatni egyáltalán egyik a másikat? Köszi.

Csenici 2010-07-20 22:26:50 Válasz erre

Én 18 éves vagyok, és nagyon feszesek a melleim, mert rengeteget tornázok, de már 8.os korom őta nem nőnek. Egyedül az a baj velük, hogy rettentő kicsik a többi méretemhez képest. Vajon ezek a mellnövelő kenceficék, meg tabletták, azért rajtam is tudnának segiteni, hogy nagyobb legyen?

Előzmény: nikkki - 2009-06-08 18:14:34
NoraXXX 2009-08-19 08:47:42 Válasz erre
Szia Százszorszép! Most rendeltem én is 3 havi BB kapszulát + 1 krémet, épp most vettem be az első szemet :) Olyan kérdésem lenne, hogy méregtelenítettél-e a kúra előtt (valahol olvastam hogy ajánlatos) és hogy használtál-e/használsz-e más készítményt mellette? (teát, más kapszulát, hallottam a görögszénamagról is) Remélem nekem is használni fog... :)
hanna79 2009-07-14 21:29:40 Válasz erre
Push Up!

Aki nem szeret másképp, az meg menjen a ...
Százszorszép 2009-06-27 09:45:46 Válasz erre
Szia!Ha kipróbálnád 100%ban változna a véleményed!Én is így álltam hozzá, de már annyira zavart, hogy pici a mellem, úgy voltam vele, hogy ártani nem árthat!Három hónapja szedem és már most ott tartok hogy egy kosármérettel nagyobb a mellem!Csak ajánlani tudom!
Előzmény: Lilla91 - 2009-06-16 14:53:46
Százszorszép 2009-06-27 09:42:59 Válasz erre
Szia!Teljes biztonsággal tudom neked ajánlani a Beauty Breast kapszulát, teljesen növényi eredetű, nincs mellékhatása és teljesen hatékony!!
Legolcsóbban a Zafír Szépségszalonban tudod megvenni, én is onnan szoktam!
Előzmény: KertészViki - 2009-06-16 00:01:40
Százszorszép 2009-06-27 09:38:31 Válasz erre
Szia!Én tudok ajánlani neked egy hatékony módszert a problémaádra!Nekem bevált!Már 3 hónapja szedem a Beauty Breast mellnövelő tablettát és szemmel létható a változás!Már a párom is észrevette!Lassan ott tartok, hogy lecserélem a melltartóimat egy kosármérettel nagyobbra!Nekem nagyon bevált!És ráadásul olcsó is!A hatása szinte teljesen az Erdic-hez hasonlítható, csak ez megfizethető!Ha bármi kérdésed lenne még ezzel kapcsolatban én szívesen segítek!
Előzmény: abusi - 2008-01-04 12:38:38
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Természet kontra szike - mellnagyobbítás

Természet kontra szike - mellnagyobbítás

Vannak, akik nem tudják elfogadni a természet adta adottságokat. Ezeknek, a hölgyeknek segítséget nyújthatnak a különféle mellnövelő tabletták, krémek és pumpák. De remek megoldás a mellnagyobbító plasztika is.

Tovább »
Hallgasd meg Aradia, a boszorkányistennő Neked szóló ködös jóslatát

Hallgasd meg Aradia, a boszorkányistennő Neked szóló ködös jóslatát

Aradia, Diana Istennő és Luficer, a fény urának lánya, aki nem más, mint a boszorkányok istennője. Általa jött létre Itáliában a pogányok hagyománya, vagyis a boszorkányok vallása a streganizmus. Ám, Aradia nem csak a boszorkányokért, hanem a szépségért, a termékenységért is felel és természetesen az emberi sorsok tudója. Most megtudhatod általa, mit hoz a sors az elkövetkezendő időkben!

Tovább »
6 gyakorlat, mellyel megláthatod az aurát

6 gyakorlat, mellyel megláthatod az aurát

Az Univerzumban nincsen semmi paranormális, csak éppen korlátozott az ismeretünk a természetről. Amiről azt hisszük most, hogy tudjuk, az csupán egyetlen csepp a valódi tudás óceánjában. Bizonyos mértékig mindenki képes aurát látni, ám ha van valami, amit szinte mindenki ugyanolyannak lát (a gyerekek is), akkor arra érdemes jobban odafigyelni.

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

loading...

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső