2016. július 29. - Márta, Flóra
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. július 29. - Márta, Flóra
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » mellnövelés (82 hsz.) Új hozzászólás
abusi (Topikindító) 2008-01-04 12:38:38 Válasz erre
Sziasztok!
Egy számomra fontos dologban szeretném segitségeteket kérni(már aki tud).Olyan tippek,vagy vitaminok,esetleg gyogyhatásu
termékek érdekelnének amellyel megnövelhetö a mell.
Régebben olvastam valami terápiárol de már a nevére sem emlékszem..:(
Nagyon örülnék ha valaki tudna tanácsot adni,mert a plasztika
valahogy nem az én világom!!
Köszönöm,szép napot mindenkinek!
LackoMacko 2016-07-03 19:02:33 Válasz erre

én kételkedem abban, hogy lennének hatásos mellnövelő módszerek, az lenne a legjobb, hogy mindenki elfogadja, amije van...

Csilla6501 2016-06-05 10:43:36 Válasz erre

http://maxilink.eu/share/6KWIJJ85/1/1397   Mellnövelő! Egy próbát megér! 

contact 2016-03-22 21:14:30 Válasz erre

Manapság már igenis vannak mellnövelő vitaminok és étrendkiegészítők, amik segítik a mellek növekedését. Én is körülnéztem, ami itt fontos, hogy csak hivatalos forgalmazótól szabad ilyesmit rendelni. (pl:http://bit.ly/JLYQon)

Állítólag jók a mellnagyobbító krémek is, de ezt nem próbáltam. http://bit.ly/22uwdlE

Előzmény: abusi - 2008-01-04 12:38:38
qzwhe 2015-12-21 14:40:14 Válasz erre

nagyon ember gyakorolja a fegyverét minden ember mosott ki a rozsda a természetes fogas sem volt köztük egy nő bár soha nem így fenntartva vagy aki nem neki kell jól kialakított mint tudod a orinthian nők a régi voltak neves nagyon bátor harcosok heveder

http://www.ysegjvrv.com/nők-dzseki-c-25.html

iogenes látta hogy azok olyan meleg és magát nem foglalkoztatott a bírák bármilyen üzleti egyáltalán ő nagyon komolyan sok napig együtt nélkül egy szót megvizsgálja és a saját polgártársaink arccal szemléljük

fagyitorta 2015-10-19 09:06:01 Válasz erre

A melled két dologtól tud nőni:

1. Hízol, és a zsírsejtek a mell szírszövet állományában negnövekednek.

2. Mellimplantátumot tetetsz be egy előtte lekontrollált, és jónak talált plasztikai sebésszel.

Az össze többi verzió, úgy mint csodakrémek, illóolajok, mellmasszázs, mellnövelő tabletták....nem hatékonyak! Ne dőlj be a reklámoknak!

Bellamy 2015-10-04 08:48:53 Válasz erre

Teljesen egyet értek veled:)

Előzmény: Missy Angel - 2012-11-18 16:54:54
marianna4 2015-08-02 17:56:28 Válasz erre

Nekem is az a tapasztalatom, hogy mindenféle vitamin, gyógytea, étrend hasztalan. Én is nagyon el voltam keseredve miután mindent kipróbáltam, de nem használt semmi. De aztán Tóth András plasztikai sebészhez fordultam segítségül és megműtettem magam. Végre teljes embernek érzem magam a doktor úrnak köszönhetően, kiválóm unkát végzett.

Kissiren65 2015-01-13 14:30:54 Válasz erre

Sajnos a legtöbb mellnagyobbító pirula, kenőcs, masszázs kamu.

Két dolgot lehet tenni ahogy az előzőekben leírták.
Vagy elfogadod, hogy kicsi vagy átlagos cicid van.
Vagy sebész kés alá fekszel és csináltathatsz egy nagyobbat, és vállalod ennek a kockázatait.

nikoletta2216 2014-01-16 22:22:29 Válasz erre

Szia! Arra lennék kiváncsi hogy még mindig kened a melleidet, és hogy milyen méretet értél el, mennyi idő után? Mik voltak azok az olajok amiket használtál. Köszönöm

Előzmény: chokie - 2011-08-15 18:26:56
mariann83 2013-01-17 10:26:38 Válasz erre

Szia!

Egy kis kiegészítés a tavalyi hozzászólásomhoz:

Találtam egy oldalt, ahol tök jól leírják, hogy kell csinálni a mellnövelő masszázst, és most egész olcsón meg is csinálják: http://nagyobbcicik.srv.hu/

ui. ők is azt írják, hogy az olívaolaj is használható, de ők profibb olajakat használnak. Valaki próbálta már őket?

Mariann

Előzmény: mariann83 - 2012-10-24 19:20:01
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szenteld fel a személyes és mágikus tárgyaidat ahhoz, hogy a segítségedre legyenek!

Szenteld fel a személyes és mágikus tárgyaidat ahhoz, hogy a segítségedre legyenek!

Mielőtt használatba helyeznénk mágikus tárgyainkat, oltári kellékeinket, különleges ékszereinket, amulettjeinket, előtte felszentelésen kell átesniük. A művelet során megtisztítjuk a negatív, ráragadt energiáktól, majd feltöltjük saját energiánkkal, így állítva őket szolgálatunkba, és megjelölve tulajdonunkat, melyekhez más nem érhet. Mágikus eszközzé tesszük az adott tárgyat.

Tovább »
Mely északi isten támogat téged a mindennapokban? - Beszél róla a horoszkópod

Mely északi isten támogat téged a mindennapokban? - Beszél róla a horoszkópod

Vajon melyik legendás, Asgardon élő áz vagy ván klánból származó isten vagy istennő támogat téged a mindennapokban? A szerelem istennője Freya? Vagy a leghatalmasabb isten, Odin? Hogyan hat a személyiségedre isteni jelenléte és mit ad neked? Kattints a csillagjegyre is már olvashatod is!

Tovább »
Milyen állatot tartasz? Árulkodik a személyiségedről!

Milyen állatot tartasz? Árulkodik a személyiségedről!

Sok ember tart valamilyen házi kedvencet, vagy legalábbis szimpatizál valamelyik állattal. Az, hogy milyen négylábúval (vagy épp uszonyossal) osztjuk meg otthonunkat, árulkodik személyiségünkről is. Vajon rólad mit mesél a kisállatod? Játékos tesztünkből kiderül!

Tovább »

Kalkulátor

A színek ereje

Milyen színek vesznek körül? Milyen színű ételeket fogyasztasz? Ha egy szín túlságosan jelen van életedben, az nagy jelentőséggel bír. Mint ahogy az is, ha az egyik hiányzik belőle. Válaszd ki, melyik az, és tudd meg, mire van szükséged és mit üzen neked.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Erdősné Zsóka

Szoptatási tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Erdősné Zsóka

Társkereső

Társkereső
Mária Marcsi Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila