2016. május 02. - Zsigmond
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. május 02. - Zsigmond
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » mellnövelés (80 hsz.) Új hozzászólás
abusi (Topikindító) 2008-01-04 12:38:38 Válasz erre
Sziasztok!
Egy számomra fontos dologban szeretném segitségeteket kérni(már aki tud).Olyan tippek,vagy vitaminok,esetleg gyogyhatásu
termékek érdekelnének amellyel megnövelhetö a mell.
Régebben olvastam valami terápiárol de már a nevére sem emlékszem..:(
Nagyon örülnék ha valaki tudna tanácsot adni,mert a plasztika
valahogy nem az én világom!!
Köszönöm,szép napot mindenkinek!
contact 2016-03-22 21:14:30 Válasz erre

Manapság már igenis vannak mellnövelő vitaminok és étrendkiegészítők, amik segítik a mellek növekedését. Én is körülnéztem, ami itt fontos, hogy csak hivatalos forgalmazótól szabad ilyesmit rendelni. (pl:http://bit.ly/JLYQon)

Állítólag jók a mellnagyobbító krémek is, de ezt nem próbáltam. http://bit.ly/22uwdlE

Előzmény: abusi - 2008-01-04 12:38:38
qzwhe 2015-12-21 14:40:14 Válasz erre

nagyon ember gyakorolja a fegyverét minden ember mosott ki a rozsda a természetes fogas sem volt köztük egy nő bár soha nem így fenntartva vagy aki nem neki kell jól kialakított mint tudod a orinthian nők a régi voltak neves nagyon bátor harcosok heveder

http://www.ysegjvrv.com/nők-dzseki-c-25.html

iogenes látta hogy azok olyan meleg és magát nem foglalkoztatott a bírák bármilyen üzleti egyáltalán ő nagyon komolyan sok napig együtt nélkül egy szót megvizsgálja és a saját polgártársaink arccal szemléljük

fagyitorta 2015-10-19 09:06:01 Válasz erre

A melled két dologtól tud nőni:

1. Hízol, és a zsírsejtek a mell szírszövet állományában negnövekednek.

2. Mellimplantátumot tetetsz be egy előtte lekontrollált, és jónak talált plasztikai sebésszel.

Az össze többi verzió, úgy mint csodakrémek, illóolajok, mellmasszázs, mellnövelő tabletták....nem hatékonyak! Ne dőlj be a reklámoknak!

Bellamy 2015-10-04 08:48:53 Válasz erre

Teljesen egyet értek veled:)

Előzmény: Missy Angel - 2012-11-18 16:54:54
marianna4 2015-08-02 17:56:28 Válasz erre

Nekem is az a tapasztalatom, hogy mindenféle vitamin, gyógytea, étrend hasztalan. Én is nagyon el voltam keseredve miután mindent kipróbáltam, de nem használt semmi. De aztán Tóth András plasztikai sebészhez fordultam segítségül és megműtettem magam. Végre teljes embernek érzem magam a doktor úrnak köszönhetően, kiválóm unkát végzett.

Kissiren65 2015-01-13 14:30:54 Válasz erre

Sajnos a legtöbb mellnagyobbító pirula, kenőcs, masszázs kamu.

Két dolgot lehet tenni ahogy az előzőekben leírták.
Vagy elfogadod, hogy kicsi vagy átlagos cicid van.
Vagy sebész kés alá fekszel és csináltathatsz egy nagyobbat, és vállalod ennek a kockázatait.

nikoletta2216 2014-01-16 22:22:29 Válasz erre

Szia! Arra lennék kiváncsi hogy még mindig kened a melleidet, és hogy milyen méretet értél el, mennyi idő után? Mik voltak azok az olajok amiket használtál. Köszönöm

Előzmény: chokie - 2011-08-15 18:26:56
mariann83 2013-01-17 10:26:38 Válasz erre

Szia!

Egy kis kiegészítés a tavalyi hozzászólásomhoz:

Találtam egy oldalt, ahol tök jól leírják, hogy kell csinálni a mellnövelő masszázst, és most egész olcsón meg is csinálják: http://nagyobbcicik.srv.hu/

ui. ők is azt írják, hogy az olívaolaj is használható, de ők profibb olajakat használnak. Valaki próbálta már őket?

Mariann

Előzmény: mariann83 - 2012-10-24 19:20:01
kovacskatalin58 2012-12-25 18:01:37 Válasz erre

Megoldások:

1. fogad el önmagad

2. szillikon mellek -> operiációval jár

3. természetes termékeket probálni, pl erdic, az w w w.erdic.hu

Missy Angel 2012-11-18 16:54:54 Válasz erre

Szia.

Két dolgot tehetsz,ha elégedetlen vagy melleid MÉRETÉVEL:

1.Mellimplantátum

2.Elfogadod magad olyannak,amilyen vagy.

DE:ne dőlj be olyan dolgoknak,amik azt ígérik neked hogy ettől vagy attól nagyobb melled lesz,mert az mind pánzlehúzás.Akkor már tényleg jobban jársz,ha a pénzedet összerakod egy műtétre.Ha pedig tényleg nem akarsz műtétet akkor barátkozz meg a tükörképeddel.MÉRETET növelni sehogyan sem lehet,se "csodaszerekkel"se sporttal,csak műtéti úton...a feszesítés az már más téma,de azt is jól körül kell járni,mielőtt kiválasztod,hogy melyik módszer legyen.....

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

A Tarot mai üzenete: "Az Ördög a megszállottság, a függőség, a sötét praktikák megtestesítője. Ilyenné válhatunk mi is, ha kicsúszik a talaj a lábunk alól, és életünk egyensúlya felbomlik."

Tovább »
A hétfői nap angyali üzenete

A hétfői nap angyali üzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Angyalaid segíteni akarnak neked ebben a helyzetben, azonban a te engedélyedre van szükségük, mielőtt beavatkozhatnának szabad akarattal meghozott döntéseidbe."

Tovább »
Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Május 2. - Május 8.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Május 2. - Május 8.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre.

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila