2015. augusztus 05. - Krisztina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. augusztus 05. - Krisztina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » mellnövelés (76 hsz.) Új hozzászólás
abusi (Topikindító) 2008-01-04 12:38:38 Válasz erre
Sziasztok!
Egy számomra fontos dologban szeretném segitségeteket kérni(már aki tud).Olyan tippek,vagy vitaminok,esetleg gyogyhatásu
termékek érdekelnének amellyel megnövelhetö a mell.
Régebben olvastam valami terápiárol de már a nevére sem emlékszem..:(
Nagyon örülnék ha valaki tudna tanácsot adni,mert a plasztika
valahogy nem az én világom!!
Köszönöm,szép napot mindenkinek!
marianna4 2015-08-02 17:56:28 Válasz erre

Nekem is az a tapasztalatom, hogy mindenféle vitamin, gyógytea, étrend hasztalan. Én is nagyon el voltam keseredve miután mindent kipróbáltam, de nem használt semmi. De aztán Tóth András plasztikai sebészhez fordultam segítségül és megműtettem magam. Végre teljes embernek érzem magam a doktor úrnak köszönhetően, kiválóm unkát végzett.

Kissiren65 2015-01-13 14:30:54 Válasz erre

Sajnos a legtöbb mellnagyobbító pirula, kenőcs, masszázs kamu.

Két dolgot lehet tenni ahogy az előzőekben leírták.
Vagy elfogadod, hogy kicsi vagy átlagos cicid van.
Vagy sebész kés alá fekszel és csináltathatsz egy nagyobbat, és vállalod ennek a kockázatait.

nikoletta2216 2014-01-16 22:22:29 Válasz erre

Szia! Arra lennék kiváncsi hogy még mindig kened a melleidet, és hogy milyen méretet értél el, mennyi idő után? Mik voltak azok az olajok amiket használtál. Köszönöm

Előzmény: chokie - 2011-08-15 18:26:56
mariann83 2013-01-17 10:26:38 Válasz erre

Szia!

Egy kis kiegészítés a tavalyi hozzászólásomhoz:

Találtam egy oldalt, ahol tök jól leírják, hogy kell csinálni a mellnövelő masszázst, és most egész olcsón meg is csinálják: http://nagyobbcicik.srv.hu/

ui. ők is azt írják, hogy az olívaolaj is használható, de ők profibb olajakat használnak. Valaki próbálta már őket?

Mariann

Előzmény: mariann83 - 2012-10-24 19:20:01
kovacskatalin58 2012-12-25 18:01:37 Válasz erre

Megoldások:

1. fogad el önmagad

2. szillikon mellek -> operiációval jár

3. természetes termékeket probálni, pl erdic, az w w w.erdic.hu

Előzmény: abusi - 2008-01-04 12:38:38
Missy Angel 2012-11-18 16:54:54 Válasz erre

Szia.

Két dolgot tehetsz,ha elégedetlen vagy melleid MÉRETÉVEL:

1.Mellimplantátum

2.Elfogadod magad olyannak,amilyen vagy.

DE:ne dőlj be olyan dolgoknak,amik azt ígérik neked hogy ettől vagy attól nagyobb melled lesz,mert az mind pánzlehúzás.Akkor már tényleg jobban jársz,ha a pénzedet összerakod egy műtétre.Ha pedig tényleg nem akarsz műtétet akkor barátkozz meg a tükörképeddel.MÉRETET növelni sehogyan sem lehet,se "csodaszerekkel"se sporttal,csak műtéti úton...a feszesítés az már más téma,de azt is jól körül kell járni,mielőtt kiválasztod,hogy melyik módszer legyen.....

mariann83 2012-10-24 19:20:01 Válasz erre

Szia!

Igen, az olivaolajos masszírozással lehet feszesíteni a melleket, de egyrészt fontos hogy jól csináld a masszírozást, másrészt ha használsz illóolajokat, akkor gyorsabb és biztosabb a hatás.

Mariann

Előzmény: Vera000 - 2012-08-08 21:59:27
Vera000 2012-08-08 21:59:27 Válasz erre

Szia!

Olvastam a bejegyzésedet miszerint olívaolajos maszírozássalis lehet növelni a melleke!

Én egy 2 gyermekes anyuka vagyok. A terhességek előtt formás megfelelő méretű volt a mellem. De a szülések után nagyon megereszkedtek.Szeretném megkérdezni, hogy az olajos maszírozás a megereszkedett melleknél is hatásos?

Köszönettel! Vera

Előzmény: chokie - 2011-08-15 18:26:56
javaska1 2012-06-25 15:13:53 Válasz erre

Sziasztok!

Nekem nagyon bejött a mellnövelő tabletta.

Akit érdekel, írjon az antal.putnik@freemail.hu-ra,ödv: Javaska

szöszke27 2012-05-31 15:03:12 Válasz erre

Elektromos mellszívó,mellnövelő gépemet eladom nagyon jó hatást értem el vele és szeretnék másoknak is örömet okozni!!!! :)Amennyiben érdekel valakit Írjon az e-mail címemre:dridi@freemail.hu!!!!Szép Napot :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Szerdai csillagjóslat

Szerdai csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetesen az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét!

Tovább »
Hogyan csökkentsd a rezsi-kiadásaidat?

Hogyan csökkentsd a rezsi-kiadásaidat?

Ha a rezsikiadásaid eddig még nem szöktek az egekbe, most jó lesz, ha felkészülsz rá. Mert ahogyan az üzemanyagköltségek sem csökkennek, nem fognak az energiahordozókéi sem.

Tovább »
A Rosslyn-kápolna titkai

A Rosslyn-kápolna titkai

A skóciai Rosslyn-kápolna Dan Brown A Da-Vinci kód című könyvének megjelenése óta példátlan népszerűségnek örvend a látogatók körében, újabb és újabb zarándokok próbálják kifürkészni a szent hely ősi titkait. De mi az igazság? Milyen tudás pihen a kápolna hallgatag árkádjai alatt?

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Nagy Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Nagy Erika

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011