HIRDETÉS
2014. szeptember 02. - Rebeka, Dorina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
A hónap témája: ősz! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. szeptember 02. - Rebeka, Dorina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztTűsarok és gázpedál

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » mellnövelés (74 hsz.) Új hozzászólás
abusi (Topikindító) 2008-01-04 12:38:38 Válasz erre

Szia! Arra lennék kiváncsi hogy még mindig kened a melleidet, és hogy milyen méretet értél el, mennyi idő után? Mik voltak azok az olajok amiket használtál. Köszönöm

Előzmény: chokie - 2011-08-15 18:26:56
mariann83 2013-01-17 10:26:38 Válasz erre

Szia!

Egy kis kiegészítés a tavalyi hozzászólásomhoz:

Találtam egy oldalt, ahol tök jól leírják, hogy kell csinálni a mellnövelő masszázst, és most egész olcsón meg is csinálják: http://nagyobbcicik.srv.hu/

ui. ők is azt írják, hogy az olívaolaj is használható, de ők profibb olajakat használnak. Valaki próbálta már őket?

Mariann

Előzmény: mariann83 - 2012-10-24 19:20:01
kovacskatalin58 2012-12-25 18:01:37 Válasz erre

Megoldások:

1. fogad el önmagad

2. szillikon mellek -> operiációval jár

3. természetes termékeket probálni, pl erdic, az w w w.erdic.hu

Előzmény: abusi - 2008-01-04 12:38:38
Missy Angel 2012-11-18 16:54:54 Válasz erre

Szia.

Két dolgot tehetsz,ha elégedetlen vagy melleid MÉRETÉVEL:

1.Mellimplantátum

2.Elfogadod magad olyannak,amilyen vagy.

DE:ne dőlj be olyan dolgoknak,amik azt ígérik neked hogy ettől vagy attól nagyobb melled lesz,mert az mind pánzlehúzás.Akkor már tényleg jobban jársz,ha a pénzedet összerakod egy műtétre.Ha pedig tényleg nem akarsz műtétet akkor barátkozz meg a tükörképeddel.MÉRETET növelni sehogyan sem lehet,se "csodaszerekkel"se sporttal,csak műtéti úton...a feszesítés az már más téma,de azt is jól körül kell járni,mielőtt kiválasztod,hogy melyik módszer legyen.....

mariann83 2012-10-24 19:20:01 Válasz erre

Szia!

Igen, az olivaolajos masszírozással lehet feszesíteni a melleket, de egyrészt fontos hogy jól csináld a masszírozást, másrészt ha használsz illóolajokat, akkor gyorsabb és biztosabb a hatás.

Mariann

Előzmény: Vera000 - 2012-08-08 21:59:27
Vera000 2012-08-08 21:59:27 Válasz erre

Szia!

Olvastam a bejegyzésedet miszerint olívaolajos maszírozássalis lehet növelni a melleke!

Én egy 2 gyermekes anyuka vagyok. A terhességek előtt formás megfelelő méretű volt a mellem. De a szülések után nagyon megereszkedtek.Szeretném megkérdezni, hogy az olajos maszírozás a megereszkedett melleknél is hatásos?

Köszönettel! Vera

Előzmény: chokie - 2011-08-15 18:26:56
javaska1 2012-06-25 15:13:53 Válasz erre

Sziasztok!

Nekem nagyon bejött a mellnövelő tabletta.

Akit érdekel, írjon az antal.putnik@freemail.hu-ra,ödv: Javaska

szöszke27 2012-05-31 15:03:12 Válasz erre

Elektromos mellszívó,mellnövelő gépemet eladom nagyon jó hatást értem el vele és szeretnék másoknak is örömet okozni!!!! :)Amennyiben érdekel valakit Írjon az e-mail címemre:dridi@freemail.hu!!!!Szép Napot :)

bioplanet 2011-08-18 11:32:12 Válasz erre

Teltebb, nagyobb mellek, tökéletes dekoltázs természetes módon!

A nőiesség kifejezői a szép mellek, azonban napjainkban egyre több olyan nő van, aki elégedetlen a mellei méretével. Túl laposnak, túl kicsinek, vagy csak nem elég nagynak találják őket.

Ha szeretne:

• Sokkal magabiztosabb lenni az utcán, társaságban és az ágyban.

• Vonzóbb lenni a férifak (vagy a partnere) szemében.

• Nőiesebb lenni, és fiatalabbnak látszani.

• Megragadni a férfiak figyelmét minden helyzetben.

A közhiedelemmel ellentétben már nem csak a méregdrága és kockázatos műtét, és a kényelmetlen, nem túl olcsó melltartóbetétek közül választhat, hanem van egy kényelmesebb, olcsóbb, de mégis hatátos megoldás: használja hát az Olaszországból importált, nagy sikerű WonderUp termékcsaládot.

Van-e mellékhatása?

A WonderUp kapszula és krém kizárólag természetes alapanyagokból készült, nincs ismert negatív mellékhatása.

Mekkorát fog nőni a mellem?

Átlagosan 1 mérettel lehet nagyobb a mell, kisebb mell esetében hamarabb látszódik az eredmény.

Mennyi ideig kell használnom?

Alapvetően 3 havi mennyiséget minimum el kell belőle fogyasztani, de természetesen minél tovább használja valaki annál szebb eredményeket fog produkálni.

Mennyi ideig szabad szedni?

Ameddig jónak látja, ameddig még úgy érzi, hogy szeretné feszesíteni, formázni, növelni a mellét. Mivel természetesen növényi anyagokból készül, ezért nem okoz kárt a szervezetben hosszú távú alkalmazás esetén sem.

További információ és rendelés:

0620 265 03 65
http://www.bio-planet.hu/Termekek_Keresese.aspx?gomb=20

chokie 2011-08-15 18:26:56 Válasz erre

Mindenkinek, kortól függetlenül javaslom az olcsó, házi praktikákat és a kitartást. Annyi tapasztalatlan hozzászólást olvastam itt, hogy elkeserített. Lányok, az összes kence-fince, bogyó = marketing. Ne dőljetek be neki, ehelyett hallgassatok az én tanácsomra, mert én nem akarok Nektek semmit eladni saját haszonra. A tipp pedig a következő:

Vegyetek a boltban olíva olajat, mert ez a legolcsóbb és csak hordozó szerepe lesz, felesleges drágábbat venni (az avokádó, jojoba, mandula egy vagyon). Ezt a masszírozás után vagy le fogjuk mosni vagy le fogjuk törölni. Persze, ápolja a bőrt mind. Ha erre sincs pénz, a hordozóanyag lehet méz vagy tej, ezeket lehet váltogatni, kombinálni, mindegy.

Vegyetek bármely bioboltban különféle illóolajokat, én csak felsorolom az ismertebb, bőrre jótékony hatással rendelkezőket.

rozmaring
geránium
boróka
narancs
levendula
ylang-ylang
jázmin
rózsa

Rengeteg a hamisítvány, ezzel a teszttel ez megállapítható: "Ha elillan a fehér papírra cseppentett illóolaj, de a papíron a legkisebb nyomát is látjuk a cseppnek, akkor nem 100%-osan tiszta a vizsgált illóolaj."

Olvassatok utána, melyiknek mi a hatása. Amit fogyókúrához javasolnak, azt inkább ne tegyétek bele, vagy csak kevesebbet. A fahéj olajjal is nagyon óvatosan, nem elegyedik az olíva olajjal és olyan mértékben serkenti a keringést, mintha megégtünk volna (inkább más testrészekre jó).
Keverjetek egy sajátot bármely kombinációból. Én cirka 5 félét teszek bele legalább.

A teendő pedig a következő:

(Zárójelben megjegyzem, hogy ebből semmi sem követendő példa, mindenki alakítgassa át saját ízlése szerint, mert nem vagyunk egyformák.)

1. Esténként és reggelenként, igazából naponta minél többször üljetek le egy 10 percre és ezt az illóolajos bázisolajat masszírozzátok be finoman a mellbe és a dekoltázsba.

2. Én becsukott szemmel vizualizáltam a végeredményt.
(Cirka 3 hét alatt kinőttem jópár melltartóm, a folyamatos feszülés érzése pedig arra enged következtetni, hogy jól csinálom. Mindez a ciklustól függetlenül. "Azokban a napokban" lehet amúgy extra növekedést tapasztalni.)

3. Utána ízlés szerint le lehet törölni/mosni az olajat, ha zavar, vagy rajta lehet hagyni éjszakára.

A lényeg, hogy dolgozzon az agyunk.. Az agy csinál mindent, ahogy a rákos betegek gyógyulásának is az agy a fő mozgatórugója és az akaratunk. Nem kell ehhez agykontroll, ugyan már. Csak fogalmazzátok meg a legmerészebb álmaitokat, rendszeresen sulykoljátok és a test hallgatni fog rá. Ti vagytok a Főnökök! Hogy ki milyen extrém módszereket használ, az teljesen mindegy. Aki kapszulázott, vagy valamilyen drága kencét vásárolt, annak is jórészt az hozott eredményt, hogy a reklám helyette belesulykolta az eredményt. Ennyi.. Aztán lehet bővíteni a repertoárt ilyen teával és olyan akármivel, a fő hogy minél többször forogjon e körül az agyunk. A folyamatot ott állítjuk le, ahol akarjuk, vagy visszafelé is megcsinálhatjuk, ha valakinek túl nagy a melle.

Egyéb tippek:
- a számítógép háttérképét le lehet cserélni egy nagy mellű modellre :}
- lehet venni egy nagyobb méretű melltartót és gyakran hordani azzal a tudattal, hogy úgyis belenövünk, hehe
- görögszéna tea egy egész kevéskét segíthet a benne található anyagok miatt, érdemes esténként lefőzni egy másfél litert belőle és iszogatni, így ivás közben is eszünkbe jut a mellünk
- tele lehet cetlizni a szobánkat, a kezünkre ráírhatjuk, stb. (pl. egy jelzés-értékű kis rajz, rá se jönnek a kívülállók, mi az)
- futás, szauna és egyéb intenzív sporttevékenység közben képzeljünk egy védőpajzsot a mellünk köré ("innen nem fogunk fogyni!")
- a sok masszírozás kedvezően hat a hormonháztartásra is, és fokozza az eredményt
- (azt azért ide írom zárójelben még, hogy az egészséges életmód, rendszeresség, sok tiszta víz (nem csapi, mert az tele van hormonnal), idényzöldségek és gyümölcsök, mind-mind a lelkiállapotunkra, rendszerességünkre is pozitív hatást gyakorolnak.. váljanak mindezek napi rutinná!)

Sok sikert.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mások véleménye - a leküzdendő gát

Mások véleménye - a leküzdendő gát

Mások véleménye beárnyékolja a kamaszkorunkat, és némelyikünk még felnőtt korában sem tud elszakadni attól, hogy saját magát az alapján határozza meg, mit gondolhatnak róla mások. Érdemes ezzel annyit foglalkozni, amennyit tesszük? Fontos ez egyáltalán?

Tovább »
3 ok, amiért nem hagyhatod ki Hortobágyot ősszel sem

3 ok, amiért nem hagyhatod ki Hortobágyot ősszel sem

Hortobágyról mindenkinek a pusztaság és a monotonitás jut eszébe, mégis sok magyar és külföldi látogatót vonzanak az itt található nevezetességek és látványosságok. Remek őszi kikapcsolódás lehet, ha legalább egyetlen napra ellátogatunk Hortobágyra, és megcsodáljuk a mesés tájat.

Tovább »
Bombaformában villámvacsorákkal

Bombaformában villámvacsorákkal

Ha jól végiggondolod, bizonyára neked is akad olyan ismerősöd, akik csak a késői egészségtelen vacsorák miatt szedett fel néhány plusz kilót. Sokaknál elkerülhető lenne, némi idő- és energiabefektetéssel. Próbáld ki következő receptjeinket, akár mindennap másikat, és hidd el, már az első hét után érezhető lesz a változás!

Tovább »

Hirdetés

Kalkulátor

Álombiblia

Az álmoknak mindig üzenete van számunkra, ezért fontos, hogy meg is fejtsük, vajon mit jelent, mit akar tőlünk?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Mária Kata Judit Katalin Szilvia Zsolt 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka