2018. augusztus 17. - Jácint
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. augusztus 17. - Jácint
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » LOMBIKBABA (392 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
bóbita75 (Topikindító) 2008-01-03 17:21:14 Válasz erre
Most kezdjük a lombikot. Segítsetek! Melyik meddősigit válasszam? Ti hova jártok?
Ha hasonló gondjaitok vannak és szívesen beszélgetnétek itt, akkor írjatok!
szaffi101 2018-04-12 09:40:55 Válasz erre

Kedves bóbita 75!

Látom hogy nagyon régi ez a téma de talán pont azért tudnál segíteni.

Szeretném megkérdezni hogy hogyan oldódott meg ez a helyzet Nálad mert ugyanabban a cipőben járok :(

A leszivott sejtek jók (12 db) és mégsem indul be az osztódás. Ez már a második eset és csak annyi történt az első után hogy protokollt váltottunk de nem küldtek el semmilyen vizsgálatra.

Köszönöm előre is a válaszod!

Előzmény: bóbita75 - 2008-08-04 19:46:54
Sylwie_23 2015-02-21 14:04:46 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

házimóni 2009-05-17 11:16:03 Válasz erre
Kedves Anyukák!

Tudjátok, hogy milyen nehéz dolog anyának, nőnek lenni. Biztosan Ti is mind átmentek azokon a nehézségeken, amiken én: mi a legjobb a gyereknek, mit főzzek, milyen mesét olvassak, milyen termékeket vásároljak, hogyan spóroljak, el ne felejtsem az anyósom születésnapját és az ügyes-bajos dolgokat. A legjobbat akarjuk mindannyian a családunknak. Vajon ki ért meg minket, ki segít mindebben? Nem hiszitek el, de megtaláltam a megoldást:

www.csaladinet.hu

Persze most legyinthettek, hogy egyik internetes oldal sem tud többet a másiknál… Nem akarlak győzködni Benneteket, csak annyit mondok, nekem nagy segítség az a sok információ és lehetőség, amit a CsaládiNettől kapok. Amióta használom, sokkal felszabadultabb vagyok, nem aggódom annyit a család miatt, ha gondom akad, tudom, kihez forduljak. A Fórumban barátnőkre is találtam, és örülök, hogy van kivel megbeszélnem a tapasztalataimat, sőt tanácsokat adok-kapok. A családom csak azt vette észre, hogy egyszerűbben mennek a dolgaink, könnyebben megértem a gyerekeket, több időnk van egymásra… Ha kíváncsiak vagytok, mesélek az élményeimről a CsaládiNeten.
donor 2009-05-15 15:16:25 Válasz erre
Sziasztok!
Én a segítségemet szeretném felajánlani olyan párnak akinek csak petesejt donor segítségével lehet babája!!!!
Jelenleg az első adományozásomban hó végén lesz a leszívás és remélem legalább egy kisbabával lesz boldogabb a befogadó pár:)
Nagyon bizakodunk:)
Mindenképp szeretnék még egy programot végigvinni.
Természetesen minden papirom megvan és jók az eredményeim:)
Ha érdeklődnél bővebben:
gyermeket@citromail.hu
Megtalálsz beszélgessünk:)
A többieknek rengeteg erőt kitartást,sosem szabad feladni:)
A gyermeknél nincs csodásabb dolog:)
Én már csak tudom:) három lurkóm van:)
mandarini_951 2009-05-12 13:32:28 Válasz erre
A „Szemem Fénye” – A Beteg Gyermekekért Alapítvány elnyerte a TV2 és a Telekom támogatását, és Kandász Andrea műsorának, Az Ügy -nek az egyik kiválasztott résztvevője lett. A projektből hazánk első gyermekhospice házát, a Dóri Házat kívánjuk üzembe helyezni a halálos betegségben szenvedő gyermekek és családtagjaik számára. Ez az adás május 6-án este volt látható a TV2-n. A tudósítást az alábbi linkre kattintva az interneten is meg tudja tekinteni:
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=vid(...)
vagy honlapunkon:
http://www.szememfenye.hu/hu/azugy.html

A MAI napon, május 12-e éjfélig, a 1771-es számot tárcsázva (csak vezetékes vagy T-Mobile hálózatból) Önök is szavazhatnak az alapítványunkra, így a Dóri Házra és a gyermekmentő szolgálatunkra. Remélhetőleg az Önök jóindulatú segítségével szervezetünk lesz az 5 000 000 forintos fődíj nyertese.
Fontos, hogy már csak ez a mai, keddi nap áll rendelkezésre a szavazásra, arra hogy segítse munkánkat! Az éjfél utáni szavazatok elvesznek.

Kérjük, amennyiben teheti, úgy szavazzon az alapítványunkra ma éjfélig, illetve a film linkjét küldje tovább minél több embernek, és olyan cégnek, munkahelynek, ahol vezetékes telefon használata engedélyezett a dolgozók részére is. Egy hívás, azaz egy szavazat 200 forintba kerül, amelyet szervezetünk részére további adományként felajánlott a Telekom.

Előre is köszönjük a segítségüket Magyarország első gyermekhospice házának megnyitásához!

Üdvözlettel:

Szemem Fénye Alapítvány
www.szememfenye.hu
mandarini_951 2009-05-12 13:31:05 Válasz erre
A „Szemem Fénye” – A Beteg Gyermekekért Alapítvány elnyerte a TV2 és a Telekom támogatását, és Kandász Andrea műsorának, Az Ügy -nek az egyik kiválasztott résztvevője lett. A projektből hazánk első gyermekhospice házát, a Dóri Házat kívánjuk üzembe helyezni a halálos betegségben szenvedő gyermekek és családtagjaik számára. Ez az adás május 6-án este volt látható a TV2-n. A tudósítást az alábbi linkre kattintva az interneten is meg tudja tekinteni:
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=vid(...)
vagy honlapunkon:
http://www.szememfenye.hu/hu/azugy.html

A MAI napon, május 12-e éjfélig, a 1771-es számot tárcsázva (csak vezetékes vagy T-Mobile hálózatból) Önök is szavazhatnak az alapítványunkra, így a Dóri Házra és a gyermekmentő szolgálatunkra. Remélhetőleg az Önök jóindulatú segítségével szervezetünk lesz az 5 000 000 forintos fődíj nyertese.
Fontos, hogy már csak ez a mai, keddi nap áll rendelkezésre a szavazásra, arra hogy segítse munkánkat! Az éjfél utáni szavazatok elvesznek.

Kérjük, amennyiben teheti, úgy szavazzon az alapítványunkra ma éjfélig, illetve a film linkjét küldje tovább minél több embernek, és olyan cégnek, munkahelynek, ahol vezetékes telefon használata engedélyezett a dolgozók részére is. Egy hívás, azaz egy szavazat 200 forintba kerül, amelyet szervezetünk részére további adományként felajánlott a Telekom.

Előre is köszönjük a segítségüket Magyarország első gyermekhospice házának megnyitásához!

Üdvözlettel:

Szemem Fénye Alapítvány
www.szememfenye.hu
Vicunka 2009-02-05 19:51:39 Válasz erre
pimpa1

Segíts!!!
Amikor beültetésed volt,már akkor is hyperstimulált voltál ?
Mondta a doki,hogy megnagyobodtak a petefészkeid?
Az enyémek 5-6 centisek és holnap reggelre el kell döntenünk,hogy vállaljuk-e a túlstimuláció veszélyeit.
Előzmény: pimpa1 - 2008-11-05 18:49:23
Vasikáé 2009-01-21 16:20:11 Válasz erre
Sziasztok!

Bóbitára lennék kíváncsi. Vissza olvastam a hozzászólásait(mindet) és a tavaly augusztusi nyaralás után eltűnt. Valaki tudja hól van? Itt vagy még?
Én is a BMC-be járok, én is Szűcs dokihoz járok és nekem is lombikom lesz.
Most hysterom volt múlt héten hétfőn és most várom a mensimet. Majd utána kérnem kell konzultációs időpontot és majd az imételt vérvétel után megtudhatom milyen kezelésre van szükségem. Nekem az FSH-m magas, ezért valszeg fogamzásgátlót kell szednem. Ha jól olvastam, te is készültél fogamzásgátlót szedni, de utána nem írtad hogy szedtél-e vagy nem. Szóval, kíváncsi vagyok most hol tartasz. Sikerült már?
Előzmény: bóbita75 - 2008-01-03 17:21:14
mtimi73 2009-01-21 13:09:59 Válasz erre
Sziasztok!Én egy új belépő vagyok a Forgács intézetbe járok!Pénteken 2009.01.23.-án lesz a 3.leszívásom.Nagyon izgulok és reménykedem,hogy sikerülni fog.Ha van valaki akinek akkor lesz légyszi írjátok meg!Köszi
ancsuszpancsusz 2008-11-24 12:18:51 Válasz erre
Sziasztok.
De jó,hogy ilyen sok pozitív hangulatú levelet olvasok.
Nekünk sajnos még nem jött össze a bébi, pedig már 3 lombikon voltunk:( De bizakodó vagyok!amíg birok)
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ez a növény úgy vonzza otthonodba a pénzt, mint a mágnes

Ez a növény úgy vonzza otthonodba a pénzt, mint a mágnes

Bizonyára neked is sok növényed van otthon, hiszen tisztítják a levegőt, távol tartják a port és a mérgező anyagokat, valamint pozitív energiát sugároznak, és becsempésznek egy darab természetet a négy fal közé. A Feng Shui szakértői szerint a legnépszerűbb növény, amely szerencsét és anyagi jólétet hoz az életedbe, az nem más, mint a pozsgafa, más néven Jade.

Tovább »
A Nyilasok jól szórakoznak, a Vízöntők bajba keveredhetnek a hétvégén - Augusztus 17 - Augusztus 19

A Nyilasok jól szórakoznak, a Vízöntők bajba keveredhetnek a hétvégén - Augusztus 17 - Augusztus 19

Hétvégi horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát a hétvégére!

Tovább »
20 dolog, amit csak a macskamániások érthetnek meg

20 dolog, amit csak a macskamániások érthetnek meg

Nincs nálad nagyobb macskafan? Nem csak élsz-halsz a bársonytalpúakért, de mindent tudsz is róluk és a sajátos kis világukról? Akkor te érteni fogod ezt a 20 dolgot, mert ízig-vérig macskaimádó vagy! 

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Erdősné Zsóka

Szoptatási tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Erdősné Zsóka

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Ferenc Antal Attila Preky69 Gyula