2018. április 22. - Csilla, Noémi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. április 22. - Csilla, Noémi
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » LOMBIKBABA (392 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
bóbita75 (Topikindító) 2008-01-03 17:21:14 Válasz erre
Most kezdjük a lombikot. Segítsetek! Melyik meddősigit válasszam? Ti hova jártok?
Ha hasonló gondjaitok vannak és szívesen beszélgetnétek itt, akkor írjatok!
szaffi101 2018-04-12 09:40:55 Válasz erre

Kedves bóbita 75!

Látom hogy nagyon régi ez a téma de talán pont azért tudnál segíteni.

Szeretném megkérdezni hogy hogyan oldódott meg ez a helyzet Nálad mert ugyanabban a cipőben járok :(

A leszivott sejtek jók (12 db) és mégsem indul be az osztódás. Ez már a második eset és csak annyi történt az első után hogy protokollt váltottunk de nem küldtek el semmilyen vizsgálatra.

Köszönöm előre is a válaszod!

Előzmény: bóbita75 - 2008-08-04 19:46:54
Sylwie_23 2015-02-21 14:04:46 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

házimóni 2009-05-17 11:16:03 Válasz erre
Kedves Anyukák!

Tudjátok, hogy milyen nehéz dolog anyának, nőnek lenni. Biztosan Ti is mind átmentek azokon a nehézségeken, amiken én: mi a legjobb a gyereknek, mit főzzek, milyen mesét olvassak, milyen termékeket vásároljak, hogyan spóroljak, el ne felejtsem az anyósom születésnapját és az ügyes-bajos dolgokat. A legjobbat akarjuk mindannyian a családunknak. Vajon ki ért meg minket, ki segít mindebben? Nem hiszitek el, de megtaláltam a megoldást:

www.csaladinet.hu

Persze most legyinthettek, hogy egyik internetes oldal sem tud többet a másiknál… Nem akarlak győzködni Benneteket, csak annyit mondok, nekem nagy segítség az a sok információ és lehetőség, amit a CsaládiNettől kapok. Amióta használom, sokkal felszabadultabb vagyok, nem aggódom annyit a család miatt, ha gondom akad, tudom, kihez forduljak. A Fórumban barátnőkre is találtam, és örülök, hogy van kivel megbeszélnem a tapasztalataimat, sőt tanácsokat adok-kapok. A családom csak azt vette észre, hogy egyszerűbben mennek a dolgaink, könnyebben megértem a gyerekeket, több időnk van egymásra… Ha kíváncsiak vagytok, mesélek az élményeimről a CsaládiNeten.
donor 2009-05-15 15:16:25 Válasz erre
Sziasztok!
Én a segítségemet szeretném felajánlani olyan párnak akinek csak petesejt donor segítségével lehet babája!!!!
Jelenleg az első adományozásomban hó végén lesz a leszívás és remélem legalább egy kisbabával lesz boldogabb a befogadó pár:)
Nagyon bizakodunk:)
Mindenképp szeretnék még egy programot végigvinni.
Természetesen minden papirom megvan és jók az eredményeim:)
Ha érdeklődnél bővebben:
gyermeket@citromail.hu
Megtalálsz beszélgessünk:)
A többieknek rengeteg erőt kitartást,sosem szabad feladni:)
A gyermeknél nincs csodásabb dolog:)
Én már csak tudom:) három lurkóm van:)
mandarini_951 2009-05-12 13:32:28 Válasz erre
A „Szemem Fénye” – A Beteg Gyermekekért Alapítvány elnyerte a TV2 és a Telekom támogatását, és Kandász Andrea műsorának, Az Ügy -nek az egyik kiválasztott résztvevője lett. A projektből hazánk első gyermekhospice házát, a Dóri Házat kívánjuk üzembe helyezni a halálos betegségben szenvedő gyermekek és családtagjaik számára. Ez az adás május 6-án este volt látható a TV2-n. A tudósítást az alábbi linkre kattintva az interneten is meg tudja tekinteni:
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=vid(...)
vagy honlapunkon:
http://www.szememfenye.hu/hu/azugy.html

A MAI napon, május 12-e éjfélig, a 1771-es számot tárcsázva (csak vezetékes vagy T-Mobile hálózatból) Önök is szavazhatnak az alapítványunkra, így a Dóri Házra és a gyermekmentő szolgálatunkra. Remélhetőleg az Önök jóindulatú segítségével szervezetünk lesz az 5 000 000 forintos fődíj nyertese.
Fontos, hogy már csak ez a mai, keddi nap áll rendelkezésre a szavazásra, arra hogy segítse munkánkat! Az éjfél utáni szavazatok elvesznek.

Kérjük, amennyiben teheti, úgy szavazzon az alapítványunkra ma éjfélig, illetve a film linkjét küldje tovább minél több embernek, és olyan cégnek, munkahelynek, ahol vezetékes telefon használata engedélyezett a dolgozók részére is. Egy hívás, azaz egy szavazat 200 forintba kerül, amelyet szervezetünk részére további adományként felajánlott a Telekom.

Előre is köszönjük a segítségüket Magyarország első gyermekhospice házának megnyitásához!

Üdvözlettel:

Szemem Fénye Alapítvány
www.szememfenye.hu
mandarini_951 2009-05-12 13:31:05 Válasz erre
A „Szemem Fénye” – A Beteg Gyermekekért Alapítvány elnyerte a TV2 és a Telekom támogatását, és Kandász Andrea műsorának, Az Ügy -nek az egyik kiválasztott résztvevője lett. A projektből hazánk első gyermekhospice házát, a Dóri Házat kívánjuk üzembe helyezni a halálos betegségben szenvedő gyermekek és családtagjaik számára. Ez az adás május 6-án este volt látható a TV2-n. A tudósítást az alábbi linkre kattintva az interneten is meg tudja tekinteni:
http://webcast.tv2.hu/dynamic/index.php?m=vid(...)
vagy honlapunkon:
http://www.szememfenye.hu/hu/azugy.html

A MAI napon, május 12-e éjfélig, a 1771-es számot tárcsázva (csak vezetékes vagy T-Mobile hálózatból) Önök is szavazhatnak az alapítványunkra, így a Dóri Házra és a gyermekmentő szolgálatunkra. Remélhetőleg az Önök jóindulatú segítségével szervezetünk lesz az 5 000 000 forintos fődíj nyertese.
Fontos, hogy már csak ez a mai, keddi nap áll rendelkezésre a szavazásra, arra hogy segítse munkánkat! Az éjfél utáni szavazatok elvesznek.

Kérjük, amennyiben teheti, úgy szavazzon az alapítványunkra ma éjfélig, illetve a film linkjét küldje tovább minél több embernek, és olyan cégnek, munkahelynek, ahol vezetékes telefon használata engedélyezett a dolgozók részére is. Egy hívás, azaz egy szavazat 200 forintba kerül, amelyet szervezetünk részére további adományként felajánlott a Telekom.

Előre is köszönjük a segítségüket Magyarország első gyermekhospice házának megnyitásához!

Üdvözlettel:

Szemem Fénye Alapítvány
www.szememfenye.hu
Vicunka 2009-02-05 19:51:39 Válasz erre
pimpa1

Segíts!!!
Amikor beültetésed volt,már akkor is hyperstimulált voltál ?
Mondta a doki,hogy megnagyobodtak a petefészkeid?
Az enyémek 5-6 centisek és holnap reggelre el kell döntenünk,hogy vállaljuk-e a túlstimuláció veszélyeit.
Előzmény: pimpa1 - 2008-11-05 18:49:23
Vasikáé 2009-01-21 16:20:11 Válasz erre
Sziasztok!

Bóbitára lennék kíváncsi. Vissza olvastam a hozzászólásait(mindet) és a tavaly augusztusi nyaralás után eltűnt. Valaki tudja hól van? Itt vagy még?
Én is a BMC-be járok, én is Szűcs dokihoz járok és nekem is lombikom lesz.
Most hysterom volt múlt héten hétfőn és most várom a mensimet. Majd utána kérnem kell konzultációs időpontot és majd az imételt vérvétel után megtudhatom milyen kezelésre van szükségem. Nekem az FSH-m magas, ezért valszeg fogamzásgátlót kell szednem. Ha jól olvastam, te is készültél fogamzásgátlót szedni, de utána nem írtad hogy szedtél-e vagy nem. Szóval, kíváncsi vagyok most hol tartasz. Sikerült már?
Előzmény: bóbita75 - 2008-01-03 17:21:14
mtimi73 2009-01-21 13:09:59 Válasz erre
Sziasztok!Én egy új belépő vagyok a Forgács intézetbe járok!Pénteken 2009.01.23.-án lesz a 3.leszívásom.Nagyon izgulok és reménykedem,hogy sikerülni fog.Ha van valaki akinek akkor lesz légyszi írjátok meg!Köszi
ancsuszpancsusz 2008-11-24 12:18:51 Válasz erre
Sziasztok.
De jó,hogy ilyen sok pozitív hangulatú levelet olvasok.
Nekünk sajnos még nem jött össze a bébi, pedig már 3 lombikon voltunk:( De bizakodó vagyok!amíg birok)
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...
$( document ).ready(function() { $("#main_SC_TBlock").insertBefore("#fb"); });

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Minden fog egy szervhez kapcsolódik - Adott fog fájdalma, bizonyos szerv problémáját jelezheti előre

Minden fog egy szervhez kapcsolódik - Adott fog fájdalma, bizonyos szerv problémáját jelezheti előre

Tudtad, hogy minden fog problémája, egy adott szerv betegségére utal? Valójában nagyon szoros kapcsolat áll fent fogaink és belsőszerveink állapota között. Például a felső és alsó metszők a vesékhez, a húgyhólyaghoz és a fülekhez kapcsolódnak; a szemfog a májhoz és az epehólyaghoz.

Tovább »
Ezt a 4 feladatot csak azok oldhatják meg, akiknek igazán van sütnivalójuk

Ezt a 4 feladatot csak azok oldhatják meg, akiknek igazán van sütnivalójuk

Úgy érzed, hogy te egy jó képességű, okos ember vagy? Lehet, hogy nem vagy egy zseni, de azért vág az eszed? Akkor itt a lehetőség, hogy leteszteld magad, ugyanis ezt a 4 feladatot csak azok oldhatják meg, akiknek van egy kis sütnivalójuk! Hidd el, nem fogsz csalódni, nagyszerűen fogsz szórakozni, amíg elmerengsz a 4 feladat fölött!

Tovább »
Válassz egy ködfoltot a galaxisból, és ismerd meg életcélodat! - Képes lélekelemző teszt

Válassz egy ködfoltot a galaxisból, és ismerd meg életcélodat! - Képes lélekelemző teszt

Mindenki szeretné tudni, hogy pontosan merre is tart az életben vagy éppen mi is az életcélja. Szerencséd van, ha te is kíváncsi vagy, mert az alábbi vizuális teszt képet adhat minderről. Nem kell mást tenned, mint hallgatni a belső hangodra, és kiválasztani a galaxisból a neked szánt ködfoltot.

Tovább »

Kalkulátor

Parfüm horoszkóp

Olykor nem is olyan könnyű kiválasztani a személyiségedhez illő parfümöt. Ebben lesz segítségedre ez a kalkulátor. Válaszd ki a csillagjegyet, amelyben születtél, és megtudod, mely parfüm illik hozzád.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila