2017. július 23. - Lenke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 23. - Lenke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » OLASZORSZÁG (20 hsz.) Új hozzászólás
Vik_i (Topikindító) 2007-12-01 19:10:26 Válasz erre
Várok ide mindenkit aki szereti olaszországot,járt már ott,esetleg ott él vagy élt/tanult.Aki szereti az olasz ételeket, az olasz embereket vagy bármi ami olasszal kapcsolatos:))
rolbike 2012-09-03 09:56:13 Válasz erre

Mi most jöttünk haza olaszból... Nagyon nagyon nagy élmény volt... Ráadásul nyertem egy luxus autó kipróbálási lehetőséget!!:D Elég brutál volt... http://www.vitorlazas.hu/teherauto-motorral-keszult-a-26-millios-sportkocsi.html - azthiszem ez volt az. Nagyonérdekes volt vezetni ekkora erőt!

kormoran 2011-12-11 14:27:54 Válasz erre

a jelek  szerint Olaszorszagban is vissza kell fogjak magukat kisse a nagy koltekezesben.

Egyebkent valoban gyonyoru helyek vannak arrafele..

terdikmni 2011-04-24 20:21:57 Válasz erre

Sziasztok!

A simpatia által ajánlott római szállást én is tudom ajánlani. 4 napot voltunk Rómában és csodálatos élményben volt részünk, az épületek, az ízek, az életstílus fantasztikus. A szállással is meg voltunk elégedve a Colosseumtól kb 10 perces sétára voltunk.  Mindenkinek el kell jutnia Rómába!

Emellett nagyon szeretem még Bergamót, ha jól tudom jár még oda a Wizzair fapados járata, nagyon szép hely, Milánótól kb. 20 kilométerre található!

spotty 2011-03-07 10:44:09 Válasz erre

Én tervezem, hogy Olaszországot veszem célba jövőre. Róma és a Toscanai környék érdekel. Autóval mennénk, bejárnánk Toscanat , majd Rómát is megnéznénk..

Katracki 2011-02-28 10:43:38 Válasz erre

Sajnálom, hogy ilyen régen nem írt senki ebbe a topicba.

Pedig nagyon szívesen megbeszéltem volna valakivel az olaszországi élményeket.  Ti merre jártatok már?  Én még csak az ország északi részét jártam be, kb Róma vonaláig. Nagyon szép helyek vannak,. habár szerintem, nekem a déli rész jobban tetszene. :-D

Kedvenc országom Spanyolország, ott is a déli része. És persze Barcelona! :)    Tervezem, hogy valamelyik nyáron, vagy inkább kora ősszel meglátogatjuk Dél- Olaszországot is. Egészen pontosan Szicíliára gondoltam. Szívesen venném, ha valaki írna a tapasztalatairól! Árak, szállások, utazás, környék, stb. kapcsán.

simpatia 2010-01-27 11:31:11 Válasz erre

TOVABBRA IS VARUNK TITEKET Rómában !! nagyon jó áron adunk ki szobákat / apartmanokat a központban-- 2 személy részére akar 40-50  euroert, szezontól függően! Rómában Paolo vár majd titeket, nagyon segítőkész, csomó jó tippje van Rómával kapcsolatban (olcsó éttermek stb stb.) TOVABBI INFOert ide irjatok:       hostelroma@c2.hu

kiskancsó 2009-11-03 16:24:14 Válasz erre

én meg Rómát!! :D

hanna79 2009-07-14 21:09:35 Válasz erre
Imádom olaszországot
pinterzsofia 2009-07-13 12:42:56 Válasz erre
gyertek Rómába !! nagyon jó áron adunk ki szobákat apartmanokat a központban-- 2 személy részére 40-50 euro, szezontól függően! Rómában Paolo vár majd titeket, nagyon segítőkész, csomó jó tippje van Rómával kapcsolatban (olcsó éttermek stb stb.) hostelroma@c2.hu
kumo 2009-05-16 16:08:52 Válasz erre
Én már voltam Olaszországban. Velence és Caorle környékén. Csodálatos vidék. Sátorban aludtunk. Ajánlom mindenkinek.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Túlélte, hogy eltalálta egy meteor, ami szerinte el volt átkozva

Túlélte, hogy eltalálta egy meteor, ami szerinte el volt átkozva

Ez a sztori minden, csak nem kitaláció. Ann Hodges valóban túlélte egy meteor becsapódását, ami egyenesen a csípőjébe csapódott. De ami utána történt, azt a pechsorozatot… lehet meg is bánta, hogy túlélte. Szerinte az a kő el volt átkozva és azért őt találta el, hogy tönkre tegye az életét.

Tovább »
Hogyan kezeled a nehéz helyzeteket? - Megmondja az egyensúly számod

Hogyan kezeled a nehéz helyzeteket? - Megmondja az egyensúly számod

Sokféle belső válasz létezik az élet nagy kihívásaira és kérdéseire, ám érdemesebb a nehéz helyzetekben alaposan átgondolni a döntést. Néhány embert nagyon elragadnak az érzelmeik, mások pedig nehezen engedik el a múltat. A számmisztikában azonban létezik egy egyensúly szám, ami megmutatja, hogy nehéz, fenyegető és stressz helyzetekben milyen útmutatást érdemes alkalmazni.

Tovább »
Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

A Tarot mai üzenete: "Ez a győzelem kártyája. A Diadalszekér az akarat erejére és az irányítás kézbevételének fontosságára hívja fel a figyelmet."

Tovább »

Kalkulátor

Hogyan nassolnak a csillagjegyek?

Sajnos, eljönnek a pillanatok, amikor feladjuk a fogyókúrát, elfelejtjük számolni a kalóriákat. A csillagok elárulják, hogy mikor - pontosabban, hogy mi - csábíthatja nassolásra az egyes csillagjegyek szülötteit. Válaszd ki a saját jegyedet, és figyelj!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila