2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » első sex (443 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
takacsivett (Topikindító) 2007-12-01 14:34:07 Válasz erre
szeretném megtudni, hogy milyen az első szeretkezés, fel kell rá készülni?? Mindenre kiváncsi vagyok a sexel kapcsolatban!!! Mert még én szűz vagyok, és amikor eljön az alkalom, nem szeretnék szerencsétlen lenni!!! És még 1 kérdés óvszerell tényleg fájdalmasabb?
golenp 2017-11-02 06:51:50 Válasz erre

Potencianövelő tabletta - http://zytax.hu

Kovácslány 2012-10-25 11:13:39 Válasz erre

Nos nem biztos, hogy minden infót innen kellene beszerezned, de végül is ezt a korszakot éljük, az internet kinyit előtted minden ajtót. Igazából tudok neked egy oldalt ajánlani, amit érdemes megnézned, mert hasznos tanácsokat, sok érdekes infót olvashatsz a témával kapcsolatban és felkészültebben, tájékozottabban vetheted bele magad az intim kapcsolatokba :)
Íme: 

http://www.facebook.com/neesspanikba?fref=ts 

laci34 2012-07-21 19:30:10 Válasz erre

sexet kereső lányok!!cimem laszlo.r78@freemail.hu (irj bátran!!!!!)

salsa76 2010-01-14 23:14:53 Válasz erre

engedd el magad:-)

Riellanails 2009-12-28 21:33:02 Válasz erre

Kedves Bogica88!

Talán az lehet a gond, hogy nagyon rágörcsölsz a témára, ne foglalkozz vele annyit. Nem kell azt tervezgetni, megbeszélni, a pillanat hozza magával a dolgokat. Próbáljatok meg máskor kicsit lazítani előtte, forró fürdő kettesben, masszírozás a petting nem csak a nyalakodásról szól, az sokkal több és jobb is lehet, mint maga az aktus ;)

Az is előfordulhat, hogy nem voltál olyan izgalmi állapotban, erre is sok megoldást lehet találni, de én inkább azt javaslom, hogy a párod kérjen ebben tanácsokat, érettem vagy tapasztaltabb férfiaktól! Jó pap holtig tanul! ;)

Ha kevesebbet gondolkoztok azon hogyan csináljátok, lehet hamarabb eljuttok a célhoz!

Előzmény: Bogica88 - 2009-12-28 01:19:30
Bogica88 2009-12-28 01:19:30 Válasz erre

Sziasztok!

Egy kérdéssel fordulnék hozzátok. A barátommal nagyon szeretjük egymást. Régóta együtt vagyunk, mindketten elmúltunk már 18 évesek, és legutóbb eljutottunk a szeretkezésig, de a behatolás nem történt meg, mert túl "szűk" voltam. Próbálkoztunk kicsit, de hiába, aztán hagytuk, mert nem akartunk rágörcsölni. Megbeszéltük a dolgot, de nem értem. Szeretem és kívánom őt, és elég érettnek tartom magunkat ehhez a lépéshez, valami mégse jó! Minden tippet szívesen fogadok!

Üdv: Bogica

kisértés 2009-11-18 16:26:19 Válasz erre

Mindenképpen a stresz  arohanás lehet a középontban, próbálj meg kicsit lazitani és időnként meditálni, hid elez sokat  segithet.

Vannak aki meditációs zenével próbálják oldani ezt a feszültséget. Ajánlom neked is.

De semiképpen sem szabad magadba folyatni.

Előzmény: Lilian. - 2009-11-17 19:41:46
Lilian. 2009-11-17 19:43:35 Válasz erre

Bocsánat, rosszul írtam, ebben a korban (30-35) inkább a pszichológiai és a stressz következménye, csak ritkán van testi eredetű háttere.

Előzmény: Lilian. - 2009-11-17 19:41:46
Lilian. 2009-11-17 19:41:46 Válasz erre

Szia vegemvan,

a merevedési zavar lehet pszichológiai, fizikai eredetű és lehet a stressz következménye is. Ebben a korban inkább az első kettő a dominánsabb, de mindig az első lépés egy urológiai kivizsgálás!

Ha ez negatív, akkor érdemes a párkapcsolatot is megnézni..

Előzmény: vegemvan - 2009-11-17 16:32:03
vegemvan 2009-11-17 16:32:03 Válasz erre

Szia!

lehet nem a legjobb helyen írok, de azért megprobálkozom vele itt is.

A merevedési zavar 30-35 éves korban is lehet stesszes életmód következménye, vagy ilyenkor már el kell gondolkdni más problémákon is?

köszi

Előzmény: Lilian. - 2009-10-31 13:03:06
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

A szaglás az egyik legfontosabb, az orr az egyik legnagyszerűbb érzékszerved. Egyes kutatások szerint szaglás útján választasz partnert is. Teljesen nyilvánvaló, hogy amit megeszel, befolyásolja a tested illatát is. Most megmutatjuk azokat az élelmiszereket, amelyek könnyen kellemetlen testszagot eredményezhetnek. Tényleg az vagy, amit megeszel!

Tovább »
Megtalálod az autót a többi forma között?

Megtalálod az autót a többi forma között?

Milyen jó a szemed? Azt mondod, hogy sasszemed van? Akkor eljött a perc, hogy leteszteld! Ha igazán próbára akarod tenni magadat, akkor mérd az időt is hozzá, hogy milyen gyorsan leled meg a többi forma között elrejtett autót! A jó hír, hogy akár sikerül, akár nem, te már azzal is tornáztattad a látásodat és a koncentrációs képességeidet!

Tovább »
Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

A bolygók nem csupán élettelen halmazok, hanem élő, önszabályozó szervezetek, ténylegesen érző, lélegző „lények”, akár az ember. Mindenki kapcsolatban áll a másik ember rezgéseivel. Minden bolygó ugyanígy egyedülálló vibrációval rendelkezik, és attól függően, hogy melyik bolygó a legszimpatikusabb számodra, rólad és a saját személyes rezgésedről is sokat elárul a választásod.

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Töltszéki Judit

Kozmetikus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Töltszéki Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila