2017. szeptember 23. - Tekla
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 23. - Tekla
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Pattanások ellen (59 hsz.) Új hozzászólás
Besycica (Topikindító) 2007-11-27 19:50:32 Válasz erre
Szörnyű probléma nállam a pattanások...Mióta nincs barátom ujra visszajöttek és megőrít. Sok krémet, tonikot, maszkot próbáltam ki de vagy több lett vagy nem történt semmi...
Hotspotpictures 2017-08-28 21:13:59 Válasz erre

Lányok, csajok, hölgyek!

Figyelem

Az egyik vezető internetes portál keresi a nap,hét és hónap

legszebb lányait ,hölgyeit.

Ha úgy érzed hogy szívesen indulnál a versenybe nincs más dolgot mint 2 darab képet küldeni magadról a : Jhorvath669@gmail.com email címre. Lehet sexy ,komoly , vidám amilyet csak szeretnél! A tárgy címe legyen : Indulo!

A név megjelölése szükséges!

Ha felkeltette az érdeklődésed keress bátran a megadott email címen , természetesen a többit ott írom le!

adrienn0327 2017-08-17 15:07:00 Válasz erre

Heti egyszer mindenképp kell bőrradírozni, hogy az elhalt réteget ledörzsőljük, majd hidratálni és táplálni kell a bőrt. Mivel a szilikonos, palaben tartalmú készítmények elzárják a pórusokat és gátolják a hatóanyagok bejutását a bőrbe, így érdemes natúr termékeket használni. Nálam a Kálliston termékek jöttek be, Krétán találtam rájuk, itthon még nem olyan ismertek, de pattanások kialakulása és a gyulladt aknék kezelésére kiváló. :)

Bugsbunny 2016-02-19 12:10:11 Válasz erre

Az is segíthet, hogy csak tiszta kézzel érünk hozzá az arcunkhoz, mivel így nem visszük fel a kezünkön lévő baktériumokat az arcunkra. Emelett jó ha naponta többször vizzel megmossuk az arcunkat, sokat mozgunk és égészségesen táplálkozunk.

stichman 2016-02-13 17:57:49 Válasz erre

pattanások ellen nekem ez segített,sok mindetn kipróbáltam már elötte hatáslananul..

www.parajdisoszappan.hu

fagyitorta 2015-10-19 10:24:36 Válasz erre

Igen, a Differin krém is jó:)

Előzmény: Bellamy - 2015-10-04 08:54:47
fagyitorta 2015-10-19 10:23:05 Válasz erre

Nekem a hámlasztós (AHA, BHA) termékek segítettek.

Bellamy 2015-10-04 08:54:47 Válasz erre

Nekünk a Differin krém vált be (bőrgyógyász írhatja fel, mert receptköteles készítmény).

Előzmény: Csoppecskeee - 2014-02-17 01:39:24
kissiren1965 2014-12-11 13:39:29 Válasz erre

Szia!
Az utánnam szólóhoz csatlakoznék. A kecsketejes szappanok nagyon jó gyógyhatásúak és még az illatuk is kiválló.

Innen már rendeltem és meg voltam elégedve a minőséggel és a kiszolgálással is.

http://www.bodyhoney.hu/Kakaovajas-Mezes-Kecsketejes-Szappan

Előzmény: Csoppecskeee - 2014-02-17 01:39:24
Misill 2014-08-06 14:58:17 Válasz erre

Sziasztok!

29 éves lettem nemrégen és ha mondjuk, röviden visszatekintenék jó néhány évre, és emlékezetembe, akkor tényleg mondanam kell, hogy volt idő, amikor komoly problémákkal kevés sikerrel küszködtem pattanások témában. Szerintem jó pár hónapig kipróbáltam majdnem mindent, amit megvehettem: a természetes kozmetikumoktól kezdve a gyógyszerekig, az olcsó és mérsékelt árfekvésű szerektől egészen a nagyon drágákig. Nagyon kellemes meglepetésnek bizonyult a Schüssler krém. Nekem nagyon bevált és ténylegesen sokat segített abban, hogy elmúljanak a pattanásaim. Emelett még nagyobb, számomra olyan mértékben komoly, hogy szinte elviselhetetlen gondot okoztak mindig a szempilláim...Ezek tényleg annyira megcsonkolt és letörtek voltak, hogy ez már bizony egy szívszórító történetbe illett volna. Egy csomó mindenféle szerrel próbálkoztam kezelni őket, hogy legalább ne hulljanak ki olyan hihetetlen mértékben. Szerintem írtó nagy szerencsém volt, amikor teljesen véletlenül ráakadtam Realash-ra. Igy alig három héttel a Realash szérum használatának elkezdése után észrevettem, hogy valóban hat ez a termék. Pilláim hosszabbak és jelentősen sőtétebbek lettek. Bátran ajánlanám ezt a csodaszert mindenkinek, aki szép dús és hosszú szempillákra vágyik.

Minden jót!

Misill

Csoppecskeee 2014-02-17 01:39:24 Válasz erre

Sziasztok!

Én 21 éves vagyok és még mindig küzdők a patikkal:S sokáig kozmetikus tisztitotta az arcom használtam nagyon sok arc tisztitot ma már eljutottam odáig,hogy hámlasztani fogom az arcom.Nem vagyok tele patanással csak néha kijön 1-2 és nagyon zavar:S sminkelni se sminkelem magam, hogy a porusok ne duguljanak el chipről is lemondtam, hogy ne jöjjön ki még több patanás.Aki tud valami nagyon jó szert kérem írjon nekem erre a címre köszönöm!! szandra9206@freemail.hu

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az egész internetközösség próbálja megoldani ezt az egyszerű matematikai egyenletet

Az egész internetközösség próbálja megoldani ezt az egyszerű matematikai egyenletet

Néha még a legegyszerűbb matematikai probléma is megzavarhatja az elmét és forró vitákat idézhet elő a megoldás módjáról. A közelmúltban a Curiosity nevű közösségi oldal tárta elénk ezt az egyszerűnek tűnő, de valójában bonyolult problémát. Neked vajon sikerül megoldanod?

Tovább »
Melyik őszi falevél vonz leginkább? - Felfedi a valós karakteredet!

Melyik őszi falevél vonz leginkább? - Felfedi a valós karakteredet!

Az ősz tökéletes alkalom arra, hogy kiélvezz egy csésze forró teát, az ízletes sütiket, a kora esti olvasgatásokat, de arra is, hogy elmélyülj egy-egy személyiségtesztben. Ezt a tesztet egy londoni pszichológuscsoport állította össze, és kristálytisztán megmutatja azt, hogy milyen karakterrel rendelkezel valójában!

Tovább »
5 tipp a természetes hatású szemöldökért, hogy tökéletesen passzoljon a sminkedhez és a hajszínedhez

5 tipp a természetes hatású szemöldökért, hogy tökéletesen passzoljon a sminkedhez és a hajszínedhez

A nők egyik leggyakoribb aggodalma, hogy nem tudják, hogyan kell a szemöldök sminket helyesen elkészíteni úgy, hogy harmonizáljon az arcuk többi részével. A legfontosabb dolog a hajszín megfelelő meghatározása, hiszen ehhez kell a szemöldök színének is passzolnia.

Tovább »

Kalkulátor

Válassz masszázstípust!

Számos masszázsstílus létezik, és bár egy tapasztalt terapeuta bármilyen kezelést rá tud szabni bárkire, egyes technikák megfelelőbbek lehetnek, mint mások. Éppen ezért érdemes megismerned őket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

S.Tóth Márta

Life-, business coaching

Kérdezz! »
Összes szakértő »
S.Tóth Márta

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila