2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Pattanások ellen (61 hsz.) Új hozzászólás
Besycica (Topikindító) 2007-11-27 19:50:32 Válasz erre
Szörnyű probléma nállam a pattanások...Mióta nincs barátom ujra visszajöttek és megőrít. Sok krémet, tonikot, maszkot próbáltam ki de vagy több lett vagy nem történt semmi...
golenp 2017-11-02 06:36:05 Válasz erre

Tabletta pattanások ellen - http://derminax.hu Megkаptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

matere 2017-10-15 06:07:03 Válasz erre

Tabletta pattanások ellen - http://goo.gl/2X3248

Hotspotpictures 2017-08-28 21:13:59 Válasz erre

Lányok, csajok, hölgyek!

Figyelem

Az egyik vezető internetes portál keresi a nap,hét és hónap

legszebb lányait ,hölgyeit.

Ha úgy érzed hogy szívesen indulnál a versenybe nincs más dolgot mint 2 darab képet küldeni magadról a : Jhorvath669@gmail.com email címre. Lehet sexy ,komoly , vidám amilyet csak szeretnél! A tárgy címe legyen : Indulo!

A név megjelölése szükséges!

Ha felkeltette az érdeklődésed keress bátran a megadott email címen , természetesen a többit ott írom le!

adrienn0327 2017-08-17 15:07:00 Válasz erre

Heti egyszer mindenképp kell bőrradírozni, hogy az elhalt réteget ledörzsőljük, majd hidratálni és táplálni kell a bőrt. Mivel a szilikonos, palaben tartalmú készítmények elzárják a pórusokat és gátolják a hatóanyagok bejutását a bőrbe, így érdemes natúr termékeket használni. Nálam a Kálliston termékek jöttek be, Krétán találtam rájuk, itthon még nem olyan ismertek, de pattanások kialakulása és a gyulladt aknék kezelésére kiváló. :)

Bugsbunny 2016-02-19 12:10:11 Válasz erre

Az is segíthet, hogy csak tiszta kézzel érünk hozzá az arcunkhoz, mivel így nem visszük fel a kezünkön lévő baktériumokat az arcunkra. Emelett jó ha naponta többször vizzel megmossuk az arcunkat, sokat mozgunk és égészségesen táplálkozunk.

stichman 2016-02-13 17:57:49 Válasz erre

pattanások ellen nekem ez segített,sok mindetn kipróbáltam már elötte hatáslananul..

www.parajdisoszappan.hu

fagyitorta 2015-10-19 10:24:36 Válasz erre

Igen, a Differin krém is jó:)

Előzmény: Bellamy - 2015-10-04 08:54:47
fagyitorta 2015-10-19 10:23:05 Válasz erre

Nekem a hámlasztós (AHA, BHA) termékek segítettek.

Bellamy 2015-10-04 08:54:47 Válasz erre

Nekünk a Differin krém vált be (bőrgyógyász írhatja fel, mert receptköteles készítmény).

Előzmény: Csoppecskeee - 2014-02-17 01:39:24
kissiren1965 2014-12-11 13:39:29 Válasz erre

Szia!
Az utánnam szólóhoz csatlakoznék. A kecsketejes szappanok nagyon jó gyógyhatásúak és még az illatuk is kiválló.

Innen már rendeltem és meg voltam elégedve a minőséggel és a kiszolgálással is.

http://www.bodyhoney.hu/Kakaovajas-Mezes-Kecsketejes-Szappan

Előzmény: Csoppecskeee - 2014-02-17 01:39:24
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Sok nő hosszú ideig növeszti a haját, hogy aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve levágja rövidre, majd ismét hosszú hajról álmodozzon. Ez olyan helyzet, amely minden nő számára ismerős. Most azonban megtörheted ezt az ördögi kört, hiszen sok példát láthatsz arra, hogy a rövid frizura minden korosztálynak remekül áll.

Tovább »
8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

Az arcodon megjelenő tűnetek a legnyilvánvalóbbak, ha valami nincs rendben a szervezeteddel. Az emberi test hihetetlen, minél gyakrabban nézel tükörbe, annál könnyebben észreveheted a változást.  A legtöbb esetben a jelek mögött, a megfelelő étrend hiánya, allergia vagy a genetika áll. De ha azok azelőtt nem voltak ott, lehet, hogy egészségügyi probléma tünetei. 

Tovább »
Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Érdekes és izgalmas talizmánokat gyűjtöttünk össze a szerelemmel, nőiséggel és szexualitással kapcsolatban. Ezeket a több ezer éves mágikus eszközöket a szerelem beteljesüléséért, gyermekáldásért, és sok egyéb szerelemmel kapcsolatos célok elérésére használták.

Tovább »

Kalkulátor

Hajápolási 1 x 1

Ahhoz, hogy hajadról megfelelően tudj gondoskodni, ismerned kell annak természetét és állapotát, hogy egyedi igényeinek eleget tehess. Észre kell venned a problémákat, hogy megfelelő hatékonysággal léphess fel ellene.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Dr. Jánky György

Plasztikai sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Dr. Jánky György

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila