2018. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. augusztus 19. - Huba
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Pattanások ellen (61 hsz.) Új hozzászólás
Besycica (Topikindító) 2007-11-27 19:50:32 Válasz erre
Szörnyű probléma nállam a pattanások...Mióta nincs barátom ujra visszajöttek és megőrít. Sok krémet, tonikot, maszkot próbáltam ki de vagy több lett vagy nem történt semmi...
golenp 2017-11-02 06:36:05 Válasz erre

Tabletta pattanások ellen - http://derminax.hu Megkаptam a rendelésem, mely időben érkezett, és a pirulák is tökéletesen hatnak.

matere 2017-10-15 06:07:03 Válasz erre

Tabletta pattanások ellen - http://goo.gl/2X3248

Hotspotpictures 2017-08-28 21:13:59 Válasz erre

Lányok, csajok, hölgyek!

Figyelem

Az egyik vezető internetes portál keresi a nap,hét és hónap

legszebb lányait ,hölgyeit.

Ha úgy érzed hogy szívesen indulnál a versenybe nincs más dolgot mint 2 darab képet küldeni magadról a : Jhorvath669@gmail.com email címre. Lehet sexy ,komoly , vidám amilyet csak szeretnél! A tárgy címe legyen : Indulo!

A név megjelölése szükséges!

Ha felkeltette az érdeklődésed keress bátran a megadott email címen , természetesen a többit ott írom le!

adrienn0327 2017-08-17 15:07:00 Válasz erre

Heti egyszer mindenképp kell bőrradírozni, hogy az elhalt réteget ledörzsőljük, majd hidratálni és táplálni kell a bőrt. Mivel a szilikonos, palaben tartalmú készítmények elzárják a pórusokat és gátolják a hatóanyagok bejutását a bőrbe, így érdemes natúr termékeket használni. Nálam a Kálliston termékek jöttek be, Krétán találtam rájuk, itthon még nem olyan ismertek, de pattanások kialakulása és a gyulladt aknék kezelésére kiváló. :)

Bugsbunny 2016-02-19 12:10:11 Válasz erre

Az is segíthet, hogy csak tiszta kézzel érünk hozzá az arcunkhoz, mivel így nem visszük fel a kezünkön lévő baktériumokat az arcunkra. Emelett jó ha naponta többször vizzel megmossuk az arcunkat, sokat mozgunk és égészségesen táplálkozunk.

stichman 2016-02-13 17:57:49 Válasz erre

pattanások ellen nekem ez segített,sok mindetn kipróbáltam már elötte hatáslananul..

www.parajdisoszappan.hu

fagyitorta 2015-10-19 10:24:36 Válasz erre

Igen, a Differin krém is jó:)

Előzmény: Bellamy - 2015-10-04 08:54:47
fagyitorta 2015-10-19 10:23:05 Válasz erre

Nekem a hámlasztós (AHA, BHA) termékek segítettek.

Bellamy 2015-10-04 08:54:47 Válasz erre

Nekünk a Differin krém vált be (bőrgyógyász írhatja fel, mert receptköteles készítmény).

Előzmény: Csoppecskeee - 2014-02-17 01:39:24
kissiren1965 2014-12-11 13:39:29 Válasz erre

Szia!
Az utánnam szólóhoz csatlakoznék. A kecsketejes szappanok nagyon jó gyógyhatásúak és még az illatuk is kiválló.

Innen már rendeltem és meg voltam elégedve a minőséggel és a kiszolgálással is.

http://www.bodyhoney.hu/Kakaovajas-Mezes-Kecsketejes-Szappan

Előzmény: Csoppecskeee - 2014-02-17 01:39:24
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 egyértelmű jel, hogy egy elhunyt szeretted a közeledben van

5 egyértelmű jel, hogy egy elhunyt szeretted a közeledben van

Mindenkinek vannak elhunyt rokonai, akiket szeretett és hiányol. Lehet, hogy régen történt, lehet, hogy új az élmény, de ettől még az érzések nem változnak. Vajon megnyugtatna a tudat, ha tudnád, hogy néha ott van a környezetedben és figyel, hall téged? Sőt, talán úgy érzed így is van, de nem vagy biztos benne? Akkori győződj meg róla ebből az 5 jelből, hogy tényleg melletted van-e az eltávozott szeretted!

Tovább »
Hova vezet életed ösvénye? - Megmondja az Életútszámod!

Hova vezet életed ösvénye? - Megmondja az Életútszámod!

Bár az iskolában szerzett képesítés nem jelenti azt, hogy abban a szakmában fogsz életed végéig dolgozni, de mindenképpen segíthet megtalálni a megfelelő utat. A számmisztika segít leszűkíteni a lehetőségeket, és segíthet abban az esetben, ha nem vagy biztos magadban. Ahhoz, hogy megkapd a szükséges információt, meg kell találnod az Életút számodat, ami a legfontosabb a Numerológia táblában.

Tovább »
Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

A Bolond nem tesz mást, mint a véletlenre és a megérzésére hagyatkozva választ magának útirányt.

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Mészáros Barbara

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Mészáros Barbara

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Ferenc Antal Attila Preky69 Gyula