2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 27. - László
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Konyhafortélyok » Levesek (26 hsz.) Új hozzászólás
bea0824 (Topikindító) 2007-11-27 18:02:44 Válasz erre
Sziasztok!
Szeretném ha tanácsot adnátok leves főzéssel kapcsolatban. Egyszerűen nem tudok jó levest főzni (kiv.húsleves). Örülnék recepteknek is.
AnnaLiza 2017-05-04 12:49:16 Válasz erre

Szeretem sütőtökleves, nagyon ízletes

GreenBottle 2015-11-09 11:51:00 Válasz erre

Paradicsomleves kuszkusszal. Könnyű és nagyon finom 

Zafira5 2015-11-02 09:32:11 Válasz erre

vagy csirke pulykaragu levesek

Zafira5 2015-11-02 09:31:43 Válasz erre

húsleves.

kergabi 2015-08-30 22:31:45 Válasz erre

A fűszerezésen múlik, szeirntem. Pl egy fokhagymás tejfölö lisztes sűrítés baromira fel tud dobni egy egyszerű paprikás alapú levest vagy egy kis cukor a borsólevesbe. ilyesmi. Próbálj meg kísérletezni. zöldséglevesnél a répát zöldséget a hagymával megpirítani, ez is egy plusz ízt tud adni.

Dömötör01 2015-08-23 15:12:23 Válasz erre

Levest könnyű, azt még én sem rontom el.

Ker.Emm 2015-07-16 16:15:47 Válasz erre

Sziasztok! Hogyha levesre vágytok, akkor érdemes megnézni az alábbi lehetőséget:

http://www.netpincer.hu/felaras-het

Én örültem, hogy szóltak hogy most fél áron rendelhetek, így gondoltam Veletek is megosztom. A hasam is tele, és még egymásra is maradt idő

mariska4514 2015-04-14 14:58:00 Válasz erre

Valaki főzőtt már kukoricakrém levest? Nagyon finomat készítettem és nem is volt olyan bonyolult, és nagyon finom.

Florist 2015-04-09 12:10:02 Válasz erre

Szia..majd tudsz..hidd el, rájössz hogyan kell!

Előzmény: bea0824 - 2007-11-27 18:02:44
mariska4514 2015-03-27 16:20:58 Válasz erre

Most a hétvégén húsleves lesz csigatásztával

Előzmény: mariska4514 - 2015-03-23 16:37:06
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Több ezer nő kipróbálta ezt az otthon készített maszkot, és legalább 10 évvel fiatalabbnak tűnnek!

Megmutatjuk azt a kiváló házilag elkészíthető krémet, ami segít megfiatalítani a bőrödet, és majdnem tíz évvel fiatalabbnak is tűnhetsz általa. Több ezer nő próbálta már ki, és mindannyian elégedettek voltak vele.

Tovább »
12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

12 jele annak, hogy nem iszol elegendő vizet

Nincs jobb a világon, mint egy pohár jéghideg tiszta víz. Ennek ellenére sokan nem isznak elegendő vizet naponta, ezáltal megfosztják magukat a világ egyik legnagyobb természeti erőforrásától. Pedig, ha nem fogyasztasz elég vizet, az a testedet is károsítja. Ha az alábbi jeleket tapasztalod magadon, akkor azonnal igyál meg egy nagy pohár tiszta vizet!

Tovább »
Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

Mi emészti tudat alatt a lelkedet? - A Szent Szkarabeusz elárulja neked!

A szkarabeuszt szentként tisztelték az ókori egyiptomiak – különösen a fáraók, kiknek szimbóluma is volt –, mert úgy tartották, hogy a hosszú élet, az örökkévalóság, az egészség és Ré, a Nap isten jelképe. Ez a szent bogár most arra hivatott, hogy felfedje előtted a titkot, mi az, ami titkon rágja a lelkedet, mi emészt téged, ami miatt nem tudsz fejlődni és tovább lépni az életben.

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Olajos Erika

Betegség-szimbólumok szakértője

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Olajos Erika

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila