2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 23. - Emőke
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Divat » A piros illik a rózsaszínhez???? (28 hsz.) Új hozzászólás
Sexybaby (Topikindító) 2007-11-26 18:54:18 Válasz erre
Cejjasztok!! Én nem tudom eldönteni, h a piros illik-e a rózsaszínhez!! Mindig mindenki mást mond, ezért nem tom. Szerintetek????
ang go 2016-06-29 09:41:51 Válasz erre

ang go 2016-06-29 09:41:24 Válasz erre

igen, abszolút! :)

Bugsbunny 2016-02-19 12:13:28 Válasz erre

Szerintem nem.

Jade.Ékszerei 2013-02-25 18:16:35 Válasz erre

Sziasztok! Nézzete be hozzám!! Köszönöm :)

http://www.facebook.com/pages/Jade-%C3%89kszerei/616907514993474?fref=ts

Csumpika 2013-01-16 09:43:25 Válasz erre

Nem.

mielle 2012-10-29 11:38:28 Válasz erre

Igen. :) Én szeretem ezt a két színt együtt.

Bo1009 2012-09-30 15:18:34 Válasz erre

Hát szerintem nem illik! Azt javasolnám másik szineket kombinálj.

FeherAnna 2012-06-27 16:32:26 Válasz erre

Ha van valakinek még divattal, öltözködéssel kapcsolatos kérdése, jöhet nyugodtan, kezdő stílusszakértő vagyok! :) 

Tamyka. 2012-06-27 14:27:07 Válasz erre

Igen, hogyha mindkét színből egy kevésbé harsány árnyalatot választasz. 

Előzmény: hannu - 2010-11-11 11:01:39
FeherAnna 2012-06-26 19:31:52 Válasz erre

Akkor illik, ha megfelelően van kombinálva. Alapvetően nem, de vannak olyan igényes ruhadarabok, vagy textilek, amik kifejezetten jól mutatnak e két színből összeállítva.

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 felbecsülhetetlen értékű főző trükk, amit csak kevesen ismernek - Könnyítsd meg a dolgodat!

10 felbecsülhetetlen értékű főző trükk, amit csak kevesen ismernek - Könnyítsd meg a dolgodat!

Összegyűjtöttünk néhány ételkészítéssel, takarítással és szervezéssel kapcsolatos konyhai trükköt, amiknek egészen biztosan nagy hasznát veszed. Hiszen ki szeret órákig ténykedni a konyhában, ha nem feltétlenül muszáj, nem igaz?

Tovább »
Ez a hihetetlennek tűnő módszer mindössze 3 nap alatt megtanítja a gyermekedet a bili használatára!

Ez a hihetetlennek tűnő módszer mindössze 3 nap alatt megtanítja a gyermekedet a bili használatára!

Kétségtelen, hogy minden szülő örömmel figyeli, ahogyan a gyermeke szép lassan fejlődik. Néhány szakasz azonban kicsit bonyolultabb, például, amikor a kicsinek át kell szoknia a pelenkáról a bilire. Ez egy hosszadalmasabb folyamat, de mi most találtunk egy olyan megoldást, ami lerövidítheti mindezt.

Tovább »
Mit árul el rólad az ősi eredetű hindu hitrendszer? - Személyiséged a hindu horoszkóp tükrében

Mit árul el rólad az ősi eredetű hindu hitrendszer? - Személyiséged a hindu horoszkóp tükrében

Az indiai eredetű vallás évezredek óta jelen van a világon. A 12 hindu csillagjegy pedig India varázslatos és misztikus világát idézi. Ha megismered a hindu jegyedet, azt is megtudhatod, hogy ez az ősi eredetű hitrendszer mit mond el a személyiségedről.

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila