2017. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 25. - Vilmos
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » a fogamzásgátló hatásai (26 hsz.) Új hozzászólás
cuncimókus (Topikindító) 2007-11-01 14:28:09 Válasz erre
már több mint egy hónapja szedek fogamzásgátlót és néha fogyok néha hízok tőlle.olyan rossz hogy némelyik ruhadarabom néha nagy és néha túl szűk.meg még a vőlegényem is ezzel piszkál.nem tudom ti hogy vagytok ezzel?
proemy 2017-05-16 21:18:44 Válasz erre

Már nem aktuális, lehetne törölni?

Előzmény: proemy - 2017-05-13 08:01:20
proemy 2017-05-13 08:01:20 Válasz erre

Sziasztok! Gyereket szeretnénk ezért, eladóvá vált Jangee fogamzásgátló tabletám 3x21db bontatlan állapotban szav. ideje 2019/09. ára: 6500Ft + utánvétes postaköltség; előreutalással nincs postaköltség érd.: proemy@freemail.hu

szellőlány00 2016-06-10 12:36:44 Válasz erre

Sziasztok!

Gyógyszerváltás miatt eladó 3 levél Zoely fogamzásgátló!
Magyar, gyógyszertában vásárlol teljesen megbízható, 2017. júniusi lejárati idővel.
Ára: 6.200 Ft

Postázom, vagy Keszthely-Zalaegerszeg-Szentgotthárd útvonalon személyes átvétel lehet!
Érdeklődni: sz.bianka00@gmail.com

feketeliza 2016-01-05 21:20:26 Válasz erre

SZia! Esetleg meg van még a gyógyszer,vagy sikerült tovább adnod rajta? Amúgy az nem 25-ös ,csak 20-as.Én most kezdem újra szedni ha megvan még átveszem ha gondolod. Üdv:Liza

Előzmény: Betti___ - 2015-01-22 18:54:49
Betti___ 2015-01-22 18:54:49 Válasz erre

Sziasztok,

A doki tévesen a 75/25-ös Mirabellát írta fel nekem (én a 30ast szedem) és természetesen ezt csak akkor vettem észre, amikor már ki is váltottam a tabit. A gyógyszertárba még blokkal sem veszik vissza. 2 doboz maradt rajtam, 2017 júniusi lejárattal. Ha esetleg valakit érdekelne, írjon és az árában megegyezünk.

Köszi és bocsi az offért.

Betti

Timianya07 2012-10-16 08:14:45 Válasz erre

Sziasztok!

nekem most az orvosom Mirabella fogamzásgátlót írt fel.

Szeretném kérdezni,hogy van-e olyan,aki ezt szedi és mik a tapasztalatai,hogy vált be neki,hízás,fogyás volt-e stb.

és még a yasminellről is szeretném ezeket kérdezni.

előre is köszönöm válaszotokat

Timi

ankhesenaton 2008-06-13 11:38:38 Válasz erre
Szia,

nem rigatásból írom, de ha pont 2 héttel a tabletta abbahagyása után volt együtt azzal a fiúval, akkor minden esélye megvan rá, hogy teherbe essen, hisz pont a termékeny napjai lehettek azok... (alapul véve egy 28 napos ciklust amit a tabletta be szokott állítani)

Mindenképp csináljon tesztet, pánik helyett!
Előzmény: bijaaaa - 2008-06-12 20:57:48
ankhesenaton 2008-06-13 11:34:42 Válasz erre
Szia Combine Elite,

szerintem is korai még aggódni.
Viszont valami szemet szúrt nekem, mégpedig az, hogy egyszerre bevettél 4 tabit. Ilyent nem szabad csinálni. 4 tablettában annyi hormon van, hogy azzal már nem tud mit kezdeni a szervezeted + ilyenkor már amúgy sem véd. A fogamzásgátló tabletták lényege, hogy beállítanak és mesterségesen fentartanak egy bizonyos hormonszintet. Épp ezért hatómechanizmusuk lényege, hogy folyamatosan szedjük, úgy nem hat, hogy 4 napig nem szedem és aztán beveszek egyszerre 4 napi adagot. Mert a tabletta nem "intelligens", hogy tudja, hogyan kell adagolnia magát.

Erre figyelni kell a jövőre.
Előzmény: combine elite - 2008-04-28 21:42:08
bijaaaa 2008-06-12 20:57:48 Válasz erre
sziasztok:)
Múltkor beszélgettem a fogamzásgátlóról a barátnőmmel, és elmesélte, hogy abbahagyta ő is, mint én. És amikor elfogyott a bogyója, akkor 2 héttel rá gumi nélkül lefeküdt egy sráccal. Milyen eséllyes eshet teherbe?
Én nem tudtam neki értelmes tanácsot adni:( Kérlek segítsetek:( :) Előre is köszönöm:)
biga80 2008-06-08 20:24:37 Válasz erre
Kedves Combine elite!

Elmondom neked röviden, hogy én 2 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését és teljesen felborította a hormonháztartásomat, gyomrom, májam bánja kárát:-(
Pattis lettem (28 éves vagyok), a menzeszem fájdalmassá, vált. Görcsöltem nagyon. Én, anno-ha tudtam volna, hogy a fogigátló ennyire veszélyes és káros-soha be nem szedtem volna belőle egy darabot sem...
Léteznek más, teljesen veszélytelen megoldások is.
Egy méregtelenítés rád férne nagyon, hogy azt a sok műhormont, amit bevittél a szervezetedbe, kiürüljön és felkészülhess tisztán és egészségesen mindenféle méregtől mentesen az újabb babuci várásra:-)
Van rá megoldás...ha gondolod keress meg priviben: gabi8002@gmail.com
Előzmény: combine elite - 2008-04-28 21:42:08
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Bongyor vagy? -  Ezt az 5 dolgot csak a göndör hajúak érthetik meg!

Bongyor vagy? - Ezt az 5 dolgot csak a göndör hajúak érthetik meg!

Mindenki azt hiszi rólad, hogy egy görög istennő vagy és hajj de jó neked, hogy mindig és természetesen maguktól állnak meg azok a mesébe illő göndör fürtjeid. Na, hadd meséljek valamit ezekről a göndör mesékről… viszont ha te is bongyor vagy, akkor képben vagy, hiszen csak egy göndör hajú értheti meg ezt az 5 dolgot!

Tovább »
Milyen színű nő vagy? Képes személyiségteszt

Milyen színű nő vagy? Képes személyiségteszt

Ezt a tesztet egy dán pszichológuscsoport állította össze, akik úgy vélik, hogy összesen 4 fontosabb női személyiségtípus létezik. Az, hogy te pontosan melyikbe tartozol, az attól függ, hogy milyen színnel tudod magad a legkönnyebben elképzelni. Ha kíváncsi vagy, hogy milyen színű nő lakozik benned, teszteld magad!

Tovább »
6 jele annak, hogy spirituális lelki ajándékot kaptál!

6 jele annak, hogy spirituális lelki ajándékot kaptál!

Minden embernek van egy olyan veleszületett képesség, hogy képes ösztönösen megérezni dolgokat, és olykor lelki útmutatást kap. Sokan azonban elnyomják ezt magukban, vagy figyelmen kívül hagyják a jeleket. Pedig az első lépés mindehhez az, hogy egyszerűen tisztában kell lenned azzal, hogy létezik lelki ajándék.

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila