2017. október 20. - Vendel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 20. - Vendel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » a fogamzásgátló hatásai (27 hsz.) Új hozzászólás
cuncimókus (Topikindító) 2007-11-01 14:28:09 Válasz erre
már több mint egy hónapja szedek fogamzásgátlót és néha fogyok néha hízok tőlle.olyan rossz hogy némelyik ruhadarabom néha nagy és néha túl szűk.meg még a vőlegényem is ezzel piszkál.nem tudom ti hogy vagytok ezzel?
nuccuc 2017-09-13 13:52:52 Válasz erre

Még régebben amikor fogamzásgátlót szedtem sokszor küzdöttem a gombával. Ha nektek is van hasonló gondoltok sok jó és igen hasznos cikket találtok az intimflóra.hu oldalon. Én már nem szedem és gondom sincs hála a Candies Plusnak.

proemy 2017-05-16 21:18:44 Válasz erre

Már nem aktuális, lehetne törölni?

Előzmény: proemy - 2017-05-13 08:01:20
proemy 2017-05-13 08:01:20 Válasz erre

Sziasztok! Gyereket szeretnénk ezért, eladóvá vált Jangee fogamzásgátló tabletám 3x21db bontatlan állapotban szav. ideje 2019/09. ára: 6500Ft + utánvétes postaköltség; előreutalással nincs postaköltség érd.: proemy@freemail.hu

szellőlány00 2016-06-10 12:36:44 Válasz erre

Sziasztok!

Gyógyszerváltás miatt eladó 3 levél Zoely fogamzásgátló!
Magyar, gyógyszertában vásárlol teljesen megbízható, 2017. júniusi lejárati idővel.
Ára: 6.200 Ft

Postázom, vagy Keszthely-Zalaegerszeg-Szentgotthárd útvonalon személyes átvétel lehet!
Érdeklődni: sz.bianka00@gmail.com

feketeliza 2016-01-05 21:20:26 Válasz erre

SZia! Esetleg meg van még a gyógyszer,vagy sikerült tovább adnod rajta? Amúgy az nem 25-ös ,csak 20-as.Én most kezdem újra szedni ha megvan még átveszem ha gondolod. Üdv:Liza

Előzmény: Betti___ - 2015-01-22 18:54:49
Betti___ 2015-01-22 18:54:49 Válasz erre

Sziasztok,

A doki tévesen a 75/25-ös Mirabellát írta fel nekem (én a 30ast szedem) és természetesen ezt csak akkor vettem észre, amikor már ki is váltottam a tabit. A gyógyszertárba még blokkal sem veszik vissza. 2 doboz maradt rajtam, 2017 júniusi lejárattal. Ha esetleg valakit érdekelne, írjon és az árában megegyezünk.

Köszi és bocsi az offért.

Betti

Timianya07 2012-10-16 08:14:45 Válasz erre

Sziasztok!

nekem most az orvosom Mirabella fogamzásgátlót írt fel.

Szeretném kérdezni,hogy van-e olyan,aki ezt szedi és mik a tapasztalatai,hogy vált be neki,hízás,fogyás volt-e stb.

és még a yasminellről is szeretném ezeket kérdezni.

előre is köszönöm válaszotokat

Timi

ankhesenaton 2008-06-13 11:38:38 Válasz erre
Szia,

nem rigatásból írom, de ha pont 2 héttel a tabletta abbahagyása után volt együtt azzal a fiúval, akkor minden esélye megvan rá, hogy teherbe essen, hisz pont a termékeny napjai lehettek azok... (alapul véve egy 28 napos ciklust amit a tabletta be szokott állítani)

Mindenképp csináljon tesztet, pánik helyett!
Előzmény: bijaaaa - 2008-06-12 20:57:48
ankhesenaton 2008-06-13 11:34:42 Válasz erre
Szia Combine Elite,

szerintem is korai még aggódni.
Viszont valami szemet szúrt nekem, mégpedig az, hogy egyszerre bevettél 4 tabit. Ilyent nem szabad csinálni. 4 tablettában annyi hormon van, hogy azzal már nem tud mit kezdeni a szervezeted + ilyenkor már amúgy sem véd. A fogamzásgátló tabletták lényege, hogy beállítanak és mesterségesen fentartanak egy bizonyos hormonszintet. Épp ezért hatómechanizmusuk lényege, hogy folyamatosan szedjük, úgy nem hat, hogy 4 napig nem szedem és aztán beveszek egyszerre 4 napi adagot. Mert a tabletta nem "intelligens", hogy tudja, hogyan kell adagolnia magát.

Erre figyelni kell a jövőre.
Előzmény: combine elite - 2008-04-28 21:42:08
bijaaaa 2008-06-12 20:57:48 Válasz erre
sziasztok:)
Múltkor beszélgettem a fogamzásgátlóról a barátnőmmel, és elmesélte, hogy abbahagyta ő is, mint én. És amikor elfogyott a bogyója, akkor 2 héttel rá gumi nélkül lefeküdt egy sráccal. Milyen eséllyes eshet teherbe?
Én nem tudtam neki értelmes tanácsot adni:( Kérlek segítsetek:( :) Előre is köszönöm:)
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Mit láttál meg először a képen? - Megmutatja, ki is vagy valójában!

Mit láttál meg először a képen? - Megmutatja, ki is vagy valójában!

Ezt a tesztet egy olasz pszichológuscsoport állította össze, akik megfigyelték a tudatalatti oly különös működését, hogy bizonyos emberek mást látnak egy adott képre pillantva, mint mások. Te mit látsz meg először az alábbi képen? Egy koponyát? Egy csigát? Vagy esetleg egy térképet? Teszteld magad, mert a választásod sok mindent felfed rólad!

Tovább »
Hívj meg életedbe egy spirituális barátot ezzel a mágikus porral

Hívj meg életedbe egy spirituális barátot ezzel a mágikus porral

Ha spirituális alkat vagy, akkor sokszor szembesülhetsz azzal, hogy nem ért meg a környezeted. Bizonyára vágyakoztál már egy olyan személy után, akivel jó barátok lehettek, mert ő megért, vele egy szinten vagytok, akivel nem csak közös az érdeklődési körötök, de még talán lelki társak is vagytok. Ez a varázslat segít megtalálni ezt az illetőt! Készítsd el a mágikus port és idézd meg őt!

Tovább »
A takarítás mágiája, avagy a rendszerezés és a szervezés japán művészete

A takarítás mágiája, avagy a rendszerezés és a szervezés japán művészete

A híres szerző, Marie Kondo könyve, a „Rend a lelke mindennek”, millióknak tanított már meg hasznos dolgokat. Többek között azt, hogyan becsülhetik meg otthonaikat és saját magukat. A könyv arra tanít, hogyan szabadulj meg mindattól, amire már nincs szükséged, és csak az olyan dolgokat tartsd meg, amik igazán örömet okoznak. Most eláruljuk a könyvben rejlő főbb titkokat.

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila