2017. augusztus 22. - Menyhért, Mirjam
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 22. - Menyhért, Mirjam
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szex, szerelem » a fogamzásgátló hatásai (26 hsz.) Új hozzászólás
cuncimókus (Topikindító) 2007-11-01 14:28:09 Válasz erre
már több mint egy hónapja szedek fogamzásgátlót és néha fogyok néha hízok tőlle.olyan rossz hogy némelyik ruhadarabom néha nagy és néha túl szűk.meg még a vőlegényem is ezzel piszkál.nem tudom ti hogy vagytok ezzel?
proemy 2017-05-16 21:18:44 Válasz erre

Már nem aktuális, lehetne törölni?

Előzmény: proemy - 2017-05-13 08:01:20
proemy 2017-05-13 08:01:20 Válasz erre

Sziasztok! Gyereket szeretnénk ezért, eladóvá vált Jangee fogamzásgátló tabletám 3x21db bontatlan állapotban szav. ideje 2019/09. ára: 6500Ft + utánvétes postaköltség; előreutalással nincs postaköltség érd.: proemy@freemail.hu

szellőlány00 2016-06-10 12:36:44 Válasz erre

Sziasztok!

Gyógyszerváltás miatt eladó 3 levél Zoely fogamzásgátló!
Magyar, gyógyszertában vásárlol teljesen megbízható, 2017. júniusi lejárati idővel.
Ára: 6.200 Ft

Postázom, vagy Keszthely-Zalaegerszeg-Szentgotthárd útvonalon személyes átvétel lehet!
Érdeklődni: sz.bianka00@gmail.com

feketeliza 2016-01-05 21:20:26 Válasz erre

SZia! Esetleg meg van még a gyógyszer,vagy sikerült tovább adnod rajta? Amúgy az nem 25-ös ,csak 20-as.Én most kezdem újra szedni ha megvan még átveszem ha gondolod. Üdv:Liza

Előzmény: Betti___ - 2015-01-22 18:54:49
Betti___ 2015-01-22 18:54:49 Válasz erre

Sziasztok,

A doki tévesen a 75/25-ös Mirabellát írta fel nekem (én a 30ast szedem) és természetesen ezt csak akkor vettem észre, amikor már ki is váltottam a tabit. A gyógyszertárba még blokkal sem veszik vissza. 2 doboz maradt rajtam, 2017 júniusi lejárattal. Ha esetleg valakit érdekelne, írjon és az árában megegyezünk.

Köszi és bocsi az offért.

Betti

Timianya07 2012-10-16 08:14:45 Válasz erre

Sziasztok!

nekem most az orvosom Mirabella fogamzásgátlót írt fel.

Szeretném kérdezni,hogy van-e olyan,aki ezt szedi és mik a tapasztalatai,hogy vált be neki,hízás,fogyás volt-e stb.

és még a yasminellről is szeretném ezeket kérdezni.

előre is köszönöm válaszotokat

Timi

ankhesenaton 2008-06-13 11:38:38 Válasz erre
Szia,

nem rigatásból írom, de ha pont 2 héttel a tabletta abbahagyása után volt együtt azzal a fiúval, akkor minden esélye megvan rá, hogy teherbe essen, hisz pont a termékeny napjai lehettek azok... (alapul véve egy 28 napos ciklust amit a tabletta be szokott állítani)

Mindenképp csináljon tesztet, pánik helyett!
Előzmény: bijaaaa - 2008-06-12 20:57:48
ankhesenaton 2008-06-13 11:34:42 Válasz erre
Szia Combine Elite,

szerintem is korai még aggódni.
Viszont valami szemet szúrt nekem, mégpedig az, hogy egyszerre bevettél 4 tabit. Ilyent nem szabad csinálni. 4 tablettában annyi hormon van, hogy azzal már nem tud mit kezdeni a szervezeted + ilyenkor már amúgy sem véd. A fogamzásgátló tabletták lényege, hogy beállítanak és mesterségesen fentartanak egy bizonyos hormonszintet. Épp ezért hatómechanizmusuk lényege, hogy folyamatosan szedjük, úgy nem hat, hogy 4 napig nem szedem és aztán beveszek egyszerre 4 napi adagot. Mert a tabletta nem "intelligens", hogy tudja, hogyan kell adagolnia magát.

Erre figyelni kell a jövőre.
Előzmény: combine elite - 2008-04-28 21:42:08
bijaaaa 2008-06-12 20:57:48 Válasz erre
sziasztok:)
Múltkor beszélgettem a fogamzásgátlóról a barátnőmmel, és elmesélte, hogy abbahagyta ő is, mint én. És amikor elfogyott a bogyója, akkor 2 héttel rá gumi nélkül lefeküdt egy sráccal. Milyen eséllyes eshet teherbe?
Én nem tudtam neki értelmes tanácsot adni:( Kérlek segítsetek:( :) Előre is köszönöm:)
biga80 2008-06-08 20:24:37 Válasz erre
Kedves Combine elite!

Elmondom neked röviden, hogy én 2 éve hagytam abba a fogamzásgátló szedését és teljesen felborította a hormonháztartásomat, gyomrom, májam bánja kárát:-(
Pattis lettem (28 éves vagyok), a menzeszem fájdalmassá, vált. Görcsöltem nagyon. Én, anno-ha tudtam volna, hogy a fogigátló ennyire veszélyes és káros-soha be nem szedtem volna belőle egy darabot sem...
Léteznek más, teljesen veszélytelen megoldások is.
Egy méregtelenítés rád férne nagyon, hogy azt a sok műhormont, amit bevittél a szervezetedbe, kiürüljön és felkészülhess tisztán és egészségesen mindenféle méregtől mentesen az újabb babuci várásra:-)
Van rá megoldás...ha gondolod keress meg priviben: gabi8002@gmail.com
Előzmény: combine elite - 2008-04-28 21:42:08
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 dolog, amit a térded elárul az egészségedről - Talán nem is hinnéd!

6 dolog, amit a térded elárul az egészségedről - Talán nem is hinnéd!

A térd a testben lévő legnagyobb ízület. A két, menisznek nevezett lemez diszjunktálja a térd alsó és felső csontjait. A felső combcsont a femúr, míg amihez az inak, szalagok, csatlakoznak, az pedig az alsó lábcsont, azaz a sípcsont és fibula. A térdcsukló belsejében lévő csontok külső része az ízületi porcból áll, ami lengéscsillapító és csúsztatható, sima felületet biztosít a mozgáshoz.

Tovább »
5 jel, hogy a párod a szexuális értelemben is a lelki társad - A lelki szextársad

5 jel, hogy a párod a szexuális értelemben is a lelki társad - A lelki szextársad

A lelki szextársad, a szex lelki társad, mindegy hogy nevezzük. Ebből az 5 jelből megtudhatod, hogy esetleg nem „csak” lelki társak vagytok a szerelemben, hanem szexuális értelemben vett lelki társak is vagytok, vagyis titeket a sors annyira egymásnak teremtett, hogy még az ágyban is tökéletes párt alkossatok!

Tovább »
Válaszd egy nyakláncot, és megtudhatsz valami különöset a személyiségedről!

Válaszd egy nyakláncot, és megtudhatsz valami különöset a személyiségedről!

Ezt a tesztet egy francia pszichológuscsoport állította össze, melyben szebbnél szebb nyakláncokkal ábrázolják az egyes személyiségtípusokat. Nincs benne semmi bonyolult, csak vess egy pillantást az alábbi 6 nyakláncra és válaszd ki a legszimpatikusabbat. Ezután már olvashatod is a választott nyaklánchoz tartozó személyiség leírást.

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi süteményözön

A legjobb, és legfinomabb sütemények receptjei egy helyen. Induljon a karácsonyi sütés!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila