2017. november 22. - Cecília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 22. - Cecília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Utazás » megőrülök Japánért! (7 hsz.) Új hozzászólás
Isti (Topikindító) 2007-10-31 22:57:13 Válasz erre
Konnycsiwa!

Megőrülök Japánért! Teljesen rabul ejt a kultúrájuk és az egész életmódjuk. Zene, tradíció, történelem, gasztronómia, eberek stb.
Van miről beszélni.
orsipony 2013-03-26 15:51:43 Válasz erre

Hú ezen a japán tavaszon én is voltam! Tényleg nagyon jó! Megyek is majd még anime+manga rajzolásra. ^^

Itt meglesheted a progikat;) http://allee.hu/esemenyek/japan_tavasz

Előzmény: babek78 - 2013-03-26 15:32:52
babek78 2013-03-26 15:32:52 Válasz erre

Még nem voltam Japánban, de már régóta szeretnék! Igazi japán mániás vagyok, imádom a kultúrájukat! A sushitól és más japán kajáktól kezdve a gésákon át a mangákig.:) Szóóóval MINDENT, ami japán!

Hol van ez a japán tavasz és meddig? Lehet érdekelne!

Előzmény: RekaSzombi - 2013-03-26 15:16:33
RekaSzombi 2013-03-26 15:16:33 Válasz erre

Sziasztok! Eddig nem igazán érdekelt a japán kultúra, viszont múlt héten az öcsém barátnője elcipelt erre a Japán tavasz nevezetű dologra, és most eléggé belelkesültem.:) Origamiztam, rizsképet készítettem, kipróbáltam a japán dobot... Kedvet kaptam elutazni Japánba és "körülnézni".:) Volt már valaki közületek? Mik a tapasztalataitok?

MaciKati 2008-01-05 01:20:39 Válasz erre
A japánok tényleg fantasztikusak átvették a kínai írást és minden jelnek új értelmet adtak.
Előzmény: Isti - 2007-10-31 22:57:13
Vik_i 2008-01-04 21:23:41 Válasz erre
igen, nekem is van egy osztálytársam aki japánrajongó.:) még japánul is tanul meg minden ami japán azzal ő foglalkozik :) azelőtt nem is ismertem egy olyan embert se aki rajongott volna japánért.úgylátom elég sokan vannak ilyenek.tényleg érdekes a kulrúrájuk bár engem annyira nem köt le.én olaszországért vagyok oda :))
mandulaszemű 2008-01-04 14:10:58 Válasz erre
Kedves Isti!

Én is megőrülök Japánért! Ez nálam többet jelent és régebb óta van, mint hogy olvastam a Gésa emlékirtait. Te olvastad? Nagyon szeretnék egyszer elutazni Japánba, akár veled együtt :)) Sok évvel ezelőtt láttam a tévében egy ismeretterjesztő filmet egy japán zarándokhelyről, a neve: A három kívánság forrása. Az egészség, a szépség, és a bölcsesség vize folyik itt, de Te csak az egyik forrás vizéből ihatsz! Én azt hiszem, a bölcsességet választanám, mert ha sikerül bölcs emberként élnem az életemet, akkor jól mennek a dolgaim és jól érzem magam a bőrömben! Tehát ezáltal egészséges és szép is leszek! Na, nem mintha most olyan csúnya lennék :) Isti, Te mit gondolsz erről?

Üdv: Mandula
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Gyakran érzel bizsergést és zsibbadást? - Tudd meg, mi az oka, és mit tehetsz ellene!

Gyakran érzel bizsergést és zsibbadást? - Tudd meg, mi az oka, és mit tehetsz ellene!

Keresztbe tett lábakkal ültél, felállás után pedig az egyik lábad elzsibbadt. Ismerős az érzés? Senki előtt nem ismeretlen, a tűszúrásokhoz hasonlítható érzés a lábban, vagy az érzés, amikor elalszod a karodat. Ezt az érzést parasztéziának nevezik. Bizsergés vagy zsibbadás lép fel, minden figyelmeztetés nélkül.  

Tovább »
4 trükkös fejtörő, amitől el fogod dobni az agyad!

4 trükkös fejtörő, amitől el fogod dobni az agyad!

Tudod, mi az igazán vicces? Mikor a gyerekeknek szánt rejtvényeken befagy a felnőttek agya. Lássuk, hogy vajon te még képes vagy-e megbirkózni olyan feladatokkal, amiket ma már gyerekeknek adnak! Hoztunk mára 4 fejtörőt, amiről azt hiheted, hogy pofonegyszerűek, aztán lehet még percek múltán is ott fogsz felettük gubbasztani… 

Tovább »
Válassz az Univerzum lakatjaiból, és tudd meg, mit rejt a belső éned - Képes pszichológiai teszt

Válassz az Univerzum lakatjaiból, és tudd meg, mit rejt a belső éned - Képes pszichológiai teszt

Vajon mi rejlik benned, ami szerethető? Ismered igazán a valódi önmagad? Most megtudhatod, milyen is vagy valójában. Mindössze annyit kell tenned, hogy kiválasztod a számodra legszimpatikusabb lakatot, melyet az Univerzum kínál fel neked, és máris feltárul előtted, mit rejt a belső éned!

Tovább »

Kalkulátor

Parfüm horoszkóp

Olykor nem is olyan könnyű kiválasztani a személyiségedhez illő parfümöt. Ebben lesz segítségedre ez a kalkulátor. Válaszd ki a csillagjegyet, amelyben születtél, és megtudod, mely parfüm illik hozzád.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila