2018. február 18. - Bernadett
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. február 18. - Bernadett
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Konyhafortélyok » ételek (24 hsz.) Új hozzászólás
shold (Topikindító) 2007-09-13 13:58:52 Válasz erre
ANGOL RAKOTT BURGONYA

Hozzávalók : 1 kg burgonya, 15 dkg reszelt eidámi sajt, 2 dl tejföl, l teáskanál mustár, 4 dkg vaj, zsemlemorzsa, fél csokor petrezselyem, só bors.

Elkészítése : A burgonyát héjában megfőzzük. Hideg vízzel leöblítjük, meghámozzuk és karikára vágjuk. A vaj felével kikenünk egy tűzálló tálat és meghintjük zsemlemorzsával. A maradék vajat felolvasztjuk és megpároljuk rajta a felaprított petrezselymet. Hozzáadjuk a tejfölt, majd mustárral, sóval. borssal ízesítjük. A burgonyát a tálba rétegezzük és leöntjük a mustáros mártással. Közepesen meleg sütőben kb. 30 percig sütjük.

Arima 2018-02-14 14:15:48 Válasz erre

Sajnos nem sikerült beillesztenem:-))

Előzmény: Arima - 2018-02-14 14:12:11
Arima 2018-02-14 14:12:11 Válasz erre

Sziasztok:-)) Most találtam erre a topikra, nagyon jó a téma, mindjárt vissza is olvasok. Ha nem baj, én hoztam egy képet elöljáróban.

Zaccasphynx 2017-11-29 19:28:46 Válasz erre

Sziasztok!!!

Kedvenc receptes oldalam!!! Isteni finomságok, egészségesen, könnyen elkészíthető nasik!!!

https://www.facebook.com/lifetiltreceptek/

pati05 2016-12-07 19:18:48 Válasz erre

Szia!

Én is rendeltem már tőlük,  nagyon jók a hidegtáljaik!  Finom volt minden, majdnem a tálcát is lenyalogattuk! A kiszállítás is időben történt!  Tényleg ők a legjobbak!!!

Előzmény: Bmoncsi07 - 2016-11-30 11:34:21
Bmoncsi07 2016-11-30 11:34:21 Válasz erre

Sziasztok!

Ha nem tudjátok, hogy mit főzzetek, vagy egyáltalán nem is akartok főzni, akkor rendeljetek hidegtálat! Nekem van egy bevált, kedvenc cégem, csak tőlük rendelek, törzsvevő vagyok! :-) www.hidegtalkiraly.hu 

Ker.Emm 2015-07-16 16:06:23 Válasz erre

Sziasztok! Ha nem tudjátok mit főzzetek, akkor érdemes megnézni az alábbi lehetőséget:

http://www.netpincer.hu/felaras-het

Ma a NetPincéren féláron lehet rendelni. Ettünk, és még egymásra is maradt idő :)

popocici2 2015-02-03 17:05:29 Válasz erre

Italok...

Kissbé 2013-01-06 19:41:27 Válasz erre

Most találtam néhány ételt, melyekről én azt hittem, hogy nem hizlalnak annyira, de kiderül, hogy mégis. Nézzétek meg ti is, nehogy az ellenkező hatást érjétek el...
http://www.enportal.hu/hizlalo-taplalekok-amiket-minden-nap-eszel.html

rolbike 2012-09-03 10:18:58 Válasz erre

Ha valami igazán könnyűre és egészségesre vágynátok:) Nézzétek meg ezt: http://www.enportal.hu/husito-nyari-felfrissules--dinnye-dieta.html

Dér 2009-06-01 13:10:12 Válasz erre
Zöldborsó leves

Hozzávalók:
1kg csöves zöldborsó
2evőkanál olaj
1evőkanál liszt
tej, só, cukor
1csokor petrezselyem

Elkészítés:
A csöves zöldborsót megpucoljuk. (kiszedjük a csőből)
Majd megmossuk alaposan, és az olajon puhára pároljuk, megszórjuk a liszttel, felöntjük 2pohár vizzel, és hozzáadjuk a tejet, cukrot, sót és a petrezselymet, amit apróra vágtunk.

Kellemes főzést kívánok!!
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

8 Feng Shui módszer, mely szerelmet varázsol a hálószobába

8 Feng Shui módszer, mely szerelmet varázsol a hálószobába

Függetlenül attól, hogy komoly vagy friss kapcsolatban élsz, mindig jó alkalom, ha egy kicsit feldobod a hangulatot a hálószobában. Hogyan tehetnéd ezt meg? Mutatunk néhány tippet, amely végtelenül egyszerű, és nem igényel komoly anyagi befektetést.

Tovább »
Csak a zsenik tudják kiokoskodni, hogy melyik a mókus esernyője

Csak a zsenik tudják kiokoskodni, hogy melyik a mókus esernyője

A mókus esernyője csak egy oldalról látható, de egy zseni képes kilogikázni a minta alapján, hogyan nézhet ki felülről az esernyő. Hat választható opció áll a rendelkezésedre, hogy megállapíthasd, melyik esernyőt tartja a mókus a kezében. Most bizonyíthatod csak igazán, hogy mekkora zseni is vagy!

Tovább »
Melyik ösvényen sétálnál végig a céljaid felé? - Feltárja a személyiségedet és jövődet is!

Melyik ösvényen sétálnál végig a céljaid felé? - Feltárja a személyiségedet és jövődet is!

Ezt a tesztet egy londoni pszichológuscsoport állította össze, melyben szebbnél szebb ösvényekkel illusztrálják az egyes típusokat. Nagyszerűsége nemcsak abban rejlik, hogy tükröt tart eléd a személyiségedet illetően, hanem abban, hogy a jövődet is feltárja. 

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító angyali üzenetek

Válaszd ki az aktuális problémádat, és olvasd el, mit üzennek számodra az Angyalok. Meglátod, angyali tanácsaik segíteni fognak, és hamarosan másképpen látod majd a dolgokat!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila