2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaprojekt 30 fölött (16 hsz.) Új hozzászólás
toldi (Topikindító) 2007-09-02 11:49:17 Válasz erre
Sziasztok!
Olyan lányokkal beszélgetnék, akik már egy jó ideje próbálkoznak és az első babájukat várják.
Baltazár2 2016-08-18 15:28:11 Válasz erre

Egész életre szóló tartós kapcsolat - közös gyerek

Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség spermadonor igénybevételére.

Én  NEM  spermadonor szeretnék lenni,  hanem a gyerek számára biztonságot, szeretetet és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.

Természetesen kölcsönös szimpátia esetén a későbbiekben együttélés lehetséges.

Egészséges, fiatal / 40 év körüli/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó, nőtlen férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok.
A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.

Írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget a

pamancsoska@freemail.hu

emailcímemre.

Szeretettel üdvözöllek
Dani

Sylwie_23 2015-02-21 14:05:34 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

PörPör 2009-01-06 12:42:14 Válasz erre
Bíztató példát mondanék:

a szomszéd pár szintén lombikprogrammal valósította meg végül az álmát. Azért nem lehetett természetes úton babájuk, mert egy kamaszkori műtét során a petevezetéket összevarták véletlenül a sérült béllel. Elképesztőek ezek az orvosi műhibák. Az ötödik beültetés sikerült nekik. Ikreket vártak, de közben az egyik baba elment. A másik azóta már egyéves elmúlt, csodaszép kisfiú :)
Előzmény: toldi - 2007-09-02 11:49:17
Orsy77 2007-11-13 05:21:21 Válasz erre
Sziasztok! Tudom, milyen érzés az, amikor úgy várod a havidat hogy inkább az ne jöjjön meg. Én már 7 éve ezt élem át. Jövő héten újra be kell jelentkeznem egy meddőségi központba. Van ötletetek hogy hová menjek? Eddig a miskolci Kaáliban voltam.
toldi 2007-09-18 20:57:16 Válasz erre
Köszönöm!!!
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-17 12:41:49
zsuzsi7612 2007-09-17 12:41:49 Válasz erre
Bocsi,de az előbb több nem fért ki.Szóval.Ne legyél elkeseredve,mert csakis akkor sikerülhet,ha bízol magatokban és pozitívan látod a dolgokat.Sajnos a 2 lombik alatt én is össze paráztam magam és biztos vagyok benne,hogy sokat lendít a dolgon,hogy mennyire vagy pozitív.Már az elejétől fogva úgy kell hozzáállni,hogy igen,ez most fog sikerülni.
Különben meg teljesen mindegy hány %-os a mozgás,ez csak a spontán babásodásban fontos.' babához elég 1 db spermium is és 1 db petesejt is.Ne csüggedj,annyira fejlett már ez az orvostudomány,hogy csodákra képesek.Viszont a csodáért neked is tenni kell.Nem árt,ha már a lombik előtt elkezdesz vitaminokat szedni.Ezt sajnos nem tettem egyiknél sem,de ma már okosabb vagyok.Különös,de kaptam olyan infókat,hogy a folsav,az aszpirin protect,meg a terheseknek ajánlott magzatvédő vitaminok sokkal megemelik a babásodás esélyét.Ha volna estleg kérdésed,nyugodtan írj az email címemre.
Puszi és fel a fejjel.
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-17 12:32:37
zsuzsi7612 2007-09-17 12:32:37 Válasz erre
szia Toldi!
Bocsi,hogy csak most válaszolok,remélem nem baj.Mi majd csak novemberben megyünk újabb vizsgálatra,sajnos akkorra kaptunk időpontot.Akkor is csak én,mert valószínű,hogy a PCOS miatt-mellett inzulinrezisztenciám is van,ami nagyban befolyásolja az embriók megtapadását.Ezt szeretném kezelteti.
Ahogy olvastam,nálad is felmerülhet a PCOS,mert sok a cukorbeteg a családodban,ami sajnos hajlamosíthat rá.A férjem is minden kiváláson túlesett,beleértve a teljeskörű androógiai kivizsgálást is.Én egy kicsit csaltam mikor mentünk,mert nem árultam el neki semmit,csak mielőtt odaértünk,akkoris annyit,hog vérvétel lesz.Na természetesen a FÉRFIAK mindig nagylegények,csak vért ne kelljen nekik adni.Ki lehetne kergetni egy tűvel a világból.Nem rajongott érte,de kénytelen volt megtenni,nehogy lebőgjön és hősiesen tűrte.Sajnos nem tetszett neki az andrológus vizsgálata mert az uh-os prosztata vizsgálat nem éppen kellemes része.De ezt is csak egyszer kellett elszenvednie.Most már szinte örömmel jön.
toldi 2007-09-05 15:13:37 Válasz erre
Köszi Zsuzsi a címedet! Rendi vagy. Mikor mész vizsgálatra? A PCO-tól én is félek. Olvastam róla. A családunkban sok cukorbeteg volt. Igazándiból most minden rosszra fel vagyok készülve. Szerinted a hormonprofilból rögtön tudni fogja a dokim, hogy PCOS vagyok-e? Vagy van még egyéb vizsgálat is?

Csak a fickókat vizsgálták a párodnál, vagy teljes andrológia volt? A férjem tart ezektől a nagy vizsgálatoktól. Már az is nagy csoda, hogy egy katonavizsgálatra rávettem. Igaz az, hogy 20 millió/milliliter és 50%-ának mozognia kell? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de el vagyok keseredve. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyit fogok "küzdeni" a babáért.
Hogy viseli a párod a sikertelenséget? Mióta vagytok házasok? 2004 óta folyamatosan próbálkoztok???? Te aztán nagyon kitartó vagy! Le a kalappal. Én már kezdem feladni. Elegem van. Belefásultam. Ha valami komolyabb baj fog kederülni, nem tudom, hogy lesz-e erőm végigcsinálni.
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-05 10:03:15
toldi 2007-09-05 15:12:10 Válasz erre
Köszi Zsuzsi a címedet! Rendi vagy. Mikor mész vizsgálatra? A PCO-tól én is félek. Olvastam róla. A családunkban sok cukorbeteg volt. Igazándiból most minden rosszra fel vagyok készülve. Szerinted a hormonprofilból rögtön tudni fogja a dokim, hogy PCOS vagyok-e? Vagy van még egyéb vizsgálat is?

Csak a fickókat vizsgálták a párodnál, vagy teljes andrológia volt? A férjem tart ezektől a nagy vizsgálatoktól. Már az is nagy csoda, hogy egy katonavizsgálatra rávettem. Igaz az, hogy 20 millió/milliliter és 50%-ának mozognia kell? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de el vagyok keseredve. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyit fogok "küzdeni" a babáért.
Hogy viseli a párod a sikertelenséget? Mióta vagytok házasok? 2004 óta folyamatosan próbálkoztok???? Te aztán nagyon kitartó vagy! Le a kalappal. Én már kezdem feladni. Elegem van. Belefásultam. Ha valami komolyabb baj fog kederülni, nem tudom, hogy lesz-e erőm végigcsinálni.
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-05 10:03:15
zsuzsi7612 2007-09-05 10:03:15 Válasz erre
szia Toldi!
Nálunk ugyanez volt velem,de sajnos gond van a páromnál is.Nekem PCOS-t diagnosztizáltak,a férjemnél meg kevés a kisfickók száma és mozgásuk is csak 40%-os.Most kivsgáltatom,hogy estleg nem-e vagyok inzulinreziszten,mert ez is nagyban befolyáolja a megtapadást.Ha valamiben tudok seíteni,akkor nyugodtan írj,megadom az email címemet.:Zsuzsi76@tvn.hu
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

12 dolog, amit csak egy hedonista érthet meg - Vajon te közéjük tartozol?

A hedonizmus egy ókori görög filozófia, amely szerint a legfontosabb dolog az életben az örömök elérése. Alapelve szerint az élvezet az egyetlen dolog, ami jó egy embernek. Még inkább leegyszerűsítve a hedonista arra törekszik, hogy a lehető legtöbb élvezetet érje el a lehető legkevesebb fájdalom mellett. De ha Te igazi hedonista vagy, akkor ezt mind tudod és ismerős lesz számodra ez a 12 dolog is!

Tovább »
Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Milyen típusú embereket vonzol magadhoz? - Képes lélekelemző teszt

Mit gondolsz, az ellentétek valóban vonzzák egymást? Vagy inkább olyan embertípusokat vonzunk magunkhoz, amilyenek mi is vagyunk? Elgondolkodtató, igaz? Ebből a tesztből világosan kiderül, hogy milyen típust vonzol, kikkel hoz legtöbbször össze a sors, és ez milyen hatással van az életedre. Kíváncsi lettél? Akkor teszteld magad!

Tovább »
 Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Top 3 házi bőrradír, melytől villámgyorsan puha és feszes lesz bőröd

Cukor, só, olívaolaj, méz, kávézacc? Mindössze ennyi lenne? Igen! Mielőtt a drága kozmetikai szerek után nyúlnál a drogériák polcain, előtte nézz körül otthon, ugyanis biztosan kezed ügyébe akad néhány házi csodaszer, melyekkel azonnal szépülhetsz. Ha kíváncsi vagy, hogyan szabadulhatsz meg az elhalt, felesleges hámrétegtől a bőrödön, akkor most megtudhatod, hogyan készíts otthon bőrradírt!

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila