2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 28. - Gedeon, Johanna
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Babaprojekt 30 fölött (16 hsz.) Új hozzászólás
toldi (Topikindító) 2007-09-02 11:49:17 Válasz erre
Sziasztok!
Olyan lányokkal beszélgetnék, akik már egy jó ideje próbálkoznak és az első babájukat várják.
Baltazár2 2016-08-18 15:28:11 Válasz erre

Egész életre szóló tartós kapcsolat - közös gyerek

Anya szeretnél lenni?

Sajnos manapság egyre gyakoribb, hogy a nők nem találnak megfelelő partnert, aki társuk lehet a gyerekvállásban. Sokan ennek ellenére belevágnának akár az egyedülálló anyaságba is. Ezekben az esetekben lehet szükség spermadonor igénybevételére.

Én  NEM  spermadonor szeretnék lenni,  hanem a gyerek számára biztonságot, szeretetet és érzelmi hátteret adó, de külön élő apa szeretnék lenni.

Természetesen kölcsönös szimpátia esetén a későbbiekben együttélés lehetséges.

Egészséges, fiatal / 40 év körüli/ , egyetemet végzett, melegszívű, gondoskodó, nőtlen férfi vagyok. Testmagasságom 187 cm, fehérbőrű, barna hajú vagyok.
A családomban semmiféle átörökíthető genetikai betegség nem fordult elő.

Írj egy rövid bemutatkozást és elérhetőséget a

pamancsoska@freemail.hu

emailcímemre.

Szeretettel üdvözöllek
Dani

Sylwie_23 2015-02-21 14:05:34 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :)

PörPör 2009-01-06 12:42:14 Válasz erre
Bíztató példát mondanék:

a szomszéd pár szintén lombikprogrammal valósította meg végül az álmát. Azért nem lehetett természetes úton babájuk, mert egy kamaszkori műtét során a petevezetéket összevarták véletlenül a sérült béllel. Elképesztőek ezek az orvosi műhibák. Az ötödik beültetés sikerült nekik. Ikreket vártak, de közben az egyik baba elment. A másik azóta már egyéves elmúlt, csodaszép kisfiú :)
Előzmény: toldi - 2007-09-02 11:49:17
Orsy77 2007-11-13 05:21:21 Válasz erre
Sziasztok! Tudom, milyen érzés az, amikor úgy várod a havidat hogy inkább az ne jöjjön meg. Én már 7 éve ezt élem át. Jövő héten újra be kell jelentkeznem egy meddőségi központba. Van ötletetek hogy hová menjek? Eddig a miskolci Kaáliban voltam.
toldi 2007-09-18 20:57:16 Válasz erre
Köszönöm!!!
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-17 12:41:49
zsuzsi7612 2007-09-17 12:41:49 Válasz erre
Bocsi,de az előbb több nem fért ki.Szóval.Ne legyél elkeseredve,mert csakis akkor sikerülhet,ha bízol magatokban és pozitívan látod a dolgokat.Sajnos a 2 lombik alatt én is össze paráztam magam és biztos vagyok benne,hogy sokat lendít a dolgon,hogy mennyire vagy pozitív.Már az elejétől fogva úgy kell hozzáállni,hogy igen,ez most fog sikerülni.
Különben meg teljesen mindegy hány %-os a mozgás,ez csak a spontán babásodásban fontos.' babához elég 1 db spermium is és 1 db petesejt is.Ne csüggedj,annyira fejlett már ez az orvostudomány,hogy csodákra képesek.Viszont a csodáért neked is tenni kell.Nem árt,ha már a lombik előtt elkezdesz vitaminokat szedni.Ezt sajnos nem tettem egyiknél sem,de ma már okosabb vagyok.Különös,de kaptam olyan infókat,hogy a folsav,az aszpirin protect,meg a terheseknek ajánlott magzatvédő vitaminok sokkal megemelik a babásodás esélyét.Ha volna estleg kérdésed,nyugodtan írj az email címemre.
Puszi és fel a fejjel.
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-17 12:32:37
zsuzsi7612 2007-09-17 12:32:37 Válasz erre
szia Toldi!
Bocsi,hogy csak most válaszolok,remélem nem baj.Mi majd csak novemberben megyünk újabb vizsgálatra,sajnos akkorra kaptunk időpontot.Akkor is csak én,mert valószínű,hogy a PCOS miatt-mellett inzulinrezisztenciám is van,ami nagyban befolyásolja az embriók megtapadását.Ezt szeretném kezelteti.
Ahogy olvastam,nálad is felmerülhet a PCOS,mert sok a cukorbeteg a családodban,ami sajnos hajlamosíthat rá.A férjem is minden kiváláson túlesett,beleértve a teljeskörű androógiai kivizsgálást is.Én egy kicsit csaltam mikor mentünk,mert nem árultam el neki semmit,csak mielőtt odaértünk,akkoris annyit,hog vérvétel lesz.Na természetesen a FÉRFIAK mindig nagylegények,csak vért ne kelljen nekik adni.Ki lehetne kergetni egy tűvel a világból.Nem rajongott érte,de kénytelen volt megtenni,nehogy lebőgjön és hősiesen tűrte.Sajnos nem tetszett neki az andrológus vizsgálata mert az uh-os prosztata vizsgálat nem éppen kellemes része.De ezt is csak egyszer kellett elszenvednie.Most már szinte örömmel jön.
toldi 2007-09-05 15:13:37 Válasz erre
Köszi Zsuzsi a címedet! Rendi vagy. Mikor mész vizsgálatra? A PCO-tól én is félek. Olvastam róla. A családunkban sok cukorbeteg volt. Igazándiból most minden rosszra fel vagyok készülve. Szerinted a hormonprofilból rögtön tudni fogja a dokim, hogy PCOS vagyok-e? Vagy van még egyéb vizsgálat is?

Csak a fickókat vizsgálták a párodnál, vagy teljes andrológia volt? A férjem tart ezektől a nagy vizsgálatoktól. Már az is nagy csoda, hogy egy katonavizsgálatra rávettem. Igaz az, hogy 20 millió/milliliter és 50%-ának mozognia kell? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de el vagyok keseredve. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyit fogok "küzdeni" a babáért.
Hogy viseli a párod a sikertelenséget? Mióta vagytok házasok? 2004 óta folyamatosan próbálkoztok???? Te aztán nagyon kitartó vagy! Le a kalappal. Én már kezdem feladni. Elegem van. Belefásultam. Ha valami komolyabb baj fog kederülni, nem tudom, hogy lesz-e erőm végigcsinálni.
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-05 10:03:15
toldi 2007-09-05 15:12:10 Válasz erre
Köszi Zsuzsi a címedet! Rendi vagy. Mikor mész vizsgálatra? A PCO-tól én is félek. Olvastam róla. A családunkban sok cukorbeteg volt. Igazándiból most minden rosszra fel vagyok készülve. Szerinted a hormonprofilból rögtön tudni fogja a dokim, hogy PCOS vagyok-e? Vagy van még egyéb vizsgálat is?

Csak a fickókat vizsgálták a párodnál, vagy teljes andrológia volt? A férjem tart ezektől a nagy vizsgálatoktól. Már az is nagy csoda, hogy egy katonavizsgálatra rávettem. Igaz az, hogy 20 millió/milliliter és 50%-ának mozognia kell? Bocs, hogy ennyit kérdezek, de el vagyok keseredve. Sohasem gondoltam volna, hogy ennyit fogok "küzdeni" a babáért.
Hogy viseli a párod a sikertelenséget? Mióta vagytok házasok? 2004 óta folyamatosan próbálkoztok???? Te aztán nagyon kitartó vagy! Le a kalappal. Én már kezdem feladni. Elegem van. Belefásultam. Ha valami komolyabb baj fog kederülni, nem tudom, hogy lesz-e erőm végigcsinálni.
Előzmény: zsuzsi7612 - 2007-09-05 10:03:15
zsuzsi7612 2007-09-05 10:03:15 Válasz erre
szia Toldi!
Nálunk ugyanez volt velem,de sajnos gond van a páromnál is.Nekem PCOS-t diagnosztizáltak,a férjemnél meg kevés a kisfickók száma és mozgásuk is csak 40%-os.Most kivsgáltatom,hogy estleg nem-e vagyok inzulinreziszten,mert ez is nagyban befolyáolja a megtapadást.Ha valamiben tudok seíteni,akkor nyugodtan írj,megadom az email címemet.:Zsuzsi76@tvn.hu
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Kevesebbet kellene agyalnod ezen a 8 dolgon és megváltozna az életed!

Kevesebbet kellene agyalnod ezen a 8 dolgon és megváltozna az életed!

Nők vagyunk. Imádunk túlspilázni, agyon gondolkodni, szétrágni, cafatokra analizálni a dolgokat. Csakhogy rengeteg idő megy el vele és az is főleg stresszesen. Olyan, ez mint egy kényszerbetegség, tudjuk, hogy rossz, mégsem bírunk leszokni róla. De talán majd segít benne, ha rájössz, milyen nevetséges örökösen ezen a 8 dolgon agyalni!

Tovább »
Ha a házad lángra kapna, melyik tárgyat mentenéd ki először? - Árulkodik a személyiségedről

Ha a házad lángra kapna, melyik tárgyat mentenéd ki először? - Árulkodik a személyiségedről

Nem kellemes, de képzeld el azt a jelenetet, hogy a házad kigyullad. Mi az, amit elsőre kimentesz ki? Ez egy klasszikus kérdés, de fontos, ha egy ember személyiségének mélyére akarunk ásni. Vajon tényleg tudod, mit jelent a válasz? Ez az egyik legismertebb pszichológiai teszt, mely egy spanyol pszichoanalitikus csoporttól származik. 

Tovább »
9 kozmetikai termék, melyre egyáltalán nincs szükséged - Mégis használod!

9 kozmetikai termék, melyre egyáltalán nincs szükséged - Mégis használod!

Néha a reklámok a bolondját járatják veled. Mivel szeretnél vonzó lenni, ezért sok haszontalan krémet, maszkot és szérumot beszerzel, amik elvileg csodákat művelnek. Egy kicsit rendet teremtünk ebben a marketingkáoszban, és mutatunk egy listát azokról a kozmetikai termékekről, amikre nincs is igazán szükséged.

Tovább »

Kalkulátor

Kabala és amulett-kalkulátor

Az amulettek és a kabalák üzenetet közvetítenek és védelmeznek. Neked van már? Ha még nincs, válassz egyet. Vajon melyik az, amely a legjobban illik hozzád?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila