2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szórakozás » Barátokat keresek (1120 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Linette (Topikindító) 2007-08-16 19:08:15 Válasz erre
Sziasztok!

Barátokat keresek, akikkel jókat lehet beszélgetni, el lehet járni szórakozni. Ha neked sincs elég barátod, vagy szeretnél újakat, akkor írj!

Linette
Groove007 2017-12-13 13:16:43 Válasz erre

Szia:)
Szeretnélek meghívni egy oldalra, ahol lehet ismerkedni, beszélgetni, barátkozni!
Nyilvános és privát szobákban, melyeket te magad is létrehozhatsz. Így akár egy internetes varrószakkör főhadiszállását is vezetheted! :D
Kinevezhetsz benne moderátorokat, működik hang és videó alapú hívás is.
Ossz meg fájlokat, hangfelvételeket, beágyazható youtube-videó és mindenféle link.
Barátságos és közvetlen, sírva fetrengő humorral megáldott társaság várja, hogy - ha kedved van - csatlakozz hozzánk!
Van Facebook oldalunk is, Progresszív Kuckó néven :D
Este felé aktívabbak vagyunk...
https://progkucko.com

BPM 2017-03-01 23:03:17 Válasz erre

https://www.facebook.com/progresszivkucko/

A fenti link egy privát chat Facebook oldala ,a regisztrációra kattintva Facen egyből a chatre lehet jutni !

Ez egy multi chat,nyilvános és titkos saját készíthető szobák,moderátorok kinevezése,privát beszélgetések,fájlfeltöltés,linkek beszúrása,üzenet mentése,lájkolás...stb.

Lehet ismerkedni,beszélgetni,barátkozni. :)

Hölgyek-Urak vegyesen vannak !

Mindenkit szeretettel várunk !

RRB 2016-12-21 17:49:01 Válasz erre

Szia! Ezt mintha csak én írtam volna! :D Szintén 19 éves budapesti lány vagyok, és szintén egy olyan barátnőket keresek akikkel lehet hajnalig bulizni, de persze más egyéb programok is érdekelnek. Bár már 2 hónapja írtad ezt, remélem még feljársz ide, és látod ezt :D Szóval ha még aktuális, akkor küldd el kérlek az e-mailemre a facebook linked, és akkr tudnánk beszélni :) 
rrka1313@gmail.com

Előzmény: Dommo - 2016-11-01 10:24:44
Wiki9 2016-11-17 22:47:02 Válasz erre

Sziasztok!
29 éves vagyok, Solymáron élek a párommal. Nagyon szeretek sütni-főzni, biliárdozni, korizni, kirándulni.
Szeretnék ismerkedni, barátkozni, a régi barátságok elkoptak, megszakadtak.
Szép estét! :)

Csajszi999 2016-11-03 11:59:21 Válasz erre

Barátságot keresek. Jóban-rosszban barátokat, barátnőket. Vannak még értelmes emberek? Akikkel nem csak felszínes dolgokról lehet beszélgetni? Van még, akit tartalmas dolgok vonzanak? newlady999666@gmail.com

Dommo 2016-11-01 10:24:44 Válasz erre

Sziasztok! 19 éves budapesti lány vagyok és barátokat keresek akikkel lehet szórakozóhelyekre járni, bulizni (és nem lépnek le 10kor...) és szeretnek mozizni/ színházba menni és sokat nevetni :D

akame 2016-08-21 10:54:41 Válasz erre

hello,teged mik erdekelnek?

Előzmény: AnteNotare - 2013-11-20 00:26:48
Szilviii24 2016-08-20 18:59:40 Válasz erre

Sziasztok!

24 éves nő vagyok Komáromban élek. Szeretnék barátkozni korombeliekkel! Hobbim a zenehallgatás, sétálás, filmnézés, kirándulás.

E-mail cimem: szilviii23@yahoo.com

pandaa 2016-08-06 12:44:33 Válasz erre

írtam nektek 

ditas 2016-08-02 15:37:05 Válasz erre

Sziasztok!

20 éves vidéki lány vagyok Pest megyéből. Szeretnék korom béli barátnőt találni, olyat akiben meg lehet bízni, számítani lehet rá, és akivel megoszthatjuk egymás boldogságát/bánatát. Nagyon szeretek kikapcsolódni, táncolni, retro buliba járni, annak ellenére, hogy inkább visszahúzódóbbnak tartom magam, tehát nem vagyok a társaság középpontja. Amire már rég óta el akarok nézni de nincs kivel, az egy férfi revü show Budapesten. Ha valaki szívesen menne én itt vagyok! (:

Szeretek önfeledten nevetni, filmezni, sorozatozni, olvasni, sütni, koncertekre járni, kerékpározni, kultúrálódni... Egyszer a közel jövőben nagyon szeretném végig járni az El Camino-t. Nagy állatbarát vagyok. A zenei ízlésem vegyes, a mulatóstól a rock-ig mindent szeretek. Kedves és segítőkész embernek tartom magam, akiben lehet bízni.

Várom leveled: ditam@gmail.hu

Legyen szép napotok! :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Vasárnapi csillagjóslat

Vasárnapi csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetes az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »
4 lakberendezési tipp a pihentető éjszakai alvásért

4 lakberendezési tipp a pihentető éjszakai alvásért

Érdemes megvizsgálni, hogy ráfér-e az átalakítás a hálószobára, aminek fő oka az egészség. Minden dekorációs elem, az ablakok és maga az ágy, mind-mind kihatással van az alvás minőségére. A belső óra optimalizálása pedig mindennél fontosabb. Ehhez azonban szükség lehet a hálószoba berendezésének és dekorációjának átalakítására.

Tovább »
Géniuszpalántáknak való állatos matematikai feladvány

Géniuszpalántáknak való állatos matematikai feladvány

Bizonyára egyetértesz azzal, hogy játszva is lehet tanulni, nem csak úgy, hogy görcsösen ülünk a székben a tankönyvek fölé görnyedve vagy az iskolapadban az előadót bámulva. Az olyan egyszerű, de mégis szórakoztató feladatok is képesek megmozgatni az agyunkat és fejleszteni, mint amilyen ez a mai kihívás, ami kicsi és nagy géniuszpalántáknak egyaránt való!

Tovább »

Kalkulátor

Összeillesz a pároddal?

Add össze születési dátumotok számait egyesével, majd egyszerűsítsd egyjegyűre. Keresd ki a saját és a párod életszámát, és megtudod, mennyire lesz harmonikus a kapcsolatotok, illetve, milyen konfliktusok várhatók.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Rosta Szilvia

Ingatlan értékbecslő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Rosta Szilvia

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila