2018. július 19. - Emília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. július 19. - Emília
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Vonzás törvénye, hatalma (73 hsz.) Új hozzászólás
Zoa2 (Topikindító) 2007-07-29 15:44:21 Válasz erre
Sziasztok,
Én nemrég olvastam a Kérd és megadatik c. könyvet, és nagyon érdekesnek találtam az ott leírtakat. Valamint úgy érzem, hogy elképesztően sok pozitív változás indult be nálam.
Van esetleg aki olvasta a könyvet, vagy hasonló témájút, és vannak már pozitív tapasztalatai?
Gondoltam megoszthatnánk egymással a történéseket, így is erősíthetnénk a kitartásunkat. Mert persze azért hullámzik is egy kicsit minden...
üdv
Zoa
crecky 2010-08-17 10:34:26 Válasz erre

Sziasztok ez tényleg működik www.crecky100.eoldal.hu oldalon talátok filmeket amik kapcsolatba állnak az eredeti titok filmel, valamint a Titok magyar szinkronos változatát is! Jó szórakozást!!

Szaturnia 2010-07-30 19:17:19 Válasz erre

A vonzás törvénye igen, működik, akár hiszünk benn, akár nem. Csakhogy, nem csak tudatos Énünk van, működik az égi elrendelés is, az isteni törvénykezés, és a tudatalattink is. Tehát igen, igaz az, hogy írsz egy listát, és meg is kapod, amit kértél, ugyanakkor, azzal is számolni kell, hogy te magad tudati szinten hol állsz a fejlődésben, mert azt kapod meg, amire megértél már, illetve, amire éppen a saját fejlődési szinteden szükséged van. Ha kéred pl az Igazidat, és még nem értél meg az Igazidra, kapsz egy olyan férfit, akivel a kapcsolat hozzásegít ahhoz, hogy megtaláld utána az Igazit. Én pl. nemrég kértem egy jóképű férfit, aki magas, intelligens, és tud bánni a földdel, mert én nem tudok. Megjött. Szó szerint stimmelt minden. Csak éppen nem értékelt eléggé, mert éppen azt kell megtanulnom, hogy csak olyan kapcsolatba menjek bele, amikben igazán értékel a másik. Még nem voltam kész rá. Segített :)

Előzmény: henyba - 2010-07-30 13:26:34
henyba 2010-07-30 13:26:34 Válasz erre

Nagyon sokan irtatok,hogy a lista keszitese bejott.De biztos van vmi plusz amit tenni kell mert en is irtam listat es semmi nem jott be idaig,illetve elkezdodott aztan megszakadt.En 2 modszert hallottam errol,mindkettot kiprobaltam.Az egyik,hogy leirom aztan elteszem nem gondolok ra, a masik,hogy mindennap eloveszem es elolvasom ezzel tudatositom magamban mit is akarok.

De velem altalaban ez tortenik,hogy az elejen bevonzom aztan megakad.Pl tavaly franciat akartam tanulni es nezegettem,hogy merre menjek,allandoan azt keresgeltem es kozben talalkoztam egy francia pasival aki szep volt,jo volt.Kiutaztam hozza szep helyen lakott egy nagy villaban gondoltam itt a szoke herceg,a suli kozel volt hozza.Aztan kiderult rola,hogy rendorsegi ugyei vannak,drogozik,talaltam egy csomo lanyt a telefonjaba szoval minden osszeomlott.Vagy eldontottem sajat vallalkozast inditok minden osszeallt,a partnerek eltuntek.Vagy ugyanigy listan leirtam,hogy vissza akarom kapni a volt pasim,fel is hivott ra egy evre de par het mulva kozolte megsem megy.Aztan meg egy listat csinaltam leirtam milyen ferfit szeretnek egy nap az ismerosom felhivott,hogy van egy baratja szeretne neki bemutatni elmondta milyen visszaneztem a listat megegyezett.Csak ki kell utaznom kulfoldre,es amikor kozolte az idopontot kiderult nem tudok menni mert egy nagyon fontos dologgal esett egybe amit el kellett inteznem itthon.

Ezeket azert irtam le hatha valaki eszreveszi,mi az amit rosszul csinalok.En vagyok az oka vagy egyszeruen nincs szerencsem? Miert akad meg a dolog?

Kerem azt akinek bejott a lista irjak le volt e valami plusz amit tettek. Koszonom

Előzmény: Zoa2 - 2007-07-29 15:44:21
NiKKi_ 2010-07-29 23:22:41 Válasz erre

Szia!

Én olvastam azt a könyvet és én is azt tapasztalom, hogy sokkal pozitívabban állok az élethez. A barátaim is észrevették a változást, ami még több biztatást ad nekem. Nagyon hasznosnak tartom a könyben leírtakat.

Üdv,

Niki

Anna09 2009-07-31 17:52:35 Válasz erre
Sziasztok! Aki még nem próbálta, hát tegye meg, mert a vonzás törvénye, a kívánság lista valóban működik :-) Én így gyártottam magamnak ideális munkahelyet és lakást is egy olyan házban, amilyenben elképzeltem! 100%-os sikerem lett és ezért továbbra is ezt alkalmazom! :-)
KosaR 2009-07-30 14:39:25 Válasz erre
Köszike!
Kipróbálom én is!:)
Előzmény: KisManka - 2009-07-30 09:50:48
KisManka 2009-07-30 09:50:48 Válasz erre
Szia!
Eredetileg egy pszichológustól hallottam, hogy ha szeretnénk valamit elérni/megszerezni/megvenni, akkor tisztában kell lennünk vele, hogy pontosan mit is akarunk, vagy "mi fér még bele" az elképzeléseinkbe. Mert ha nem tudod, hogy mi is az, amivel elégedett lennél, akkor nem is fogok felismerni, ha ott van előtted, csak utólag kapcsolsz, hogy de jó lett volna...
Szóval írtam egy listát 2008. januárjában, külső-belső tulajdonságokról, elképzeltem, hogy mi lenne az a tulajdonság, amit évek múltán is értéknek fogok tekinteni (vicces, mert nekem sokáig a "rosszfiúk" jöttek be, de ahogy belegondoltam jobban , már a nyugalomra vágytam inkább)
Szóval januárban megírtam, nem is foglalkoztam vele többet, nem akartam rágörcsölni, inkább azt mondtam magamnak, ha eszembe jutott, hogy "kell lennie normális pasinak, akit nekem szántak"
Így utólag:
A Kedvesem februárban meglátott, de csak június végén szedte össze a bátorságát (én azt sem tudtam, hogy a világon van)megkeresett az iwiwen. Az első randi után azt gondoltam róla, hogy nem akarok vele találkozni többet :))) a 2. randira elmentem, de nem fűztem hozzá túl sok reményt. Aztán azt érezetem, hogy jól érzem magamat vele. Aztán szerelmes lettem:)))A lista 90%-ban stimmel:)
Ki kell próbálni!
Előzmény: KosaR - 2009-07-28 14:30:58
KosaR 2009-07-28 14:30:58 Válasz erre
Sziasztok!:)

KisManka!
Milyen lista? Ez hogy működik?
Én nemrég olvastam arról, hogy Feng Shui módjára szeressünk!
http://www.fokuszbanano.hu/test_es_lelek/park(...)
De nem tudom, hogy ezek vajon tényleg működnek? Tényleg múlik ezen valami, hogy készítek egy listát, vagy más tárgyakkal pakolom körbe magam?
Szép napot mindenkinek!:)
Előzmény: KisManka - 2009-07-28 09:41:14
KisManka 2009-07-28 09:41:14 Válasz erre
Sziasztok:)
Ne hagyjuk elaludni a topikot:)
Én nagyon hiszek a Vonzás Törvényében. A Kedvesemet egy lista alpján "rendeltem" meg:) Ez sikerült rákoncentrálnom arra, hogy tudatossan válasszak és eldöntsem, hogy pontosan mit is szeretnék.
Most ideális munkahelyet gyártok:)))
Mindenkinek kellemes napot:)
RaSu TündérAnya 2009-07-23 09:26:04 Válasz erre
Pár alapkönyvet ajánlanék csillagom:
Drunvalo Melchizedek: Az Élet Virágának Ősi Titkai; Élet a Szívben...

Kryon: mind a 11 kötete, talán idén megjelenik a tizenkettedik...

...és hát természetesen az Agykontroll tanfolyam elvégzése, mint alap, amelyre aztán lehet építkezni, miután megtanulja az ember használni a tudatát...

RaSu TündérAnya Áldása Neked:

Őrizze álmodat az Ég

símogasson a nyári lég,

bőrödet tisztítsa

Tél puha hava

ne legyen szülőd

sohase mostoha

Legyen képességed

az örömre, bánatra

tartozz az Időben

mindig Valahova

Legyen egy Otthonod

Legyen egy Családod

és Életed folyamán

Igaz jó Barátod

Legyen aki egyszer

majd lezárja a Szemed

Életed végéig

legyen aki Szeret...

Utadon kísérjen

Isten Békessége

és legyen Veled Mindig

az Ő Megértése...

Vedd észre másokban

Isten áldott Fényét

Minden földi tetted

dícsérje a Lényét...

Nem viszel mást Hozzá,

csak minden Szeretésed

mit másoknak adtál

az dícsérjen Téged...

Isten Áldott Fénye vezessen Utadon...

Tündérörömöleléssel:
RaSu TündérAnya
***TündérPortál***
www.rasu527.eoldal.hu
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 jel, hogy viselkedésed negatív hatással van a gyermekedre, csak nem veszed észre

6 jel, hogy viselkedésed negatív hatással van a gyermekedre, csak nem veszed észre

A gyermeked nem csak testileg, de lelkileg is fejlődésben van. Mint egy kis adóvevő, állandóan nyitva tartja füleit, szemeit és érzékeit, hogy minél többet tudjon meg. Ezért még téged, a szüleit is megfigyeli. Vagyis hatással van rá minden tetted és szavad, még azok is, amelyekről nem is gondolnád, hogy így van. Íme a 6 dolog, amire különösen figyelned kell, ha nem akarod negativitással mérgezni a gyerekedet!

Tovább »
A cukkini ezer arca - Avagy top 10 cukkinicsoda

A cukkini ezer arca - Avagy top 10 cukkinicsoda

Ha nem lenne túl bizarr hasonlat, azt mondanánk, hogy a cukkini olyan, mint a jó szerető. Minden jó vele, az édes, a sós, bármikor fogyaszthatjuk, reggel délben, este, főételként és desszertként is kiemelt helye van az étlapon – legalábbis nálunk. Ráadásul rengeteg jótékony hatása van.

Tovább »
Mivel nyerheted meg a kiszemeltedet vagy a kedvesedet? - Héra Pálcája elárulja!

Mivel nyerheted meg a kiszemeltedet vagy a kedvesedet? - Héra Pálcája elárulja!

Héra a szépség, a házasság és az anyaság istennője. Zeusz főisten testvére és felesége. Az istennő jelképei közé tartozik a páva és a királynői jogara, ami egy kakukkal díszített pálca, annak a jelképe, hogy sikerült a csalfa madarat – vagyis a férjét - megszelídítenie. Játékos útmutató kártyáinkból megtudhatod, mivel hódíthatod meg a kiszemeltedet vagy éppen újra a kedvesedet!

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tóth Vince

Vallás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tóth Vince

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila