2017. július 28. - Szabolcs
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 28. - Szabolcs
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Gyors, látványos megújulás (29 hsz.) Új hozzászólás
medievalIX (Topikindító) 2007-07-27 23:09:59 Válasz erre
Sziasztok, elsősorban a gyors testformázásban keresek beszélgetőpartnereket, de ha valaki más extra tippet ismer (pl. egy tuti, jól bevált arcpakolás) akkor osszuk meg egymással! Nem győzzük majd bezsebelni az elismeréseket.
Rendszeresen, pár havonta rám tör a "most bomba nő leszek" elhatározás, és van egy jól bevált módszerem a 2-3 hetes, 5-6 kg - tól megszabadító fogyásra. Semmi hasmenést okozó lötty, semmi koplalás, csak hetente 2-3 - szor egy óra torna az időmből.
Nem egyszer néztem elégedetten a tükörbe utána. :-)
Ha valakit érdekel, írjon, és leírom a módszeremet.
Nmi 2017-06-23 11:41:07 Válasz erre

Én is a mozgás és a helyes táplálkozást részesítem előnyben. Szerintem mindekettő fontos, a mozgás azért, hogy felgyorsuljon az anyagcsere, a jó táplálék pedig hogy pótolja az elvesztett anyagokat. Itt tudtok tájékozódni a helyes táplálkozásról és arról mi miért fontos, hogyan lehet egészségesen élni: http://proteintanacsado.hu/

Előzmény: anita10 - 2013-12-15 16:01:05
EmmaBudai 2013-12-17 20:15:33 Válasz erre

Sziasztok Lányok! :)

Ha szeretnétek otthoni szépségápolási tippekkel és praktikákkal gazdagodni,nézzétek meg az oldalt! :)

https://www.facebook.com/pages/Body-Meets-Soul/570591913013254?ref=ts&fref=ts

anita10 2013-12-15 16:01:05 Válasz erre

Nincs semmi titok a jó fogyásban mozgság és odafigyelni a kajára, hiába próbáljuk ezeket kikerülni...viszont ami nekem fogyás után is probléma volt az a narancsbőr...DE! végre nem sok sok sok ezer forintért találtam egy tényleg hatékony krémre, ez a Nr. 1+8 Schüssler bőrfeszesítő testápoló, egy próbát szerintem mindenkinek megér én csak ajánlani tudom! Remélem sikerült gyorsat és látványosat hozzászólnom 

Hanna-nails 2012-04-15 17:13:58 Válasz erre

Sziasztok!

Manikür-pedikür, műköröm modelleket keresekBudapesten!

Fiúk-lányok jelentkezését egyaránt szeretettel várom, akár házhoz is megyek! Ha szeretnél szép körmöket ingyen, keress meg! :) köszi

Elérhetőség: falvayhanna@gmail.com

szintuska 2008-05-27 15:56:54 Válasz erre
Sziasztok! engem is érdekel ez a csoda módszer:)
Előzmény: medievalIX - 2007-07-27 23:09:59
dazy 2008-05-27 15:53:48 Válasz erre
szia!most bukkantam rá a te kis receptedre:)...és nagyon kiváncsi lennék,h mi is a te kis női praktikád.a sport az valóban elhanyagolhatatlan,csak sajnos én baromi lusta vagyok.néha szoktam futni és tornázgatni.de csak néha....Van vki akit visszaszeretnék hódítani,nem égészen 3hét múlva.több mint 1éve találkoztunk és azóta magamra szedtem néhány kilót.rengeteg diétát próbáltam már...ami nagy hülyeség volt:(és amikor olvastam,h a te módszereddel nem kell koplalni,felcsillant a szemem.Tényleg csak sport?(mármint idézőjelbe véve "csak")jó azértgondolom nem zabálod magadat degeszre.Kérlek hogyha van 1 kis időd írd le nekem a módszeredet!előre is nagyon szépen köszönöm.üdv:dazy:)
Előzmény: medievalIX - 2007-07-27 23:09:59
pe.szandra 2007-08-17 19:25:37 Válasz erre
Sziasztok. Avon termékekkel foglalkozom, tehát tudok termékeket ajánlani, sőt ha megrendelitek és még sem válna be (amit kétlek), akkor 3 hónapos visszafizetési lehetőség van. Az e-mailom: pe.szandra@citromail.hu
vica30 2007-08-13 17:24:13 Válasz erre
Szia , szabin voltunk, 10 nap lazítás + 3kg, én is kezdem előről.Minden jó ötletre vavő vagyok. Megnéztem a videót, hát.. ehhez,még kell egy kis tréning.
Előzmény: medievalIX - 2007-08-13 00:20:35
medievalIX 2007-08-13 00:20:35 Válasz erre
halo, mindenki szabin van? :-)
van már valaki aki kipróbálta?
speciel én nagyon mérges vagyok, mert egy hete nem is tornáztam, és így kezdhetem előről...

jah, találtam egy sor újabb gyakorlatot, de megvárom hogy van-e érdeklődő...

medievalIX 2007-08-08 01:46:37 Válasz erre
Szia Encsikeee!

Az előző oldalon leírtam a módszeremet, de ha valamire nem találsz választ szólj, és nagyon szívesen válaszolok!
Előzmény: Encsikeee - 2007-08-05 23:13:17
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 tökéletes hálószoba ötlet a felejthetetlen intim pillanatokért

5 tökéletes hálószoba ötlet a felejthetetlen intim pillanatokért

A hálószoba a szerelmi kapcsolat egyik legfontosabb helyszíne, hiszen itt történik a legerősebb kötődés a partnereddel, itt pihened ki magad és itt töltődsz fel energiával. Nagyon kevesen tudják azonban, hogy a háló megfelelő kialakítása nagy hatással van az intim életre, és általánosságban meghatározza az egész kapcsolat hangulatát.

Tovább »
Mely Univerzális Törvény hat rád az év második felében? - Kiolvastuk a csillagokból!

Mely Univerzális Törvény hat rád az év második felében? - Kiolvastuk a csillagokból!

Létezik az Univerzumnak egy saját rendszere, amin keresztül érvényesíthetjük az akaratunkat, megteremthetjük a vágyainkat. Ez a rendszer az Univerzum Törvényeiből áll, az élet hét spirituális törvényéből. Tudd meg, hogy melyik Univerzális Törvény hat rád az év második felében, ami hozzásegíthet sikereidhez és vágyaidhoz! 

Tovább »
5 dolog, amit érdemes tudni, mielőtt a kutyádat megfürdeted - Illetve van itt 3 gyakori hiba is!

5 dolog, amit érdemes tudni, mielőtt a kutyádat megfürdeted - Illetve van itt 3 gyakori hiba is!

Bizony, egy kutyának is szüksége van rendszeres fürdésre, többször, mint más állatoknak. Ám van néhány dolog, amiről nem szabad megfeledkezni, amikor a kutya higiéniájáról van szó.

Tovább »

Kalkulátor

Aloe Vera, a gyógyító csoda

Az aloe vera jótékony hatásait már több évtizede ismeri a szakirodalom, de még mindig nem olyan népszerű, mint gondolnánk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila