2018. január 16. - Gusztáv
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 16. - Gusztáv
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Zsírleszívás (13 hsz.) Új hozzászólás
adry25 (Topikindító) 2007-05-06 16:34:56 Válasz erre
Sziasztok!

A minap arra az elhatározásra jutottam, hogy leszívatom a felesleges zsírt a hastájékomról. Sajnos semmiféle fogyikúra nem segít,ha pedig 1 kg lemegy nehezen, az vissza is jön, Javában a hasamon van bőven felesleg, ami főleg ülő testhelyzetben látványos.Érdekelne, hogy volt-e valaki aki hasonló beavatkozásra szánta el magát, és ha igen, milyen tapasztalatai vannak?
golenp 2017-11-02 06:37:36 Válasz erre

Fogyókúrás tabletta - http://greencoffeeplus.hu 10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

gabi44 2013-08-28 11:37:32 Válasz erre

No és persze az is, hogy a felépülés fájdalmakkal jár e vagy sem?

gabi44 2013-08-28 11:36:38 Válasz erre

Sziasztok, engem is érdekelnének a tapasztalatok, hogy milyen gyorsan épül fel az ember a műtétek után. :)

kis.annette 2013-08-23 12:37:57 Válasz erre

Halihó! Bnőmnek van egy otthoni zsírbontó gépe, és amióta használja, olyan mintha leszívatta volna a zsírt a hasáról és a combjáról. Mindig mondom neki, hogy kölcsön kérem tőle most már végre ezt a kis kütyüt (forever slim), mert sajnos tiszta narancsliget vagyok  de eddig még nem jutott rá időm  Nektek van tapasztalatotok ezzel a géppel vagy más milyennel? Olyan jó lenne ismét beleférni a régi ruháimba  

Op178 2013-06-02 17:17:05 Válasz erre

Sziasztok!

Hallottam,hogy Becsben is csinalnak zsirleszivast. Esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban,illetve tudok-e errol valamit? Elore is koszonom a valaszokat.

camine 2009-02-14 15:35:22 Válasz erre
Szia!

Akkor jól értem, hogy gyógyszertárban kapható? És csak receptre, vagy anélkül is? Az ára nem érdekel, a hatása annál inkább...:)))

Köszi!

camine
Előzmény: adry25 - 2007-05-06 16:34:56
katica51 2007-05-08 14:24:47 Válasz erre
Xenicale a neve gyógynövényből áll, háziorvos is felirhatja, de teljes árat kell fizetni 42 db-ért 7.5oo.-Ft-t. Használ.
Előzmény: Kecsorsi - 2007-05-07 16:04:44
moli59 2007-05-08 08:02:49 Válasz erre
Mi a gyógyszer neve? Nem orlistat hatóanyagú? Összesen kétféle gyógyszer kapható ma fogyasztásra orvosi vényre Magyarországon, legalábbis, ami közismert és bevált, az orlistat hatóanyagú, a másik pedig a szibutramin hatóanyagú, az a Reductil.
A 90 napos diéta valóban ilyen hatásos lenne?
Előzmény: katica51 - 2007-05-06 23:20:55
Kecsorsi 2007-05-07 16:04:44 Válasz erre
Katica51,
neked használ ez a gyógyszer, mi a neve és mennyiber került?
Köszi.
Előzmény: katica51 - 2007-05-07 10:08:43
katica51 2007-05-07 10:08:43 Válasz erre
Nem, ezt attól a hölgytől tudom, aki azt mondta, hogy ő "zabálni " szeret és nézzük meg mennyire lapos a hasa. Egy hónapja 5kg volt a súlycsökkenés. És továbbra is szedi, de ha aznap nem eszik sokat, mert nincs ideje, vagy csak gyümölcsöt meg folyadékot fogyasztott, akkor nem vesz be tablettát spórol, mert akkor minek, nincs a szervezetében olyan neéz étel, ami feldolgozásra vár. Én még kezdetén vagyok, nem tudom megitélni, de azt igen, hogy amit mondott az bejött, mármint a belek tisztitása és a laposabb has.
Előzmény: szödike - 2007-05-06 21:12:21
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Keverj sót a samponodba hajmosás előtt - Csodákat művel a problémás hajjal

Keverj sót a samponodba hajmosás előtt - Csodákat művel a problémás hajjal

Sok olyan termék van, mely képes javítani haj egészségén. Ezek a termékek és kezelések azonban igen gyakran költségesek, tele vannak vegyi anyagokkal, és sokszor csupán átmeneti megoldást nyújtanak. A mesterséges termékek használata helyett létezik egy egyszerű és biztonságos összetevő, amely minden háztartásban megtalálható – ez pedig a só.

Tovább »
12 véletlenszerű testi tünet, melyre az emberek nem szívesen figyelnek - Hallgass a tested jeleire!

12 véletlenszerű testi tünet, melyre az emberek nem szívesen figyelnek - Hallgass a tested jeleire!

A testünk képes jelezni, ha valami nem működik megfelelően, de valljuk be őszintén, nem mindig hallgatunk rá! A test által adott figyelmeztető jelzésekkel kapcsolatban az a fő gond, hogy meglehetősen homályosak, nem nyilvánvalók és ez megnehezíti a probléma fő okainak meghatározását. Az alább felsorolt tüneteket soha nem szabad figyelmen kívül hagyni.

Tovább »
Milyen nagy átalakuláson megy az életed 2018-ban? - Az Alkimista Tarotból megtudhatod

Milyen nagy átalakuláson megy az életed 2018-ban? - Az Alkimista Tarotból megtudhatod

Az alkimisták nem egyszerűen a bölcsek kövén dolgoztak. Az alkímia folyamatai valójában titkos beavatási fázisok is, amiken az alkimisták átesnek. Szellemüknek, lelküknek is át kell alakulni ahhoz, hogy a művelet tökéletesen sikerüljön és elérhessék a kívánt célt, vagyis megalkossák a bölcsét kövét. Ezúttal az Alkimista Tarot arra ad választ, hogy életed vajon milyen átalakuláson esik át az idén!

Tovább »

Kalkulátor

Vitaminok és ásványi anyagok kalendáriuma

A szervezet egészségének megtartásához rengeteg vitaminra és ásványi anyagra van szükség. Ha valamiből hiányállapot lép fel, azt igencsak megérezzük. Válaszd ki, milyen problémáid vannak, és gondolkozz el, hátha hiánybetegséged van.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila