2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Zsírleszívás (13 hsz.) Új hozzászólás
adry25 (Topikindító) 2007-05-06 16:34:56 Válasz erre
Sziasztok!

A minap arra az elhatározásra jutottam, hogy leszívatom a felesleges zsírt a hastájékomról. Sajnos semmiféle fogyikúra nem segít,ha pedig 1 kg lemegy nehezen, az vissza is jön, Javában a hasamon van bőven felesleg, ami főleg ülő testhelyzetben látványos.Érdekelne, hogy volt-e valaki aki hasonló beavatkozásra szánta el magát, és ha igen, milyen tapasztalatai vannak?
golenp 2017-11-02 06:37:36 Válasz erre

Fogyókúrás tabletta - http://greencoffeeplus.hu 10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

gabi44 2013-08-28 11:37:32 Válasz erre

No és persze az is, hogy a felépülés fájdalmakkal jár e vagy sem?

gabi44 2013-08-28 11:36:38 Válasz erre

Sziasztok, engem is érdekelnének a tapasztalatok, hogy milyen gyorsan épül fel az ember a műtétek után. :)

kis.annette 2013-08-23 12:37:57 Válasz erre

Halihó! Bnőmnek van egy otthoni zsírbontó gépe, és amióta használja, olyan mintha leszívatta volna a zsírt a hasáról és a combjáról. Mindig mondom neki, hogy kölcsön kérem tőle most már végre ezt a kis kütyüt (forever slim), mert sajnos tiszta narancsliget vagyok  de eddig még nem jutott rá időm  Nektek van tapasztalatotok ezzel a géppel vagy más milyennel? Olyan jó lenne ismét beleférni a régi ruháimba  

Op178 2013-06-02 17:17:05 Válasz erre

Sziasztok!

Hallottam,hogy Becsben is csinalnak zsirleszivast. Esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban,illetve tudok-e errol valamit? Elore is koszonom a valaszokat.

camine 2009-02-14 15:35:22 Válasz erre
Szia!

Akkor jól értem, hogy gyógyszertárban kapható? És csak receptre, vagy anélkül is? Az ára nem érdekel, a hatása annál inkább...:)))

Köszi!

camine
Előzmény: adry25 - 2007-05-06 16:34:56
katica51 2007-05-08 14:24:47 Válasz erre
Xenicale a neve gyógynövényből áll, háziorvos is felirhatja, de teljes árat kell fizetni 42 db-ért 7.5oo.-Ft-t. Használ.
Előzmény: Kecsorsi - 2007-05-07 16:04:44
moli59 2007-05-08 08:02:49 Válasz erre
Mi a gyógyszer neve? Nem orlistat hatóanyagú? Összesen kétféle gyógyszer kapható ma fogyasztásra orvosi vényre Magyarországon, legalábbis, ami közismert és bevált, az orlistat hatóanyagú, a másik pedig a szibutramin hatóanyagú, az a Reductil.
A 90 napos diéta valóban ilyen hatásos lenne?
Előzmény: katica51 - 2007-05-06 23:20:55
Kecsorsi 2007-05-07 16:04:44 Válasz erre
Katica51,
neked használ ez a gyógyszer, mi a neve és mennyiber került?
Köszi.
Előzmény: katica51 - 2007-05-07 10:08:43
katica51 2007-05-07 10:08:43 Válasz erre
Nem, ezt attól a hölgytől tudom, aki azt mondta, hogy ő "zabálni " szeret és nézzük meg mennyire lapos a hasa. Egy hónapja 5kg volt a súlycsökkenés. És továbbra is szedi, de ha aznap nem eszik sokat, mert nincs ideje, vagy csak gyümölcsöt meg folyadékot fogyasztott, akkor nem vesz be tablettát spórol, mert akkor minek, nincs a szervezetében olyan neéz étel, ami feldolgozásra vár. Én még kezdetén vagyok, nem tudom megitélni, de azt igen, hogy amit mondott az bejött, mármint a belek tisztitása és a laposabb has.
Előzmény: szödike - 2007-05-06 21:12:21
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

A szaglás az egyik legfontosabb, az orr az egyik legnagyszerűbb érzékszerved. Egyes kutatások szerint szaglás útján választasz partnert is. Teljesen nyilvánvaló, hogy amit megeszel, befolyásolja a tested illatát is. Most megmutatjuk azokat az élelmiszereket, amelyek könnyen kellemetlen testszagot eredményezhetnek. Tényleg az vagy, amit megeszel!

Tovább »
Megtalálod az autót a többi forma között?

Megtalálod az autót a többi forma között?

Milyen jó a szemed? Azt mondod, hogy sasszemed van? Akkor eljött a perc, hogy leteszteld! Ha igazán próbára akarod tenni magadat, akkor mérd az időt is hozzá, hogy milyen gyorsan leled meg a többi forma között elrejtett autót! A jó hír, hogy akár sikerül, akár nem, te már azzal is tornáztattad a látásodat és a koncentrációs képességeidet!

Tovább »
Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

A bolygók nem csupán élettelen halmazok, hanem élő, önszabályozó szervezetek, ténylegesen érző, lélegző „lények”, akár az ember. Mindenki kapcsolatban áll a másik ember rezgéseivel. Minden bolygó ugyanígy egyedülálló vibrációval rendelkezik, és attól függően, hogy melyik bolygó a legszimpatikusabb számodra, rólad és a saját személyes rezgésedről is sokat elárul a választásod.

Tovább »

Kalkulátor

Zsírégető kisokos

Edd magad karcsúra! Nem is hinnéd, milyen sok táplálékfajta létezik, amelyet bármilyen mennyiségben fogyaszthatsz, és mégis zsírt égetsz, fogysz vele. Kisokosunk segítségével kikalkulálhatod, mi a legjobb a számodra.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila