2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » immunrendszer erősítése (40 hsz.) Új hozzászólás
katica51 (Topikindító) 2007-05-05 21:07:55 Válasz erre
Mit tegyen egy olyan ember,aki egészségesen nagyon sokat dolgozott, úgymond erőn felül. És most középkorúan, rokkanttá vált, az immunrendszere 0 mert olyan gyógyíthatatlan betegségek támadták meg a szervezetét, amely együtt jár a sok gyógyszerszedéssel,az osteporosis nagyfoku voltával és egyéb más hozzá kapcsolódó allergiákkal. Ha a gyógyító orvos tehetetlen, akkor mit tegyen a beteg maga?
nuccuc 2017-10-25 12:02:07 Válasz erre

Én meg most a Protexin Protectet szedem, ebben van fokhagyma kivonat. Nem kell tartani tőle nem olyan a hatása mintha szétrágnál egy fokhagymát :) csak a pozitív hatásait fejti ki. Nekem most ez nagyon jó.

nuccuc 2017-10-04 11:35:36 Válasz erre

Én azért is szeretem a Protexin Juniort mert van benne plusz C vitamin is. Így kevesebb vitaminra kell rávennem a lányom hogy lenyelje. Ez jó ízű csak összerágja és kész.

Csipet7 2017-06-14 18:20:21 Válasz erre

Sziasztok! A Nutrilite Echinacea tabletta egy igen erős immunerősítő, melyet ellenőrzött körülmények között termesztettek, szedtek és szabadalmaztatott, gondos eljárással dolgoztak fel. Javasolt járvány (influenza), övsömör, herpesz és minden vírusos megbetegedés esetén. Megelőzés célból is kitűnő választás.

Nálunk ez vált be! :)

fagyitorta 2015-10-21 10:39:02 Válasz erre

Isoprinosine gyógyszert ajánlom mindenkinek, akinek gyenge az immunrendszere.

Sylwie_23 2015-02-21 13:53:18 Válasz erre

https://www.facebook.com/kinellamagyarorszag/info?tab=pag e _info

Kérdezd a Kinellát! :)

"A Kinella teljessé teszi a gyermekek táplálkozását!"

A Kinella Magyarország bébiételekkel és -italokkal fogalalkozik. A kinella termékek kizárólag természetes alapanyagokból készülnek. Glutén-, laktóz-, tartósítószer- és aromamentes, hozzáadott cukor nélküli italok.

Ha szeretnél földrajzi helytől függetlenül kommunikálni az egészségügyben dolgozókkal, kérdéseket feltenni, vagy beszédtémákat felvetni, ebben a csoportban a helyed! Keresd Facebook-on a "Kérdezd a Kinellát!" nevű nyilvános csoportot! Ez a csoport egy nyitott, hasznos fórum a kismamák, a szülők és mindazok számára, akiknek kisgyermek van a környezetükben. :) 

andi.feher 2014-08-29 14:40:41 Válasz erre

Én most Immunprot szedek plusz sport (futás-úszás).

nuccuc 2014-03-30 19:52:07 Válasz erre

Ha gyerekeknek kerestek: http://vitaminkosar.hu/webshop/13,protexin-junior-(30-db-r%C3%A1g%C3%B3tabletta).html

Előzmény: katica51 - 2007-05-05 21:07:55
vanda010 2014-01-26 23:20:30 Válasz erre

Szerintem sok problémát az okoz, hogy nem megfeleleő a D-vitamin ellátottságunk. Babámnak épp ezért Vita-D-Babyt adok minden nap, én és a férjem pedig igyekszünk napos időszakban legalább fél órát a szabadban tölteni, éha ez nem sikerül, akkor Eurovit tablettával jutatjuk be a megfelelő mennyiségű D-vitamint. 

Norella213 2014-01-14 21:33:35 Válasz erre

Sziasztok!

A csipkebogyó szerintem is nagyon jó! Mostanában kedvencem még a kurkuma is, ami szintén nagyon egészséges és az immunrendszert is erősíti. Sokszor használom főzéshez, főleg sültekhez, meg rízshez, de a főzelékekbe is finom. :) 

andi.feher 2013-11-24 18:24:47 Válasz erre

A Bio-Kult is jó lehet nagyon!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Vasárnapi csillagjóslat

Vasárnapi csillagjóslat

A csillagokban minden megvan írva. Természetes az is, hogy mire kell számítanod a mai napon. Kíváncsi vagy rá? Akkor keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok üzenetét.

Tovább »
4 lakberendezési tipp a pihentető éjszakai alvásért

4 lakberendezési tipp a pihentető éjszakai alvásért

Érdemes megvizsgálni, hogy ráfér-e az átalakítás a hálószobára, aminek fő oka az egészség. Minden dekorációs elem, az ablakok és maga az ágy, mind-mind kihatással van az alvás minőségére. A belső óra optimalizálása pedig mindennél fontosabb. Ehhez azonban szükség lehet a hálószoba berendezésének és dekorációjának átalakítására.

Tovább »
Géniuszpalántáknak való állatos matematikai feladvány

Géniuszpalántáknak való állatos matematikai feladvány

Bizonyára egyetértesz azzal, hogy játszva is lehet tanulni, nem csak úgy, hogy görcsösen ülünk a székben a tankönyvek fölé görnyedve vagy az iskolapadban az előadót bámulva. Az olyan egyszerű, de mégis szórakoztató feladatok is képesek megmozgatni az agyunkat és fejleszteni, mint amilyen ez a mai kihívás, ami kicsi és nagy géniuszpalántáknak egyaránt való!

Tovább »

Kalkulátor

Hajfestési kisokos

A rengeteg hajfestéknek, színezőnek köszönhetően szabad utat engedhetsz a fantáziádnak. Ám a drasztikus módon történő beavatkozás nem mindig marad következmények nélkül. Tudj meg hát mindent a hajfestési módszerekről, mielőtt belevágsz!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Márton Andrea

Pedikűrös, lábelemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Márton Andrea

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila