2018. október 16. - Gál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. október 16. - Gál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » 45-50 között: Menopauza (14 hsz.) Új hozzászólás
moli59 (Topikindító) 2007-04-25 19:22:31 Válasz erre
Sziasztok! Lenne valaki, aki megosztja velem tapasztalatait?
47 éves vagyok, legfőbb gondom, hogy 170 cm/60-70 kg-os súlyomról, amit egészen 45 éves koromig tartottam a kezdődő ösztrogén hiány miatt 35 kg-ot híztam. Most megállt és picit csökkentettem Neera szirupos, 10 napos léböjt kúrával, de meg kell szabadulnom a túlsúlytól, mert utálom magam...Segítsetek tanácsokkal, ötletekkel..előre is köszönöm. (HRT-t nem vállalom)
katica51 2007-05-12 20:30:11 Válasz erre
Sziasztok nekem 28 éves koromban kivették a méhem, és 3,5 éve pedig a petefészkeket, tudom mi a menoppauza és tudom azt is, hogy a prof.nő azt mondta, hogy ne szedjek semmiféle hormont, birjam ki ezt az időszakot ha eljön, mert nem tesz jót a szervezetemnek, ő egy tudományos prof. Bp-en az onkológián és USÁ-ban van még egyeteme. Meg is fogadtam.
Nos a fogyókuráról annyit, hogy egy diabetikus orvos mondta egy ismerősnek aki zabálni szeret /bocsi őt idézem/ és kövér, cukros is ráadásul, a gyógyszer gyógynövény tartalmú, és nem okoz semmiféle mellékhatást, sőt kiüriti a beleket vagyis nem hasmenéssel, csak jól telerakja a WC-t, aztán meg lebontja a felesleges zsirokat a szervezetből, napi 1 tabletta és 42 db van benne 7,5oo Ft az ára húzos, de hatásos, 5 kg/hó a fogyás mondta az ismerős és zabálhat ha kedve van hozzá. Én is érzem már a hatását, felirásra lehet csak. A neve Xenicale háziorvos is felirja.
Előzmény: moli59 - 2007-04-25 19:22:31
moli59 2007-04-29 10:50:14 Válasz erre
Kedves Pindur, köszönöm a tanácsot, de ez nekem nem megy. Én ennél sokkal kevesebbet eszem és nem indul meg a fogyás. Most döntöttem, felkeresem Dr. Pados lipid ambulanciáját, a háziorvos is támogatta és elmegyek újra a menopauza rendelésre. Én még menstruálok, de már benne vagyok a klimaxban, tehát tombolnak a hormonjaim. Ezért is híztam meg, de nem tudom elfogadni. Én egyébként még Reductil szedésére is hajlandó lennék, csak lefogyjak. Meglátom, mi lesz a Lipid Ambulancián. Pados doktor úr csodálatos ember és orvos, ő fogyasztotta le szegény Cserháti Zsuzsát is, pedig az nem volt semmi...
Előzmény: pindur - 2007-04-26 15:51:06
pindur 2007-04-26 15:51:06 Válasz erre
Szerbusz én megpróbálok neked segíteni hátha sikerül. Én egy 51 éves csajszi vagyok és 2000-ben a 158 cm-es magasságomhoz 54 kg tartozott. Mivel eléggé nőies alkat voltam ez nem volt sok. Aztán egy szép napon arra ébredtem hopp az én kis 54 kg-ból 75 kg lett. Kipróbáltam mindent. Orvosi segítséget is kértem de semmi nem jött be. Jelenleg már csak 68 kg vagyok ami kb.-7 kg. Nekem következőképpen sikerült a dolog. Naponta ötször eszem. Először is reggel éhgyomorra egy 1/2 liter viz, (elsőre nehéznek hangzik, de reggel öltözködés és sminkelés közben 3-4 fordulóra lemegy. A reggeli egy szelet teljes kiőrlésű kenyér, egy szelet sajtal és ha lehet Updet 1-es felvágottal, egy paradicsom, egy paprika, két retek, és egy négy ujnyi kigyóuborka. Tízórai 4 szelet korpovit keksz egy pohár natur joghurt vagy kefir. Ebédre egy kevés leves nem kockából hanem igazi zöldségell, minnél kevesebb mesterséges izesítővel. Második fogásnak kimérve 6 dkg rizs(ez nyersen értendő) egy kis pörkölt, vagy 6 dkg tészta turóval, stb. kinek kinek izlése szerint sült hus is lehet, de csak hirtelen sült. Zsir helyett természetesen olajal, befőtt, vagy savanyúság. Uzsonna az lehet vaniliás krémtúró, danon édeskettes, vagy ha valami más joghurtot szeretsz akkor az. Vacsira meg még valami kis apróság, de lehetőleg 6 óráig legkésőbb. Természetesen napont 1 1/2-2 l folyadék. És az est fénypontja egy csésze mályvatea. Na nem azért mert olyan finom, hanem azért, mert gyorsítja az anyagcseréd. Eleinte lehet, hogy egy kis hasmenésed lesz tőle de később beáll. Remélem sikerült segítenem. Azt nem garantálom, hogy az eredmény azonnali, de ha kitartasz akkor biztos a siker. A lényeg 5 ször egyél keveset.
Előzmény: moli59 - 2007-04-25 19:22:31
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10+1 egészségügyi probléma, melyről elsőként a kezed árulkodik

10+1 egészségügyi probléma, melyről elsőként a kezed árulkodik

A szervezet mindig időben jelzi, ha nem érzi jól magát, a baj csak az, hogy sokan nem értik ezt a fajta jelbeszédet. Márpedig elejét veheted a betegségeknek, ugyanis sok esetben elég, ha megvizsgálod a kezedet!

Tovább »
Hogy alakul az év végéig az egészségi állapotod? - A Szent Teknős megjósolja!

Hogy alakul az év végéig az egészségi állapotod? - A Szent Teknős megjósolja!

Számtalan mitológiában jelenik meg a teknős szent állatként. Kínában, Japánban, Indiában és sok helyütt a mai napig mélyen hisznek erejében és tisztelik, hiszen a hosszú élet és az egészség szimbóluma. Jó életet biztosít és végtelenül bölcs, hiszen oly sokáig él, hogy az idő alatt sok mindenről tudomást szerez. Így árulhatja el most a Szent Teknős, hogy alakul az egészségi állapotod az év végéig!

Tovább »
Turbózd fel szervezetedet az őszre lékúrával, és fogyj!

Turbózd fel szervezetedet az őszre lékúrával, és fogyj!

Tavasszal és ősszel érdemes egy intenzív tisztítókúrát végezned, hogy a nyár során felszedett pluszkilóktól megszabadulj, illetve, hogy feltöltsd szervezetedet létszükséges vitaminokkal a téli megfázásos időszak előtt.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Ferenc Antal Attila Preky69 Gyula