2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. június 18. - Arnold, Levente
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » 45-50 között: Menopauza (14 hsz.) Új hozzászólás
moli59 (Topikindító) 2007-04-25 19:22:31 Válasz erre
Sziasztok! Lenne valaki, aki megosztja velem tapasztalatait?
47 éves vagyok, legfőbb gondom, hogy 170 cm/60-70 kg-os súlyomról, amit egészen 45 éves koromig tartottam a kezdődő ösztrogén hiány miatt 35 kg-ot híztam. Most megállt és picit csökkentettem Neera szirupos, 10 napos léböjt kúrával, de meg kell szabadulnom a túlsúlytól, mert utálom magam...Segítsetek tanácsokkal, ötletekkel..előre is köszönöm. (HRT-t nem vállalom)
laszlomaria 2018-06-04 10:27:43 Válasz erre

Pimafucort készítményt használtam, borsavas kúpot, de nekem sem segítettek ezek. Ha ezeket tanácsolták csak szó nélkül meghallgattam. Hormontartalmú készítményt nem használhatok. Nekem a nőgyógyászom ajánlotta (debrecen) a JUVIA gélt, hormon, parabén, glicerin mentes! Kellemes érzést biztosít, nekem 2-3 napig tartó hidratálást nyújt, nekem ez segít megoldani a száraz hüvely érzését.Patikában is kaphatówww.fempharma.hu/termekek/

Előzmény: oszirozsaibolya - 2018-05-22 16:02:46
myola 2018-06-03 17:01:57 Válasz erre

Naponta egyszer mosakodás kivül saforelle vagy imacoulate eau vagy intimohelp intim géllel, este pedig egy feminella hyalosoft hüvelykúp. Eleinte naponta kell a kúpot hasz nálni, utána 2-3  naponta.Külsőleg szépen nyugtat a kisajkakra használt körömvirágkenőcs. Persze , csak ha megállapitották orvosilag hogy nincs gombás vagy bakteriális fertőzés. Napi kicsi  puha libressz betétet jó használni a kúp meg a kenőcs miatt. Jobbulást kivánok!

Előzmény: oszirozsaibolya - 2018-05-22 16:02:46
oszirozsaibolya 2018-05-22 16:02:46 Válasz erre

szeretnék találni egy olyan készítményt, ami segít a klimaxos égető, viszkető hüvelyszárazságot enyhíteni!

szakrendelésen mindig ugyan azt a tanácsot kapom, már nem is fárasztom magam, ovestin, cikatridina...drágák, és szó szerint ideig-óráig hatnak, utána megint kezdődik előről :( már csak zuhanyozás közben merek pisilni is annyira fáj. a hőhullámokkal már megtanultam küzdeni, de lassan elveszítem a reményt...

schimo 2015-03-02 22:42:55 Válasz erre

http://online-kerdoiv.com/index/view/hash/a0094622bd76a

Szép napot mindenkinek!

Kérem, segítsenek szakdolgozatomban, abban kapcsolatban, azzal,hogy kitoltik a kerdoivemet, mely teljesen anonim. A fent linkre kellene csak kattintani. 

Előre is köszönöm!

Krisztina2369 2015-01-02 16:10:44 Válasz erre

Sziasztok,

Látom elég régen írt ide bárki is , de megpróbálok kérdezni , hátha valaki erre téved. :)
Több mint 6 éve kivették a méhemet , két éve kivették az utolsó petefészkemet is . Kb. 2 hónapja erősen fáj a bal vállam és a karomban is alig van erő ..... Van valakinek ilyen jellegű tapasztalata ? Ha van akkor megosztaná velem , hogy mi lenne a megoldás erre a problémámra?
Előre is köszönöm!

kviszhangya 2014-01-22 11:35:55 Válasz erre

Sziasztok! Egy kis segítséget kérnék tőletek,mert én már nem igazán tudom,hogy mit csináljak.  5 éve kivették a méhemet,tavaly áprilisban pedig a petefészkemet is. Borzalmasan szenvedek a hőhullámokkal/bár ez némileg már csökkent gyógynövényektől/,a nem alvással,hangulatingadozással,fáradtsággal a nem alvás miatt,nagyon nehéz tartanom magam 12 órákat a munkahelyemen és ami a legrosszabb,a nemi életemre is nagyon kihatással van. Párom megértő,de meddig? Én meg egyáltalán nem kívánom. Mit csináljak? Hormonkezelést nem szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat!  Icu

Lilibogyo 2013-08-05 14:51:15 Válasz erre

Én is 47 éves vagyok, és lassanként jelentkeztek a tünetek,de most 1-2 hete, szinte elviselhetetlen. Alvás zavar, hőhullám amikor amúgy is éjszaka ezer fok van, izületi fájdalom, fáradság, levertség stb. Január óta használom a women's krémet, mert a hormonjaim is rosszul müködnek. De már nem merek semmi mást beszedni,persze csak természetes, vagy nővényi dologra gondolnék. Nagyon megvisel, és tanácstalan vagyok. Valakinek voltak hasonló tünetei? Ja és a szemeim is égnek, mintha lázas lennék.

Előzmény: fodorbodor - 2013-05-24 11:28:07
fodorbodor 2013-05-24 11:28:07 Válasz erre

Sziasztok!

Látom régiek már a beírások, de hátha jár erre még valaki....

Kíváncsi lennék, Ti, sorstársak hogyan élitek meg a menopauzát?  47 éves vagyok, 2 hónapja maradt el a mensesem. Néha van egy kis hőhullám, de nem vészes. Inkább lelkileg visel meg, de nagyon. Úgy érzem, mint nő már semmit sem érek. Mint egy kipukkadt lufi.Csúnyának,és haszontalannak érzem, és látom magamat. Ráadásul most vesztettem el a munkámat is. A férjem sem közeledik már hozzám, pedig nekem nagyon hiányzik az intimtás. Mire lecsendesedik a ház, és lehetne szerelmeskedni egy kicsit, neki mindig valami baja van. A torka fáj, a hasa fáj, és stb. Kifogások. Pedig szeretjük egymást. Kíváncsi lennék másnál ez hogyan zajlik le?

Hajni987 2012-10-14 23:55:10 Válasz erre

Végzős pszichológus hallgató vagyok, szakdolgozatomban a menopauzával foglalkozom. Vállakozó kedvű résztvevőket keresek egy kérdőívcsomag kitöltésére. A kitöltés anonim, név megadása nélkül történik. Ha felkeltettem érdeklődését, a menopauzakutatas@yahoo.com e-mail címen vegye fel velem a kapcsolatot. Mindenki jelentkezését örömmel fofadom :)

moni122 2010-04-15 09:47:50 Válasz erre

A menopauza kellemetlen tüneteire nagyon jó a Highland Estrofem. Nekem legalábbis nagyon bevált.

http://www.vitaminsziget.com/termek.php?id=678&katId=233

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

Légy kész a kalandra. Nyílj meg az ismeretlen előtt és légy hajlandó kockáztatni. Lépj túl a kulturális normák által megszabott korlátokon.

Tovább »
A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

A találkozás lehetősége bizonyos. Isteni beavatkozásról van szó, amely katalizátorként működik, hogy lendületbe hozza imáid beteljesülésének folyamatát. Gondosan figyelj oda az új emberekre, akiket az életedbe küldünk. Fel fogod ismerni őket, hiszen ismerősnek tűnnek majd, kellemes és biztonságos érzést keltve.

Tovább »
 Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Június 18. - Június 24.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Június 18. - Június 24.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre.

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Gáti Dóra

Esküvőszervező

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Gáti Dóra

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila