2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 19. - Erzsébet, Zsóka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Közérzet » Mályvatea-próbáltad? (16 hsz.) Új hozzászólás
Cinka (Topikindító) 2007-03-28 22:30:43 Válasz erre
Sziasztok! Próbálta már valaki a mályvateát hosszabb távon fogyáshoz? Ha igen, mik a tapasztalatok?
golenp 2017-11-02 07:28:43 Válasz erre

Fogyókúrás tabletta - http://greencoffeeplus.hu 10 kilót fogytam kevesebb, mint 2 hónap alatt és a kilók a mai napig nem jöttek vissza.

Mamicu 2008-06-18 14:37:32 Válasz erre
Sziasztok!

Van egy tippem, amit próbáljatok ki, nekem bejött! Cserébe aki tud hozzászólni a mackós (kövér) pasi témához:SEGITSEN!
Na szóval:
Délelőtt: igyál sok ásványvizet, egyél gyümölcsöt, joghurtot.
Ebéd: edd azt, amit szoktál, de csak a felét mindennek!!!(amit szoktál, annak az adagnak a felét)
Uzsonna: ha már nagyon éhes vagy!!! (piritós,joghurt, gyümölcs, egy csoki (nem balaton szelet, csak csoki legyen benne).
Vacsorára valami egészen egyszerűt egyél, és ne túl sokat, de ne is keveset (én általában az ebéd maradékának másik felét szoktam).
És most a lényeg: Vegyél olyan teát, amitől Csala Zsuzsa fogyott le, kb 3000 Ft, egy hónapra elég, minden este 4 dl vízbe felteszel főni két evőkanálnyit, felforralod, lefeded, megvárod mig hül, leszűrod, aztán gyorsan megiszod...(ne tegyél bele se cukrot, se mézet, semmit)
Csináld meg először csak egy hétig, aztán írd meg, mit tapasztalsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Előzmény: Cinka - 2007-03-28 22:30:43
cobmog 2008-06-18 13:28:16 Válasz erre
helo.én próbáltam, de nekem nem hozzta mg a várvavárt sikert...:(
Dukai Nikolett 2008-06-17 15:22:46 Válasz erre
Mi is ez a Xenical 120mg??? Mit tud? Vényköteles? Egyáltalán, legális? és mennyibe kerül? Ha valaki tud, KÉREM segítsen!Pajzsmirigybetegség miatt meghíztam (55ről-90re)műtöttek is, azóta nem tudok mivel lefogyni. Minden nap kerékpározok közel 1 órát.
Előzmény: katica51 - 2007-05-13 20:20:58
KicsiPoo 2007-12-10 17:25:46 Válasz erre
Sziasztok!!
Olvastam a fórumot és megtetszett ez a tea féleség!!Most már 1 hete és egy napja iszogatom és semmi eredményt nem láttam!!:( Pedig tornázok,táncolok is és most hétvégén meg mértem magam és plusz 2 kg-ot mértem!!:( Pedig nem sokat kéne fogynom vagy 5-6 kg-nak nagyon örülnék,jah meg persze ha le menne az uszógumim!!:) Azt szeretném kérdezni,hogy nálatok mennyi idő alatt hatott?És nekem azt mondták a boltba ahol vettem,hogy 1-2 nap szünetet mindig kell tartani!!Ez igaz??És ha igen akkor miért??És ha egy nap nem csak egy filterrel csinálom a teát hanem kettővel akkor sokkal többet fogok a mellékhelységbe járni?Vagy jobban hat ha kettő van benne??Érdekel a dolog! Remélem mihamarabb látom az eredményt! A válaszokat előre is köszönöm!Amugy iszik még itt valaki teát??:)
Sziasztok
katica51 2007-05-13 20:20:58 Válasz erre
Egy nagyon fontos infó a Fájl uj ablak gyorskeresés golg-ban beirjátok a Xenical 120 mg gyógyszer, de gyógynövény tartalmú fogyasztó és zsirlebontó tömör anyagát a Magyar Diabetikusok Lapjában valamint egy 50 oldalas komoly kisérleti anyag is tartozik hozzá.
Előzmény: katica51 - 2007-05-13 16:06:42
katica51 2007-05-13 16:06:42 Válasz erre
AZT HISZITEK, HOGY VALAMI ÜGYNÖK FÉLE VAGYOK NEM EGY NAGYON BETEG ROKKANT EMBER ÉS A FÉRJE SZIVBETEG ÉS MINDEGYIK ORVOSUNK BELEEGYEZETT ÉS A HÁZIORVOS FELIRTA ÉS ELLENŐRZIK ÉS JÓ ÉS NINCS MELLÉKHATÁS, ÉS FUTNI SEM TUDOK ÉS NEM IS KELL, MERT HA ÉRZEM, AKKOR TELJESEN KIPAKOL, ÉS KÖZBEN ÉGETI A FELESLEGES ZSIRT. OLVASSÁTOK EL, ÉN MELLETTEM MÁR 5-EN SZEDIK ÉS MINDEGYIK ÖRÜL, KÖZTÜK 3 CUKROS 100 KG-OS ÉS NEKI IS JÓ, ÉS SZERINTEM BÁRMILYEN REKLÁMOZOTT AKÁRMI HELYETT A BIZTOS A JÓ. IGAZ NEM OLCSÓ, DE MA MÁR MINDEN GYÓGYSZER DRÁGA, AMIT NEM TÁMOGATNAK ÉS ÁLTALÁBAN AZOKAT NEM TÁMOGATJÁK AMIK KELLENÉNEK, FURCSÁN GONDOLKODIK A MAGYAR, A BENZINNÉL IS A LEVEGŐKIMÉLŐT KELLENE OLCSÓBBAN ADNI, MINT MÁS ORSZÁGOKBAN, NÁLUNK AZ A LEGDRÁGÁBB. SZÓVAL ELNÉZÉST KÉREK ÉN IS ISZOM TEÁT TÖBB GYÓGYSZER HELYETT, DE A SOK SZTEROID MIATT A 20 KG FELESLEGET MÉG MINDIG NEM SIKERÜLT LEADNOM, DE MOST EZZEL MAJD IGEN, ÉS A FÉRJEMNEK IS A SZIVE MIATT FONTOS NAGYON FONTOS. SZÓVAL MINDENKI MAGA DÖNTI EL, CSAK OLVASTAM A SOK BÁNATOT ÉS ÁTÉREZTEM ÉS GONDOLTAM MEGOSZTOM AZ ÖRÖMÖMET, AMI EGY VÉLETLEN FOLYTÁN TUDODOTT KI ÉS SIKERÜLT. SZUVERÉN JOGA MINDENKINEK MIT TESZ, DE NEKEM ÉS AKI KÉRTE MINDENKINEK BEVÁLT. üdv. Katica
Előzmény: Cinka - 2007-03-28 22:30:43
katica51 2007-05-12 21:01:35 Válasz erre
Kérlek benneteket, hogy ne kelljen annyit leirnom ujból és ujból, olvassátok el az összes topikot ami erről szól egymás alatt van egy témában a fogyókura a lényege, és ott a nevem alatt leirtam a történetet, orvos irta fel, orvosi ellenőrzés mellett és nem kell diéta, nem kell gyötrés, nem mellékhatásos és gyógynövény tartalmú és a lényeg nagyon hatásos!
Előzmény: pindur - 2007-04-08 21:15:19
adry25 2007-04-24 17:41:13 Válasz erre
Sziasztok!

Én is ittam a mályvateát. De sajnos iszonyú hasgörcseim voltak, és egyfolytában a mellékhelyiségbe jártam.Úgyhogy hamar, kb. 2 nap után be is fejeztem.
pindur 2007-04-08 21:15:19 Válasz erre
Sziasztok. A mályvateával akkor lehet fogyni, ha valamilyen anyagcsere problémátok van. Nem árt mellé legalább hetente 3 alkalommal 30 perc torna sem, vagy úszás. És naponta ötször étkezni. Na nem ötször annyit, hanem a napi mennyiséget ötszörre megenni és lehetőleg minél több zöldséget és gyümölcsöt fogyasztani. De ne feledjétek az sem mindegy, hogy hanyadik x-et tapossátok. Na meg azt sem, hogy a fogyás is olyan mint az alkoholizmus. Ha visszatértek a régi életmódhoz, akkor a kilók is visszakusznak.Önmagában ezért a mályvateától sem várjatok csodát. Mert tényleg jó, de ha az életmódotokon nem változtattok, akkor visszahíztok. Utánna viszont sokkal nehezebben fogtok már a fölöslegtől megszabadulni.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

10 olyan étel, melynek fogyasztása kellemetlenül erős testszagot eredményez

A szaglás az egyik legfontosabb, az orr az egyik legnagyszerűbb érzékszerved. Egyes kutatások szerint szaglás útján választasz partnert is. Teljesen nyilvánvaló, hogy amit megeszel, befolyásolja a tested illatát is. Most megmutatjuk azokat az élelmiszereket, amelyek könnyen kellemetlen testszagot eredményezhetnek. Tényleg az vagy, amit megeszel!

Tovább »
Megtalálod az autót a többi forma között?

Megtalálod az autót a többi forma között?

Milyen jó a szemed? Azt mondod, hogy sasszemed van? Akkor eljött a perc, hogy leteszteld! Ha igazán próbára akarod tenni magadat, akkor mérd az időt is hozzá, hogy milyen gyorsan leled meg a többi forma között elrejtett autót! A jó hír, hogy akár sikerül, akár nem, te már azzal is tornáztattad a látásodat és a koncentrációs képességeidet!

Tovább »
Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

Melyik bolygó a legszimpatikusabb? - Választásod feltárja, milyen univerzális energiák vannak jelen az életedben

A bolygók nem csupán élettelen halmazok, hanem élő, önszabályozó szervezetek, ténylegesen érző, lélegző „lények”, akár az ember. Mindenki kapcsolatban áll a másik ember rezgéseivel. Minden bolygó ugyanígy egyedülálló vibrációval rendelkezik, és attól függően, hogy melyik bolygó a legszimpatikusabb számodra, rólad és a saját személyes rezgésedről is sokat elárul a választásod.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógynövények gyermekbetegségekre

Nem kell feltétlenül a patikába rohannod gyógyszerért, ha rosszul van gyermeked. A természet patikája nagyon sok tünetre ad gyors és kíméletes gyógyírt!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Wilda Jósnő

Cigány, tarot kártya jós, átok-rontás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Wilda Jósnő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila