2017. február 25. - Géza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 25. - Géza
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Jóslás (27 hsz.) Új hozzászólás
Baleisy (Topikindító) 2006-12-17 15:34:43 Válasz erre
Akkor mi van ha az ember elmegy három jóshoz és mind ugyan azt mondja? Én elmentem.Az elsőhöz kétszer is ,és mind a kétszer ugyan azt mondta.Azután elmentem még kettőhöz,és ők is ugyan azt mondták,félelmetes volt,de nagyon jókat mondtak,de sajnos nem törént még semmi pedig időt is meghatároztak.Erre azért nagyon kiváncsi vagyok.Volt már valaki több jósnőnél?
Maxim1980 2016-09-09 18:33:43 Válasz erre

Több jósnál ,kártyavetőnél ,látónál  , asztrológusnál is. megfordultam ...... De sajnos az azután nem sokkal bekövetkező súlyos autóbalesetemet egyik sem látta, mondta. meg . Csak egy Ametiszt nevű tisztánlátó,jósnő., ,(Tel : 06306860420)  gyógyító .Reiki és Szellemgyógyász Tanár.  Ő nagyon részletesen elmondta mi lesz , hogyan fog történni.   Persze, használt sokféle TAROT kártyát is .. másfél óráig! Figyelmeztett , hogyan kerülhetem el (azt is mondta átok van rajtam) .Csak én nem hallgattam rá....... Nem hittem ebben.......De minden bekövetkezett. !!!!  Sokáig voltam ágyhoz kötve, több helyen eltörtem. A rehabilitáció után is csak mankóval közlekedtem Az orvosok azt mondták javulás már biztos  nem lesz..Bicebóca  maradok. Végleg.  De szerencsére Ametiszt teljesen helyrehozott.  Hamarosan le tudtam tenni a mankót is.!!!!!

pandaa 2016-08-06 13:00:56 Válasz erre

van még itt valaki?

renata.kovatcs 2012-10-16 10:09:56 Válasz erre

Sziasztok! Az életemben minden rosszul ment: nem volt munkám, a házunkon hatalmas adósság ült, mit nem tudtam miből fizetni és ráadásul a szerelmem is megcsalt:( Elmentem Ágnes Virághoz egy barátnőm tanácsára, akinek már sokszor segített. Gondoltam lesz, ami lesz. Azt mondta újítsam meg az üzletemet és változtassam meg a nevét, kiszámolta, elemzte és nem hiába. A fodrászat mellett már kozmetikai vállalkozásom is van, amibőlKI TUDTAM FIZETNI A HITELT!!!! A lányomat Nórit meg ewgyetemre tudom járatni, ami eddig lehetetlennek tűnt. Most már csak valami szerelmi mágia kell, hogy MINDEN TÖKÉLETES MARADJON!!! Elérhetősége és csakis a legjobbakat tudom mondani Róla: 06/70-513-9586. Sali: Reni Jah és nem kér vagyonokat!!!

Morgan 2010-10-29 19:55:32 Válasz erre

Kedves, Olvasók!

HELYSZIN:

18. KER. SALLAI IMRE UTCA 35.

http://www.budapest-geo.hu/budapest_térkép

Megközelithető: 3-as metró Határút, 184, 182 busz (ünnepnap miatt más a menetrend, bkv holnalpján nézzetek rá)

Október 31. (vasárnap), Halloween, de ahogy a boszorkányoknál mondják, Samhain ünnepe lesz.  Mikor a két világ között elhalványodik a fátyol, és a szellemek átlépnek a mi sikunkra, ahogy mi is az övékére. A Halál, és újjászületés napja, az új események megjövendölésének napja. Ezúton szeretnélek Titeket meghivni a bálra, amit szervezek ezen alkalomból. Bárki eljöhet, nem csak boszorkányok és hivek. A cél, a mulatság, a tánc, a zene élvezete, a kellemes társaság, az új ismerettségek megkötése, és a hasonló érdeklődésű körű emberek egybe gyűlése.

Kötelező a beöltözés (nem kell diszpintynek, csak az ünnep kedvéért), tekintve, hogy hagyományörző bált szeretnék adni, Samhain ünnep fényében. Az előbb elsoroltakból kimaradtak a további programok megemlitése: ingyenes jósoltatás (több módszerrel is), aki halott rokonával szeretne beszélni, ahhoz is nyújtunk segitséget.

A bál teljesen ingyenes, nincs belépő.

A bál időpontja: okt. 31. 16 órától legkésőbb éjfélig.

Természetesen bárkinek szivesen segitek majd az odajutás kérdését orvosolni.

Várok mindenkit sok szerettel!

Aki teheti, az jelezze, ha eljön!

Elérhetőségem: 0630-522-53-21

Az Ég és Föld legyen veletek!

Lady Morgan Ushna

pire 2010-08-25 15:48:54 Válasz erre

sziasztok!

ismertek debrecenben egy ildi nevű jósnőt? voltatok már nála?

üdv

Szaturnia 2010-06-02 15:01:40 Válasz erre

Hát sajnos szomorú tapasztalattal jövök visza! :) Nem hogy képletkészítést nem találtam, de ez az astronet iszonyúan sötét és gagyi, érdembeli dolgokat kereső ember semmit nem talál itt.. dehát ugye, tudjuk, hogy a lényeg nem a tömegeknek szánt asztrológiában van...

Szóval: ha valaki tud olyan internetes oldalt, ahol ingyenesen el tudok készíteni egy horoszkóp képletet, az szóljon, megköszönöm!

:)

Előzmény: Szaturnia - 2010-06-01 15:12:18
Szaturnia 2010-06-01 15:12:18 Válasz erre

Köszi, a Sky nekem is megvan, ez jó is, de most olyan oldalt keresek, ahol a neten is lehet, ha épp nincs nálam a Sky. :)

Előzmény: Esperantina - 2010-05-31 17:38:16
Esperantina 2010-05-31 17:38:16 Válasz erre

Elvileg az astroneten kell lennie ilyennek, annakidején én is csináltam ilyet. De töltsd le a Placidus progit, és akkor a gépeden lesz. :)

Előzmény: Szaturnia - 2010-05-31 16:02:08
Szaturnia 2010-05-31 16:02:08 Válasz erre

Sziasztok!

Érdeklődöm, tudtok-e az interneten olyan oldalt, ahol lehet készíteni ingyenesen horoszkóp képletet? Tehát egy olyan oldalt, ami a bevitt adatok alapján felrajzolja a képletet?

Köszi

atrium 2010-05-30 20:55:35 Válasz erre

7 e volt egy óra, 10 meg amikor másfelet voltam.Láttam én is a másik női oldalon, nem simogatja  a lelkeket:-)

Előzmény: Baleisy - 2006-12-17 15:34:43
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Végtelen ábra-teszt - Milyen irányba tart az életed?

Végtelen ábra-teszt - Milyen irányba tart az életed?

Ezt a pszichológiai tesztet egy angol pszichológuscsoport állította össze. A benne szereplő ábráknak sem kezdetük, sem pedig végük nincs – pont ez teszi őket lehetetlenné. Arra azonban tökéletesen alkalmasak, hogy általuk megtudd, milyen irányba haladsz életed útján. Teszteld magad, és válassz egy ábrát.

Tovább »
10 népszerű szépség trükk, melyben nem csalódtunk

10 népszerű szépség trükk, melyben nem csalódtunk

Új tippek és ötletek szinte mindennap jelennek meg, na de vajon rögtön bízhatsz is mindegyikben? Mi leellenőriztünk néhány népszerű szépség trükköt, és a legtöbbjükben nem kellett csalódnunk!

Tovább »
Mire van szüksége a lelkednek? - A Kényeztető Kártyák megsúgják

Mire van szüksége a lelkednek? - A Kényeztető Kártyák megsúgják

Törődsz magaddal eleget? Boldoggá tudod tenni magad? Tudod egyáltalán, mire van szüksége a lelkednek? Nem csak ezekre kaphatsz választ és konkrét útmutatást a Kényeztető Kártyáktól, hanem megmondják, milyen változtatásokra lenne szükséged, min kellene javítanod, hogy jobb és szebb életet élhess. Húzz egy lapot és megtudod, mit kell megadnod magadnak!

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila