2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Család, otthon » Örökbefogadás (27 hsz.) Új hozzászólás
Zöldegérke (Topikindító) 2006-12-08 06:46:27 Válasz erre
Sziasztok!
Biztosan sok ember van, aki örökbefogadott gyermekét neveli. Nos, gondok ez esetben is adódnak, érzések, történések, amit nem nagyon merünk megosztani senkivel.
Itt az alkalom, hogy elmond, mi történt, jó vagy rossz, tanácsot adj és kapj!
Várlak szeretettel. :)
Orchidea2017 2017-09-03 13:56:25 Válasz erre

Kedves Kismama!

Születendő gyermekét örökbe adó anyát keresünk!

Nekem és a páromnak nem lehet vérszerinti babánk, de nagyon szeretnénk családot. Van jogerős határozatunk, nyílt örökbefogadást is vállalunk. Szeretetteljes életet tudnánk biztosítani a babának.

Keress bizalommal és találkozzunk, hogy megismerjük egymást.

Írj privátban a nicsak2016@gmail.com címre.

jimysz 2010-10-03 21:41:46 Válasz erre

Nagyon jó gyűjtő oldal az örökbefogadásról:

http://orokbefogadas.uhh.hu/

sandi67 2007-07-23 14:41:51 Válasz erre
Szia!
Kihalt a topic,nincs itt senki más,de ha akarod beszélgethetünk.
A nyílt örökbefogadásnál a vérszerinti szülő ugyanúgy lemond a gyermekről és a továbbiakban nincs semmiféle joga,mint a titkos örökbefogadásnál.A gyermek minden papírjában csak az örökbefogadó szülő neve szerepel.Gyakorlatilag csak akkor tudja meg az előzményeket,ha elmondod neki(javaslom!!!!!!!!).
Hogy megtud-e valamit a gyermekről és adsz-e képet róla,ez csak a te döntésed.Annyi a különbség hogy ismeritek egymást.
Ez lehet jó is és rossz is.
Ha érdekel valami akkor kérdezz és írok!:))Mármint ha tudok válaszolni.:))
Az én kisfiam 4 éves múlt,és nyílt örökbefogadással lettünk a SZÜLEI!
További szép napot és sok sikert!
Előzmény: Selenia - 2007-07-22 14:30:48
Selenia 2007-07-22 14:30:48 Válasz erre
Sziasztok!
Éppen most regisztráltam,tehát új vagyok itt.Ha még olvassátok,én is szívesen bekapcsolódnék,ha lehet.Mi még az elején tartunk,a következő lépés a tanfolyam lesz.Néhány kérdésem lenne:a nyílt örökbefogadásról hallottam,hogy az alapítványon keresztül a szülő nő nyomon követheti a gyerek fejlődését,kérhet képet róla.Ez mennyire igaz?Joga van hozzá?És nekünk jogunk van elutasítani?Én szeretném nyíltan is megpróbálni az öf-ást,de vannak kételyeim ezek után.Előre is köszönöm ha válaszoltok!
Előzmény: sandi67 - 2007-03-27 12:45:34
sandi67 2007-03-27 12:45:34 Válasz erre
Sziasztok!
Nekem van egy 4éves kisfiam,aki nyílt örökbefogadással került hozzánk.Ha él még a topic szívesen beszélgetnék veletek.
Angéla 2007-01-05 00:04:48 Válasz erre
Szia!
Én is fenn vagyok az IWIW-en. Ép most tartottunk oszt. talit.
Te egy régi rokonodat keresed. Ha tényleg meg akarod találni, hívd fel a Pest Megyei Gyermekvédelmi Szakszolgálatot. (tudakozó) Ott talán további felvílágósítást kapsz ez ügyben, hogy kihez és hova kell fordulnod.
Előzmény: uzsika - 2007-01-03 11:19:13
uzsika 2007-01-04 14:17:52 Válasz erre
köszi szépen. ha összejön valami jelentkezem. mégegyszer köszönöm. szia: uzsika.
Előzmény: steiff - 2007-01-03 19:56:06
steiff 2007-01-03 19:56:06 Válasz erre
Szia Uzsika!

Küldtem a meghívót! Remélem sikerrel jársz!!
Előzmény: uzsika - 2007-01-03 11:19:13
uzsika 2007-01-03 11:19:13 Válasz erre
már az önkormányzatnál is voltam de ott sem tudnak segíteni, amíg nem ő keres minket. pedig ismerős dolgozik ott mégsem mondja el.próbáltam egerben mivel ott voltak intézetben, de nem segítettek. tv-hez írtam, onnan még csak nem is válaszoltak. szóval minden lehetőséget megpróbáltam. azt mondják próbáljam meg az iwiw-ben, de ahoz meghívó kell azt még eddig nem küldött senki. ha tudsz valakit akinek van fölösleges iwiw meghívója légyszíves szólj neki, hogy küldjön egyet az uzsika30@citromail.hu-ra. köszi. szia uzsika.
Előzmény: Angéla - 2007-01-02 14:41:59
Angéla 2007-01-02 14:41:59 Válasz erre
Szia!

Nem tudom, hogy eddig milyen szervezeteknél próbálkoztál a kereséssel. A kerületi v. területi gyámügyön? Lehet, ha megkeresed a területi gyermekvédelmi szakszolgálatott, ott többet tudnának segíteni. Ha rám hallgatsz, valami megható történettel állsz elő, miért is keresed a rokont.
Előzmény: uzsika - 2007-01-02 10:30:29
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Sok nő hosszú ideig növeszti a haját, hogy aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve levágja rövidre, majd ismét hosszú hajról álmodozzon. Ez olyan helyzet, amely minden nő számára ismerős. Most azonban megtörheted ezt az ördögi kört, hiszen sok példát láthatsz arra, hogy a rövid frizura minden korosztálynak remekül áll.

Tovább »
8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

Az arcodon megjelenő tűnetek a legnyilvánvalóbbak, ha valami nincs rendben a szervezeteddel. Az emberi test hihetetlen, minél gyakrabban nézel tükörbe, annál könnyebben észreveheted a változást.  A legtöbb esetben a jelek mögött, a megfelelő étrend hiánya, allergia vagy a genetika áll. De ha azok azelőtt nem voltak ott, lehet, hogy egészségügyi probléma tünetei. 

Tovább »
Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Érdekes és izgalmas talizmánokat gyűjtöttünk össze a szerelemmel, nőiséggel és szexualitással kapcsolatban. Ezeket a több ezer éves mágikus eszközöket a szerelem beteljesüléséért, gyermekáldásért, és sok egyéb szerelemmel kapcsolatos célok elérésére használták.

Tovább »

Kalkulátor

Aromaolajjal a rossz közérzet és a betegségek ellen

Ha rossz a kedved, búskomorság vagy depresszió gyötör, cseppents néhány csepp olajat az aromalámpácskádba, vagy a bőrödre, és máris jobb kedvre derülsz. De akkor is alkalmazd, ha valamilyen betegség, testi tünet gyötör.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila