2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 21. - Olivér
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Szépség » Intim Piercing? (16 hsz.) Új hozzászólás
Kriszti (Topikindító) 2006-11-30 11:36:07 Válasz erre
Mi a véleményetek az intim piercingről?
LillLill 2009-12-03 15:32:29 Válasz erre

Akinek tetszik - és a párjának is -, az csináltasson. Egyáltalán nem vagyok ellene, viszont nekem nem kellene (legalábbis jelenleg).

szani68 2009-12-02 14:29:00 Válasz erre

Ha begyullad, akkor nagyon kellemetlen lehet. Szerintem e nélkül is lehet élni.

Én nem vagyok a híve.

Előzmény: Kriszti - 2006-11-30 11:36:07
Kispiszok 2009-11-21 22:43:49 Válasz erre

Sziasztok!

Én arrol szeretnék kérdezni, hogyha csináltatok intim piercinget akkor ugyan úgy működik e a csiklóm mint most, vagy amiket hallotam igaz e hogy esetleg nem érezhetek semmit szex közben? nagyon megköszönném ha válaszolnátok...

hanna79 2009-07-12 23:18:34 Válasz erre
Ha netán mégis úgy döntök, hogy nem kell, akkor begyógyul?
szand 2009-03-23 12:31:43 Válasz erre
sziasztok, én atto kérdeznék, akinek már van , mert szeretnék cináltatni , mert szerintem is szép és esztétikus. mennyire fáj ? mennyi az ára?(mondjuk ez mindegy lenne ;) ) mennyi idő alatt gyogyul? és hogy mennyiben fokozza az élvezeteket , ha fokozza egyéltalán? jah és még valami, nem fltek hogy ha nem ugy nyul hozátok a férfi, akkor kiszakad :S megköszönném a válaszoat :)
eLeAnOr2228 2008-08-14 17:44:20 Válasz erre
sziasztok, nekem a következő lenne a kérdésem: igaz-e, hogy az csikló a piercing miatt érzéketlen lesz? Légyszives, ha valaki tud valamit erről szóljon!!! Sürgős lenne! Köszi
Kriszti 2006-12-05 09:17:57 Válasz erre
Nem kell semmit szépítenem ahhoz hogy tetszek magamnak és a páromnak,ez csak egy kis plusz,amitől tuti olyan orgazmusod van,amiről még nem is álmodtál!!!!És,mint már írtám,gyönyörűűűűűűűűűű!
Előzmény: Angéla - 2006-12-05 01:53:45
Angéla 2006-12-05 01:53:45 Válasz erre
Szia Krisz!
Tényleg nem tudom milyen korosztály mozog itt. De... Bántani nem szeretnélek, mégis megjegyzem, szerintem szomorú, hogy bizonyonyos testrészeidet szépíteni kell ahhoz, hogy párodnak tetszen! Egy nő úgy szép, ahogy van, ha add magára, de nem a "kitűzőkkel".
Angi
Előzmény: Kriszti - 2006-12-04 09:29:31
Kriszti 2006-12-04 09:29:31 Válasz erre
Köszi a hozzászóláskat,sajna nem tudom milyen korosztály van itt jelen.Az élvezeti értéket is fokozza,illetve látványnak is gyönyörű,és nem az ajkakban mutat szépen,azt belátom.Én méshol hordom;)Csinos és sexis,igény meg van rá manapság,ami nőgyógyászt illeti,biztos ő is örül hogy szépet lát...:)
irén 2006-12-03 20:28:14 Válasz erre
Szerintem undorító,ettöl az ékszertől nem lesztek vagányabbak!!!!! a pasik előtt!
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Frizurák korosztályokra szabva - Máris fiatalabbnak tűnsz!

Sok nő hosszú ideig növeszti a haját, hogy aztán egy hirtelen ötlettől vezérelve levágja rövidre, majd ismét hosszú hajról álmodozzon. Ez olyan helyzet, amely minden nő számára ismerős. Most azonban megtörheted ezt az ördögi kört, hiszen sok példát láthatsz arra, hogy a rövid frizura minden korosztálynak remekül áll.

Tovább »
8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

8 jel az arcon, amely betegségre utalhat - Soha ne vedd félvállról!

Az arcodon megjelenő tűnetek a legnyilvánvalóbbak, ha valami nincs rendben a szervezeteddel. Az emberi test hihetetlen, minél gyakrabban nézel tükörbe, annál könnyebben észreveheted a változást.  A legtöbb esetben a jelek mögött, a megfelelő étrend hiánya, allergia vagy a genetika áll. De ha azok azelőtt nem voltak ott, lehet, hogy egészségügyi probléma tünetei. 

Tovább »
Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Mire van szüksége a kapcsolatodnak? - A szerelmi talizmánok üzenetéből megtudod!

Érdekes és izgalmas talizmánokat gyűjtöttünk össze a szerelemmel, nőiséggel és szexualitással kapcsolatban. Ezeket a több ezer éves mágikus eszközöket a szerelem beteljesüléséért, gyermekáldásért, és sok egyéb szerelemmel kapcsolatos célok elérésére használták.

Tovább »

Kalkulátor

Villámszépség

Semmi nem mutat jobban az egészséges bőrnél, de olykor jobb, ha csalsz kicsit. Kalkulátorunkból megtudhatod, hogyan valósíthatod meg a sóvárgott illúziót egyetlen finom mozdulat – egy lágy ecsetvonás - segítségével.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Szalay Zsuzsa

Szülés utáni depresszió szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Szalay Zsuzsa

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila