2017. szeptember 19. - Vilhelmina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 19. - Vilhelmina
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7952 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
reggiee 2008-04-21 13:18:54 Válasz erre
Szijja,írtam neked egy e-mailt,megpróbáltma itt leirni,de valamiért mindig viszalép a belépő oldalra,de ha most ezt az üzit meg elküldi én főbelövöm magam:D Egy barátnőmtől ma hallottam valamit,leírtam neked,hátha.. :)
Puszi
Előzmény: Bluebell7 - 2008-04-21 07:44:27
Bluebell7 2008-04-21 07:44:27 Válasz erre
Szio.

Az az igazság,hogy nem tudom ki ő,mert még nem voltam nala.Amint tudok valamit írok.

üdv
Előzmény: reggiee - 2008-04-20 21:33:15
reggiee 2008-04-20 21:33:15 Válasz erre
Szijja!Te milyen teloszámot kaptál?v kinek,minek a száma?
Előzmény: Bluebell7 - 2008-04-20 20:13:49
Bluebell7 2008-04-20 20:13:49 Válasz erre
Sziasztok,

Igen,en is szeretnem,ha nekem megirnátok mind pozitív ,mind negatív történetet ezzel kapcsolatban.Én is megkaptam azt a bizonyos telefonszámot és remélem ő majd tud nekem segíteni,hiszen én is hasonló cipőben járok mint Reggie.
Kérlek monesz,ha tudsz nálam is jelentkezz.
nagyon köszönöm előre is.
e-mail: bluebell7@citromail.hu

Sziasztok.
Előzmény: reggiee - 2008-04-20 15:47:06
reggiee 2008-04-20 15:47:06 Válasz erre
De bárki,aki tud segíteni,légyszi irjon!:(
Vagy pozitív tapasztalat,kinek hogy sült el egy szerelmi kötés,és mit alkalmazott...
Köszi!:)Puszi mindenkinek..
reggiee 2008-04-20 15:44:13 Válasz erre
Sziasztook!:) Nagyon szükségem lenne a segítségetekre..Olvasgattam,és ugy gondolom van itt a fórumozók között aki ért hozzá,és ha hajlandó rá,segít nekem!Szerelmi kötésre lenne szükségem..Volt egy párom,iszonyatosan szerelmesek voltunk egymásba,minden tökélets és felhőtlen volt..De akadt pár probléma:( Egyszer szakítottunk,vagyis ő szakított,mert nagy volt köztünk a távolság,és úgy érezte akármennyire is fáj,megkell szakítanunk,és kitörölni egymást az életünkből..De ez csak 2 hétig tartott,mert nem bírta nélkülem,és visszajött hozzám!Utána ő kért meg rá,hogy ha létezik szerelmi kötés,csináljuk meg,hogy ezzel biztosítsuk a szerelmünket..végülis ez nem jött össze,de ő is szerette volna..2 hete ismét szakítottunk,de most miattam,melyet nem bírok feldolgozni hogy miattam lett vége,és tudom hogy szeret engem,és meg is mondta,csak most idő kell neki és bizonytalan már..De egyre jobban úgy néz ki,hogy negatív irányba mozdul el ez az időhúzás..
LÉGYSZIVES,SEGÍTSETEK MILYEN SZERELMI KÖTÉST ALKALMAZZAK!
__________________________________________________ ________
MONESZ!ha kérhetek ilyet,kérlek írj nekem,és adj tanácsot!
sziszaaa@citromail.hu
Köszönöm!
:(
Alina45 2008-04-19 10:53:01 Válasz erre
Szia!Csak saját tapasztalataimról tudok írni!Úgy gondolom ahoz kötöm az életemet akit igazán szívemből szeretek,és szerelmem viszonzást is talál.Nem igazán fontos a papír,Kötésnek nevezném azt is ha egymással élünk,ugyan is ha nem mindketten akarjuk,a közös szerelmet,ami később szeretetté alakul át(örök szerelem nincs!)akkor hiába való bármiféle kötés toldás vagy varázslás!
2x próbáltam ki a praktikát,mindkétszer én voltam a szenvedő
alany s csak nagyon nehezen tudtam kilépni a kapcsolatból.
A szerelmemet minden hibájával eggyütt kell szeretni,megérteni őt minden körülmények között.S ha ez kötésből (varázslásból)
fakad hidj nekem fájdalom bánat lessz az ára.Mindkétfél részről.
Előzmény: szépséges - 2008-04-15 18:53:24
babynet 2008-04-18 19:36:18 Válasz erre
Fogalmam nincs hogy működik ez a dolog. Én nem nagyon hiszek ilyesmiben!
Abban viszont igen, ha valakinek van kisugárzása és kellő intellektusa meg tud hódítani egy ffit, nem kell hozzá semmilyen szerelmi kötés!:-)
hellogoodbye 2008-04-18 15:18:13 Válasz erre
Sziaszdtok!

Nem tudjátok véletlen hogy a "VARÁZSLAT A VETÉLYTÁRS ELLEN"
ben fiú is lehet a vetélytársunk?Mert a barátommal tök jól megvoltunk míg fel nem bukkant az új haverja.Minden rosszba beleviszi,lógnak az iskolából meg azt csinálja ami ő mondd,csinál.,,Rossz,, lett az óta.Hazudik,nem foglalkozik velem meg ilyesmi :( és azt szeretném,ha elfelejtené a haverját és velem lenne helyette.(mert megérné neki)lányokkal nincs semmi baj.csak a haverával:@ !:( segítsetek.írjatok ha tudtok valamit légysziiii!
Előre is köszönöm!
$zanđy (ide is jó ha írtok de hae-mailre akartok akkor alexis2@freemail.hu :)
Bluebell7 2008-04-18 10:13:42 Válasz erre
Szia.

Elmeseled nekem,hogy mukodik es mi volt?
koszi
E-mail cimem: bluebell7@citromail.hu
Előzmény: Kitty26 - 2006-11-21 20:36:59
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Hány tigrist látsz a képen? - Kevesen találják meg mindet!

Hány tigrist látsz a képen? - Kevesen találják meg mindet!

Nincs jobb módja annak, hogy használd az agytekervényeidet, mint hogy néhány rejtvénnyel és optikai illúzióval tréningezed. A fejtörők lehetnek különféle hosszúak és fajtájúak. Előfordulhat, hogy valamit meg kell oldanod, számolnod kell, vagy meg kell vizsgálnod egy képet. Más rejtvényeken meg  kell látnod, mi van elrejtve a sok mintázat és anyag között, és garantálni fogja, hogy az elméd és a látásod jobban működjön, mint valaha. Készen állsz?

Tovább »
Melyik archetípus lakozik benned? - Képes pszichológiai teszt Carl Gustav Jung elvei alapján

Melyik archetípus lakozik benned? - Képes pszichológiai teszt Carl Gustav Jung elvei alapján

Sok viselkedésforma létezik, mely akaratlanul és tudat alatt megmutat egy kis részletet a személyiségünkből. Ez visszatükrözi ízlésünket, tetteinket és magatartásunkat. Jung szerint, minden nő magában hordoz egy istennőt, pontosabban egy archetípusát, sok-sok tulajdonságot, mely visszavezethető és megtalálható a különleges görög istennőkben.  

Tovább »
7 meglepő szépség trükk, melyet könnyedén kipróbálhatsz a babahintőpor segítségével

7 meglepő szépség trükk, melyet könnyedén kipróbálhatsz a babahintőpor segítségével

A babahintőpor könnyen beszerezhető, olcsó és hosszú ideig biztonságosan tárolható. A hintőpor lenyűgöző és kedvező hatással rendelkezik, és sokféle kozmetikai célra felhasználható, amelyekre még csak nem is gondoltál. Íme, 7 hasznos trükk, hogy a legtöbbet hozd ki ebből a termékből.

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila