2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2018. január 17. - Antal, Antónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (10065 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
enolka 2009-06-07 20:04:29 Válasz erre
már több mint kettő hónapja...

A tibetiek szerint négy olyan nap van az évben, amikor minden, amit teszünk, gondolunk, mondunk, tízmilliószorosan száll vissza ránk. Ezeken a napokon érdemes megtennünk mindent, amit szeretnénk, hogy elementáris erővel hasson.
Te határozod meg gondolataid természetét, de ne feledd: bármire is fókuszálsz, az gyorsabban fog megvalósulni, mint egyébként. Ezért fontos, hogy csak építő, pozitív gondolatokra összpontosíts ebben az időszakban: a szeretetre, a sikerre, a gyógyulásra, a gazdagságra, a kedvességre, a hálára.

Előzmény: runner - 2009-06-07 19:53:56
enolka 2009-06-07 19:58:29 Válasz erre
miért, mit csináltál már???:))))
Előzmény: magyal - 2009-06-07 19:40:59
runner 2009-06-07 19:53:56 Válasz erre
hip-hip hurrá!!!gyerünk csak így tovább!!mennyi ideje csinálod?

10000000szoros nap?az mit jelent?nekem ma pont dolgom van a kedvesemér.akkor még jólis jött ki a dolog nálam?:)
Előzmény: enolka - 2009-06-07 19:12:03
magyal 2009-06-07 19:40:59 Válasz erre
ajaj, akkor én már szarban vagyok...:)))))))))
Előzmény: enolka - 2009-06-07 19:12:03
enolka 2009-06-07 19:12:03 Válasz erre
ma van a tízmilliószoros nap, nehogy kihagyjátok a kívánságaitokat! Amit ma teszünk és kívánunk tízmilliószorosan hat! Ráadásul telihold is van:)
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
enolka 2009-06-07 19:06:43 Válasz erre
Szia kedves magyal!
Igen vagyok, csak az utóbbi időben kicsit leamortizálódtam:) Igen, minden téren:)) Viszont kezd működni a dolog, úgyhogy mindenkinek csak kitartás! Működik a dolog és tényleg hat!!! A párommal találkozunk, kezdjük megint megtalálni egymást, most úgy érzem hogy itt tartunk. Viszont álmában már a mozdulatai elárulják a mélyebb érzelmeit:) Egyik este úgy aludtunk, hogy teljesen átölelt, magához szorított álmában (amit még ébrenlétben nem csinálna, az egoja miatt) átnyúlt a takaró alatt, megsimogatott... Szóval éreztem, hogy már kezdenek az érzelmek is beindulni. Nevettem is magamban, gondoltam hogy na, most dolgozik ám a kötés javából nála:))
Mindenkinek csak kitartást tudok ajánlani és HIT-et!
Előzmény: magyal - 2009-06-07 10:40:05
magyal 2009-06-07 12:21:39 Válasz erre
ha eseteleg nem működik, akkor valószínűleg valamit nem jól csinálsz...
az egyik csajszi pl. ezt írta:

"Ha valamit nagyon szeretnénk, hogy eljusson a címzetthez akkor röviden, tömören, pontosan kell megfogalmazni. Én általában le szoktam írni a közlendőmet, mert így többször át tudom nézni, meg jobban meg is marad, és amikor felébredek biztosan emlékszem az üzenetre."
Előzmény: magyal - 2009-06-07 12:17:09
magyal 2009-06-07 12:17:09 Válasz erre
Ja és csinálgassad mellé ezt az éjaszakai üzenetküldést is. Ez egy agykontrollos dolog, de hatásos.

http://tttweb.hu/gyujtemenyek/cikkek/regi/Ezo(...)
Előzmény: punás - 2009-06-07 11:30:54
magyal 2009-06-07 12:14:26 Válasz erre
Én a helyedben egyenlőre csak egy sms-t küldenék neki. De az mindenképpen!:)
Előzmény: punás - 2009-06-07 11:30:54
punás 2009-06-07 11:30:54 Válasz erre
Köszi a választ Magyal.Azt mondta sok a negatív energia és válság van,ezért megy lassan.Igen sok problem volt köztünk.Most lesz a szülinapja,szerintetek küldjek neki üzit vagy felhívjam és úgy köszöntsem fel? Vajon mit fog belőle kiváltani?
Előzmény: magyal - 2009-06-07 10:40:05
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

5 ok, ami miatt gyulladás léphet fel a testedben - Tudd meg, hogyan kerülheted el!

5 ok, ami miatt gyulladás léphet fel a testedben - Tudd meg, hogyan kerülheted el!

Biztos hallottad már a „gyulladás” szót, de tudod is pontosan, mit jelent? A gyulladásos folyamatok a szervezet létfontosságú védekező mechanizmusai. Anélkül, hogy tudnánk, számos olyan dolgot semlegesít, mint a toxinok, a baktériumok, vagy a vírusok. Tulajdonképpen az immunrendszer válasza, hogy olyan fehérjéket aktivá, melyek elpusztítják a kórokozókat, megszüntetik a káros folyamatokat. 

Tovább »
Megtalálod a medvét még azelőtt, hogy megenné a vadászt?

Megtalálod a medvét még azelőtt, hogy megenné a vadászt?

A férfi elment vadászni… eddig csak ez a biztos, az már kicsit sem, hogy ő lesz-e a nyertes, aki hazaviheti a medvét és nem-e fordítva fog történni. A kérdés pedig nem más, mint az, hogy megtalálod-e a medvét a képen még azelőtt, hogy az megenné a vadászt. Bár ha nagy állatbarát vagy, lehet inkább beáldozod a vadászt…

Tovább »
Válassz egy Buddhát, és tudd meg, miben rejlik a valódi boldogságod! - Még a jövődet is megfejtheted

Válassz egy Buddhát, és tudd meg, miben rejlik a valódi boldogságod! - Még a jövődet is megfejtheted

Most feltárhatod a jövődet, és megfejtheted Buddha üzenetét. De mégis, hogyan választhatod ki a számodra a tökéletes Buddhát? Az első szabály mindenképpen az, hogy tudd: Buddha választ téged! Ez azt jelenti, hogy fontos a kedves tekintet és a nyugodt arckifejezés, és Buddha magához vonz. Minden Buddha képnek van egyfajta saját mondanivalója - ez a Buddha képek titka.

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tarcsay Mária

Szín- és stílus tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tarcsay Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila