2017. november 18. - Jenő
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. november 18. - Jenő
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (9083 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Atlantique 2009-04-04 18:05:01 Válasz erre
Minden kételyt űzz el magadból. ha feltűnnek, akkor egyből hessegesd el őket és nyomban pozitív megerősítéseket mormolj vagy gondolj!
Én még szoktam azt is annál a bizonyos esti "ügyködésnél" mondogatni, hogy "sikerül a mágiám, sikerül a mágiám".:))
Előzmény: Atlantique - 2009-04-04 18:03:01
Atlantique 2009-04-04 18:03:01 Válasz erre
Bocsi, rosszul írtam be. Így a helyes:
http://canadahun.com/forum/forumdisplay.php?s(...)
Előzmény: juniorg - 2009-04-02 20:10:10
Atlantique 2009-04-04 17:59:52 Válasz erre
Azt hiszem, engem félreértettél. Nekem még nem sikerült a mágiám, de fog. Ja, és én nem szerelmi harmonizációt csinálok Jerryvel.:)
Én egy általános mágiát követtem el vele, ami bevonzza az életembe azt, amit akarok elérni. Ami boldoggá tesz stb...

itt van egy link, ahol az agykontrollos könyvet letöltheted. ha adsz egy mail-címet, akkor elküldöm a meditációkat is. Viszont, ha beregelsz a www.canadahon.com oldalára és a fórumban intézel 20 hozzászólást, akkor utána letöltheted az ilyen irányú meditációkat, könyveket az Ezotéria topicból.

http://gallisc.multiply.com/journal/item/9/9
Atlantique 2009-04-04 17:06:01 Válasz erre
Mindig arra kell gondolni, hogy már bekövetkezett a dolog, nem pedig arra, hogy de jó lenne ha sikerülne.
Elvégezhetsz még egy agykontroll-tanfolyamot is, ha gondolod. ha nincs rá pénzed, akkor autodidakta módon is elsajátíthatod, Jerry is ezt mondta.
Atlantique 2009-04-04 17:04:07 Válasz erre
Pozitív állítások B.T. relaxációjából

* Feltételek nélkül szeretem önmagam.>>
* Igazán szeretem önmagam.>>
* Magamról és másokról pozitívan nyilatkozom.>>
* Örömöm telik mindenkiben.>>
* Mindenkit becsülök.>>
* Mindenki szeret engem.>>
* Én döntöm el, hogy mi a legjobb nekem, és ezt másoknak is megengedem.>>
* Teljes felelősséget vállalok életemért, és minden reakciómért.>>
* Kiváló az egészségem, bármikor ellazulok.>>
* Másokkal nyugodt, magabiztos és öntudatos vagyok.>>
* Minden területen nagyon kreatív vagyok.>>
* Kiváló a memóriám.>>
* Könnyen emlékszem nevekre, számokra, tényekre és információkra.>>
* Mindenben győztes és sikeres vagyok.>>

>>
>>
>>
Pozitív állítások a célok kitűzéséhez>>

>>

* Rendszeresen célokat tűzök ki magam elé.>>
* Elszánom magam a cselekvésre.>>
* Megfizetem a megvalósítás árát.>>
* Tele vagyok pozitív energiával.>>
* Tisztában vagyok kiemelkedő adottságaimmal.>>
* Céljaim egyensúlyban vannak egymással.>>
* Céljaim mérhetőek.>>
* Használom a kreatív utánzást.>>
* Őszinte vagyok magammal.>>
* Céljaim hihetőek.>>
* Rendszeresen leírom a céljaimat.>>
* Céljaimat részletezem.>>
* Kielemzem a kiindulási helyzetemet.>>
* Minden célomnak van határideje.>>
* Céljaimat terv szerint hajtom végre.>>
* Elérem a céljaimat.>>
* Kitartásom erős hitemből fakad.>>
* Fáradhatatlan vagyok, tele vagyok energiával.>>
* Szeretem magam.>>
* Nagyszerű dolgok történnek velem.>>

>>
>
Pozitív állítások az időgazdálkodáshoz>>

>>

* Én osztom be az időmet.
o Világos, határozott célokra használom fel az időmet.>>
o Céljaimat leírom.>>
o Céljaimat megtervezem.>>
o Tevékenységlistát használok.>>
o Minden napra készítek listát.>>
o Esténként készítem a listát.>>
o A tevékenységeket fontossági sorrendbe állítom.>>
o Minden tevékenységet készre befejezek.>>
o Szakítok a halogatással.>>
o Csináld most!>>
o Gyorsan és jól dolgozok.>>
o Kézben tartom a dolgok irányítását.>>
o Szeretem magam.
o Nagyszerű dolgok történnek velem
o Hatékonyan használom fel az időmet.
Atlantique 2009-04-04 17:01:33 Válasz erre
Pozitív állítások az önmegvalósításhozf

* Boldog vagyok.
* Tökéletesen egészséges vagyok.
* Nagyon szorgalmas vagyok.
* Viselkedésem összhangban van céljaimmal.
* Megvalósítom céljaimat.
* Minden nap közelebb jutok céljaimhoz.
* Minden nap teszek valamit a célomért.
* Minden nap elképzelem céljaimat.
* Egyre jobban hasonlítok példaképemre
* Meg tudom tenni.
* Minden nap fejlesztem magam.>>
* Minden nap művelem magam.
* Színvonalas anyagokat olvasok, vagy hallgatok.
* Minden nap képzem magam.
* Nyerő csapatba tartozok.
* Elalvás előtt alapozom meg másnapomat.
* Elalvás előtt programozom a holnapot.
* Reggelente hasznos órát tartok.>>
* Reggelente áttekintem céljaimat.
* Reggelente leírom főbb céljaimat.
* Olyan vagyok, úgy cselekszem, mint a példaképem.>>
* Azzá válok, amit hirdetek/tanítok.
* A világ jót akar tenni velem.
* Optimista vagyok.
* Mindenben a jót keresem.
* Állhatatos vagyok.
* x millió forintot nyerek
* .Évente x millió forintot keresek

Pozitív állítások az agy jobb kihasználásához

>>

* Az időmet nagyon jól osztom be.>>
* Rendszeresen leírom főbb céljaimat.>>
* Rendszeresen elképzelem főbb céljaimat.>>
* Átérzem a megvalósulás örömét.>>
* Elképzelem a tökéletes eredményt.>>
* Pozitív állításokkal erősítem magam.>>
* Mentális próbát használok.Felidézem és átélem előző sikereimet
* Negatív gondolataimat azonnal száműzöm.>>
* Céljaimat naponta kétszer leírom.>>
* Relaxálás közben céljaimat rendszeresen átismétlem.>>
* Céljaimat egyenként elképzelem.>>
* Átélem a beteljesülés örömét.>>
* Képeket szerzek céljaimról.>>
* Képzeletben is gyakorlok.>>
* Minden szabad gondolatom céljaimmal foglalkozik.>>
* Szellemem nyitott és laza.>>
* Rendkívül sikeres vagyok.>>
* Nagyon szerencsés vagyok.
* Felidézem és átélem előző sikereimet.

Pozitív állítások tanuláshoz>>

>>

* Intelligenciám szintje egyre nő.>>
* Elmém nagyon aktív.>>
* Rendkívül fogékony vagyok.>>
* Nagyon okos vagyok.>>
* A memóriám kiváló.>>
* A logikám nagyon jó.>>
* Képességeim határtalanok.>>
* Gyorsan és könnyen tanulok.>>
* Megértem a tananyagot.>>
* Átlátom az összefüggéseket.>>
* Minden feladatot meg tudok oldani.>>
* Tele vagyok ötletekkel.>>
* Értékes a tudásom.>>
* Tele vagyok értékes tudással.>>
* Tele vagyok ötletekkel.>>
* Minden eszembe jut, amire szükségem van.>>
* Kitartó vagyok.>>
* Feladataimat befejezem.>>
* Precízen dolgozom.>>
* Agyféltekéim összhangban vannak.>>
* Saját magamért tanulok.>>
* Örömmel tanulok.>>
* Vágyok a tudásra.>>
* Rendszeresen ismételek.>>
* Rendszeresen gyakorlok.>>
* Ellazult állapotban tanulok.>>
* Dolgozataimra a lehető legjobb osztályzatokat kapom.>>
* Nyugodt vagyok.>>
* Sikeres vagyok.>>
Atlantique 2009-04-04 17:00:18 Válasz erre
részlet Kurt Teperwein SZELLEMI TÖRVÉNYEk c.irásából:

Mit jelent a pozitív gondolkodás?

Mindaz, ami körülvesz bennünket, materializált elképzelés, megvalósított gondolatkép. Előbb ki kell gondolnom valamit, s az csak azutáni valósulhat meg. Az anyag nem más, mint az energia különféle megjelenési formája. A gondolatok energiát mozgatnak és formálnak. Az energiamegmaradás törvénye értelmében energia nem vész el, csak megjelenési formáját változtatja, átalakul.
Minden gondolat egy teremtés, amelynek meg kell valósulnia. Életkörülményeim létemet tükrözik, változtatni csak akkor tudok rajtuk, ha magam is megváltozom.
A pozitív gondolkodás tehát azt jelenti, hogy felismerem: minden, ami van, engem szolgál és nekem segít még akkor is, ha kifejezetten kellemetlen vagy fájdalmas. Ennélfogva minden jó, úgynevezett negatív nem is létezik, csupán olyan kellemetlen jóról beszélhetünk, amelynek bekövetkeztét én tettem szükségessé.

A pozitív gondolkodáshoz hozzátartozik a rendszeres lelki higiénia is, ami azt jelenti, hogy reggelente mentálisan felkészítem magam a napra, és napközben újra meg újra rákapcsolódom az egyetlen tudatra, este pedig ellenőrzöm, mennyire sikerült saját mértékemhez tartanom magam, és mentálisan újraélni, mit nem sikerült még optimálisan megoldanom. Ekképpen azonnal megtisztogatok minden gondolatenergiát, mielőtt még sorscsapásként megvalósulhatna.
A sikertelenség mindig csak közbülső eredmény a végleges sikerhez vezető úton.
Bármit gondoljon is egy teremtő a hit bizonyosságával, annak meg kell valósulnia. Mindazt, amit elgondolok, el is tudom érni.
Tudatom gyengesége, hogy egyidejűleg mindig csak egy gondolatot tudok kigondolni. Ha a helyes, a megfelelő gondolatot gondolom, és azt megtartom, annak igazán nagy ereje lesz.
Ha a tudatunkban felmerülő gondolat - legyen az akár kívánság, elképzelés vagy cél - rögzül a tudatban, és újra meg újra aktiválódik, hasonló vagy azonos erőket fog magához vonzani, és gondolatkomplexummá sűrűsödik. Másfajta gondolatok átformálódnak vagy kilökődnek.

Visszatekintve életünk eddigi eseményeire, láthatjuk, hogy valamennyi kívánságunk megvalósult, mely kellő ideig foglalkoztatta tudatunkat. Ez sajnos negatív vágyainkra is igaz. A félelem, az aggodalom stb. pontosan azt vonzza magához, amitől fél az ember, hiszen ilyenkor tudatunkat a félelmeinkkel és gondjainkkal foglalkozó gondolatok töltik meg. A félelemérzet gondoskodik arról, hogy ez a gondolat újra meg újra aktiválódjon.
Ilyen esetben is csak a gondolati fegyelem és a rendszeres lelki higiénia segít, amely során a nemkívánatos gondolatokat azonnal kellemes gondolatokká transzformáljuk, még mielőtt sorscsapásként manifesztálódhatnának.

A vágyak megfogalmazása és a pozitív gondolkodás között a döntő különbség az, hogy az előbbi esetében akarunk valamit, az utóbbi esetében pedig hiszünk valamit! A vágyak megfogalmazása akarati kérdés, amely mögött nincsen hit. A hit pedig nem más, mint a belső bizonyosság, hogy amit kívánok, az meg is valósulhat. A belső tartás teszi az embert igazán pozitív gondolkodásúvá akkor is, sőt különösen akkor, ha az életben nehézségek adódnak, hiszen felismeri bennük a feladatot és a lehetőségeket, melyeket az élet kínál neki.

Hét lépés a pozitív gondolkodástól a pozitív életig

1. Pozitív gondolkodás
Felismerni, hogy minden jól van, ahogy van, mert minden engem szolgál és nekem nyújt segítséget. Figyelmesen és kitartóan végigmenni az életúton. Teljes bizalommal, jó humorral, oldottan tenni, amit tenni kell. Hálatelt szívvel felismerni a látszat mögötti valóságot, és biztonságban élni a lét teljességében.

2. Pozitív érzés
Nyíltan és őszintén olyannak elfogadni az embereket, amilyennek megismertük őket. Bizalommal viseltetni érzéseink iránt, és ismerni értékeinket, a teljességben élni. Az életet csak szemlélni, de nem ítélni, nagy szeretettel hagyni, hogy az történjen, aminek meg kell történnie.

3. Pozitív akarat
Akarnunk kell tanulni és megérteni, megbocsátani és helyesen cselekedni. Azt kell akarnunk, amit tennünk kell! Meg kell hallanunk, mit akar az élet, és saját akaratunkat el kell engedni, és hagyni, hogy az Ő akarata beteljesüljön!

4. Pozitív beszéd
Meg kell tanulnunk, hogyan fejezzük ki magunkat világosan, és véget kell vetnünk a szavak inflálódásának. Meg kell tanulni, hogy kéretlenül senkinek ne adjunk tanácsot, és hallgatni is meg kell tanulni. Szavaink és cselekedeteink legyenek őszinték, bátorítsunk és vigasztaljunk, mondjunk köszönetet és áldást.

5. Pozitív cselekvés
Megfontoltan, jó érzékkel és körültekintően cselekedjünk. Legyünk szeretetteljesek, konstruktívak és segítőkészek. Legyünk tekintettel másokra, legyünk megbízhatóak és állhatatosak, függetlenül mások elvárásától. Legyünk felelősségteljesek és öntudatosak mindenben, amit teszünk. Tanuljunk meg adni és kapni, és a „belső vezetőre" hallgatva a megfelelő pillanatban azt tenni, amit kell. Tudatosan és mértékkel a legmegfelelőbbet fogyasztani. Örömmel és szabadon elfogadni és méltányolni mások szabadságát.

6. Pozitív tudat
Az igazság és a valóság felismerésével éljünk önzetlen, harmonikus életet. Rendszeresen vonuljunk vissza magányunkba, és szakítsunk időt az imára és a meditációra. Egész létünket irányítsuk a Legmagasabb felé. Ismerjük fel a pillanatnyi helyzetet, és éljünk értelmes életet.

7. Pozitív élet
A szellemi törvények figyelembevételével gondtalanul és higgadtan éljük az életünket, azzal a felismeréssel, hogy minden mind-egy. Ápoljuk harmonikus kapcsolatainkat, és örüljünk a legkisebb dolognak is. Örüljünk, hogy élünk, de legyünk készen bármely pillanatban a távozásra. Ameddig itt tartózkodunk, addig éljünk tisztességes, mintaszerű, egészséges életet. Egész létünket irányítsuk a Legmagasabb felé, ismerjük fel Istent mindenben, és minden pillanatot tudatosan és hálatelt szívvel éljünk meg.

Tudatának megnyitásával és irányításával mindenki maga határozza meg azt a szintet, ahol él. Mindenki maga határozza meg önmaga értékét, és annyi tiszteletet kap, amennyit önmagának megad.
Az okos a saját hibáiból tanul, a bölcs mások hibáiból, a bolond viszont sem egyikből sem másikból.

Ha tehát képességeink szinte korlátlan lehetőségét optimálisan fel akarjuk használni, mindenekelőtt ajánlatos „gondolatkúrát, mentális diétát" tartani. Mindössze annyit kell tennünk, hogy négy héten keresztül lehetőleg csak pozitív gondolatokat fogalmazzunk meg, pozitív módon nyilatkozzunk meg, érezzünk és cselekedjünk, keressük pozitív kisugárzású emberek társaságát, legyünk minél többet ilyen környezetben, engedjük, hogy pozitív szokásaink alakuljanak ki, és ezek megerősödjenek, keltsünk életre magunkban pozitív érzéseket, lehetőleg pozitív dolgokról olvassunk, és pozitív dolgokat nézzünk. Ezzel egy időben próbáljuk meg félelmünket, a stresszt, a bűntudatot, az aggodalmat, a kétséget, a haragot, az önsajnálatot és mindenfajta izgatottságot lehetőleg azonnal átalakítani. Hasonlóképpen törekedjünk arra is, hogy a betegségekre, a szegénységre vagy akár a véletlenre vonatkozó gondolatainkat azonnal tudatosítsuk és feloldjuk.
Reggel és este végezzünk alapos „lelki higiéniás gyakorlatot”, napközben pedig találjunk alkalmat és időt az elcsendesedésre. Valahányszor látogatónk érkezik, vagy megszólal a telefon, koncentráljuk tudatunkat, azaz tudatosítsuk magunkban, kik is vagyunk valójában, és ezzel az „élesre állított” tudattal cselekedjünk. Próbáljuk meg ezt a „kúrát” fegyelmezetten négy héten át folytatni. Az eredmény meg fogja győzni önt a lelki higiéniás kúra helyességéről, s ez végül szokássá válik majd.

Tanulja meg, hogy olyan gondolatokra gondoljon, melyeknek következményét szívesen látja megvalósulni életében. A láthatatlan ugyanis nem azt jelenti, hogy egyben hatástalan is!
juniorg 2009-04-02 20:10:10 Válasz erre
Mivel nektek már sikerült a mágia, lenne egy fura kérdésem.
Van valami amivel én tudok segíteni az egészen, azon kívül amit a mágus kért tőlem?

Fura kérdés tudom és nem siettetni szeretném, csak néha elbizonytalanodom, de ez pasi szokás :D
Nagyon hiányzik a nagy Ő :)
Előzmény: Atlantique - 2009-04-02 11:07:00
Atlantique 2009-04-02 11:07:00 Válasz erre
Szívesen. Mondjuk mindennel azért nem értek teljesen egyet Budavári Lászlóval. Pl. azzal nem, hogy az újságok lapjain hirdető mágusok, boszorkányok nem lennének jók tanítóknak. Gondolom, nincs mindegyikkel személyes tapasztalata, így azt sem tudhatja, hogy ezek az ezoterikus mesterek milyen tudással rendelkeznek vagy milyen mágiát alkalmaznak. Könnyű fikázni valakit, ha nincs személyes kontakt. Mindenkinek magának kell eldöntenie, ha tanulni akar, hogy kit választ...és ezt a legegyszerűbb pár személyes beszélgetés alkalmával leszűrni. Az igazság, a tudás mindenkiben ott van, amit a tapasztalat hoz elő. Tapasztalás az élet lényege, ezért születünk le, nem másért. Persze mindenkinek megvan a joga ahhoz, hogy véleményt alakíthasson ki, akár személyes kontakt nélkül is - mindannyian beleesünk ebbe a "hibába", de azért nem a legjobb döntés...megint csak szerintem.:)
Előzmény: juniorg - 2009-04-01 22:51:05
Atlantique 2009-04-02 10:52:44 Válasz erre
Egyébként, szerintem majd csillapodni fog ez. Egyenlőre ugye az érzelmek fel vannak tunningolva, majd ha már minden klappol, akkor jönnek a "normális hétköznapok", mert azért nem olyan jó, ha a szerelem tüze folyamatos nagy lánggal ég.:) Minden periódusát jó kiélvezni a szerelemnek...szerintem.:)
Előzmény: Csuri69 - 2009-04-02 09:38:16
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 dekorációs tipp, mellyel megteremtheted otthonodban az ősz harmóniáját

6 dekorációs tipp, mellyel megteremtheted otthonodban az ősz harmóniáját

Az évszakok változása természetes, és az anyatermészet része. Ahogy szép lassan átöltözik a természet, a zöld és arany színek helyett előtérbe kerülnek a naplemente árnyalatai. A vörös, a narancs és a sötét arany mind-mind elképesztő színek a természet palettáján. Csempészd be az ősz harmóniáját a lakásba, és alkalmazd az alábbi tippeket.

Tovább »
Számhalmazok játéka - Melyik szám illik a harmadik körbe?

Számhalmazok játéka - Melyik szám illik a harmadik körbe?

Ideje megpihenned, hátradőlnöd és megoldani a mai házi feladatodat! Mert bár már nem köteleznek a tanárok arra, – kivéve, ha tanuló vagy – hogy napról napra készülj és tanulj, azért nem árt, ha legalább önszorgalomból megteszed ezt a kis szívességet magadnak, amiért idővel rendkívül hálás leszel! Ráadásul nem is lesz olyan nehéz dolgod ezzel a matematikai fejtörővel!

Tovább »
Felfelé, vagy lefelé megy a macska a lépcsőn? - Választásod felfedi lelked titkait!

Felfelé, vagy lefelé megy a macska a lépcsőn? - Választásod felfedi lelked titkait!

A lépcsőn egy cicus mászkál, le és fel. Vajon abban a pillanatban, amikor a képre pillantasz, merre tart a macska? Lefelé jön, vagy felfelé megy? Furcsállod a kérdést? Nos, akkor jobb, ha tudod, hogy nem mindenki észleli ugyanazt az irányt. Van, aki szerint a nyávogi lefelé jön, mások szerint felfelé tart. Szerinted mi az igazság?

Tovább »

Kalkulátor

Válaszd ki a szerencsekövedet!

A sok kő között valahol ott van a Tiéd is. Nem kell mást tenned, mint kiválasztani a listából, és elolvasni, mi az üzenete. Hagyd, hogy a megérzéseid vezessék a kezedet!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Pető Judit

Testtartás- és mozgás-szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Pető Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila