2017. augusztus 17. - Jácint
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 17. - Jácint
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7205 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
pircsike7 2016-02-11 10:01:00 Válasz erre

Szia, egy hét után elkezdett keresni, mostanában találkozunk is, de még nem vagyunk 1 pár, bízom benne, hogy ki fog alakulni.

Cirila elérhetősége: cirilaboszi@gmail.com

Előzmény: minike91 - 2016-02-06 10:39:53
Molylepke 2016-02-11 07:47:05 Válasz erre

Tisztelt Fórumozók!

Ez az egy postom lesz, aztán törlöm magam, így nem tudok majd reagálni a mocskolódásokra, ám ha valaki elakar érni..és reagálni az biztos tudja az email címem:-)
Sajnos néha itt a mocskolódás kimeríti a becsületsértés szintjét! A jogos kritikát mindenki elfogadja, de az arcátlan mocskolódást nem!
Egy másik topic miért szűnt meg? Talán meg kellene kérdezni a a nagy "mágust". Aki most más néven fut!!
Érdekes itt főleg egy emberre megy a sárdobálás, ha mást"több" fórumozó is reklámoz...és feltűnik a semmiből...azt nem kezdik ki...
Nekem nem kell megvédenem magam, megvédenek azok, akiknek segítettem...Az energiámat nem fogom ilyen gyalázatos, mocskolódó postra fordítani...ami semmi bizonyítékkal nem szolgál..csak a becsületembe gázol.Innen is látszik, hogy a vádaskodás kifejezetten csak a személyemnek szól.
Én nem hirdetem magam különböző ingyenes hirdető újságokban....nem regisztrálok 15 névvel mint egyesek..
Becsületben megöregedtem, de ilyen alpári, mocsok stílusban még senki sem szidalmazott..A  fórum arról szól, hogy véleménycsere...és nem arról, hogy minden bizonyíték nélkül szidjunk valakit! Feltűnő, hogy a mocskolódás csak a személyemnek szól...hmm..ez több mint érdekes...
Vendégeim jelezték, hogy hagyjam a francba az egészet..aki ismer az tudja, ismeri a munkásságomat..aki meg felül ennek a rosszindulatú bejegyzésnek..az nem tud a sorok mögött olvasni. De egyébként a negatív reklám is reklám!
Köszönöm, hogy meghallgattatok..Sikeres, szép napot kívánok mindenkinek.
"A gyűlölet a tehetetlenség kiterjedése."
Kató

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Raffaella1 2016-02-10 23:31:11 Válasz erre
2015-11-21 16:46:41 Válasz erre
2015-11-20 09:04:01 Válasz erre

Vigyázzatok! Sokan megirták már itt. , sokszor! Katóka több felhasználói néven  is  rendszeresen hozzászol , sőt saját topikot hozott létre!    Itt van pár régebbi  pl.   :    Újra visszatértél KATÓKA?  Most éppen Dömötör néven teszed hozzászólásaid.

Emberek! Dömötör maga Katóka. Nem tud semmit. Ő egy KÓKLER.

Gyerekek vigyázzatok, Dömötör egyenlő Katókával.

És:

Minden esetre érdekes h Dömötör több topicot hozott létre azért h ugyanazt az embert éltese és rá beszéljenn embereket h foruljanak hozzá segitségért

Egy másik fórumot is ezért szüntettek meg tavaly,

Versacebaby 2016-02-10 18:25:26 Válasz erre

Sziasztok!

Cirilànak elérhetősége? Köszi

Előzmény: merci.s - 2016-02-02 12:06:53
Infinite 2016-02-10 13:38:53 Válasz erre

Szia Mimike!

Nekem Oxopalen nagyon fura. Pár hónapja, mikor segítőt kerestem, nagyon forgott a neve, minden tele volt hirdetésekkel, még a j.f.g.s is - először azt hittem, hogy az Oxopalen név valójában valami ezoterikus fogalom, annyiszor előjött. Most meg alig találok valamit, csak lejárt hirdetéseket - nem tudom, ez jót jelent-e.

Én nem bízom senkiben, aki nagyon hirdeti magát. Nem titkolom, nekem Kató segített, őt is úgy ajánlotta valaki. Mindig mellettem állt, mindig elértem, mondta, mit tegyek, mi segít, hogyan - és csodák-csodája, mindig bejött, amit mondott, pedig úgy mentem hozzá, hogy legalább ne valami fennen hirdetett mágusjóspapnőboszorokány húzzon le.

Hogy mágiában, stílusban kinek mi jó, azt persze a helyzet, meg az illető tudja csak... Mindenesetre nekem aztűnik megbízhatónak, akit j.f.g.s.hu nélkül is megtalálok... :)

Előzmény: minike91 - 2016-01-28 11:24:24
istijan77 2016-02-09 10:55:14 Válasz erre

Kedves minike91,

Én csináltattam Oxopalennél szerelmi kötést, nem sikerült, szerintem nem is csinált semmit, egy pár hónap után meg már nem is válaszolt a leveleimre! :( Nem ajánlom!

üdv.

István

Előzmény: minike91 - 2016-02-07 20:11:17
minike91 2016-02-07 20:11:17 Válasz erre

Valaki esetleg hallott már valamit a jós oxopalenról? Vagy csináltatott kötést nála már valaki?

minike91 2016-02-06 10:39:53 Válasz erre

Szia pircsike!

Neked sikerült Cirilával valamit már elérned?

Előzmény: pircsike7 - 2016-01-14 13:36:44
merci.s 2016-02-02 12:06:53 Válasz erre

Holnap lesz 10 napja, hogy elkezdtem Cirilával a mágiát és már is van pozitív élményem, ezzel az egésszel kapcsolatban, még pedig felhívott, hogy szeretne velem találkozni, meg sok mindent szeretne velem megbeszélni. Elég titokzatosnak tűnt, de bízom benne, hogy pozitív lesz és nem megint a pofára esés vár rám ezen találkozón.

skrisz 2016-01-30 10:35:09 Válasz erre

Kedves Kamilla!

Gratulálok a sikeredhez! És nagyon örülök,hogy teljesen felvállaltad a történetedet. Nem tudom, hogy olvasod-e még a fórumot, de ha igen szeretnék veled beszélgetni. Ha van kedved kérlek írj, a micurka23@gmail.com címre. Köszike :-)

Előzmény: kamilla80 - 2016-01-21 08:23:29
Maxim1980 2016-01-29 01:11:23 Válasz erre

Kedves Andora Andi JÓSNŐ!

Nagy Tévedésbe vagy !  ( Vagy direkt csinálod, hogy valótlan dolgokat írsz egy másik jósról , hogy most magadat reklámozd? ) .  Mert a jóslás ára Ametisztnél másfél óra : csak 10. ezer ft ( tizezer )!!! És a Mágiák SEM kerülnek százezrekbe!!! Meg a legfontosabb , hogy sikerült minden. teljesen! Pedig reményem sem volt! De a párom visszajött.   Lelkileg is sokat fejlődtem és testi bajaimat is meggyogyitotta ( le voltam  bénulva!!!)de helyrehozott.  Sikerült jobb munkahelyet is találnom!  Katónál és Szendrei Zsókánál is probáltam, de semmi eredmény nem volt. Meg hozzájuk személyesen nem  lehetett elmenni , nincs hivatalos irodájuk!!! Csak egy emailcím és kész.    Ametiszt hétvégén és ünnepnap is fogad személyesen és este is sokszor tudtam vele telefonon beszélni vagy skypon . Amúgy ez a fórum a tapasztalatok megosztásáról szól , akik jósoknál jártak , nem a magukat reklámozó JÓSOKRÓL.

Előzmény: andora.andi - 2016-01-28 19:18:24
andora.andi 2016-01-28 19:18:24 Válasz erre

ok keresetek ametiszt,na es fizesetek,pa,pa

Előzmény: minike91 - 2016-01-28 11:24:24
minike91 2016-01-28 11:24:24 Válasz erre

Szia!

Igaz nem mostanában írtál ide de azért teszek 1 próbát hátha válaszolsz. Leírnád, hogy ki segített neked?

Előzmény: Barbikaa - 2015-06-24 18:31:38
yellowkatica 2016-01-28 10:07:51 Válasz erre

Gratulálok a sikeredhez, köszi az infót, hogy mennyi az annyi, de nincs tervben, hogy váltanék másra, nagyon nehezen jutottam el Ciriláig és nem okozott csalódást, mindent rendbe rakott, ingyen jósolt, ha valami problémám lesz, de ne legyen, akkor hozzá fogok menni, mint ahogy te is meg sokan mások is ahhoz mennek, aki már egyszer bejött és azon nem fog változtatni! De azért köszönöm! Én elégedett vagyok Cirilával nagyon és nekem ez a fontos!!!

Előzmény: Katicácska100 - 2016-01-27 23:37:38
Katicácska100 2016-01-27 23:37:38 Válasz erre

Szia Yelow Katica! Nekem   Ametiszt  már rėgebben  hozta vissza a férjemet , akit egy gonosz fiatal nő magához rontott, kötött  fekete mágiával.  Nagyon nehėz  időszak volt . De  kitartóan végigcsináltam . Minden nap  kapcsolatban voltam a jósnőmmel . Mióta visszajött a párom , Azóta boldogan együtt vagyunk. Bővül a család Rendszeresen járok Ametiszthez  jósoltatni , tanácsot kérni   1-2 óra szokott 10 ezer ft ba kerülni !! Mindenre tud válaszolni , nagyon rėszletesen . Tarot és Angyal és Magyar kártyát is használ , tenyeret is néz, de számmisztikát , asztrológiát is. Eddig minden bejött. A mágiák sem kerültek sokba.

Előzmény: yellowkatica - 2016-01-25 09:47:34
Alma40 2016-01-27 20:42:00 Válasz erre

Szia!szerintem a kötés hatására találkoztunk mert a kötést követő naptol kezdtem vágyat érezni nagyon útána és ő is ugyan ezt mondta olyan nagyon nagyon erős vágyat 2 héten keresztül aztán  együtt töltöttünk fél napot de azota nem hivott egyszersem a találkozoig meg minden nap és másfél éve vagyunk külön és 200km re egymástól ugy gondolom ez csak a kötés hatása.

Előzmény: csicserizs - 2016-01-27 10:30:36
Infinite 2016-01-27 16:50:40 Válasz erre

Most már olyan vita van, hogy csak hozzászólok én is :D. 

Nekem Kató segített,egyszerűen úgy éreztem, ő lesz a nekem való, és kész. Jól tudunk kommunikálni, mindig válaszol, elérhető, és érzem, hogy rendben mennem a dolgok, pedig volt itt minden csőstül... Különben beszéltem vele telefonon is, de e-mailben szerintem mindkettőnknek könnyebb volt.

Mást nem próbáltam, de szerintem az ember természetesen megérzi, ki az, akire számíthat. Nincs két egyforma eset, ember, segítő. A bizalom a lényeg :)!

Előzmény: andora.andi - 2016-01-24 23:02:54
pircsike7 2016-01-27 13:25:29 Válasz erre

Szia csicserizs, végül én is elkezdtem Cirilával, igaz még csak egy hete, úgy igazán nem érzek semmit, de már a párom keresett kétszer is. Egyenlőre csak általánosságokról szoktunk beszélni, még semmi komoly. Nagyon félek, hogy valamit el fogok ronatni, benned nem volt egy ilyen félelem, nem is tudom olyan vegyesek bennem az érzések, hogy mi lesz ha, mi van ha...állandóan jár az agyam, igaz örülök, hogy keresett, de mégis ott van bennem a félelem, hogy nem azért keres, mert hiányzok neki vagy valami ilyesmi, tudom most egy kicsit túl kombinálok mindent lehet nagyon is, vagy nálad hogy volt vagy csak én vagyok ennyire hülye?!

Előzmény: csicserizs - 2016-01-27 10:30:36
csicserizs 2016-01-27 10:30:36 Válasz erre

Akkor lehet nem is a kötés hozott titeket össze arra az egy alkalomra, ez még nem jutott eszedbe? Én nem rég fejeztem be Cirilával, még nem vagyunk együtt, de minden nap beszélünk, több talit is megbeszéltünk már, de eddig egyszer se jött össze, vagy miatta vagy miattam, nem egyszerű, mert kb 150 km-re lakik tőlem.

Előzmény: Alma40 - 2016-01-27 09:57:32
Alma40 2016-01-27 09:57:32 Válasz erre

Szia!Én csináltattam vele sajnos nem sikerűlt.Annyi volt ,hogy a vágyaink felerősödtek egymás íránt találkoztunk is egyszer de ahogy megkapta amire nagyon vágyott utána egyből ott hagyott azota se keresett.Ha valaki tud olyat akinek a kötése hatásos és nem csak egy napig tart valoban tud segíteni az írjon köszönöm!!

Előzmény: angika67 - 2016-01-26 05:59:44
Maxim1980 2016-01-26 22:03:51 Válasz erre

Kedves Andora Andi JÓSNŐ!

Nagy Tévedésbe vagy !  ( Vagy direkt csinálod, hogy valótlan dolgokat írsz egy másik jósról , hogy most magadat reklámozd? ) .  Mert a jóslás ára Ametisztnél másfél óra : csak 10. ezer ft ( tizezer )!!! És a Mágiák SEM kerülnek százezrekbe!!! Meg a legfontosabb , hogy sikerült minden. teljesen! Pedig reményem sem volt! De a párom visszajött.   Lelkileg is sokat fejlődtem és testi bajaimat is meggyogyitotta ( le voltam  bénulva!!!)de helyrehozott.  Sikerült jobb munkahelyet is találnom!  Katónál és Szendrei Zsókánál is probáltam, de semmi eredmény nem volt. Meg hozzájuk személyesen nem  lehetett elmenni , nincs hivatalos irodájuk!!! Csak egy emailcím és kész.    Ametiszt hétvégén és ünnepnap is fogad személyesen és este is sokszor tudtam vele telefonon beszélni vagy skypon . Amúgy ez a fórum a tapasztalatok megosztásáról szól , akik jósoknál jártak , nem a magukat reklámozó JÓSOKRÓL.

angika67 2016-01-26 05:59:44 Válasz erre

sziasztok  en ma csinaltattm meg akotest ankaraval  hallottatok rola valmit  es szeretnem ha valakinek mar sikerult a kotes ,irja meg legyen szives ,hogy mikor jelentkeztek az elso jelek es azok mik voltak  en kez es lab zsibbadast erzek nem tudom ,hogy ez mar akotes hatasa lenne kerlek benneteket irjatok meg tapasztalataitokat koszi

Előzmény: angika67 - 2016-01-26 01:25:11
angika67 2016-01-26 01:25:11 Válasz erre
Előzmény: Timcsém - 2009-01-04 10:30:21
Tatjana1977 2016-01-25 13:20:57 Válasz erre

Sziasztok!

Korábban volt itt a fórumon Bodnár Gabóca. Őt keresem. Kérem, aki tudja az e-mail elérhetőségét, írja meg nekem (akár privátban is).

Köszönöm szépen.

sziasztok: T.

yellowkatica 2016-01-25 09:47:34 Válasz erre

Szia Andi!

Ha valóban úgy van ahogy mondod akkor az nagyon durva, mondjuk én 50000-et nem fizetnék egy jóslásért, az rengeteg pénz és ahogy írod a kötés se lehet olcsóbb, tippelhetek 150-200 ezer?! Bár nekem teljesen mindegy, nekem már sikerült választanom és negyed ennyit nem fizettem! Andi én nem bántani akarlak, csak az itt lévők kicsit érdekes jelenségek a reklámozásra, nagyon ráfeszülnek!

andora.andi 2016-01-24 23:07:16 Válasz erre

Kulomben is felolem lehet menni hozza is ha jo sok a penz kell probalkozni...szabadakarata van mindenkinek...kell tapasztalni

andora.andi 2016-01-24 23:02:54 Válasz erre

persze kedves M ketsegem nincs ez felol 50.000 ft a joslas + a kotes kicsit nem dragalod? na meg ha keresed kulon fele gondjai vannak...mindenki meg felel maga helyet,de inkabb Katoka mint Ametiszt a NYIREGYHAZI

Előzmény: Maxim1980 - 2016-01-24 19:30:34
merci.s 2016-01-24 21:01:52 Válasz erre

Sziasztok!

Én még jelenleg csak érdeklődök, hogy valóban létezik e ilyen és mi a menete egy kötésnek, már sok mindenkivel felvettem a kapcsolatot, de még gondolkozok, sok jót és rosszat lehet olvasni és ezek is igen megzavarnak, de mégis olyan jó érzéssel olvasom, hogy sokótoknak sikerült már! Attól félek, hogy nagyon kifutok az időből és nagyon elhúzom ezt az egészet! De muszáj leszek elkezdeni, ha valóban vissza szeretném kapni a pasim! Eddig Cirila a legszimpibb nekem. Csak a kétely, hogy tényleg van ilyen, ez annyira hihetetlen számomra!!!!!

Maxim1980 2016-01-24 19:30:34 Válasz erre

Kedves Andóra ! Köszönöm a felajánlást , de én nagyon elégedett vagyok a Mágusnőmmel , AMETISZTEL !!!(email: ametiszt79@freemail.hu).  Szoktam ingyen  jóslást is kapni tőle)  Már Sokfele jártam , de nekem segiteni igazán csak ő tudott.  Az én szerelmi helyzetem nagyon kilátástalan és bonyolult volt. amikor Ametiszttal  elkezdtünk dolgozni , mágiázni együtt.  Már  cseppnyi esélyem sem volt , mivel  a volt szerelmem ( akit azelőtt 10 éve ismertem )  fél éve más férfival élt együtt , ráadásul az eljegyzésüket tervezték . Velem persze szóba sem állt ......De  2 hónap kellett a teljes visszatéréshez . ( Azóta együtt  vagyunk De rádolgoztatok a jósnőmmel  ,azért még néha .  ) Már  3-4 hét alatt voltak jelek pl, többször ,véletlenül különböző helyeken összefutottunk , ő köszönt rám ,  szólitott meg , aztán beszélgetés indult telon, majd tisztázó találkák stb.....

Előzmény: andora.andi - 2016-01-20 11:02:27
yellowkatica 2016-01-21 10:58:59 Válasz erre

Pl nekem se volt és nincs is rejtegetni valóm!!!! Az, hogy valaki elkérte az email címem, az talán azért van, mert nem egy fórum oldalán kíván beszélgetni bizonyos dolgokról, a privát szféra mindenkinek jár!!!! De ha tovább olvastad volna az oldalakat, akkor láttad is volna, hogy én is elmondtam amit...és most is büszkén vállalom amit írtam, voltak csalódásaim nekem is, te átrázásnak veszed én nem, mivel attól,hogy nekem nem sikerül másnak még igen!!!! Az "ingyen" segítségről nem tudok nyilatkozni én nem jártam így!!! És amúgy is miért is várjak el bármit is ingyen, az mindig többe kerül, ez meg már élet tapasztalat!!!! Én nem csalódtam CIRILÁBAN, rengeteget segített és ezt itt és bárhol máshol hajlandó vagyok megosztani, de azt te sem kérheted, hogy valaki kitálaljon itt a fórumon az esetleges szenvedéséről és problémájáról!!!! Szerintem mindenki nagyon örül a sikerednek, de mindenki maga döntse el, hogy mit akar kiírni egy nyilvános falra és mit nem!!!! Tehát tájékozódj mielőtt véleményt írsz!!! Köszi...

Előzmény: kamilla80 - 2016-01-21 08:23:29
kamilla80 2016-01-21 08:23:29 Válasz erre

Sziasztok,régota olvasom az oldalt,de csak most jött el az ideje hogy írjak.Nagyon sokan tévhitben vannak .Olyan hogy pár bevonzzás ,ezen nevetnem kell,ezzel engem is behúztak sok pénzzel.Ingyen kötnek és segítenek , ez vicc,milyen rendes emberek vannak ja ,amikor ugy vélik behálóztak benyujtsák a százezres számlát.Mindenki titokban ossza a tapasztalatait én nem teszem ezt ,nem bántok senkit akinek nem inge ne vegye magára.Ne beszéljünk a kötésről,mert akkor nem sikerül, hát ez röhej.De itt az én történetem,és nem csak annyi hogy sikerült,én ezt kamunak tartom .Akinek siker élménye van az teljesen kitálal,vagy nem vállalja fel magát csak emailben.Tavaly novemberben csináltattam szerelmi kötést,Az első hét után már szó szerin éreztem a hatását,ahogy teltek a hetek annál jobban erősödött .A negyedik hét után meg voltam őrülve de a párom még mindig a volt feleségével volt.A családja gyűlölt megvetett de ahogy eltelt a negyedik hét sírtak utánnam mennyek vissza ,mert engem akarnak menyüknek.Sok embertől kérdezősködtem a páromról és azt mondták esküvőt tervez jól megvannak,azt hittem becsapás áldozata lettem, a várakozásban a hitem is elvesztettem ,de mindig azt a választ kaptam türelem a kötés sikeres volt várni kell mert a párom ellenkezik,és hogy hívam fel nem utasít el.Én megtettem, beszéltem vele ,de nem igazán kért belőlem,többször kapcsolatba léptem vele ismerte a számomat,felvette, de mégse volt az a hű de szerelmes amire vártam.Kis idő elteltével visszahalottam ,hogy érdeklődik utánnam kérdez mi lehet velem,de még mindig nem volt szerelmes.Kiborúltam.követeltem vissza a pénzem,és a válasz ismét az volt nyugalom sikerült a kötés.Az ünnepeket egyedül töltöttem,és már nem érdekelt semmi.Elkönyveltem becsaptak.De január első napján megjelent,mint akit kicseréltek,most nem volt elutasító sőt éreztette velem hogy fontos vagyok számára,és hogy kellek neki.Igen visszakaptam,és nagyon boldog vagyok.Így visszagondolva észre kell venni az apró jeleket, mert az nagyon fontos.Attól hogy nem látjuk vagy tudjuk ,történnek az események.Mindenki aki akarja vonja le a tanulságot.Én is elszórtam pár ezret tanulópénznek,akik állítolag tették a dolgukat és nem világosítottak fel hogy mit is ,mert nem szabad,süket dumák.Ha megoldást keresel,keresd őket. wiccaglasis.blogspot.com.Igaz fekete mágiával dolgoznak,de amint látjátok élek.és boldog vagyok.szevasztok

Andika7935 2016-01-20 15:32:15 Válasz erre

Sziasztok!

Én is sok mágusnál és jósnál jártam és szivessen cserélnék tapasztalatot. Kiváncsi lennék nektek sikerült-e a jó mágust találni, vagy kivel voltak rossz tapasztalataitok! Az e-mail címem handi7935@freemail.hu. Biztos tudunk egymásnak segíteni!

minike91 2016-01-20 12:26:00 Válasz erre

Szia!

Írtam neked a megadott e.mail címre, de még nem válaszoltál.. 

Előzmény: yellowkatica - 2016-01-14 10:20:27
yellowkatica 2016-01-20 12:02:25 Válasz erre

szia a CIRILA az Cirila, nem?

Előzmény: Maxim1980 - 2016-01-19 20:48:17
andora.andi 2016-01-20 11:02:27 Válasz erre

Szerelmi kotest vagy bevonzast vegezek,az arat te dontod el...joslas ingynes barmikor elerheto vagyok keress a fb-on MGIA E KARINA,az oldalomon vannak kotesek es bevonzasok...

Előzmény: Maxim1980 - 2016-01-19 20:48:17
Maxim1980 2016-01-19 20:48:17 Válasz erre

Értem, köszi a tájékoztatást. Ne haragudj , de lehet tudni , hogy a te segitőd a Cirila mágusnőd az ugyan az , mint a Kirilla mágusnő, ?  akinek a hirdetése is feltűnik itt a fórumok között, a portálon. Vagy az más? Mert pl. AMETISZT  jósnő, aki nekem segitett, Ő nyíregyházi , de van más Ametiszt mágusnő is Pesten.

Előzmény: yellowkatica - 2016-01-19 09:58:35
yellowkatica 2016-01-19 09:58:35 Válasz erre

A hiper szuper laptopok se megbízhatók már Én is gratulálok neked, hogy sikeres volt a tiéd is, tudod ezek adnak erőt másoknak!!! Csak lehet beszélni róla, hogy kinél voltál, nem a mágiát részletezted, vagy mittom én hogy megy ez, nem látnám, hogy bármi is változott volna a párommal meg velem, hogy megemlítettem Cirila nevét!!!!!!

Előzmény: Maxim1980 - 2016-01-18 20:52:21
csicserizs 2016-01-18 22:15:37 Válasz erre

ha már találkoztatok egy támogató személységgel akkor az semmi lehet Cirilához képest, összeszedett lelkileg amikor kezdtük a mágiát és most be is jelenthetem, hogy befejeztük, igaz nem vagyunk még együtt, de mindennap beszélünk és találkozunk, ma egy szál rózsával állított be!!!!! Csak ki fog alakulni valami!

Maxim1980 2016-01-18 20:52:21 Válasz erre

Kedves Katica!  Először is gratulállok neked!  Bocsànat , De Tènyleg beragadt a hozzàszolàsom , nem töltötte befele a szuper dràga laptoppom. Aztàn meg hirtelen rengetegszer megjelentette. Mèg soha nem csinàlt ilyet. Lehet az ègiek, a màgia miatt. ....Lehet , hogy nem is szabad lett volna elmondanom, hogy kinèl nem voltam ès kinèl voltam , akinèl sikerült a szerelmi màgia.  Meg fogom kèrdezni errôl a jòsnőmet , AMETISZtet aki nekem megcsinálta a sikeres Szerelmi Mágiámat. Egyáltalán szabad e eről beszélni?

Előzmény: yellowkatica - 2016-01-08 11:51:09
pircsike7 2016-01-17 09:10:17 Válasz erre

Persze, megértem én is, ahogy írod éveket foglalkoztál ezzel és sokat csalódtál, de senki nem mondta neked, hogy inkább lépj tovább? Nem tudom, hogy működnek igazán a dolgok, de én éveket nem hiszem, hogy elvesztegetnék egy olyan ügyért, ami sajnos nem sikerül, akkor megpróbálnám lezárni magamba és mást találni, aki valóban hozzámtartozik és újra boldog lenni mással! De persze, most ezt könnyű leírni, pedig én is mágiára adtam a fejem, én még bízok ebben az egészben, aztán majd lesz valahogy! Azért sok sikert mindenkinek!

Előzmény: bobita62 - 2016-01-16 18:34:39
bobita62 2016-01-16 18:34:39 Válasz erre

Természetesen a döntés a tiéd, a Te pénztárcád.....én viszont már elég sok pénzt fizettem ki kis és nagynevű embereknek,..legutóbb pl Zsókának....és eredmények nélkül...hosszú évekröl beszélek..... nem reklámoztam senkit, úgy érzem...csupán meg kívántam magyarázni, miért írtam , amit írtam.Természetesen mindenki azt csinál, amit akar...elnézést ha rosszat irtam. A véleményemet fenntartom..mindenki a pénzre megy, kb egy-másfél hónap és szóba sem állnak veletek...de mint ismételtem, mindenki arra költi a pénzét, amire akarja. Szép napot Nektek :)

Előzmény: bobita62 - 2016-01-16 12:20:27
pircsike7 2016-01-16 15:04:45 Válasz erre

szia bobita, köszönöm az erős hangvételű hozzászólást, de hagyj döntsem el én mit csinálok és miben hiszek, nekem ez az utolsó reményem és kapaszkodóm, kérlek ezt tartsd tiszteletben!!!!!! A reklámozásra rátérve, te se vagy különb, mint bárki más, a te hozzászólásod se szól másról és idézném: "Természetesen én is leengedek, mint mindenki más, de van egy hölgy, aki tartja bennem a lelket, rávezet dolgokra, nem igérget, és nem vág át..csak segit és tényleg fillérekért." ennyit erről! De köszönöm a segítséget, csak tudod ezzel nem vagyok előrébb, én már döntöttem és ez végleges!

Előzmény: bobita62 - 2016-01-16 12:20:27
bobita62 2016-01-16 12:20:27 Válasz erre

Kedves Fórumozók.

Én azt látom, mindig felbukkan valaki az ismeretlenből, reklámozza magát, eltesz jó pár tizezret, eredmény nincs, és Ö is eltünik.A MÁGIA mi magunk vagyunk, a gondolatainkkal, tetteinkkel, mi adunk 99 %.-ot, aki segit, csak 1 %.-ot! Nincs olyan segitö, aki segiteni tud, ha mi magunk nem teszünk érte. Feleslegesen dobtok, dobunk ki súlyos 10 ezreket, mint én pl Zsókának.Soha többé nem fordulok senkihez, én magam fogom rendezni az életem....Természetesen én is leengedek, mint mindenki más, de van egy hölgy, aki tartja bennem a lelket, rávezet dolgokra, nem igérget, és nem vág át..csak segit és tényleg fillérekért.

Azt tudom javasolni mindenkinek felejtse el a MÁGUSOKAT és vegye kézbe az életét.

Előzmény: pircsike7 - 2016-01-14 13:36:44
pipacskatica 2016-01-15 21:11:28 Válasz erre

Sziasztok!

Én is szeretném azoknak a segítségét, tanácsát kérni, akiknek már sikerült, hogy hogyan működik és ki az akihez érdemes segítségért fordulni, aki nem csak a pénzre hajt és valóban tud segíteni. Szóval, ha bárki megosztaná velem a tapasztalatait, annak nagyon hálás lennék.

pircsike7 2016-01-14 13:36:44 Válasz erre

sziasztok

Én most fogom kezdeni a kötést Cirilával, bevallom őszintén kicsit tartok ettől az egésztől, még soha nem csináltam ilyet, tudnátok írni nekem erről, kinek hogy ment az nem számít, hogy ki kinél volt, engem igazán az érdekel, hogy hogyan működik. Eléggé izgulok! Köszi nektek

yellowkatica 2016-01-14 10:20:27 Válasz erre

Szia ide írhatsz yellowkatka@gmail.com

Előzmény: minike91 - 2016-01-12 14:41:58
minike91 2016-01-12 14:41:58 Válasz erre

Szia yellowkatica!

Esetleg tudnál írni egy e-mail címet ahol tudnánk beszélni privátban? Szeretnék tőled kérdezni.

Előzmény: yellowkatica - 2016-01-04 11:43:37
minike91 2016-01-12 11:00:29 Válasz erre

És Gabócáról esetleg tud valaki valamit? Ő hova tünt, vagy hol lehet elérni? Vagy van róla pozitív vélemény?

Előzmény: B.Gabóca1970 - 2011-01-20 16:05:48
Alma40 2016-01-11 23:52:22 Válasz erre
Előzmény: csicserizs - 2016-01-08 11:00:11
mervalion 2016-01-11 05:42:19 Válasz erre

sziasztok. fontos dolog telefonon elérhető vagyok kérjétek a telszámom

bárkit meghalgatok.

Lehetetlen nem létezik!

Szerelmi mágiák

mervalion@gmail.com

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Tudtad, hogy az ujjaid varázslatos módon befolyásolják az érzelmeidet? - Megnyugszol, és pihentetően alszol!

Tudtad, hogy az ujjaid varázslatos módon befolyásolják az érzelmeidet? - Megnyugszol, és pihentetően alszol!

Az akupresszúra egy ősi módszer, ám ezen kívül van még valami más is, amit fontos tudnunk, ha kontrollálni akarjuk az érzelmeinket. Ez az ősi japán technika segít megbirkózni a szorongással és a depresszióval. Ráadásul olyan egyszerű, hogy tulajdonképpen bárhol és bármikor elvégezheted, és senki észre nem veszi, hogy éppen az idegességedet csillapítod. 

Tovább »
5 jel, hogy a párod manipulál téged - Szembe mersz nézni vele?

5 jel, hogy a párod manipulál téged - Szembe mersz nézni vele?

Nem biztos, hogy így van. De lehet, hogy igen. Nem lenne jobb, inkább tudni róla? Hogy úgy manipulál téged, hogy észre sem veszed? Ez az 5 jel pont a te megvilágosodásodat szolgálja, amelyből kiderül, hogy vajon az orrodnál fogva vezet-e a kedvesed! 

Tovább »
Válassz egy figurát, és fedezd fel személyiséged erőteljes vonásait!

Válassz egy figurát, és fedezd fel személyiséged erőteljes vonásait!

Minden embernek vannak erősségei és gyengeségei. Te tudod, melyek a legjobb tulajdonságaid? Esetleg úgy érzed, nincs is benned semmi különös? Ha az utóbbiról van szó, akkor nem értünk egyet veled, hiszen minden ember különleges! Ez az egyszerű teszt megmutatja majd, hogy melyek a legerősebb tulajdonságaid. 

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Antalné Putnik Judit

Természet-gyógyász

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Antalné Putnik Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila