HIRDETÉS
2014. december 21. - Tamás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Vedd meg olcsóbban karácsonyra! A hónap témája: advent! Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2014. december 21. - Tamás
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Női Portál FőoldalEzotériaTrendKözérzetSzex, szerelemKonyhafortélyokOtthonKisállatmentőPasiszemmelSzórakozásUtazás
JósdaHoroszkópApróhirdetésFórumJátékKépeslapSzakértőkTárskeresőKalkulátorTesztKarácsony 2014

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (5878 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
tamirali 2011-02-13 15:38:42 Válasz erre

Szia Kittus!

Nekem is megírnád, kinél voltál: hodosbobi@gmail.com. Köszönöm!

Előzmény: hennesy - 2011-02-13 13:00:42
tjadde 2011-02-13 15:31:22 Válasz erre

Kedves Kittus!

Nekem is meg írnád kinél voltál és menyíért.

tjadde@citromail.hu

Előzmény: Kittus. - 2011-02-13 12:34:32
hennesy 2011-02-13 13:00:42 Válasz erre

Kedves Kittus,

megkérdezhetem Te kinél jártál?

hennesy@citromail.hu

Előzmény: Kittus. - 2011-02-13 12:34:32
Kittus. 2011-02-13 12:34:32 Válasz erre

Sziasztok!

Nekem sikerült már a mágia, pedig titkon nem hittem benne, de most úgy vagyok vele megért mindent a számomra, újra boldog vagyok és nem magányos.

Előzmény: tjadde - 2011-02-10 17:39:14
csilus77 2011-02-12 18:55:00 Válasz erre

Szia!

Felvehetem veled a kapcsolatot emailben! Lenne egy pár kérdésem:

Előzmény: leonida - 2011-02-08 10:52:51
tjadde 2011-02-10 17:39:14 Válasz erre

Kedves Leonida!

Drukolok neked.Én is felvettem a kapcsolatot Caliptóval,a csomagot várom,hogy elkezdhessem a szertertást.Engem nem érdekel más mit mond,akit szeretek azzal akarok élni.Párszor elvették tölem ,aki fontos volt nekem,most már én akarom meg tartani azt aki nekem kell és tiszta szívböl szeretem. Sok sikert neked és oszd meg itt a tapasztalataidat.

Ildikó56 2011-02-09 20:42:30 Válasz erre

Az a kérdés,hogy magadat szereted vagy őt?Az igaz szerelem fájdalmas is lehet,de ha igazán szeret a szív,a másik boldogságáért le tud mondani.

marcsika1962 2011-02-09 11:10:51 Válasz erre

De jó :)))

Annyira örülök neki, ismeretlenül is. Hinned kell benne, hogy sikerül.

Ha gondolod, oszd meg a tapasztalatod:)

Szeretettel: Marcsi

irnyar 2011-02-08 14:56:01 Válasz erre

Kedves Leonida!

El tudnád küldeni az e-mail címedet ide havazas4@gmail.com? Írtam neked privát üzenetet, de nem tudom elment-e, mert a postaládám üres. Szeretnék kérdezni Caliptoval kapcsolatban.

Köszönöm

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
leonida 2011-02-08 10:52:51 Válasz erre

Sziasztok!

Csendben olvasgattalak benneteket. Engem az élettársam 4 év együttélés után fél éve hagyott el egy másik nőért. Hozzáteszem, akkoriban nem volt munkahelyem, eléggé kibírhatatlanul viselkedtem, meg is mondta, hogy idegileg nem bír elviselni, kikészítem teljesen. Mivel nagyon hiányzik és úgy érzem nem tudok élni nélküle, úgy gondoltam csinálok egy szerelmi kötést. Keresgéltem a googleben és a ti topicotokat hozta ki. Itt olvastam caliptoról, fel  is vettem vele a kapcsolatot, azt mondta csinál nekem egy szerelmi mágiát, mert azt mondta szerelmi kötést ő nem csinál, de higgyem  el, hogy ez is hatásos lesz. 3 napja kezdtem el a szertartást, és ma reggel meglepő dolog történt, az élettársam 4 hónap után felhívott, igaz semmit sem akart, csak érdeklődött a hogylétem felől, meg hogy már hiányzott neki a hangom!!??, Szóval annyira boldog vagyok, hogy gondoltam megosztom veletek. Amikor elhagyott hívogatottam elég gyakran de kinyomta a telefont, nem gondoltam volna, hogy valaha is keresni fog. Szerintetek ez lehet már a szerelmi mágia hatása?

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

margoilona 2011-02-07 22:17:45 Válasz erre

szia Petra35 azért irok neked mert olvastam hogy teis csináltattál szerelmi kötést és neked bevált kérdezném hogy te kivel csináltatad? hol? menyiért? és ha egy telefon számot adnál aszt megköszöném!! nagyon fontos volna!! e-mail cimem baloghmargit72@freemail.hu várom a váloszod köszi szia.

Előzmény: Petra35 - 2011-02-01 17:43:15
Tyúk 2011-02-07 09:19:27 Válasz erre

Szia!

Szerintem inkább fogadd el, hogy már nem szeret Téged.

Gondolj bele: Neked milyen érzés lenne, ha valaki megpróbálná manipulálni az érzelmeidet?

Ha van még közös feladatotok, mágia nélkül is egymásra találtok!

Én anno csináltam kötést a volt páromra. 3 évig ittam a levét. A kötést nem az önzetlen szeretet, hanem az egó hajtja. Sokszor úgy kezeljük a párunkat, mintha a tulajdonunk lenne.

Nem beszélve arról, hogy ha sikerül is a kötés, a legtöbb esetben egy másik életterületeden katasztrofális veszteségeket szenvedsz el. Valamit valamiért, a Karma ugyanis benyújtja a számlát.

Nem okoskodni akarok, én ezt a saját bőrömön tapasztaltam. A kötés fekete mágia, amit kőkeményen büntetnek a Fentiek.

Előzmény: Eszter84 - 2011-02-06 18:55:52
zsana86 2011-02-06 21:08:26 Válasz erre

Szia Eszter!

Ha írsz privibe, akkor megpróbálok segíteni :). zsani

Előzmény: Eszter84 - 2011-02-06 18:55:52
Eszter84 2011-02-06 18:55:52 Válasz erre

Sziasztok.

Ma olvasgatok elösször itt a Topicban.Pár hete szakitott velem a párom,hogy ő már mással jár mást szeret,de ebbe én nem vagyok képes bele törödeni.Szeretném Őt vissza kapni!Bármit megtennék,hogy Ő és én ismét 1 párt alkossunk.Minden este gyertyát gyujtok és a magam modján imátkozok,hogy béküljünk ki.

Van tanácsotok mit tegyek?

Cinci2011 2011-02-06 18:38:10 Válasz erre

Szia!

Engem is érdekel ez a téma, légyszi add már meg a Petra e-mail címét

Köszike !

Előzmény: marcsika1962 - 2011-02-03 07:12:27
Ágnes. 2011-02-05 12:21:39 Válasz erre

Szia Petra!

Küld már el nekem is Calipto elérhetőségét légyszíves!!!

Köszi

marcsika1962 2011-02-03 07:12:27 Válasz erre

szia... Petra már megadta az e-mail cimét, ha visszaolvasod, megtalálod. Vagy üsd be a  google keresőbe, ott is kiadja.

Előzmény: tjadde - 2011-02-02 15:52:51
tjadde 2011-02-02 15:52:51 Válasz erre

Kedves Petra35!

Meg tudnád nekem adni az elérhetőségét Caliptónak? Nekem is szükségem lenne segítségre,és hiszek is a mágiába,mert én is tapasztaltam már,hogy müködik. Elöre is köszönöm. 

Előzmény: Petra35 - 2011-02-02 14:09:49
tyereskova 2011-02-02 15:07:34 Válasz erre

Sziasztok!

Segítsünk egymáson, és ne engedjük, hogy az ál mágusok lehúzzanak bennünket!!! Ne használják ki, hogy reménykedve hozzájuk fordulunk!

Én még személy szherin t senkinél sem voltam..de örömmel veszem, ha megírjátok a tapasztalatotokat!

Előzmény: marcsika1962 - 2011-02-02 14:34:36
marcsika1962 2011-02-02 14:34:36 Válasz erre

Szivből örülök a boldogságodnak, ismeretlenül is.

Megkérem azokat, akik nem hisznek ezekben a dolgokban, nyissanak másik topikot, pl " nem hiszek a mágusoknak" cimmel. Ez itt nem azért van, hogy mindenki mindenkit kikezdjen.

Való igaz, mindig voltak csalók,ez ellen nem tudunk senkit megkimélni.Szabad akarat van, mindenki ahhoz megy, akihez akar.

A magam részéről MAXIMÁLISAN hiszek a mágiákban, és a kártya igazmondásában. Saját bőrömön tapasztaltam ezeket.

Ha vannak köztünk olyanok, akik " ÁLMÁGUSOK", kérem, hagyjanak minket, rengeteg oldalon lehet ingyen hirdetést feladni, szedjék ott az áldozataikat.

Remélem, ez a kis " közjáték" nem téritett el benneteket attól,hogy folytassuk a jó és rossz tapasztalatok átadását.

Tehát száz szónak is egy a vége: aki nem tud normálisan kommunikálni, akár segitő szándékkal fordulni a másik felé, kérem, mocskolódjon máshol.

Sajnálom,hogy a topik inditója eddig még nem avatkozott közbe.

Előzmény: Petra35 - 2011-02-02 14:09:49
Petra35 2011-02-02 14:09:49 Válasz erre

Én csak azt nem értem, hogy miért nem oszthatom meg a történetemet úgy, hogy valaki ne hurrogná le azt. Miért kell támadólag felállni egyes történetek ellen? Ezt valaki megmagyarázhatná nekem, mert nem értem! Miért fáj az, hogy boldog vagyok, és igen segítséget vettem igénybe, hogy boldogságom tényleg beteljesüljön. Csak meg kell nézni, kit töröltek a hozzászólok közül! A feltételezéseket és vádaskodásokat nem én kezdtem el és ahogy végig néztem ezt a topicot nem én voltam az egyetlen, akinek neki ugrott. Valaki eltudja ezt képzelni, milyen érzés ez?  És ha vannak álmágusok? Most úgy őszintén szabad akarat alapján dönt az ember, hogy kit választ, senki nem kényszerít senkit, hogy már pedig xy-hoz menj!!!! Ezzel csak legalább tanulsz és elgondolkozol hibáidon, de nem vádolok meg számomra vadidegen embereket!!!! Mire jó ez? 

Előzmény: marcsika1962 - 2011-02-02 13:41:26
marcsika1962 2011-02-02 13:41:26 Válasz erre

Köszönöm a véleményed.

Előzmény: mammus - 2011-02-02 13:37:10
mammus 2011-02-02 13:37:10 Válasz erre

Sziasztok!Egy jó pár hónapja olvasgatom a topicot,de megmondom öszintén az embernek tényleg felfordul lassan a gyomra attól amit itt olvas!!!Ez a topic azért jött létre,hogy beszélgessünk,véleményt,tapasztalatot cserélhessenek azok itt akik szeretnének....ehelyett.minden féle rágalmazás,mocskolodás folyik itt,ami senkinek se használ,de legkevésbbé azoknak akiket ez a téma ténylegesen érint,és érdekel!!!!Ha veszekedni,kiabálni akartok egymásra,cseréllyetek privát email cimet,és ott minden további nélkül megtehetitek senkit nem fog zavarni....Sajnos ez mostanság nagyon divat lett,hogy egy személy több néven is ítr egy topicba,de minek,hiszen elöbb utóbb úhyis kiderül,és az elég ciki....sajnos nagyon sok csaló,és álmágus is van Magyarországon,sajnos ezt tapasztalatból tudom,és pontosan ezért kellenne öszintéknek lennünk egymással,és segíteni egymást,hogy ezek az emberek ne gazdagodhassanak tovább mások kárán!!!!Hát csak ennyit szerettem volna írni,és bizom benne hogy lassan megunják a kötöszködök a játákaikat,és újra azt olvashatom a többiekkel együtt ami ide való....mindenkinek szép napot,és reményt hogy van igazi szerelem,és mindenkit megtalál elöbb utóbb!!!Mammus

marcsika1962 2011-02-02 12:56:58 Válasz erre

Komolyan mondom, hogy már elég.

Undoritó ez az egész.

Mindenkinek szive-joga miben hisz és miben nem.

Akinek ez nem megy le, keressen másik topikot és hagyja békén az itt lévőket.

Ez a topik azért jött létre hogy segitsük és támogassuk egymást.

Irjátok le  a tapasztalataitokat, de  a mocskolódást és a rágalmazásokat  hagyjátok abba.

Egyáltalán hol van  a topik inditója? 

Előzmény: Petra35 - 2011-02-02 10:06:43
Petra35 2011-02-02 10:06:43 Válasz erre

Pont te beszélsz intelligenciáról, még helyesen sem tudsz írni!!!

Írtam a szerkesztőknek is, hogy töröljenek, de nagy a gyanúm, hogy beépített emberke vagy és az a feladatod, hogy mindenkit megszólj.

Ezért nem töröltek, hiába beszólogattál, valójában te vagy az álmágus, vagy pedig az ezotv-nek dolgozol.

Saját magadat buktatod itt le még az élő fába is belekötsz.

Te beszélsz az oszt kifejezésekkel, azért mert bevágtál egy szinonim szót, okosnak hiszed magad? De közben egyáltalán nem vagy hiteles. Esetleg személyiség zavaros vagy?

Előzmény: -
Petra35 2011-02-02 00:42:36 Válasz erre

Ezt még lefelejtettem! Olvasgass egy kicsit, úgyis ráérsz!

A Női Portálnak mindenkor jogában áll ellenőrízni, és moderálni a Fórumon található információkat, véleményeket, hivatkozásokat, de nem köteles annak tartalmát felügyelni, és azért felelősséget vállalni. Abban az esetben, ha egy vélemény, hozzászólás a hatályos jogszabályokat, vagy harmadik személy jogait sérti, a Női Portál szerkesztőségének jogában áll azokat azonnli hatállyal, eltávolítani, valamint a sértett fél részére kártérítést követelni. A felelősség  mindenkor azt a személyt terheli, aki a tartalmat létrehozta. 

Előzmény: Petra35 - 2011-02-02 00:14:09
Petra35 2011-02-02 00:14:09 Válasz erre

Kedves NEVE NINCS!

Szomorú hírt kell közölnöm, de nem tudom mit nem lehet ezen megérteni, hogy ÉN NEM CALIPTO VAGYOK, de írtam neki és meg fogja tenni a megfelelő jogi lépéseket, ha nem lennél hülye tudnád, hogy a fórumon keresztül való becsületsértés 1 év letöltendő szabadságvesztéssel jár, és a honlap készítői kötelesek kiadni minden információt a hatóságnak. Szerintem tisztába vagy azzal, hogy minden más levelező rendszerrel így van.

Amúgy beteg az agyad? vagy az anyád agyával nincs valami rendben és örökölted? Szedsz valamit, mert kellene!!!!!!!!!!

Látott már Téged orvos?????? Valószínű, hogy nincsen életed és nem tudod magad kivel keféltetni, azért vagy ilyen búval baszott. Ha még neved sincs biztos egy ocsmány, dagadt, szűz idióta LÚZER lehetsz!!!!!

Remélem ezzel befejeztük és felfogtad amit mondtam!

Ja és amúgy jogot tanultam, többet tudok én erről, mint ahogy te ezt gondolnád. Te alul iskolázott paraszt.

Petra35 2011-02-01 20:57:55 Válasz erre

179. § 
(1) Aki valakiről, más előtt, a becsület csorbítására alkalmas tényt állít vagy híresztel, vagy ilyen tényre közvetlenül utaló kifejezést használ, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő. 
(2) A büntetés két évig terjedő szabadságvesztés, ha a rágalmazást 
    a) aljas indokból vagy célból, 
    b) nagy nyilvánosság előtt, 
    c) jelentős érdeksérelmet okozva 

180. § 
(1) Aki a 179. § esetén kívül mással szemben 
    a) a sértett munkakörének ellátásával, közmegbízatásának teljesítésével vagy közérdekű tevékenységével összefüggésben, 
    b) nagy nyilvánosság előtt a becsület csorbítására alkalmas kifejezést használ, vagy egyéb ilyen cselekményt követ el, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel, közérdekű munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendő. 
(2) Az (1) bekezdés szerint büntetendő, aki a becsületsértést tettlegesen követi el. 
A valóság bizonyítása 

Szerintem minimum a bocsánat kérés, nem tőlem, hanem Calipto-tól és azoktól akiket félrevezetsz. Én csak megosztottam saját tapasztalatomat és engem is rágalmaztál!!!

GONDOLKOZZ MIELŐTT BÁRMIT IS ÍRSZ, MERT KÖVETKEZMÉNYEI LEHETNEK!!!!

Előzmény: Petra35 - 2011-02-01 20:24:41
Petra35 2011-02-01 20:24:41 Válasz erre

Nem mersz Calipto-nak írni? Csak ideirogatod a faszságodat, ennyit érsz!

Más normális emberrel szemben elkövetett hitel rontást csinálsz te agyatlan senki! A szart is kiperelhetik belőled. Kurva buta egy ember vagy te!

Soroljak fel neked némi jogszabályt, segítsek?????

Hogy élhetnek, létezhetnek ilyen buta emberek mint te????

Petra35 2011-02-01 18:38:46 Válasz erre

Amint már írtam, Calipto-val oszd meg gondolataid!

Ennyi irigy embert egy országban, az lehetséges????????

Sajnos igen!!!! Nem irigykedni kell, hanem cselekedni, mindenkinek saját magáért, azért mert, hogy én ezt az utat választottam, az az én saját döntésem volt.

Szerintem itt csak te vagy csaló macsinoz, vagy hogy hívnak, teljesen mindegy, úgysem jegyzik sehol!

Petra35 2011-02-01 17:43:15 Válasz erre

Sziasztok!

Én is Calipto-t javaslom mindenkinek,nekem is csinált szerelmi kötést,és azóta már össze is házasodtunk,most éppen egy 15hetes pocaklakó van a szívem alatt.Azért is ajánlom mindenkinek mert ő nem kamu mágus, még Braconál is nagyobb hatalma van.Nem kér el 20ezreket a semmire.
Nekem megérte azt az 5000forintot.

tyereskova 2011-02-01 14:07:57 Válasz erre

Nagyon szép a történeted!

Köszönöm a címet is, én felveszem vele a kapcsolatot!!!

Az én email címem:

tyereskova01@freemail.hu

Ha estleg még akarsz mondani valamit..

Hálásan köszönöm:

Tyereskova

Előzmény: valeri53 - 2011-02-01 11:56:04
valeri53 2011-02-01 11:56:04 Válasz erre

SZia!

Én azon emberek közé tartoztam, aki szerencséa volt a karrierében, tanulmányaiban, de sajnos a szerelemebe nem.

Fiatalon ismerkedtem meg életem nagy szerelmével, akivel nagyon jó barátságba lettünk.

Egy idő elteltével már nem csak barátként tudtam ránézni, hanem mint férfi.

Sokáig csötrődtem emiatt, hogy mit is tegyek szakítsanmeg a barátságot?

Azt nem tudtam megtenni. Ezért arra a döntésre jutottam, hogy elmondom neki mit is érzek.

Ezzel nem is volt probléma, csak nagyon rosszkor időzítettem, mert ő pont akkor mutatta be nekem a barátnőjét.

Képzelheted, hogy éreztem magam, ezért inkább hazamentem, ő nem értette miért, de úgy gondoltam nem is baj.

Félévig, arról szóltak a találkozásaink, hogy a lány is ott volt és nekem jópofát kellett vágni az egészhez, nagyon nehéz volt.

Félév után vége lett a kapcsolatuknak, aminek kimondottan örültem. Persze őt megviselte.

Arra kért menjünk kapcsoljunk ki, szórakozzunk egyet, gondolkodás nélkül igent mondtam neki.

Kicsit többet ittunk a kelleténél és lefeküdtünk egymással, azt hittem, hogy ezekután biztos járni fogunk.

Sajnos nem így lett, reggel felkeltünk, beszéltünk róla, nem tartotta hibának, de azt mondta, hogy most neki kell egy kis idő tiszta fejjel átgondolni.

Ekkor mondtam el neki, hogy már nagyon régóta szeretem és nem tudok barátként rátekinteni.

Erre csak annyit mondott adjak neki időt és elment. Eltelt másfél év és nem jelentkezett, persze én próbáltam keresni, de sikertelen volt.

Az egész életem ő határozta meg. Másfélév elteltével úgy gondoltam lépni kell. Ekkor felkerestem egy jóst és jósoltattam vele.

A jóslás kihozta, hogy szeret engem, de még nincs kész. Nem nagyon akartam elhinni, mert akkor kereshetett volna és nem tette.

Az ügy előrébb jutása érdekében, megbeszéltem a jóssal, hogy csináljon nekem egy szerelmikötést.

Akkor nem tudta elvállalni. Megadta az e-mail címét, hogy írjak neki ott.

Meg is tettem, leírta mik szükségesek, ahhoz hogy megcsinlja a mágiát.

Elküldtem neki e-mailbe, ő postai úton küldte el a kellékeket és a leírást. Teliholdkor kezdtük és egy héten keresztül tartott a mágia, nem csak az én részemről.

Egy hónap elteltével, megjelent a pasi az ajtóm előtt és azóta is együtt vagyunk, az esküvőt tervezzük és hihetetlenül boldogak vagyunk.

Calipto a neve és benne nyugadtan megbizhatsz,nem húz le csak tisztelet díja van.

Fordulj hozzá bizalommal,meg adom az email cimét:

caliptof@gmail.com

Sok sikert remélem boldog leszel.

Valeri

miért kell? 2011-01-31 23:32:56 Válasz erre

Szia nemvagyok álmágus.a timi vendége vagyok!

Előzmény: macsinzon - 2011-01-31 20:41:06
macsinzon 2011-01-31 20:41:06 Válasz erre
macsinzon 2011-01-31 20:22:22 Válasz erre

MIÉRT KELL?

A kérdésed után gyorsan ajánlasz egy Timikét?Van már Timike,Vikike,Marika,Piroska!

Itt mindenki ért mindenhez,itt mindenki dícsér valakit,sőt ajálgat,hogy ez meg az a legjobb.Aztán mindenki átver mindenkit!!!

Ez már pofátlanság!!!

Miért kell te is egy álmágus vagy gondolom!

Előzmény: miért kell? - 2011-01-31 10:42:01
tyereskova 2011-01-31 11:07:45 Válasz erre

Szia!

Email cím kellene, mivel jelenleg nem vagyok Mo.n!

Köszi

Előzmény: miért kell? - 2011-01-31 10:42:01
miért kell? 2011-01-31 10:42:01 Válasz erre

Szia Timike ebben a témában érintett!Ha kéred a számát megadom.nekem sokat segitett!

Előzmény: Sheila1002 - 2011-01-28 19:53:23
miért kell? 2011-01-31 10:32:23 Válasz erre

Szia ezügyben keresd Timit406-30-96-01-189 szerintem messz e ő ért ehez a legjobban.

Előzmény: miért kell? - 2011-01-31 10:31:19
miért kell? 2011-01-31 10:31:19 Válasz erre

A szerelmi kötésben nemhiszek!Az akartanak szabadnak ekll elnnie,vagy kell valakinek valaki vagy nem!

Sheila1002 2011-01-28 19:53:23 Válasz erre

Rendben!

Előzmény: Mátyás42 - 2011-01-28 19:45:21
Mátyás42 2011-01-28 19:45:21 Válasz erre

Sheila1002!!!

Akkor én majd kereslek, mert én is böszörmémyi!!

Előzmény: Sheila1002 - 2011-01-28 19:37:19
Sheila1002 2011-01-28 19:37:19 Válasz erre

Várlak Nagy szerettel,Hajdúböszörményben!

Írd meg mikor kívánsz jönni és állok bárki elébe!

Gabóca..Sose voltam,sose leszek.

macsinzon 2011-01-28 19:26:42 Válasz erre

Egyébként miből gondolod,hogy Bretka nő????????????????????????

ajaj bukóban a renomé:)))

Na ja én is rosszindulatú vagyok és váljak eggyé a Föld színével.Ezt akartad mondani,nemde?:)))))

Gondolom most jön pár ember aki elkezd dicsérni míg a könyökéről lejön a bőr:)))

Előzmény: Sheila1002 - 2011-01-28 18:37:07
macsinzon 2011-01-28 19:21:51 Válasz erre

Most nézem!Sheila te szerintem Gabóca vagy:))Tök ugyanúgy írsz,átutalásos módszer,rossz indulat,átkozódás!

1-2 óra és be jelentkezel valamilyen más névvel vagy éppen hirtelen gabócaként meg fogsz jelenni.Várunk sok nem szeretettel:))))))))))))

Előzmény: Sheila1002 - 2011-01-28 15:45:28
BRETKA 2011-01-28 19:15:51 Válasz erre

Húha!Most aztán beijedtem.gondolod te!!Én miért nem mondhatom meg a véleményemet!Főleg ha igazat írok???

Kíváncsi vagyok ám a weblapodra,az leszel-e aki vagy???

Találkozzunk!!!Te is tudod,hogy látatlanban elvégezni se kötést se erősítést nem lehet!!!!Akinek te neten keresztül végezted a kötést az el is temetheti magát.Én is...

abretka@freemail.hu ITT

megbeszélhetjük a részleteket,hogy hol találkozzunk!!Már alig várom!!!!!!!!!!!!!!!!!

macsinzon 2011-01-28 19:10:47 Válasz erre

Nem Bretka ír körleveleket az tuti!

Én beszéltem vele személyesen,biztos lehetsz benne,hogy nem rossz indulatból teszi,hogy véleményt nyilvánít!Én nem állítok semmit,de lehet alapja is nem?Nekem nem ajánlott senkit és nem is szidott senkit,ezért gondolom azt amit.Én figyelem ezt a fórumot és csak azt találom felettébb érdekesnek,hogy a nagy segítőkészségetek mellett ,hirtelen elemi rosszindulat jön ki belőletek és mint ahogy gabóca, úgy most te is rosszakat kívángatsz,holott lehet,hogy igazat állít.Ez baromi érdekes és nagyon egybevág.No meg furcsa.Érdekes,hogy milyen felháborodottak vagytok és jogi dolgokkal dobálóztok,rágalmazásokról beszéltek,de amíg ti rágalmaztok,vagy lehúzzátok az ügyfeleket cserébe a nagy semmiért,akkor hol van a jog???Most nem konkrétan rólad beszélek,nekem biztos nem volt dolgom veled,bár ki tudja...lehet,hogy te nem is te vagy ,hanem az vagy ez:))

Sheila1002 2011-01-28 18:37:07 Válasz erre

Ha azt mondanám,hogy találkozzunk állok elébe,sehol sem lennél!

Sheila1002 2011-01-28 18:34:49 Válasz erre

Te sosem voltál az ügyfelem!

Az erősítéseket írom,összesen 5valakinem csináltam olyannak erősítést,akivel személyesen nem találkoztam,hanem le leveleztem.

Mivel ebből az 5ből 3férfi volt,2 pedig olyan hölgy,akik ismerősön keresztül jutottak el hozzám!

Neked soha semmit nem csináltam!

Mi az hogy páran jól tudják?

Nem gondolod,hogy az már gusztustalan amiket itt összehordassz?

Ez már rágalmazás!

Nyílvánosan állítassz olyat,ami sohasem történt meg!

Te vagy az aki mindenkinek körüzeneteket küld és hivatkozik egy valakire,aki nagyon jó ebben a "szakmában".Érdekes nem gondolod?

Ennek pedig jogi következménye lesz,mivel a nyílvános rágalmazást,lejáratást nem kell elfogadnom!

Ki lehet itt kérni az e-mail címed,és kideríteni,hogy ki írogat!

Egy álnév alól sártdobálni egyszerűen gusztustalan!

Annyit Kívánok,az ilyen embernek,mint te,hogy annyi jót kapj ebben az életben,mint amennyi rosszat adtál másoknak!

Részemről a téma lezárva!

A megfelelő lépéseket megfogom tenni!

Te sosem voltál sem ügyfelem,se senkim.

Neked én semmit nem csináltam.

Undorító,hogy milyen folyékonyan hazudsz!

Ezért jók  a fórumok,hogy a hozzád hasonlók valótlanokat beírjanak!

Természetesen,ha azt mondanád,hogy állok bárminek elébe,találkozzunk,sehol sem lennél!!

Előzmény: BRETKA - 2011-01-28 18:20:54
BRETKA 2011-01-28 18:20:54 Válasz erre

Te is én is meg még páran jól tudják,hogy mekkorát kamuzol itt.Házasság?Ne viccelj!Amióta  sajnos a te ügyfeled is voltam még egy nyomorult smst sem kaptam a "jövendőbelimtől".Nem szégyeled magad,hogy itt hirdeted a nem létező tudásodat?Garancia mire?Te és a hozzád hasonlók nem vállaltok garanciát olyanra,ami nektek nem adatott meg!Nem tudsz te semmit!Jogodban áll segíteni igen,de nem átverni.Ahhoz nincs és nem is volt vagy lett volna jogod!

Nem te vagy az egyetlen,de mind egyformák  vagytok.

Előzmény: Sheila1002 - 2011-01-28 15:45:28
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az első karácsony egy kisbabával

Az első karácsony egy kisbabával

Hogyan birkózzon meg egy „friss” anyuka a karácsonyi ünnep kavalkádjával, a folyamatos szoptatás, sírás, pelenkázás közepette? Mennyi energiát érdemes befektetni, hogy ne vegye el minden erőnket és a babára is oda tudjunk kellő képpen figyelni?

Tovább »
10 dolog, amit karácsonykor is megtehetsz az egészségedért

10 dolog, amit karácsonykor is megtehetsz az egészségedért

Nem azt állítjuk, hogy nem fér bele egy-két falat a nagymama omlós bejglijéből, vagy egy kis pohárka tojáslikőr, de ha nem szeretnéd jól leterhelni a szervezetedet, és utána cukorkómába esni, igyekezni kell mértékkel nassolni. Íme, 10 dolog, amit még ebben a lustálkodós időszakban is megtehetsz azért, hogy a jövő évben ne bűntudattal és jó pár plusz kilóval ébredj.

Tovább »
Fahéjas csillag egészségesen

Fahéjas csillag egészségesen

Az időhiánnyal küszködőknek van egy jó hírünk. Hoztunk egy nagyon egyszerű és gyors receptet, amelynek az egészségesebb, és a hagyományos verzióját is elkészítheted Tepsiket elő!

Tovább »
EZO TV

Hirdetés

Kalkulátor

Karácsonyi süteményözön

A legjobb, és legfinomabb sütemények receptjei egy helyen. Induljon a karácsonyi sütés!

Még több kalkulátor »

Társkereső

Társkereső
Mária Mária Kata Judit Katalin 
Társkereső
Sanyi1011 jozsef jozsef Lajos Réka 

Még több társkereső »

EZO TV
Női Portál oldaltérkép