2015. július 07. - Apollónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2015. július 07. - Apollónia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6197 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Csabi3 2011-06-20 15:20:52 Válasz erre

Szomorú, hogy a csalók azt tesznek amit csak akarnak! Nagyon sok becsapott ember fordult most hozzám, hogy segítccséget kérjen, és én meg is adom, mert tudomásomra jutott egy érdekes dolog,és szeretnék az igazság harcosa lenni!De nem pénzért ha nem ingyen, pusztán azért, hogy kiderüljön minden! Mátyás sms-ek is keringtek ilyen primitív hangvételben, ugyan ezekkel illettek egy embert és az illető nem a híres mágus,hanem egy nő!

Előzmény: Mátyás42 - 2011-06-20 13:36:27
Mátyás42 2011-06-20 13:36:27 Válasz erre

Szervusztok!

Én már nem akartam feljönni erre az oldalra, de több ismerősöm jelezte, hogy nem sikerül belépnie, és törlik a hozzászólásokat!

Én úgy hiszem MO.n szólásszabadság van! Ez a topic azért jött létre, mert szeretnének sagíteni egymáson azok, akik ígénybe vettek egy ilyen szolgáltatást! És mivel a nagytöbbség nem sikerült, megosszák a tapasztalatukat, az olvasokkal, hogy más ne essen bele ebbe a csapdába, illetve 3 db gyertyáért ne fizessen ezreseket!

Pénteken vagy szombaton olvastam, Zotyka hozzászólását, semmi kompromitáló nem volt benne, és mégis törölték!! Úgy látszik a csalóknak még mindig nagyobb a hatalma, mint a tisztességes embereknek!

Olyan ocsmány tartalmú levelet olvastam a "mester" részéről, hogy dobtam egy hátast! Ilyet mágus és józan ember nem ír..fröcsögött az obszcén szavaktól! Remélem valóban működik a dolog amit hallottam róla!

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Csabi3 2011-06-20 11:48:46 Válasz erre

Törlik az írásaimat, na mindjárt írok a modinak, hogy merre hányméter!

Előzmény: lola34 - 2011-06-20 08:13:59
lola34 2011-06-20 08:13:59 Válasz erre

Fenyegető levelet én sem kapzam...

Előzmény: holdsarló - 2011-06-19 13:59:29
holdsarló 2011-06-19 13:59:29 Válasz erre

...majd most lehet, hogy fogsz, mert meg merted írni a véleményedet.

Előzmény: Gyöngyike01 - 2011-06-19 07:46:04
Gyöngyike01 2011-06-19 07:46:04 Válasz erre

Nem én nem kaptam levelet, normális modon elhagytuk egymás társaságát.

holdsarló 2011-06-18 19:40:30 Válasz erre

Gratula a mesternek!!

Akkor Te is kaptad a szebbnél szebb leveleket, igaz? Mert jár hozzá, ha nem sikeres a hókuszpók.

Majd megint rohan a moderátorhoz és jelenti, h egy és ugyan az az ember irogat ellene, pedig ha tudná, hogy nem, akkor nézne csak igazán agyot

Sajnos a mestert elhagyta a varázs ereje, le kellene tenni a lantot mester, mindenkiben csak a csalódás! Hókuszpók, figyelsz? Látod mit csinálsz?

Előzmény: Gyöngyike01 - 2011-06-18 17:55:57
Gyöngyike01 2011-06-18 17:55:57 Válasz erre

Sziasztok.

Én is csalódtam ...-ba.

Amikor elküldte a gyertyákat nekem , én irtam neki hogy én hogy értelmezzem ezeket a leirásokat erre vissza irta igen ez igy jó. Megcsináltam mindent pontosan ugyanabban az idöben , aztán mikor egy hét mulva rákérdeztem mégis mi is van semmi hatást nem érzek, ere megkérdezte hogyan csináltam és odairta nem jól fejeztem be .

De majd megerösitjük , erre én irtam neki hogy köszönöm nem kérem , mert ugy gondolom ez felesleges , igy csak 5 ezrem bánta.

De nagyon csalódtam benne és többé nem fordulnék senkihez ilyennel .

Megtanultam ami nem meggyen magátol az nem fog máshogyan se menni.

Hagyni kell a természetes uton haladni a dolgokat.

holdsarló 2011-06-18 14:38:36 Válasz erre

Így lett volna a telitalálatos ötös lottó az enyém....

Sajnos igen, de nem csak ketten vagyunk akik így jártak...

Előzmény: lola34 - 2011-06-18 07:56:12
lola34 2011-06-18 07:56:12 Válasz erre

nem fogod elhinni, hogy kinél jártam ...-nál jártam.  Te is nála jártál?

Előzmény: holdsarló - 2011-06-17 22:36:08
holdsarló 2011-06-17 22:36:08 Válasz erre

Pontosan arról beszélek, h sajnos törlik azokat a hozzászólásainkat ahol rendesen elmondjuk a véleményünket. Ezeknek meg sajnos nem migazán tetszik, h mi is elleneük vagyunk és ezért egyből rohannak a moderátorhoz, h töröljék a hozzászólásainkat mert nekik sérül mindenünk. Pedig akim igazán mesélni tudnának, h mennyire is vagyunk átverve azok igazándiból mi lennénk, mint pl. Te is. Rengeteg olyan érdekes hozzászólást töröltek amiben le lett írva, h ezek mennyire nem értenek ahhoz amit csinálnának. Arról meg nem is beszélek, h el merjük mondani, h ez nem jó amit csinálnak és olyan fenyegető leveleket kapunk, h csak naaa. De gondolom, h ezt a fajta levelet már Te is meg kaptad. Nem hittél eléggé és nem szántad rá azt az időt amit ő kitalált. Ez csak mellé beszélés. Saját magát védi, mivel ő nem tévedhet.

Te melyik hókuszpóknál voltál? Nem lesz nehéz kitalálni, mert itt van vagy két ilyen kókler akiket több ember elásna, de mivel csak 1x lehet ezért senki nem kezdi meg, mindenki a másikra vár....

Szóval?...ki volt az a nagy hokamóka mester?

Előzmény: lola34 - 2011-06-17 21:14:03
lola34 2011-06-17 21:14:03 Válasz erre

Szia holdsarló! nem értem, hogy more gondolsz. Amit látok, hogy hozzészólások tünnek el S nem értem miért! Sajnos én is sok pénzt kiadtam, a semmiért. Nem volta normális, hogy hittem benne! Most már minenkitt megóvnék tőle! 

Előzmény: holdsarló - 2011-06-17 18:10:35
holdsarló 2011-06-17 18:10:35 Válasz erre

Pedig egy kicsit vissza olvasol, akkor láthattad volna, h ezek csak ahhoz értenek, h irogassanak a moderátornak

Előzmény: lola34 - 2011-06-17 14:20:29
lola34 2011-06-17 14:20:29 Válasz erre

Sziasztok!

Sajnos én hittem ls fizettem. Eredmény? Még nagyobb fájdalom, s csalódotság.

Előzmény: -
yoli_ka 2011-06-16 12:23:41 Válasz erre
marcsika1962 2011-06-07 14:50:50 Válasz erre
Előzmény: Csabi3 - 2011-06-07 14:12:26
Csabi3 2011-06-07 14:12:26 Válasz erre

Kedves Mindannyian!

Én is régen olvaslak benneteket, de mivel pasiból vagyok nem szerettem volna a női nyelveken habzást okozni!

Sok-sok embernek igazat adok én is, nem kell kővel dobálkozni, de ha valaki nem teljesíti azt amit szerződésben foglalnak akkor a pénzt vissza kell szolgáltatni,én még hajdanán így tanultam!

De, ha vissza olvastok akkor itt nem Marcsit támadták ha nem ...-t!

Csak Marcsi volt az aki szájtépve védte azt a valakit,mert embernek nem nevezném,mivel körlevélként hozzám is eljutottak a levelei és sajnos csak elitélni tudom.

De, ha segített Marcsi annak a bizonyos Csillának és ingyen az is az ő magánügyük, de Marcsi hatalmas hibát vétett, olvassatok vissza, mindenütt fenyegeti a levelezésükkel és a személyes dolgokkal amiket a Csilla elmondott neki,ezek után ki mer hozzá fordulni bizalommal?? Szerintem a bizalom elvesztése ebben az esetben nem magyarázható és nem tolerálható semmivel,senkinek nincs joga vissza élni adatainkkal. Nem ismerem csak olvastam itt a fórumon és 1-2 körlevél formájában amit a Csilláról küldöztetek,de felháborodtam az egész eljáráson. Ne csatázzatok inkább segítcsétek egymást,és a személyeskedést fejezzétek be!

További szép napot!

Előzmény: vikimaci - 2011-06-07 12:13:05
vikimaci 2011-06-07 12:13:05 Válasz erre

Kedves Mindenki!

Rossz volt olvasni mindazt, ami az utóbbi időben erre a fórumra felkerült...

...-val nekem sem sikerült. Nem tudom, hogy egyáltalán sikerült-e valakinek????

Mindezek ellenére nem pocskondiázom. Csalódott vagyok, mert időmbe, és pénzembe került... Nem kevésbe...

De, vannak olyanok, akik segítenek! Igaz, nem mágusok, és nem foglalkoznak mágiával, "csak " pusztán SEGÍTENEK!

És Marcsi is ezek közé tartozik!!!!

Ne bántsa őt senki, hiszen önzetlenül, a szabadidejében, munka mellett végzi és teszi a dolgát. Hogy segít...

Most is felajánlotta az ingyen jóslás lehetőségét! Arccal, névvel, címmel.

Nem bújik álarc mögé mint sokan mások...

Írjatok neki, és keressétek bátran!!!! Segíteni fog!

Előzmény: mammus - 2011-06-06 14:35:05
mammus 2011-06-06 14:35:05 Válasz erre

Kedves Holdsarlo!Nem,ez nem másik nick név,de sajnos még egy károsult.....na ja,azért az ember mindig tanul valamit,mégha néha drága is az ára,és késön jön a tanulság....számomra egy biztos,hogy többet senkinek nem fizetek kötésért,bocsánat mágiaért,csak imádkozom,és bizom a fentiekben....remélem hogy egyre többen lesznek olyan bátrak,és öszintén kiállnak az igazukéert,és nem bosszuból,hanem hogy mások ne járjanak úgy mint mi!!!!!!MErt csak akkor lehet az ilyen embereket,ál mágusokat megállitani ha az emberek összefognek,de nem ész nélkül,otromba modon,hanem ésszel,bátran....kellemes délutánt mindenkinak!!!

mammus 2011-06-06 13:05:24 Válasz erre

Kedves Holdsarlo!Egy ideje olvasgatom a topicot,és mivel tudom hogy nem sok éertelme van hozzá szólni,eddig nem tettem ,de most ugy érzem meg kell tegyem....én már egy jó ideje kapcsolatban állok a Marcsival,és nekem eddig mindig csak segitett...bármikor kértem,ingyen és segitókészen reagált a kérdéseimre,kéréseimre....azt hogy ö mit gondol a ...-ról az az ö dolga,nekem sincs jó véleményem róla,de mint embert,és kártyajóst pocskondiázni,az szerintem nem fair..én nem tudom,hogy te fordultál e már ö hozá,hogy meg tudod itélni hogyan dolgozik,de ha nem hagydd meg neki kérlek a jó hirét...és én tudom hogy a Csillának is jósolt,ingyen ,nem is egyszer,dea kártya csak utmutatás,de biztositék hogy minden pont ugy fog történi....én nem vettem észre hogy Marcsi elbújt volna bárhova is,...-rol most nem beszélnék,ezéert kérlek ne pocskondiázd öt,mert nincs igazad...sajnos Magyarországon nagyon sokk csalo van,én is belefutottam egyik másiknak a csapdájába,de nem hiszem hogy a köpködés lenne a megfelelö megoldás...sokan csalodtunk az állitolagos mesterekben,mágusokban,jóasszonyokban,de én hiszem hogy mindenki vissza kapja az élettöl amit másnak adott,legyen az jó,vagy rossz...szeretettel Mammus

marcsika1962 2011-06-06 12:32:48 Válasz erre

Azt tanultuk, ha ilyen rosszindulatú és irigy emberrel hoz össze  a sors, mondjuk magunkban a következőket.

" Nem haragszom Rád, mert ennyi tellik tőled. Ennyi a Te értelmi szinted, többre nem vagy képes.  Ezért én nem haragszom. Nem tehetsz róla, "

Hát..valóban ez az értelmi szinted.

De sajnállak, mert rossz lehet neked ennyi negativ energiával élni.

Küldök neked szeretetet, rádfér.

Mégegyszer köszönöm az ingyen reklámot,  és én is nagyon szeretlek Téged.

Marcsi

marcsika1962 2011-06-06 11:42:57 Válasz erre

Figyelj már Te drága...

"Rosszindulatú megjegyzésekbe még senki nem halt bele - egyszerűen hozzátartoznak az élethez, főleg, ha az ember sikeres valamiben. "

Köszönöm az ingyen reklámot. Esetleg keress magadnak elfoglaltságt, aztán nem lesz időd másokkal foglakozni.

GAZSÓ CSILLA A REFERENCIÁM ingyen jóslásra.

Szeretettel: Marcsi

marcsika1962 2011-06-06 07:16:19 Válasz erre

"És mivel nem velem van bajod, hanem saját magaddal, jobb lesz, ha egyedül leszel egy darabig."

/Paulo Coelho /

/...
wendy9 2011-06-05 16:23:46 Válasz erre

amiatt gondoltad, hogy ugyanaz, mert az 1962 egyjegyűsítve 9, és az én nevemben is 9-es van?? Tudom, nincsenek véletlenek, de ez tényleg az.

Én a barátod vagyok, illetve lennék, ha hagynád nem az ellenséged. Mire rájössz, ki tudja mennyi idő...

wendy9 2011-06-05 16:17:38 Válasz erre

Dehogy is!!!

Ha te ezt gondolod, akkor nyilván én tévesztettelek össze valakivel, mert különben éreznéd, hogy ki is vagyok én. Ne menj jósnak...

Tudod, "nevében az ember" Azt hittem tudtad, amikor az emailt írtam.

wendy9 2011-06-05 13:17:45 Válasz erre

És engem igen??

marcsika1962 2011-06-04 20:34:05 Válasz erre

Én is szeretlek, te drága..

marcsika1962 2011-06-04 20:34:01 Válasz erre

Én is szeretlek, te drága..

marcsika1962 2011-06-03 11:40:09 Válasz erre

Aha

Elfelejtetted hogy mennyi adatot megadtál? Szül idő..nevek..a vetélytársad képe..stb.Mindent előkerestem. Szerencsére nem töröltem ki.

Aztán innéttől szállj le rólam.

Skizofrén meg te vagy, mert ennyi névvel regisztrálsz.

Ja, szivesen az ingyen jósolgatást:Szépen megköszönted.

Tehát: továbbra is várom a hozzám fordulókat.

Szeretettel: Marcsi

marcsika1962 2011-06-03 11:12:40 Válasz erre

Neked mindenki csaló ,Csilla?

Mikor ingyen jósolgattam neked meg küldted a képet  a vetélytársadról,akkor jó voltam?

Elküldted az adataidat , ha emlékszel...visszaolvastam az emaileket.

Hány néven regeltél ??

Tehát..mindenkit várok jóslásra, Gazsó Csilla referenciaám.

Elérhetőségem: marcsijos.5mp.eu

Forduljatok hozzám bizalommal.

wendy9 2011-05-28 15:11:12 Válasz erre

Hello h.s.,

Jól eltaláltam a C-vitamin adagot, és az üzeneted is megjött

sőt már írtam is neked emailen.

Na de hová tűntek innen az általad emlegetett savanyú arcúak és kiéhezettek? Csend és béke honol a fórumon. Remélem nem vihar előtti...

W.

csilus77 2011-05-27 10:12:52 Válasz erre

Minden fejben döl el! Igazad van!

wendy9 2011-05-26 20:15:41 Válasz erre

Szia!

Néztem, és nem érkezett ide üzenetem. Vajon miért?

Próbáld újra légyszi, várom!

Addig beveszek egy kis C-vitamint, nyugtató helyett

W.

wendy9 2011-05-25 23:20:38 Válasz erre

Hello h.s.!

Úgy látom, egyetértünk jó sok dologban, pl. jó-sok

A napolajról amit írtál, eszembe jutott egy régi sztorim, amikor a piacon megvettem egy orosz árustól egy kis tégelyt, mert azt hittem, hogy vietnami balzsam van benne. Rögtön be is kentem vele a homlokomat, mert ugyebár a vietnami balzsam enyhíti a fejfájást, és szinte azonnal el is kezdtem érezni a jótékony hatást!

Nagy volt a meglepetés, amikor hazaérve apukám elolvasta a kis tégelyen lévő orosz feliratot, ami nem volt más, mint VAZELIN

Pedig én tényleg éreztem a hatását! Bár az feltűnt, hogy nem igazán mentolos... Szóval így történt. Ennyit arról, hogy mennyit számít az, amit elhiszünk. Igaz?

A privát címedre visszatérve, látom, hogy másokkal is levelezel privátban, ezért gondoltam, hogy inkább emailen írnék meg neked néhány érdekes információt egy bizonyos személyről, aki a témához kapcsolódik. Persze csak ha érdekel és kíváncsi vagy rá... Szerintem igen

Szép napot mindenkinek: W.

wendy9 2011-05-24 23:39:58 Válasz erre

Szia holdsarló!

Szép a neved.

Én leginkább azokon az embereken csodálkozom, akik csalódnak az egyik jósban, és erre gyorsan keresnek egy másikat, harmadikat, és így tovább, míg végre valamelyik egyszer azt a mesét mondja, amit hallani akarnak.

Napjainkban terjed a jósfüggőség, és ebből sokan megélnek, nem is rosszul.

Vicces lenne egy olyan valóság-show, ahol összezárnának pár jóst. Vajon mit kezdenének egymással?

Mi erről a véleményed holdsarló? Ja, és inkább privátban folytatnám, ha adsz egy email címet.

Üdv: Wendy

kisherceg63 2011-05-23 16:32:59 Válasz erre

Kedves Lampas!

Én velük csináltattam, igaz, akkor még csak e-mail cím volt. Itthon viszont kifizettem rengeteg pénzt és semmi. Sok helyen jártam, vissza nézheted az előzményekben. 

Az amerikai kontinensen a szélhámosság ritkább, mint itt. Tapasztalat!

Nem írok neveket, de azt látom, és tapasztaltam, hogy hírtelen annyi mágus lett e hazánkban.

Előzmény: Lampas - 2011-05-22 23:52:36
Lampas 2011-05-22 23:52:36 Válasz erre

Halihó,

én is témában vagyok.

Ennek itt, nagyon rossz külselye van, tipikusan olyan, mint az amerikai kontinensen a sok szélhámos, akik munkát ajánlanak csak épp előtte fizetni kell, aztán jön a nagy semmi.

http://szerelmikotes.co.cc/

Ellenben mit gondoltok/tudtok erről? Megbízhatónak látszik, csakhát az ember manapság már mindenhol farkast lát:

http://www.fenybirodalma.hu/dns.htm

Üdv. mindenkinek.

hamokahami 2011-05-16 12:54:11 Válasz erre

ez jó

Nadie3 2011-05-16 08:04:42 Válasz erre

ja és SOS! :( Már nem bírom sokáig ... ha feladom, akkor vele együtt mindent, akkor vége(m).

Nadie3 2011-05-15 14:47:35 Válasz erre

Nem fizettem senkinek semennyit :) még ... egyenlőre csak érdeklődöm mi a tapasztalat, meg olvasgatok .. ennyi.

Igazából elég vegyesek a vélemények, meg ugye ott a sok álnév és ingyen hirdetésesdi, az ember már nem hisz senkinek.

Én olyat keresek, aki profi, aki rendelkezik ilyen képességekkel, mint egy jóboszi kb :) de nem tudom hol találok a nagy világban és a sok csaló közt ilyet!!! Szerintem akinek tényleg van ereje, az ingyen csinálja.. és annak hiszek akinek nem mondok semmit mégis tud dolgokat, nem tippszerűen, hanem konkrétan és még igazak is.

Na ilyet tud valaki!?!? És most véresen komolyan kérdezem! Engem nem érdekel az aki többtízezret kér, meg az se aki százezreket, úgysincs rá pénzem most :( ha tehetném fizetnék, de nem tehetem, viszont megpusztulok Nélküle :( Szóval csak olyan írjon, akinek tényleg sikerült!!!!

Az meg hogy rossz dolog-e ez vagy sem még nem tudom, még én is gondolkozok rajta mit tegyek és mit ne, de egyenlőre addig is "feltérképzem" a lehetőségeket.

Előre is köszi annak aki segít nekem! :$

Előzmény: hanna66 - 2011-05-12 21:48:27
csilus77 2011-05-13 18:01:31 Válasz erre

persze! Igazad van. nekem is van tippem, de jobb ha magamban tartom! :-)

csilus77 2011-05-13 13:33:20 Válasz erre

:-))) Húúúúúúúú! De titokzatos!

csilus77 2011-05-13 12:30:08 Válasz erre

Szias!

Elmondod, hogy ki az?

kisherceg63 2011-05-13 08:57:38 Válasz erre

hanna66 rögtön lehúzásra gondol, pedig nekem is annyiért csinálták, és csak e-mail volt. 

Az nem lehúzás, hogy elkérnek 75ezertől 6 milláig díjat, még számlát sem kapnak, és mikor kifizették, a telefont sem veszik fel.

Tudom miről beszélek, hisz ha végig olvassátok az előzményeimet és is fizettem rendesen.

Nadine3, hallgass a megérzéseidre.

Előzmény: Nadie3 - 2011-05-12 15:03:31
hanna66 2011-05-12 21:48:27 Válasz erre

aha, 25 ezerét. újabb lehúzó. :(

FIZESS ELŐRE EGY VAGYONT, AZTÁN TE TEHETSZ RÓLA, HA NEM SIKERÜLT...

Előzmény: Nadie3 - 2011-05-12 15:03:31
Nadie3 2011-05-12 15:03:31 Válasz erre

Erről az oldalról tudtok valamit? valakinek valami tapasztalat?

http://szerelmikotes.co.cc/

Egyébként az a tel.szám ami fórum vége felé volt, ami által Kittynek sikerült valami, az ki? mert nem működik, illetve Monesz címei sem jók :/

bobita62 2011-05-12 11:55:09 Válasz erre

Nem baj, ha van...

...... attól függetlenül mást még érdekelhet.

Szép napot Neked.

bobita62 2011-05-12 07:18:30 Válasz erre

Ha valakit esetleg érdekel...nemrég találtam.

""Fény és Ezüsthold.

Rendelje meg most a számára segítő varázspalackot! Mindenre van megoldás! Mindenkinek elérhető áron!

Keressen a FAcebookon vagy irjon emait:

ezusthold11@freemail.hu  """

baracca 2011-05-11 15:42:08 Válasz erre

az nem gond... az lenne a furi, ha mindig internet közelben lennél.. :-)

baracca 2011-05-11 15:37:53 Válasz erre

upsz.. lehet kicsit naivabb vagyok nálad, majd te résen leszel.. :-)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Melyik égitest kísér az életutadon? - A számmisztika elárulja!

Melyik égitest kísér az életutadon? - A számmisztika elárulja!

A számmisztikában nemcsak a születési dátum az, amely következtetni enged sorsunk alakulására, hanem a nevünk is. Emellett nem titok az sem, hogy nemcsak a csillagok, de a bolygók is figyelemmel kísérik, sőt befolyásolják életünk alakulását.

Tovább »
Edd magad egészségesen karcsúra!

Edd magad egészségesen karcsúra!

Mindig az a fránya fogyókúra! A bikini szezon előtti őrült hajsza, hogy tökéletes alakot villants a strandon és minden pasi utánad csorgassa a nyálát! Nem egyszerű, ugye? Mi lenne, ha nem csak egy–két hónapig adnál bele mindent, hanem egész évben, egész életedben vigyáznál magadra és a testedre? Készen állsz a változásra? Ha igen akkor figyelj!

Tovább »
Mennyire szeretnek téged? - Teszt

Mennyire szeretnek téged? - Teszt

Habár mindannyian úgy gondoljuk, hogy szeretetre méltó, kedves emberek vagyunk, előfordul, hogy néha kifordulunk önmagunkból, és kicsit gonoszabbak vagyunk a kelleténél. Ha őszinte válaszaiddal kitöltöd az alábbi teszted, megtudhatod, mennyire szeretnek téged a környezetedben élők.

Tovább »

Kalkulátor

Fűszerlexikon

Évezredek óta segítőink a fűszernövények házipatikánkban és a konyhánkban is. Te tudod, melyik mire jó?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Attila Preky69 Gyula Attila Sanyi1011