2016. február 08. - Aranka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2016. február 08. - Aranka
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6499 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
gida1952 2012-08-25 08:38:28 Válasz erre

Kedves Kitty!

Meglatasom szerint a szerelmi kotes,mukodik,es nem is hatastalanul.A magam reszerol,nem ertek egyet a kotessel,mert sok veszelyt rejt.Veszelyt jelent mind a ket fel reszere.Bar ez mindenki szive joga eldonteni,akarja vagy sem.Ezzel a hozzaszolasommal,nem kritikat akarok mondani.Ez egy velemeny semmi mas.

Szeretettel:gida1952

Hermosa 2012-08-24 23:22:58 Válasz erre

Sziasztok!

Nem akarok hinni a szememnek...van aki még bedől ennek a sok kóklernek. Vegyétek már észre, hogy önmagukat hirdetik itt a jósok! Van egy fórum a hoxa.hu-n a szerelmi kötésekről, az legalább reális képet ad, ott sokan leírták kik a csalók, akikhez semmiképpen se menjetek. Aki nem akarja, hogy átverjék az nézze meg mert nagy csalódások lesznek :)

kicsigigi 2012-08-24 11:17:18 Válasz erre

Sziasztok!

Sikerült már valakinek szerelmi kötés,?

taka 2012-08-15 09:17:23 Válasz erre

Sziasztok!

Az én barátnőm ,is csináltatott kötést. Nem sikerült, kiborult.

De találtunk egy olyan jósnőt,aki rávilágított a lényegre. Önismeret. Miután saját magadat is kielemzed,és őszinte vagy magadhoz, rájössz, nem véletlen, hogy szétmész a pároddal. Mert tovább kell lépni. A barátnőm esetében, egy sokkal jobb ,és tisztességesebb kapcsolatot kapott. De ehhez Katalin jósnő kellett, hogy kitisztázza magába,és ne keseregjen a régi rossz működésképtelen kapcsolatán.Szívesen ajánlom őt, jó szakembernek tartom. Őszinte kedves,és bejön amit mond.

Dunaharasztin lakik. Ha bárkit érdekel a száma szívesen megadom.

Linusss 2012-08-11 13:22:48 Válasz erre

Kedves Sylwia!

Nekem is el tudnád küldeni Eszter e-mail címét? eviipinter@gmail.com

Köszönöm előre is!

smily_11 2012-08-10 20:59:28 Válasz erre

Kedves Sylwia!

Elolvastam a torténetedet és ha ez így tortént ahogy leirtad, akkor szeretnélek megkérni arra, hogy megadd nekem az Eszter e-mail címét . Az én torténetem is hasonló a tiedhez . Probálkoztam már szerelmi kotéssel ami nem sikerult és a te tapasztalatod alapján megprobálnám én is Eszter szolgáltatásait !

Az informáciokat erre az e-mail címre kérném : smily_11@azet.sk

Elore is megkoszonom segítségedet ! Lisa

Előzmény: Sylwia - 2012-06-28 12:36:42
doryca007 2012-08-08 18:31:36 Válasz erre

Kedves Sylvia,

megkérdezhetem, hogy Eszternek mi az elérhetősége? Én is hasonló cipőben járok, mint te anno. És nagyon jól jönne a hathatós segítség. Előre is köszönöm!

Volt még oylan , akinek sikerült? Kihez fordultatok?Előre is mindent köszönök!

Előzmény: Sylwia - 2012-06-28 12:36:42
lianababy 2012-08-06 10:04:48 Válasz erre

Kedves dami.an!

Meg tudnád adni annaka vidéki jósnak az elérhetőségét, ahol jártál? Esetleg felvehetnénk a kapcsolatot privátban e-mail-en?

Előre is köszi!

Előzmény: dami.an - 2012-04-30 11:17:39
Rose69 2012-07-16 21:11:52 Válasz erre

Kártyavetés - jóslás cigány kártyából, mandala kártyából rontáslevétel, szerelmi oldás-kötés, arcelemzés, léleklátás, álomelemzés - teljes diszkrécióval.
Kérésére Budapesten akár házhoz is megyek.
Hívjon bizalommal!

Csillagfürt

Előzetes kapcsolatfelvétel    06 70 240 32 62 telefonszámon lehetséges.

kyrus80 2012-07-15 23:39:47 Válasz erre

A szerelmi kotesen kivul foglalkozom meg tisztitassal, atok-rontas levetellel, szerelmi kotes oldasaval.

kyra80@gmail.hu

Előzmény: kyrus80 - 2012-07-15 23:37:06
kyrus80 2012-07-15 23:37:06 Válasz erre

Kedves Remenytelen SZERELMESEK!A szerelmi kotes valoban letezik es mukodik!Sajat magamon tapasztaltam a hatasat, majd ennek hatasara en is kitanultam a mesterseget, hogy segithessek Neked!

Fordulj hozzam bizalommal:Kyra

kyra80@gmail.hu

hanna66 2012-07-07 21:04:12 Válasz erre

Sziasztok! Én mindenkinek azt mondom, nincs értelme ennek a kötés-mágia bohóckodásnak. Nem használ semmit, kipróbáltam. Csak pénzba kerül, reménykedik az ember, aztán jön a pofára esés. Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy aki nem szeret, az nem is fog. :(

Sylwia 2012-06-28 12:36:42 Válasz erre

Szeretném veletek megosztani a történetemet! 
Három hónapja kerestem fel Esztert mert elhagyott a szerelmem! Előtte próbálkoztam nem egy hazug csalóval akik magukat mágusnak, jósnőnek adták ki! Csalódtam bennük nem is kicsit! Nem jött az eredmény! Az egyik (nem nevezem nevén) csak egy kicsit nézett hülyének! Szerelmi kötést kértem tőle! Küldött pár gyertyát és egy leírást amiben találtam hiányosságot! Amikor rákérdeztem, hogy így kell? A válasza az volt, hogy igen! Amikor vége lett a gyertyázásnak kiderült, hogy nem is úgy csináltam mindent ahogyan azt kellett volna! De megnyugtatott, hogy most fél áron megerősítjük! Meg is történt! Aztán kértem tőle még valamit! Megbeszéltük, hogy ekkor küldöm a pénzt! De mivel pályakezdő munkanélküli vagyok nem tudtam időben elküldeni neki erre nem éppen kedvesen elküldött melegebb éghajlatra, hogy egy ilyen embernek nem segít, többet ne keressen, stb. . . Gondoltam magamban annyid legyen egész életedben mint amennyit tőlem kaptál és azt is gyógyszerre költsd! 
Végső elkeseredésemben fordultam Eszterhez és úgy voltam vele, hogy ha most sem jön össze akkor hagyom a fenébe és feladom! 
Eszter nagyon kedves volt velem! Megnézte, hogy érdemes e a kötést megcsinálni (persze ezért egy ft-ot sem kért) Karmikus kapcsolatról van szó így sor került a kötésre! Megegyeztünk egy időpontban amikor skype-on megcsináljuk! Meséltem neki az anyagi helyzetemről, hogy nem biztos, hogy addig pont el tudom neki küldeni azt az összeget amiben megegyeztünk! Nagy meglepetésemre a válasza az volt, hogy semmi gond, majd küldöd amikor tudod! 
Megcsináltuk a kötést! Felhívta rá a figyelmemet, hogy 3 hónap a hatás, de van akinél kevesebb! Mondanom sem kell azt szerettem volna ha már másnap hív, hogy találkozzunk! Rendkívül türelmetlen voltam és nagyon távolinak tűnt a 3 hónap úgy, hogy még egy halvány jel sem volt! Persze sokszor kiakadtam, fel akartam adni, de Eszter nem hagyta! Mondta tartsak ki, közel van! Voltak olyan pillanatok amikor már nem is hittem benne amit nagyon sajnálok! 
És egyszer csak mutatkozott egy jel! Elkezdtünk levelezni! Persze az első pár levélváltás nem volt egyszerű és főleg nem volt fájdalom mentes! De Eszter nyugtatott, hogy jó lesz az, türelem! 
És egyszer csak felajánlotta, hogy találkozzunk ha akarom! Belementem a találkozásba! Nagyon nem tudtam, hogy hogyan viselkedjek majd vele! Eddig amikor összefutottunk hiába nem voltunk együtt szájra puszi volt! Kérdeztem Esztert, hogy engedjem egyáltalán a szájra puszit vagy sem! Ő erre azt mondta, hogy mindenféleképpen engedd, de csók lesz belőle! Nah ekkor úgy voltam vele bár úgy lenne! És találkoztunk volt szájra puszi! Beszélgettünk hétköznapi dolgokról, kettőnkről nem! Egyszer csak megcsókolt! A csók után megállapította, hogy látom még mindig nagyon szeretsz amit persze nem tagadtam! Ő is elmondta, hogy azt hitte sikerül elfelejtenie, de nem megy! És még ha nem is mondta ki, hogy szeret érzem és tudom a csókjából, az öleléséből, hogy ő is még mindig változatlanul! Mert ugyanazt érzetem mint amikor együtt voltunk! 
3 hónap kellett ehhez! 
Eszter tartotta bennem a lelket, mindig visszaírt a leveleimre és amikor hívtam felvette a telefont! 
És nézegettem már embereket akik mágusnak meg mit tudom én kinek adták ki magukat! És csak Eszter az aki vállalja a valódi nevét, kiadja a telefonszámát, címét! 
Ha előröl kezdhetném egyből Eszterhez fordulnék! 
Persze ezt eléggé nem fogom tudni megköszönni és meghálálni neki, azt amit a 3 hónap alatt kaptam tőle!
És nem csak a lehetőséget teremtette meg, hogy visszakapjam a szerelmemet! Sokkal többet! Rámutatott a rossz tulajdonságaimra, hogy félre kell tenni az egót és nem szabad úgy csinálni mindent ahogy eddig csináltam! Megtanított és önmagam, teljesebb ember lettem! 

Köszönöm Kedves Eszter!

Kittus0427 2012-06-23 16:58:47 Válasz erre

Sziasztok!

Eddig is a párkapcsolataim csődbe mentek..De nem is akárhogy..Mire eljutottam volna odáig,hogy érzek valamit ,hirtelen vége..viszont most megismertem valakit ,aki nagyon különleges a számomra.. Magamhoz képest is iszonyat korán bele szerettem.. Pedig nem akartam. Ő még nem tudott elszakadni a régi kapcsolatától,bizonytalan és túl korán jöttem és mondta,hogy túl furcsa neki a helyzet még.. Elkezdte írni,hogy hiányzok neki.. Rá két napra,hogy kezd megszeretni. Utána egyről a kettőre csak úgy eltűnt..Megértem,hogy idő kell neki,de minden eltelt nap után nagyobb fájdalmat érzek..  Nem értem a helyzetet. Viszont úgy gondolom,hogy az ember életében egy olyan személy van,akibe igazán bele szerethet. Az,amilyen rajongással beszél a szeretett dolgairól,az,amilyen lelkiismeretes és érzelmes.. az,hogy csupán egy üzenetétől,mosolyától,érintésétől hirtelen elszáll minden gondom,nekem többet ér mindennél.. Tudom,hogy most valami gond van,és nem akarom elveszíteni.. Esetleg valaki tud segíteni ?Kötéssel.. bármivel ?Szeretném,ha boldoggá tenne és szeretném,ha olyan boldoggá tehetném,ahogy még soha senkit.. :)

monesz01 2012-06-17 22:29:36 Válasz erre

Sziasztok!

Valaha én is sokat voltam ezen az oldalon,sokan jöttek el hozzám,és legjobb tudásom szerint igyekeztem segíteni.De amint látom,nem sok minden változott igy több mint 1 év után sem.Még mindig vannak olyanok,akik bár semmit nem értenek a szerelmi kötéshez,mégis nagyon jól tudják,ki miért nem jó.Bár valószinű,hogy soha az életben nem is volt nála.

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Lia Boszi 2012-06-17 06:12:01 Válasz erre

Ha úgy érzi, hogy reménytelen helyzetben van a szerelemben, párkapcsolatában,
szerencséjében, vagy egészségében. Egyedülálló mágiával rövid időn belül
pozitív eredményt lát. Nem kell tovább szenvednie,tegyen a boldogságáért vagy az anyagi biztonságáért. Ha lelki problémái vannak abban is szívesen segítek.A reménytelen helyzetből is van kiút! Hívjon bizalommal meghallgatom és garantáltan segítek.
+36-30-419-2416 www.boszimagia.5mp.eu vagy email: boszimagia@gmail.com

2012.julius hónaptól már Londonban is dolgozom.

Várom a jelentkezőket előjegyzésre!

Lia Boszi 2012-05-22 05:12:18 Válasz erre

Üdvözlök minden kedves olvasót.Lia vagyok.Szerelmi és egyéb mágiákban lehetek a segítségetekre.Vendégeim ma már boldog párkapcsolatban élnek az általam elvégzett mágiák hatására.Ha szeretnéd a segítségemet kérni írj.emai: boszimagia@gmail.com weboldalam: www.boszimagia.5mp.eu

Kipróbált müködő mágiákkal segítek.Szép napot Lia

Előzmény: tjadde - 2012-05-06 19:15:29
tjadde 2012-05-06 19:15:29 Válasz erre

Kedves dami.an!

Megírnád te kinél voltál vidéken kötést csináltatni? Neken is szükségem lenne rá.

Elöre is köszönöm.

Judit

jalisco 2012-05-05 10:20:07 Válasz erre

Minden kételkedőnek üzenem,hogy én egy vagyok azok közül aki Eszter segítségét kérte,és meg is kapta.Elmondhatom,hogy a kötése sikeres volt,valóban idő(kb.4hónap) és hit kellett hozzá,de sikerült pedig igazán nem volt egyszerű eset.Eszter mindig szinte azonnal válaszolt és erőt adott amikor megtorpantam,és még a 100.kérdésre/emailre is türelemmel fogadott.A jóslatai 90% is mindig bejöttek(nagyobb arányt Ő sem igér).Aki nem hisz Benne,az ne keresse fel,de ne is mocskolja!

mistery777 2012-05-04 12:47:40 Válasz erre

Még annyit, hogy Füzesi Beatrix felvette velem a kapcsolatot, és kiderült hogy a honlapját távollétében nem ő szerkesztette, de kérésemre levette azokat a menüpontokat, amik az én honlapomról származnak,

amit ezúton is köszönök neki és sok sikert kivánok a további munkájához.

mistery777 2012-05-04 12:45:13 Válasz erre

Szeretnék reagálni az engem ért vádakra.

Tudomásomra jutott hogy valaki mocskolódó emaileket írogat az ügyfeleimnek és a leendő ügyfeleimnek is, velem kapcsolatban,

ebben a levélben sok rágalom szerepel,

amik  nem igazak. Ezzel valójában a céget is támadja, aminek a neve alatt dolgozom, és aminek

elérhetőségét az Árak menüpont alatt lehet megtalálni. www.future.5mp.eu

Aki ezeket a leveleket írja, a cég hitelét, hírnevét is támadja, amit a törvény büntet. Én, aki mindenkor a béke, önzetlenség, szeretet mellett állok, nem szívesen perelek, de ha nincs más hátra, meg fogom tenni a szükséges lépéseket.

A jogi képviselőm már tud ezekről, minden e-mailcím, ahonnan ilyen rágalmazó levelek jönnek, le van nyomoztatva.

Sajnos tipikus magyar mentalitás, hogyha valakinek sok ügyfele van, sok a pozitív visszajelzés, akkor folyamatosan támadásnak van kitéve, hiszen mások ezt irigylik tőle. Fogalmam sincs, miért nem foglalkozik mindenki a maga dolgával, ahelyett, hogy olyan embert támadjon, akit nem is ismer!

A vádak között szerepel többek között hogy csaló, pénzlehúzós kókler vagyok.

44 szerelmi kötés sikerült már november óta. 23 van folyamatban. A nagy számoktól nem kell megijedni, átlagosan egy hónap alatt 10-15 kötést csinálok, mellette persze pénzmágiát, rontáslevételeket is, és természetesen jóslást. Ezzel kapcsolatban is értek vádak, hogy én mindenkinek azt mondom hogy karmikus, ezt már kifejtettem több helyen is, nem mondhatom hogy karmikus ha nem az, UGYANIS A JÓSLÁS, A KÖTÉS NAGY FELELŐSSÉG, GYAKORLATILAG A HOZZÁM FORDULÓ AZ ÉLETÉT ADJA A KEZEMBE. ÉN EZT NAGYON KOMOLYAN VESZEM, ÉS NEM ÉLHETEK VISSZA A KÉTSÉGBEESETT EMBEREKKEL!! SOHA NEM IS TETTEM. 

Átlagosan hetente 20an keresnek meg szerelmi kötést kérve, ebből kb 10 karmikus, ez egy átlagos szám, a 10ből öt még gondolkodik rajta, öt pedig eljön. Ez ennyire egyszerű. Aki nem karmikus kapcsolatra kér kötést, azt visszautasítom. Vannak erre is opciók, elvégezhetjük a lezáró mágiát, hogy könnyebben elengedje az illetőt.

A pénzlehúzásról még annyit hogy hetente 40-50 levél jön, ahol csak egy kérdésre kérnek választ, vagy csak annyit, hogy nézzek rá, boldog lesz-e a párjával. AZ ILYEN LEVELEKRE MINDEN ESETBEN VÁLASZOLOK, PEDIG EGYETLEN PETÁKOT SEM KAPOK ÉRTE.

A KÖTÉS UTÁN MÁS MÁGUSSAL ELLENTÉTBEN NEM TŰNÖK EL SEHOVA, EL LEHET ÉRNI, IGAZ, NÉHA NEHEZEN, DE VISSZAHIVOK MINDENKIT, EMAILBEN JÓSOLOK KB. HETENTE, ÉS SENKIT NEM HITEGETEK. AZ HOGY A KÜLÖNFÉLE FÓRUMOKON EGYESEK AZT ÁLLITJÁK, NEM JÖTT BE A KÖTÉS NÁLAM, VAN ILYEN, DE ÁLTALÁBAN SAJNOS AZÉRT, MERT ŐK MAGUK NEM HISZNEK A MÁGIA SIKERÉBEN. ÉN MINDENKINÉL MINDENT UGYANÚGY CSINÁLOK, NEM TESZEK KIVÉTELT.

A kötés utána kapcsolattartás rengeteg türelmet igényel, általában éjjel fél 12kor még dolgozom, és reggel 7kor már a gép előtt ülök, közben ügyfelek is jönnek, tehát az álreggel való írogatás nem fér bele az időmbe.

MÉG EGY VÁD ÉRT ENGEM A KÖZELMÚLTBAN, HOGY NEM JÓSLÁSSAL KERESEM A KENYEREMET, ERRŐL PEDIG ANNYIT, HOGY 2011. OKTÓBER 21-E ÓTA LAKOM  BUDAPESTEN, ELŐTTE 4 ÉVIG HOLLANDIÁBAN, AMSTERDAMBAN VOLTAM, AHOL HOTELTAKARíTÁSSAL FOGLALKOZTAM.

SAJNOS AZ ÉLET EZT HOZTA, DE ÚGY ÉREZTEM, MEG KELL PRÓBÁLNOM ITTHON AZZAL FOGLALKOZNI AMIRE SZÜLETTEM.

OKTÓBERBEN RÖGTÖN ELKEZDTEM A HONLAPOMAT NÉPSZERŰSITENI, ÉS CSAKIS EBBEN DOLGOZTAM, MIÓTA HAZAJÖTTEM MAGYARORSZÁGRA. NEM RAKTAM FEL ALKALMI PARTNERKERESŐ HIRDETÉSEKET AZ INTERNETRE, ÉS NEM KIVÁNOK A TESTEMBŐL MEGÉLNI. A HOLLANDIÁBAN ÖSSZEGYŰJTÖTT TARTALÉKOKBÓL  HÚZTAM KI ADDIG, AMíG AZ ÜGYFÉLKÖRÖMET KIÉPíTETTEM.

Az hogy reagálok az engem ért vádakra, nem védekezés, magyarázkodás, egyszerűen úgy gondoltam, pontot teszek a rólam szóló viták végére. Ha valakinek ennyi nem elég, állok elébe, elérhetőségeimet megtalálja a honlapomon.

Eszter

kisvirág77 2012-05-03 15:10:22 Válasz erre

Szia!

Nagyon sokat segitenél szerintem sok  mindenkinek ha elárulnád hogy sikerült!? Én is szenvedek már egy ideje! Köszönöm

kisvirág77 2012-05-03 13:43:19 Válasz erre

Ha még érdekel a dolog?! Akkor nézz fel a hoxá-ra! Van ott egy-két lány aki sehol nem hirdeti magát van köztük olyan is aki pénzt sem kér érte!!

Előzmény: holdfeny23 - 2012-05-03 13:30:24
holdfeny23 2012-05-03 13:30:24 Válasz erre

Igazad van,Eszter tenyleg olyan amilyennek leirod,a joslatai nagyreszt bejonnek,viszont a szerelmi kotesek nem igazan.En is csinaltattam nala,de sajnos nekem nem sikerult,pedig hittem benne,nem ezen mulott.5 honapig gyertyaztam,es semmi..Es meg egy forumon sem olvastam hogy valakinek sikerult volna az Eszter altal keszitett kotes..Viszont a joslatai egyresze bevalt

Előzmény: Blondyy - 2012-05-02 11:52:56
Blondyy 2012-05-02 11:52:56 Válasz erre

Ha valaki ismeri Esztert közelebbről, akkor rögtön felismeri, hogy ezek az írások az övéi, az ő szava járása és szófordulatai. Az oldala tele van tartalmas és értékes írásokkal, melyeket saját maga írt nem koppintott. Annak a másik jósnőnek a weboldala tele van mindennel, szerintetek mindent saját kútfőből írt? Azokat is lemásolta valahonnan...a karmás írás alatt főleg még van egy raklap másik karmás dolog, amiket mind gondolom szintén lekoppintott az internetről.

Csak azért mert Eszter oldala nincs túlcsicsázva miért kell azt gondolni rögtön, hogy ő másolt? Felháborító, hogy egyesek veszik a bátorságot és más munkáját szó nélkül ellopják! Legalább írta volna oda kitől származik az írás. Nem csak a karma szöveg egyezik hanem több menüpont is de még betűszínt se nagyon birt változtatni!

Az ember okkal kételkedik mindig a mai negatív világban annyi pesszimista hatás ér minket, hogy nem is csoda, de Esztert mindig igazolta eddig az idő, így maximálisan bízom benne és kiállok mellette!

Ja Dzsozika voltam csak újra kellett regeznem mert nem engedett be mielőtt elkezdődne a vádaskodás h több néven regisztrál ugyanaz. Szép napot!

henyba 2012-05-01 22:47:21 Válasz erre

Ja bocci most latom a Karma leiras egy az egyben ugyanaz?ez durva ezt egyeztetniuk kellene

Előzmény: dami.an - 2012-04-30 11:26:15
henyba 2012-05-01 22:40:06 Válasz erre

En nem vettem eszre hasonlosagot,az Eszter oldalat tobbszor is atolvastam es engem nagyon megfogott.kuldtem neki kepeket nem kerdezett semmit,minden igaz volt Amit mondott,igaz csak roved tavra josolt de az mar be is jott.es penzt nem kert.

Atoltvastam az egesz forumot senki semmi kezzelfoghatoval nem szolgalt meg a kotes teren.en senkinek nem akarok reklamot csinalni de kb 12  eve volt a baratnom a Lui Padrenal,es vele csinaltatott kotest.igaz nem vitte vegig mert megijedt olyan dolgokat csinalt a Padre.de a pasi lassankent visszatert hozza fel ev mulva meg is kerte a kezet,az mas kerdes,hogy a baratnom nemet mondott.

de... A Padre csinalt mindent a baratnom eek semmit nem kellett csinalni,csak annyit kert a magus,hogy ne veszekedjen a pasival.es vissza kellett jarnia a Padrehoz azt hiszem 2 hetente.

Akkor csinalta 13 ezerert,most nem tudom mennyi lehet gondolom mar akar 10x annyi.:)

Arakat sehol nem talaltam..

Mellesleg jart mar valaki a Szegedi Erikanal.?

mistery777 2012-05-01 07:23:07 Válasz erre

DAMIAN!

AZ EGYIK ÜGYFELEM SZÓLT HOGY NÉZZEM MEG FÜZESI BEATRIX HONLAPJÁT,

MERT NÉGY MENÜPONTOT EGY AZ EGYBEN ÁTMÁSOLT TŐLEM,

TEGNAP ESTE KELLETT SZEMBESÜLNÖM EZZEL, EZT A KÖZLEMÉNYT ADTAM KÖZRE A HONLAPOMON:

Sajnos arra lettem figyelmes, hogy az egyik kedves "kolleganőm"

bizonyos Füzesi Beatrix

egy az egyben lemásolta a honlapomból a 

következő menüpontokat:

• Szösszenetek tőlem..Neked,
  • Mi is az a karma
  • Tisztitó-semlegesitő mágia
  • Blogom
  • Árak /itt annyi kivételt tett hogy a szerelmi kötést velem szemben 60,000 Ftért csinálja/

EZÚTON FELHíVOM MINDENKI FIGYELMÉT HOGY FÜZESI BEATRIX NEM ÉN VAGYOK,

ÉS Ő AZ ÉN IRÁSAIMAT INNEN ÁTMÁSOLVA AKAR ÉRVÉNYESÜLNI.

EGYÉBKÉNT EZ A BEATRIX MÉG ARRA SE VEDTE A FÁRADTSÁGOT HOGY ODAFIGYELJEN AZ APRÓSÁGOKRA, UGYANIS AZ EGYIK OLDALÁN AZ SZEREPEL HOGY 18 ÉVE FOGLALKOZIK EZOTERIKÁVAL, A MÁSIKON PEDIG AZ HOGY -UGYABÁR ÁTEMELVE AZ ÉN SZÖVEGEMET - 7 ÉVE...

EZ A NŐ TŐLEM MÁSOLTA ÁT A SZÖVEGEIMET, NEM ÉN KOPPINTOTTAM RÓLA,AZ ÉN HONLAPOMON NEM TALÁLSZ MÁSOKTÓL ÁTMÁSOLT SZÖVEGET.

A SZÖSSZENETEK..TŐLEM...NEKED MENÜPONT ALATT A HONLAPOMON AZOK AZ KIS GONDOLATOK SZEREPELNEK, AMELYEKET A JÖVŐ TITKAI FACEBOOK OLDALAMON MEGOSZTOGATTAM AZ IDŐK SORÁN, HA VAN KEDVE BÁRKINEK UTÁNAJÁRNI VAJON KI HAZUDIK ITT, ÉN VAGY BEATRIX, AKKOR NYUGODTAN FELMEHET A JÖVŐ TITKAI-RA, LETEKERGETHETI AZ IDŐVONALAT, ÉS LÁTHATJA, HOGY AZOK AZ ÉN MEGOSZTÁSAIM. MINDEN GONDOLAT AZ ENYÉM, BEATRIXNAK IRTAM EGY "KEDVES" LEVELET, MERT EZ NAGYON FELHÁBORITOTT.

Boszi11 2012-05-01 05:41:27 Válasz erre

Kedves Dami.an!

Fel lehetne venni veled a kapcsolatot e-mailban?

Mátyás42 2012-04-30 16:19:35 Válasz erre

Szervusz!

Szívemből szóltál, nagyon jól fogalmaztál!

Várok egy privit, a szem felnyitásról:)

Köszi.

M.

dami.an 2012-04-30 11:26:15 Válasz erre

Még egy dologra bukkantam.

Elsősorban leszeretném szögezni, hogy nem akarom bántani Esztert, hiszen úgy látom jó sokan bíznak benne.

De. Valami megütötte a szemem a minap.

Nézzetek rá:

http://fuzesibeatrix.elivepage.com

http://future.5mp.eu/web.php?a=future&o=mGnMoVS6ju

A kettő szinte ugyanaz!

Nem tudom melyik volt előbb, vagy a kettő ugyanaz?

De a sejtésem az, hogy Eszter a jobb eladhatóság kedvéért kicsit koppintott.

dami.an 2012-04-30 11:17:39 Válasz erre

Kedves Haryono!

Nem csaptad ki a biztosítékot, sőt ténylegesen elkezdtem 

kutatni, olvasni, érdeklődni.

Érdekes dolgokra bukkantam.

Nem titok, én is vissza szeretném kapni a kedvesem, és már több

helyen jártam, sikertelenül. Megsúgom nálatok is próbálkoztam.

Na mindegy, nem akarom hosszúra ereszteni, de nagyon sok tanulságot

levontam a levelezések, találkozások alatt, sok mágusról. jósról, ill.

azokról akik annak nevezik magukat. Eredményt senkitől nem kaptam

a pénzemért. Hogy miért? Mert az égiek így akarták, vagy mert én nem hittem

erősen, ez volt megírva a sorsunkban stb. Döbbenten hallgattam a magyarázatokat, kifogásokat. 

Elkeseredtem,  tényleg itt tartunk, hogy mások elesettségét reménytvesztettségét így kihasználják holmi áljósok és nevesebb jósok?

Igen ki. Bevallom naív voltam, és jóhiszemű. Hinni akartam márpedig

nekem sikerül.

Sikerült is, teljesen máshogy, nem szerelmi kötéssel!

Találtam egy nevesincs jóst vidéken, aki felnyitotta a szemem,

hogy mit is kell csinálnom. Bejött, és közelítünk egymáshoz. 

Azóta nyomon követem sorstársaimat, látom ők is mennyire hisznek ennek-annak, és ami kiveri nálam a biztosítékot Kedves Haryono, még mindig az, hogy mindenkinek karmikus a kapcsolata. Igazat adok abban amit leírtál, a karmáról, de épp ezek miatt nem tud érvényesülni a kötés, ezáltal hatás sincs. És ezért bánt, ha ezzel etetik a jónépet, a karmikus kapcsolatra épült kötés mindig hat. Nem igaz.

Lehet újra vitatkozni velem.

Előzmény: Haryono - 2012-04-20 10:57:08
kisvirág77 2012-04-27 12:10:06 Válasz erre

Azért Köszi!

Én gondolom ki lehet az egyik ismerösöm is járt nála! Neki sem ugy alakultak a dolgok ahogy mondta! Amugy én hiszek a mágiában! Csak nehéz megtalálni azt az embert aki valoban ért hozzá!

Előzmény: Mátyás42 - 2012-04-27 11:09:14
Mátyás42 2012-04-27 11:09:14 Válasz erre

Szervusztok!

Nem akarok én itt nevekkel dobálózni, csupán annyi: fiatal és nő! De voltak olyannál is aki idősebb/ az is itt hirdette magát/ vagy egy egész csapat, akikkel csak levélben tudsz érintkezni.

Szó ami szó, nem értem én ezt. Csóró reménykedő embereket miért kell átvágni? Nem lehet megmondani, hogy csinálok egy hókusz-pókuszt, de nem azon múlik, hogy a kötendő fél visszatére! Több tízezerért reményt veszel, semmi mást!

Előzmény: kisvirág77 - 2012-04-27 10:22:31
Boszi11 2012-04-27 10:55:29 Válasz erre

Jó lenne, ha tényleg elárulnád, ne szaladjunk bele. Lehet priviben is.

Előzmény: Mátyás42 - 2012-04-26 16:33:32
kisvirág77 2012-04-27 10:22:31 Válasz erre

Sziasztok!

Elárulnád hogy ki volt az a josnö akinél járt az ismerös?

Ha nem akarod itt akkor pribviben!

Köszi : Virág

Előzmény: Mátyás42 - 2012-04-26 16:33:32
Mátyás42 2012-04-26 16:33:32 Válasz erre

Igen, annyi! Tavaly december környékén beszéltek vele, azóta se kép, se hang:(

Tegnap hallotam, az egyik kollegina ismerőse, egy itt hirdetőhöz ment el, 2 hete. Megcsinálták a nagy hókusz-pókuszt, két héten belül jelentkezni fog a pasi, ígérte a boszi. Megvan köztük a karma is, minden ok lesz. A nő szárnyalva jött el, ám azóta azok a szárnyak letörtek, mert a pasiról semmi hír!

Miért kell kábítani a szegény, elkeseredett, érzelmileg és lelkileg padlón lévő embereket?

Előzmény: Linda1968 - 2012-04-25 21:01:18
Linda1968 2012-04-25 21:01:18 Válasz erre

4 hónapja??? Jaj... :( Pedig jópáran voltak itt, akik szépeket írtak vele kapcsolatban korábban, már azt hittem, talán érdemes megkeresni, de akkor inkább hagyom is. :(

Előzmény: Mátyás42 - 2012-04-25 20:17:06
Mátyás42 2012-04-25 20:17:06 Válasz erre

Linda!

Mint írtam, semmit nem tudnak róla kb. vagy 4 hónapja! Már azt is hallottam, hogy valaki magánnyomozót fogadott!

Előzmény: Linda1968 - 2012-04-25 20:11:09
Linda1968 2012-04-25 20:11:09 Válasz erre

Sziasztok!

Olvasgattam az elmúlt időszak hozzászólásait... van olyan, akinek sikerült Bodnár Gabóca kötése?

Írtad Mátyás, hogy eltűnt, úgy tudod. Esetleg előkerült már azóta? Érdemes felkeresni???

Linda

Mátyás42 2012-04-25 19:42:45 Válasz erre

Szerintem járt. Mennek a kolleginák nagy nevűhöz, és olyanhoz is aki nem hírdeti magát, de semmi eredmény! A jós kora nem mérvadó, hisz egy 30 évesnek is lehet tudása. De ennyi jós és mágus soha nem volt kis hazánkban mint most! Amint hallom, horribilis összeget kérnek, a mai keresetkhez viszonyítva, kisebb vagyon! És ha nem sikerül, Téged fog hibáztatni, hogy nem hittél elégé, nem úgy álltál a dologhoz, stb. De ő nem lesz hibás, ő mindent elkövetett!

Most az egyik kollegina azt csinálta, hogy a pénz felét adta csak oda, a másik felét csak siker esetén fizeti ki, ha a pasi jelentkezik. Most mindenki drukkol neki, de 3 hét telt el a kötés óta, és még semmi! Össze.vissza kamuzik neki a csaj, hogy még ezért meg azért nem sikerült. Szerintem nem is fog, hisz már annak a bizonyos jelnek jönnie kellett volna mert amikor elvállalta, azt mondta neki max 2 hét múlva jelzést kap. Úgy látszik eltévedt a jelzés.

Személy szerint én azt tartom felháborítónak, hogy sok érzelmileg padlón lévő embert anyagilag lehúznak.

Szóval az én ismerettségi körömben, ami elég nagy, még senkinek sem sikerült a szerelmikötés.

Előzmény: tundeerke - 2012-04-24 15:08:02
ÉviVirág 2012-04-25 16:58:34 Válasz erre

Tundeerke, szerintem a jóslás és a képesség nem a kortól függ, hanem az illető erejétől. Attól mert valaki 60 éves ugyan úgy nem érthet a dologhoz.

Előzmény: tundeerke - 2012-04-24 15:08:02
holdfeny23 2012-04-25 01:12:30 Válasz erre

Melyik Mirellarol lenne szo mert en mar 2 rol hallottam..Egyik a Majoros Mirella...nem dicsernem....

tundeerke 2012-04-24 15:08:02 Válasz erre

Kedves Mátyás!                                                                                          Teljes mértékben igazad van,és ez valóban nagyon bosszantó,hogy nagyon sokan valóban a pénz miatt csinálják,és szerencsétlen elkeseredett embert meg lehúzzák,pedig van elég baja enélkül is...Én nagyon sokat gondolkodtam azon,hogy egy igazi falusi öreg jósnénit kellene valahonnan keríteni,vagy egy öreg cigányjóst.Na azok tuti megcsinálnak mindent,és hiszem,hogy azok valóban tudnak...de hol lehet ma már ilyet találni..nem igaz?Mindenhol cak ezek a mai "fiatal" divat,és ismert mágusok, jósok vannak,ami nem biztos,hogy jó is, hiszen Te is  azt írod,hogy az ismerősöd már a létező összes jósnál volt,mégsem sikerült neki...Akkor hogy is van ez?És " Mirella"-nál is volt már?                                                                                                           További szép napot

Előzmény: Mátyás42 - 2012-04-23 14:09:28
Mátyás42 2012-04-23 14:09:28 Válasz erre

Szervusztok!

Én úgy gondolom, hogy a hit a legfontosabb, hisz az egész vonzás ezen alapszik és persze a jós(mágus) hozzá állásán. Főnökömmel voltunk lassan már egy fél éve, egy EZo tv.s jósnál, hát semmi látványosat nem produkált. Mivel jóformán csak női kollégáim vannak, mindig értesülök a legújabb pletykáról. Ki kinél volt jósoltatni, illetve kihez jár kötésre, de sajnos egyik kolleginának sem sikerült még. Pedig a portálon lévőknél is jártak már, azt hiszem mindegyiknél. Sajnos eredménytelenűl:( Apropó, Gabóról tud valaki valami értékelhető infót? Kámforrá vált, két kolléganőm is az ügyfele volt( lenne).

Amúgy az egyik kedves kollegina, már annyira el van keseredve, hogy súrolja a depresszió határát. Több jósnál ját, számtalan kötést csináltatott, ígértek neki fűt-fát, hitegették jobbra-balra, lehet, hogy egy lakás árát már el mágiázott, és Semmi! Utóljára egy itt hirdetőnél volt, aki biztatta, hogy 3 héten belül pozitív jelzést kap a pasitól! Azóta eltelt 3X3 hét..de semmi jelzés! Ha rákérdez, azt mondja a boszi, legyen türelmes))

Nagymamám mesélte, hogy anno a faluban volt boszorkány, akinek minden mágiája sikeres volt! A mostaniak csak a pénzre mennek rá, vagy miért nem sikerül nekik a kötés?

Előzmény: khiszta - 2012-04-22 16:21:12
khiszta 2012-04-22 16:21:12 Válasz erre

Sziasztok!

Soha ne adjál mások véleményére!!! Mindig a még érzéseid alapján válsz jost válts vele levelet ha tudsz találkoz vele személyesen! Ugyis érezni fogod hogy melyik számodra az igazi!! Ha ugy érzed sok hülyeséget ir meg nincs alapja a dolgoknak akkor hagyd!!

Előzmény: tundeerke - 2012-04-22 12:22:17
tundeerke 2012-04-22 12:22:17 Válasz erre

Kedves Haryono!                                                                                         Elküldtem az ingyenes elemzés adatait,kíváncsian várom az eredményt...Én egyébként hiszek ezekben a dolgokban,de kicsit bizalmatlan vagyok a fórumokkal,mert sokszor olvashatunk olyanokat,hogy a "szakértők,Jósok,Mágusok" kitalált névvel,írnak a fórumokra ínycsiklandó reklámot maguknak,szóval elég nehéz rájönni,hogy ki az aki őszinte,és k ia kamu ember...Így könnyű a bizalmat elveszteni...                                       További szép napot mindenkinek                                                                  U.i.:  Hallott már valaki  Mirella-ról?  És az Online Kötésről?  Előre is köszi

Előzmény: Haryono - 2012-04-20 10:57:08
Haryono 2012-04-20 10:57:08 Válasz erre

Kedves dami.an!

Most lehet, hogy olyat írok ide, ami kicsapja  biztosítékodat, de aki itt beszélget egymással, azoknak mind van karmájuk egymással.

Kicsit kellene tájékozódnod ebben a témakörben, rengeteg könyv jelent meg, angol és magyar nyelven egyaránt.

Nálunk, volt aki, mint kidertült, a lányára akart szerelmi kötést, szerinted megtettük? Pedig volt karmájuk egymással, ráadásul még szerelmi is, igen ám, de pont a tanulnivaló volt az, hogy ellenálljon a csábításnak.

Aki bárhol és bármikor kapcsoatba kerül valakival, legyen az munkahely, bevásárlóközpont, vagy repülő, akik ot vannak, azoknak mind van kapcsolatuk egymással az előző életből, mert ezt az utat választották, hogy akkor éppen ott együtt legyenek.

Ezt könnyen be lehetne bizonyítani, csak sajnos a légitásaságok nem adják ki a lezuhant repülő utaslistáját, ami után be lehetne azonosítani a születési idejüket, ezzel meg lehetne mutatni a közös utat, mert mindenki, aki azon a repülőn volt, amelyik lezuhant, ezt az utat választották. 

Minden mindennel összefügg! 

A mi munkánkat a szeretet vezérli, úgy mint sok mágusét is. 

Mi Magyarok, sajnos olyanok vagyunk, hogy ha nekünk nem sikerült, akkor úgy gondoljuk másnak sem fog, és azért szurkolunk, hogy így is legyen. 

Namaste!

Előzmény: dami.an - 2012-04-19 18:01:54
Haryono 2012-04-20 10:44:30 Válasz erre

Kedves dzsozika!

Mivel nem akkor olvastam el, a pszichológus sztorit, így csak az emlékezetemre hagyatkoztam, és a szövegkörnyezetet nem vettem figyelembe. Elnézésedet kérem ezért.

Amit meg írtam, hogy kivcsit más, az a pszichológus módszere és a mágia közöttre gondoltam, mert aki szerelmi kötést végez, azok az égiek segítségével végzik.

Szavaidat nem forgattam ki, ráadásul nem is írtam meg, hogy kinél olvastam, így nem értem a felhábordásodat.

Az utolsó mondatoddal teljesn egyetértek!

Hit nélkül nem lehet semmit sem elérni.

Namaste!

Előzmény: dzsozika - 2012-04-19 17:16:21
ÉviVirág 2012-04-19 20:53:08 Válasz erre

Sziasztok!

Ide is bemásolom amit nemrég írtam mert ide is kapcsolódik a téma

Sziasztok!

Sajnos én is belefutottam már 1-2 kókler jósba. Már lemondtam róla, hogy jóshoz menjek, amikor az egyik barátnőm ajánlotta Liliát, aki boszorkány papnő. Barátnőm nagy elánnal mesélte, hogy találkoztak, nem is dolgozik drágán, nagyon kedves és minden bejött neki amit mondott, sőt még tanácsokkal is ellátta, nem csak az volt, hogy oké ez meg az lesz csinálj amit akarsz, hanem tényleg segített neki. A barátnőm a jósláson kívül szerelmi kötést is szeretett volna vele csináltatni, de Lilia nem vállalta el, mert elmondása szerint csak akkor csinál megerősítést, ha az égiek és az életutak engedik( itt is látszik, hogy nem a pénzre megy). Ezek után felhívtam telefonon és egy teázóban találkoztunk. Valóban nagyon kedves és nem az időt figyeli. Bőven túlléptük az időt de nem kért több pénzt. És ami a legjobb, hogy nekem is bejöttek amiket mondott! Csak ajánlani tudom azoknak akik már sokat csalódtak, mert benne nem fognak. A honlapja: www.liliajosda.hu

Puszi Évi

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Jurassic Park élőben - Így festhetett a föld a dinoszauruszok és a mamutok idejében

Jurassic Park élőben - Így festhetett a föld a dinoszauruszok és a mamutok idejében

A világ legnagyobb mamutfenyőerdejében a 100 méter magas óriás fák között sétálva olyan érzésünk támad, mintha pár millió évet visszarepülnénk az időben. A dinoszauruszok és mamutok idejében valahogy így festhetett a Föld…

Tovább »
Angyalok jóslata a jövőddel kapcsolatban

Angyalok jóslata a jövőddel kapcsolatban

Az angyalok és szentek jóslata segít megismerni a jövődet!

Tovább »
Ez az 5 dolog történik, mikor találkozol az ikerlángoddal

Ez az 5 dolog történik, mikor találkozol az ikerlángoddal

Amikor a lelkek a földre érkeztek, akkor az istenek kettéhasították őket, egy férfi és egy női félre. Azóta ők egymást keresik, akár több életen át és a sors igyekszik is egymás felé terelni őket, hogy újra egyek legyenek. Hívhatjuk tükörszerelemnek is, de abban a másik félben nem csak a szerelmet, hanem önmagadat találod meg. Te már megtaláltad az iker lángodat? Tudtad, hogy ez az 5 dolog történik veled, mikor megleled?

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kiss Katalin

Családfelállító

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kiss Katalin

Társkereső

Társkereső
Eva Erika Éva Mária Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila