2017. augusztus 17. - Jácint
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 17. - Jácint
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7205 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Bibe 2008-08-10 22:48:05 Válasz erre
Szia!-sztok))
Elérhetőséget tudnál-lehet adnod?Lennénk páran akik segítségre szorulnak-így vagy úgy.

Köszönöm szépen.
pofike@vipmail.hu
Előzmény: kati1 - 2008-08-06 22:51:33
tc1 2008-08-10 20:47:50 Válasz erre
Szia! Engem is érdekelne a Fehér Mágus barátnőd, hátha nekem is tudna segítene! Tudnék esetleg emailt küldeni neked, hogy részletesebben is elmondd, hogy hogyan segített neked?
Köszi
Előzmény: kati1 - 2008-08-06 22:48:37
lorena5 2008-08-10 14:55:00 Válasz erre
Szia Kati1!
Őszintén kívánom,hogy mire ólvasod soraimat,már újra azzal légy akivel szeretnél ! Valamilyen szinten ;-)tisztában vagyok a ezoterikus dolgokkal... Mivel minden ember érzelmileg benne va a saját dolgában ,ezért önmagával elfogúlt és nem láthatja reálisan a helyzetét.Ezért van szükség egy kívűlállóra egy jóbarátra,jósra stb.Ha esteleg tudnál segíteni,hogy konzultáljak a fehér Mágus barátnőddel,azt köszönettel venném.(lorena5@citromail.hu)

Előzmény: kati1 - 2008-08-06 22:51:33
ruphor 2008-08-08 15:36:07 Válasz erre
Sziazstok,
Kedves Fehérló , köszönöm hoyg egyetértesz.
Sajnos sok olyan levelet kapok akik arról panaszkodnak hogy beleestek ebbe a csapdába.
Kialakul a se veled se nélküled állapot. Nagyon nehéz az ilyen kötést rendbe tenni.
Nem lehetetlen de aki ilyennel próbálkozik annak meg kell fizetnie a tanulópénzt.

Kedves Klabus,
Próbáljátok megnyitni a szivcsakrátokat, ez két előnnyel jár.
Az egyik az hogy intuitív módon fogjátok látni ha valaki csak skalpot gyűjt és meg fogjátok hallani amit a sors akar és az angyalok üzennek.
A szív az intuíció központja , hát fogadjátok el amit kaptok.
Ha tévedtél hát remélem tanultál belőle.
Ha tényleg megbántad akkor küldje egy fotót mindkettőtökről az e-mail címemre és segítek. De reméelm megtanltad a leckét. Senkit nem lehet bezárni és a szabad akaratában korlátozni.
A szeretet pont arról szól hogy figyelünk egymásra , mindenkire és megtaláljuk mindenkiben a szépet ésa jót,nem pedig arról hogy bezárjuk aki nekünk fontos.
http://gyogyitas.gportal.hu
itt fel tudod venni velem a kapcsolatot ha tényleg akarod hogy segítsek
Szeretettel : András
Előzmény: Kbabus - 2008-08-07 13:46:04
anyko0101 2008-08-08 13:09:31 Válasz erre
Szia!

Ez a fehér mágus interneten keresztül nem vállal jövendölést?
Előzmény: kati1 - 2008-08-06 22:48:37
Kbabus 2008-08-07 13:46:04 Válasz erre
Sziasztok!
Az az igazság, hogy már énis kiprobáltam ilyet...és megis lett az ára...!lassan 2 hónapja az uj munkahelyemen találkoztam a sráccal, talizgattunk és ha lehetett mindig hazahozott!semmit nem siettünk el mert még 3hét után is azt mondta hogy még nem szertné a csókot mert akkor nem lenne hosszútávú a kapcsolat.. én hittem neki és ugye az ilyen ,,nem tipikusan fiús,, viselkedésével teljesen a szívembe lopta magát! Ő mondta nekem legelőször, hogy fél hogy megint csalódik, mert úgy érzi hogy nagyon belém szeretett és ugyis viselkedett, velem!De most lassan 2 hete poén szinten csináltam egy szerelmi kötést és azóta teljesen kivan magából fordulva!nem foglalkozik velem nemis érdeklem, nemszól hozzám, mi több kerül engem!!Pedig még az anyukája is azt mondta , hogy tényleg komolyan szerethet , mert bemutatott mindenkinek, és ezt nem csinálta csak egyszer még eddig!Én teljesen kibuktam, mert az az igazság hogy, tényleg tiszta szívemből szeretem, és nagyon félek ,hogy ezzel most mindennek vége!véletlen nemtudjátok, hogy ilyenkor mit kellene csinálni??Nem akarom elveszíteni, vagy ha már úgy alakul, akkor ne ilyen áron!!
Köszönettel: Beus
feherlo 2008-08-07 07:42:54 Válasz erre
Sziasztok,ahogy ezt a rovatot olvasom le vagyok döbbenve,hogy mennyien a kötést kéritek.Én igazat adok Andrásnak,ha valakivel az életben nem tudsz össze jönni akkor annak is meg van a miértje.Nem szabad senkit akaratán kivül magunhoz láncolni mert ugy bele avatkozunk olyan dologban ami meg gátol a tovább tanulásban vagy a lehetöségben ami lehet vár ránk,vagy a feladatban amit ebben az életben el kell végeznünk hogy a lelkünk egy magasabb fokra kerüljön.Higyétek el nekem is volt részem sok fájdalomban,és igy utolag vissza nézve rájöttem hogy igen is kelett mert ha nem élek át olyan dolgokat akkor lehet felszinesebb lennék.De azt sem feledjétek mikor majd meg lessz a kötés a pasit meg kapjátok de az igazi érzéseit nem.
kati1 2008-08-06 22:51:33 Válasz erre
Meg mered irni,hogy kivolt,ugyanis nekem Európa legjobb fehérmágusa a barátnöm
Előzmény: fangya2 - 2008-07-29 11:20:41
kati1 2008-08-06 22:48:37 Válasz erre
még nem ismerlek benneteket csak most kezdtem a laptopommal is ismerkedniBe léptem közétek mert sajnos megszaporodott a szabad időm.most én is a szerelmi kötéssel próbálkozom,mert 35 év után öregebb és csúnyáb nöt talált a férjem.Járok egy szuper fehermagushoz aki évek óta a barátnöm,de minden szava bejön.nagyon úgy nézz ki hogy visszajön,csakmég futunk pár kört,én hiszek benne puszi
Dominika23 2008-08-06 00:44:19 Válasz erre
Nincs ilyen email cím.
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

A cukkini ezer arca - Avagy top 10 cukkinicsoda

A cukkini ezer arca - Avagy top 10 cukkinicsoda

Ha nem lenne túl bizarr hasonlat, azt mondanánk, hogy a cukkini olyan, mint a jó szerető. Minden jó vele, az édes, a sós, bármikor fogyaszthatjuk, reggel délben, este, főételként és desszertként is kiemelt helye van az étlapon – legalábbis nálunk. Ráadásul rengeteg jótékony hatása van.

Tovább »
A hűtlenség a gyerekre is hatással van - Talán nem is gondolnál erre, ha kalandba keveredsz!

A hűtlenség a gyerekre is hatással van - Talán nem is gondolnál erre, ha kalandba keveredsz!

A hűtlenség az egyik legrosszabb árulás, amivel a szeretett személy felé élhetsz, különösen akkor, ha már gyerekek is vannak. Bár nem feltétlenül gondolsz erre először, de a gyermekek is nagy szenvedést élnek át, ha tudomást szereznek a hűtlenségről. Már azelőtt rájönnek, hogy elmondanád nekik, mi az igazság és sokáig szenvednek emiatt.

Tovább »
Hogyan javíts a hangulatodon a csillagjegyed alapján? - Íme, a segítség!

Hogyan javíts a hangulatodon a csillagjegyed alapján? - Íme, a segítség!

Minden csillagjegynek van egy árny- és egy fényoldala. Ha képes vagy a fényoldalra hangolódni, akkor azonnali energialöketet tapasztalsz, ami nem csak a hangulatodat, de az egész napodat jobbá teszi majd. Nézzük, hogyan javíthatsz hangulatodon a csillagjegyed alapján. Amint elolvastad saját elemzésedet, olvasd el a partneredét is, hogy neki is segíthess, ha esetleg rossz hangulatban találod!

Tovább »

Kalkulátor

Illóolajok kalendáriuma

Nem muszáj egyből a gyógyszeres szekrényhez nyúlni, ha fáj valamid, emésztési problémáid vannak, vagy egyszerűen csak nyugtalan vagy. Néhány csepp illóolaj csodákra képes, hidd el!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila