2017. június 26. - János, Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. június 26. - János, Pál
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6973 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
gmk 2007-09-04 18:54:16 Válasz erre
Kedves Morla!

Ugyan sok ideje elég inaktív már a fórum, de én most leltem rá, mert most lett aktuális a probléma számomra. Próbáltam neked írni, de az az e-mail cím már nem él, amit megadtál. Kérlek írj nekem a gmk@mypc.hu címre, ha még itt vagy és olvasod ezt. Nagyon érdekelnének a tapasztalataid! Köszi előre is.
Rekiki 2007-05-04 16:10:19 Válasz erre
Sziasztok!
Szerelmi kötéssel kapcsolatban néhány gondolat.
Ha kötést szeretnél akkor ne magad csináld, hanem kerees valaki hozzáértőt. Viszont számolj azzal is hogy hozzá kell menned akkor is ha már nincs rá szükséged. Bár vannak akik azt mondják nem lehet elvágni, de bízzunk benne hogy mégis.
Viszont mielött bármit is tennél légyszi gondolkozz el azon vajon mindez etikus e a másikkal szemben. Mi van akkor ha valamelyikőtök már nem szereti a másikat? Mennyi bajt és gondot fog okozni ez az együttlét.Ha már egyszer szakítottatok miért kellene magadhoz kötnöd. Az a kapcsolat már úgy sem fog úgy működni mint elötte. Annak a kapcsolatnak annyi ideje volt. Ha mégsem, akkor úgy is visszajön kötés nélkül is. És kicsi lányok, annyi nőcis praktika van, hogy megtartsuk életünk értelmét :-))))
Bellucci.bebeandi 2007-05-03 16:17:14 Válasz erre
Szia bnikuc!

Bár nem idevág a téma, de remélem jársz még erre a fórumon!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó lenne valami adatot tudni rólad!! De nem akarok tolakodni, csak olvastam egy leveled a párkapcsolati szakértő rovatban és igen csak egy cipőben járunk:((((((
Gondoltam ha felvennénk a kapcsolatot emilben talán tudnánk jó ötletekkel "vigasztalni" egymást, tudod, lakás, család.....szűkös hely és anyagi keret...
Tehát ha ezt olvasod akkor.. és ha van kedved akkor dunlop@citromail.hu
remélem nem veszed tolakodásnak
szia
Andi
Előzmény: bnikuc - 2007-03-20 01:37:42
Pöttyi 2007-04-18 21:12:52 Válasz erre
Szia!
Én csak annyit írnék arra hogy hogyan tudod visszaküldeni a rontást, hogy te sehogy! Ha tudsz menj el egy jósnőhöz és az letudja szedni a rontást! Ha valaki ad egy tippet hogy hogyan csináld meg otthon ne csináld meg menj el egy jósnőhöz ő tudni fogja mit kell tenned!Puszi
Előzmény: bo.bettike - 2007-03-29 08:08:32
Pöttyi 2007-04-18 21:05:38 Válasz erre
Na szóval bevittek a kórházba! Úgyvolt h megműtenek aznap de aztán valamilyen oknál fogva azt mondták az orvosok hogy még holnapig jegeljük! Jó jegeltük holnapra már semmim se fájt! Megkérdeztünk egy másik orvost és ő azt mondta h nem lehetett vakbélgyanú mert akkor egyből meg kellett volna műteni! De a fájásnak semmi nyoma mintha eltűnt volna! A barátnőm esetében pedig az orrával nem volt minden oké nem tudta rendesen kifújni az orrát és a váladék felgyülemlett az orr fölött! Persze egy hét múlva ez is eltűnt! Figyelmeztetés volt! De mi nem tartottuk be azt hogy ártó szándékkal nem lehet varázsolni pedig nem lehet mert rád üt vissza persze először csak figyelmeztetésként!
Pöttyi 2007-04-18 21:00:47 Válasz erre
Sziasztok!
Én mindenkihez szeretnék szólni! Én 19 éves leszek és a barátnőmmel már sok mindent kipróbáltunk ilyen téren és más téren is! A lényeg hogy mi már csináltunk ilyet de nem ezzel a szerelmi kötéssel hanem én találtam ki! És általában bejönnek! Na az a lényeg hogy kipróbáltuk és bevállt megkaptam azt a pasit akit akartam de aztán jönnek a próblémák! Mivel ez volt az első ezért csak figyelmeztetés volt amit kaptunk: egyik nap a suliba elkezdett fájni a hasam de iszonyatosan, elmentünk megnézetni és bevittek a kórházba vakbél gyanúval!Folytatom!
Aphrodite 2007-04-18 15:05:15 Válasz erre
Sziasztok!
Abban szeretném a segítségetek kérni, hogy meg lehet-e erősíteni mágiával egy meglévő kapcsolatot, hogy biztosabban tartósabb legyen? Majdnem 5 hónapja tart, de szeretném, ha lehet, egész életre ezt a kapcsolatot. Van köztetetk olyan, aki ezt kivitelezi? Köszönöm a seígtséget előre is! Szilvi freemail0906@freemail.hu
Diacica 2007-04-17 16:10:16 Válasz erre
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy egy másik faluban él egy srác aki szerelmes belém de akár hogy is próbálom én nem tudok belé szeretni, mert nekem csak teccik! És még élőben csak egyszer láttuk egymást.Én végülis szeretem de csak úgy mint egy nagyon jó barátot! Van olyan szerelmi kötést ami segít, hogy belé szeressek?Üdv.:Dia
Roid 2007-04-17 11:32:07 Válasz erre
Sajna ezzel a segítéssel már elkéstél..a gyermekek nemét ilyenkor már nem lehet megváltoztatni.Ugyanis az a fogantatás pillanatában alakul ( a gyermek nemét a férfi ondósejtje határozza meg !!!!!) ki s onnan kezdve már teljesen mindegy mit csinálsz..
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
edina_34 2007-04-12 17:44:30 Válasz erre
segitsetek nekem ha tudtok olyan varazslatot ,hogy fiu gyerekem szulessen en kb 4 hetes terhes vagyok kerlek segitsetek
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

Angyalaink mai útmutatása: "Magányos útja során a Remete elmélkedik, összevetve a hagyományos tudást saját érzéseivel."

Tovább »
A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "A tanulás, művelődés és a képzés segítik személyes fejlődésedet és életed céljának megvalósítását. Az angyalok mindenben irányítani és támogatni fognak téged."

Tovább »
Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Június 26. - Július 2.

Mit ígérnek a csillagok erre a hétre? - Június 26. - Július 2.

Új hét, új lehetőségek – heti horoszkópunkból megtudod, mi vár rád ezekben a napokban, mire kell különös figyelmet fordítanod. Csak keresd ki a csillagjegyedet, és olvasd el a csillagok jóslatát erre a hétre.

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Katharine Wood

Horary asztrológus

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Katharine Wood

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila