2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 17. - Lázár, Olimpia
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (9878 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
dzsu1 2009-08-03 21:19:57 Válasz erre
Most már csak azért is végigkövetem jövő tavaszig, mert meglepő módon sokaknak azt ígérték a mágusok, kötők, hogy hosszú időket kell várni a végeredményig (naná), miért is? Majd csak összeismerkedik addig valakivel, elfelejti a másikat és már nem lesz érdekes, vagy hosszú idő múlva azt lehet mondani, hogy olyasmi történt a másik életében, hogy sorry, mégsem működik, szabad akarat meg ilyenek... Talán egy-két embernek sikerült, de anélkül nem ment volna?
Ha meg valaki azt hiszi, hogy meg van kötve, az inkább azzal nézzen szembe, miért tud olyan nehezen elszakadni, vajon hova vezethető ez vissza, talán nem árt rájönni, s gyökereiben elfojtani, mert egy másik problémánál talán nem lehet azt mondani, amit nem tud megoldani, hogy megkötötték.
Sok mindent lehet sok mindenre fogni, mert ez a legegyszerűbb.
dzsu1 2009-08-03 21:13:38 Válasz erre
Sziasztok! Már régóta olvasom a topicot, mert érdekesnek találom, csak nem szóltam hozzá, mert teljesen szétszedtetek volna, ahogyan szegény fehérlo-val is tettétek. Pedig ő nem akart rosszat. Most látom az elvörösödött arcokat, amint mondják, hogy akkor most meg minek szólok hozzá. Hát, ha más megteszi, megteszem én is, kíváncsi vagyok a reakcióra. Szerintem az mondja, hogy a párját megkötötték, és elvitték mellőle, aki nem mer szembenézni azzal, hogy valami megbomlott köztük, valami rés keletkezett a kapcsolatba, kiszerettek belőle, másra volt szüksége a másik félnek, vagy éppenséggel ő követte el a hibát. Igen, ezt nagyon nehéz bevallani, méghogy velünk ilyen történjen, így egyszerűen azt mondjuk megkötötték. Mi van, ha a másik fél rettentő gyáva, nem vállalja, hogy szerelmes lett másba, csak hazudozik, s mindenkinek azt mondja, amit hallani akar. Hajaj, de mennyi ilyet láttam és sok mást.
juniorg 2009-08-03 11:45:42 Válasz erre
Hát volt róla szó, hogy meglepődés szinten talán visszakozó lesz.
Előzmény: Peorth - 2009-08-03 11:18:54
Peorth 2009-08-03 11:18:54 Válasz erre
Valami olyasmi is volt, hogy először lehet elutasító lesz, jól emlékszem?
Amiatt ne aggódj, az a lényeg hogy érdeklődtél iránta, hidd el, előbb-utóbb enni fogja a fene, hogy csak udvariaskodsz, vagy akarsz valamit :D
Előzmény: juniorg - 2009-08-03 09:36:24
juniorg 2009-08-03 09:36:24 Válasz erre
SZia..
Hát SOl Martinez azt mondta itt a szakértői oldalon, hogy 1-1,5 hónap múlva lesz esélyünk a sorstól.
Én voltam Monesznél is, aki szintén azt látta, hogy mi együtt leszünk és házasságot és gyereket.
Illetve Lylia is azt mondta ha lépek, akkor lesz még köztünk valami, csak lépnem kell.

Nah léptem. Bár egyelőre csak általánosságban, mert csak azt kérdeztem, hogy hogy van meg ilyenek, de léptem.
Előzmény: Peorth - 2009-08-03 09:13:22
Peorth 2009-08-03 09:13:22 Válasz erre
Szerintem ne parázz, meg lett mondva, hogy jó lesz ez így, nem? :D
Előzmény: juniorg - 2009-08-02 21:13:24
Peorth 2009-08-03 09:12:33 Válasz erre
Ezt biztosra csak akkor tudhatod meg, ha elmész valakihez aki megnézi, meg vagy-e kötve.
Előzmény: katus12 - 2009-08-03 01:44:17
katus12 2009-08-03 01:44:17 Válasz erre
azt szeretném tudni,hogy honnan tudod biztosra,hogy össze vagy v.miféle szerelmi kötéssel kötve valakihez!5 éve nem tudok túllenni a szerelmemen,és ő sem tudja mit akar tőlem de vmit akar nincs intim kapcsolat köztünk 2 gyermeke született ezidő alatt,más nőtől!szeretnék tőle megszabadulni attól tartok végső elkeseredésemben ,hogy az ő nagymamája aki meghalt két éve v.mit csinált összekötött bennünket...ő nagyon sokat tudott az ilyesmikről cigányasszony volt és nagyon ragaszkodott hozzám.segítsen vki lehet ilyen vagy megzakkantam?
juniorg 2009-08-02 22:28:42 Válasz erre
HJAJ... Nincs itt senki...
Pedig most jó lenne...
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
juniorg 2009-08-02 21:13:24 Válasz erre
Nah. hello mindenki! Szia monesz!

Elküldtem a mailt!!!!!!!!!
Felhívni nem mertem, de a mai nap folyamán este 7 körül küldtem egy mailt neki, hogy megkérdezzem hogy van illetve mi van vele... PARA VAN A RÉSZEMRŐL. Nem kicsit... :S
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 dolog, ami bevett szokás volt ókori embereknél, de ma már durván abszurdnak hatna

10 dolog, ami bevett szokás volt ókori embereknél, de ma már durván abszurdnak hatna

A technológiák és az új kutatási módszerek segítségével ma már rettentő sok mindent tudunk elődeinkről. Minél többet tudunk meg mindennapi életükről, annál inkább lenyűgöz bennünket ez a tudás mert az őseink néhány bevett gyakorlata igencsak furcsán hatna napjainkban. Megmutatjuk azt a 10 különös régi szokást, amire ma csak annyit mondasz, hogy „wow”!

Tovább »
Számold ki a veled született képességeidet

Számold ki a veled született képességeidet

Az élet túl rövid egy rossz álláshoz! Érdemes már a pályaválasztáskor kielemezni, mit is kódolt belénk az Univerzum, amikor megszülettünk. Felnőtt korunk meghatározó száma a születési dátumunk napja - ebből vonhatunk le következtetéseket, hogy a velünk született képességeinket az élet mely területén tudjuk a legjobban kamatoztatni.

Tovább »
Napi Tarot - Vasárnap

Napi Tarot - Vasárnap

Ébredj tudatára annak, hogy minden gondolatból, szóból és cselekvésből te magad hozod létre valóságodat. Ahelyett, hogy analitikusan gondolkodnál, fedezd fel inkább a benned lakozó kreatív szellemet.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyító Kristályok

Már az emberiség kezdete óta él az a hit, hogy a kristályok gyógyító erővel bírnak. Válaszd ki, mi a problémád, vagy betegséged, és megtudod, hogy mely kristállyal gyógyíthatod.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Vargyai Györgyi

Spirituális személyiségfejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Vargyai Györgyi

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila