2017. október 21. - Orsolya
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 21. - Orsolya
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (8438 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
kérész 2009-04-26 19:43:35 Válasz erre
Anno a szívem mást óhajtott,de ő a másé volt,így lemondtam róla,párhuzamosan abban az időben megismertem vkit,aki független volt,így az " eszemre " hallgatva választottam őt.Rátelepedett az életemre...régen érzem,h ez így nem jó,már ajtót mutattam neki nem 1x,mondtam,h azt akarom,h elmenjen,de marad,
Félek,nem is anagy szerelem marasztalja,hanem restellné magát az anyja,ill.ismerettségi körében...
Előzmény: juniorg - 2009-04-26 19:31:21
juniorg 2009-04-26 19:31:21 Válasz erre
Szia!

Én pasi vok...
Hidd el, ha a pasi valamit nem akarna, akkor nem teszi. Én is ilyen vok, de ha már így hajlik rá hogy talizzatok akkor szerintem már történt valami. Legalább is valószínüleg.
Szerencsés vagy. használd ki a dolgot ha taliztok. Beszéljetek általánosságban.

Én a menyasszonyom vesztettem el és utána mindig azt mondta, hogy a szíve azt mondja hogy velem legyen az agy azt hogy más kell neki.
Örülnék ha erre válaszolna valaki :D, hogy ez mi lehet egy nőnél.
Előzmény: zsanettka - 2009-04-26 15:53:18
kérész 2009-04-26 19:21:53 Válasz erre
Sziasztok!
Oldásra valami tipp?
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Katsu 2009-04-26 17:43:29 Válasz erre
Gondolom azért nem válaszol mert nem ér rá, de biztosan fog, ne aggódj.

Milyen gyertyát égettél? Vanessa-féle gyertyázást csináltad? Lehet annak a hatása de szerintem figyelj és gondolkodj mindig mielőtt cselekszel a pasival kapcsolatban mert ez lehet csak átmeneti egyelőre :(
Előzmény: zsanettka - 2009-04-26 15:47:27
Roli6 2009-04-26 17:36:47 Válasz erre
Juniorg!
Én is jártam abban a cipőben amiben te, sztem próbáld elengedni a másikat és "gyógyulj" meg, akkor boldog lehetsz. De így csak magadat vágod tönkre....
Előzmény: juniorg - 2009-04-26 15:23:38
Katsu 2009-04-26 17:31:18 Válasz erre
Az a baj hogy nem ő volt az egyetlen aki támadta, és már neki sem az első támadása, a helyében már én is unnám a jó szándéknak ezt a fajta "díjazását" :(

Arra hogy még nem történt semmi pedig csak azt tudom mondani, hogy türelem, a háttérben biztos dolgozik aminek dolgoznia kell! :)
Előzmény: juniorg - 2009-04-26 14:54:26
zsanettka 2009-04-26 15:53:18 Válasz erre
egy pasi válaszát várnám de másét is szivesen meghallgatom!
a vőlegénnyemmel szétmentünk.2hónapja.eddig mindig csak veszekedtünk hogy miért ő meg mondta hogy haggyam békén.ha hívtam h beszélgessünk mondta hogy nem ér rá!de most! ha megkérdezem hogy lemehetek e hozzá mert ott a kutyusom akkor azt mondja hogy nyugodtan bármikor!elbeszélgetünk.felhívtam tegnap hogy talizzunk és mondta hogy 5 perc és ott van és jött is.
ezt most mire véljem?képzelődök vagy tényleg mintha alakulna valami!?
égettem gyertyát is.lehetséges h ez már a hatása?????
valaki véleményt mondjon?ugye nem csak képzelődök??köszi
zsanettka 2009-04-26 15:47:27 Válasz erre
sziasztok!
valaki tud segíteni?írtam emailt jerrynek de nem válaszol!mi lehet az oka??
juniorg 2009-04-26 15:23:38 Válasz erre
Tök ideg vagyok, mert nem tapasztaltam még változást eddig.
Nem tom mit tegyek. hiszek és bízok benne, de egyszerüen nem látom a hova továbbot...
Előzmény: Atlantique - 2009-04-26 13:48:26
juniorg 2009-04-26 14:54:26 Válasz erre
Szia!

Ezt ne csináld egy ember miatt, mert bennünk (bennem legalábbis áltatalában te tartod a lelket és ezt köszönöm)te tartod a lelket.
Azért mert valaki ír valamit úgy hogy nem is ismer kérlek ne vedd magadra. Én bízom bennünk (a fórumozokban) a párommal való közös jövőben és abban hogy a segítségünkre itt maradsz...

Kérlek.. :(
Előzmény: Atlantique - 2009-04-26 13:48:26
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

15 rejtély a természetből, ami azt bizonyítja, hogy még mindig ismerjük eléggé a Földet

15 rejtély a természetből, ami azt bizonyítja, hogy még mindig ismerjük eléggé a Földet

Azt gondolhatnánk, hogy az emberi tudás a Földdel kapcsolatban átfogó és abszolút, és hogy már szinte mindent tudunk. Pedig ez nagyon nem igaz, kimondottan távol állunk a mindent tudástól, és ez a csodás világ tele van misztikusommal, mint amilyen a 15 igen ritka és hihetetlen természeti jelenség, amelyek ma is ámulatba ejtik a tudósokat és bennünket is.

Tovább »
Valami nem stimmel ezzel a rejtvénnyel - Mond meg te, hogy mi a hiba benne!

Valami nem stimmel ezzel a rejtvénnyel - Mond meg te, hogy mi a hiba benne!

Rengeteg online optikai illúzió van, amellyel igazán tesztelted az elmédet és a szemedet. Ezek az illúziók igencsak megdolgoztatják az agytekervényeidet! Különösen ez a trükkös feladat, ahol szemmel láthatóan valami nem stimmel, de vajon mi? Mond meg te! 

Tovább »
Mit láttál meg először a képen? - Megmutatja, ki is vagy valójában!

Mit láttál meg először a képen? - Megmutatja, ki is vagy valójában!

Ezt a tesztet egy olasz pszichológuscsoport állította össze, akik megfigyelték a tudatalatti oly különös működését, hogy bizonyos emberek mást látnak egy adott képre pillantva, mint mások. Te mit látsz meg először az alábbi képen? Egy koponyát? Egy csigát? Vagy esetleg egy térképet? Teszteld magad, mert a választásod sok mindent felfed rólad!

Tovább »

Kalkulátor

Parfümök, illatok aromaterápiával

Engedd be a természetet otthonodba, és készíts néhány illatos parfümöt az aromaterápia segítségével. Válaszd ki, mely illathoz vonzódsz a legjobban, és máris láss neki!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tőke Zoltán

Hangterapeuta

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tőke Zoltán

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila