2017. március 26. - Emánuel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 26. - Emánuel
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6870 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
estike 2007-03-19 19:25:54 Válasz erre
Én is ki próbálnám ezt a kötést :) Ezt a szerelmi kötést, biztosan van hatása ??????
csilla201 2007-01-27 10:03:50 Válasz erre
Nagyon örülök Neked és nagyon érdekelne, hogy hogyan sikerült megoldanod.
Nagyon kíváncsi vagyok:) ha megírnám @ címem mesélnél egy kicsit? nagyon sokat segítene nekem, azt hiszem...
Előzmény: Kitty26 - 2006-11-21 20:36:59
csilla201 2007-01-27 09:58:28 Válasz erre
... Na persze annyira elvagyok foglalva az olvasással, hogy most veszem észre, hogy tavalyi a dátum...
nagyon ciki, kezdő vagyok ilyen téren... azért kiváncsi vagyok, hogy azóta mi történt veled:)
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
csilla201 2007-01-27 09:55:47 Válasz erre
Szia Kitty26!

Én is hasonló cipőben járok mint Te. Ezért gondoltam, hogy irok.
Nagyon nagyon szép, harmonikus kapcsolatom volt és nem rég szakított a fiu velem. Ő azt az indoklást adta, hogy nem érzi a " szerelmi lobbanást " és emiatt úgy érzi, hogy nem én vagyok az Igazi. De persze még több apróságok is közrejátszódnak... mármint az Ő jelleme. Vízöntő és nagyon fontos neki a szabadság, függetlenség... emiatt valahol fél is elkötelezni magát. Én úgy érzem, hogy mégis nagyon boldog kapcsolat volt, kölcsönösen és kár lenne ennek vége legyen. Emiatt úgy döntöttem, hogy megpróbálom a szerelmi kötést. Amiben az a lényeg, hogy hinni kell és türelem, kitartás. Még nem tudok semmi változásról beszámolni de bízom benne, hogy meglessz az eredménye.
Sokat olvastam ezekről, és úgy gondolom, hogy vannak esetek ahol igenis sokat segíthet egy ilyen. Mint esetleg nállunk. Ő nagyon szeretné, hogy érezze azta lobbanást... Dec.ben is szakítottunk és az ünnepeket mégis kérte, hogy töltsük együtt...tehát,gondolom mondta magának, hogy azért mégis megpróbálja még, hátha-hátha. De úgy látszik nem megy. Gondolom, hogy problémái vannak szellemi,érzelmi téren mert komoly dolgokon van túl... és emiatt egyszerüen nem tud ilyet érezni...
Én nagyon bizok abban amit csinálok, és ha gondolod akkor beszélhetünk még erröl...
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
hali 2007-01-24 10:29:20 Válasz erre
tudjátok mit vettem észre, hogy itt mindenki csak kérdez, de senki sem felel. pedig néha annyira nagy szükségünk lenne egymás tanácsaira. a szerelmi kötésekben sajnos nem vagyok otthon, de azt olvastam, hogy kötést nem érdemes alkalmazni, hanem csak "felkínálni" szabad magunkat, ugyanis a szabad akaratot tiszteletben kell tartani. ebben lehet valami. én sem örülnék vagy örülök, ha megkötnek és valószínű, hogy ez megesett velem. az ember belezúg valakibe, aki csak meg akarja kapni, hisz ere is használható a kötés. és olyan nehéz küzdeni ellene.
Kyrah30 2007-01-24 10:16:04 Válasz erre
Sziasztok mindenki !!! Romokban a kapcsolatom, ettől én is egy romhalmaz lettem. Aki már csináltatott szerelmi kötést, szeretném, ha megírná a tapasztalatait. Mit ne mondjak, a pozitív tapasztalatok fel tudnának vidítani :) Pusz-pusz !!
Jázminka 2007-01-11 14:37:45 Válasz erre
Sziasztok!

Elhagyott a párom 6 év után, szerelmi kötésen gondolkodom(tenném).
Kérlek írjatok, segítsetek nekem.Nagyon rossz így.
Szandra1990 2007-01-10 17:45:38 Válasz erre
Szerintem egy kapcsolatot rende lehet tenni ha nagyon akarod,de ilyen módszerrel ne hidd hogy jobb lesz,ha igen akkor se marad örök!Egy kapcsolat ha nem müködik az két emberen mulik,ne hibáztasd magad,nem gondolod hogy te nem kellesz már a párodnak?Változásra van szüksége, és ilyen szerelmi-kötéssel nem oldasz meg mindent!Ez olyan mintha ki akarnád sajátitani a párod,de ha neki nem rád van szüksége akkor hagyd!Menjen,nehéz szivvel de hagynod kell!Ez a véleményem!
Előzmény: VJudit - 2007-01-08 13:01:22
VJudit 2007-01-08 13:01:22 Válasz erre
Szia Kitty,

akkor ez azt jelenti, hogy elmentél akit javasoltak és utána rendbe jött minden? Megtudhatom, hogy pontosan mi is történt? nagyon komoly házassági válságban vagyok, valamit tennem kell és úgy tünik csak már ez a megoldás maradt. köszi a választ előre is.

Judit
Előzmény: Kitty26 - 2006-11-21 20:36:59
hali 2007-01-07 16:00:40 Válasz erre
sziasztok!
nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy ha van egy férfi, aki igen magas spirituális szinten van és a mágiához is ért, az el tudja-e érni, hogy beleszeressek, az ellenére, ha ezt én nem akarom, ill. már azt sem tudom, mit akarok, hogy én most tényleg szeretem őt, vagy ezt csak ő akarja. Olyan zavarodott vagyok, a tesóm szerint darabokban vagyok. Kérlek segítsetek, hogy most mi van és honnan tudhatnám meg, hogy én magamtól kezdek-e belehabarodni vagy ő akarja ezt... És hogy mágiával érzelmeket lehet-e a másik félben ébreszteni?
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

6 jele annak, hogy egy elhunyt személy szelleme kommunikálni próbál veled - Figyelj a jelzésekre!

6 jele annak, hogy egy elhunyt személy szelleme kommunikálni próbál veled - Figyelj a jelzésekre!

Amikor valaki meghal, sok minden történhet vele. Sokszor képes visszatérni a Földre, anélkül, hogy fizikai formát öltene. Mindennek rengeteg oka lehet, de a legfőbb ok talán az, hogy az itt maradtaknak átadjon egy fontos üzenetet. Mivel nem öltenek fizikai formát, így csak közvetve tudnak veled kommunikálni. Már az a tény, hogy ezt a cikket olvasod, nyitottságra utal, csak figyelj önmagadra.

Tovább »
Észak ereje és bölcsessége segíti utadat - Az Eszkimó jóslat elárulja, mire figyelj a közeljövőben

Észak ereje és bölcsessége segíti utadat - Az Eszkimó jóslat elárulja, mire figyelj a közeljövőben

Nincs olyan ember, akinek életében ne lett volna szüksége segítségre, ezért soha ne érezd magad gyengének! Az eszkimók a magas északon éltek/élnek, és ha a zord körülmények miatt valamely nép tagjainak szükségük volt az életben szerencsére, megfontoltságra, akkor nekik mindenképpen. Ezért neked is érdemes időnként a hatalmas erejű szimbólumaikhoz folyamodni.

Tovább »
5 pontos jóslás etikett - Beválik-e és kihez menj, meg minden, amit a jósoltatásról tudnod kell!

5 pontos jóslás etikett - Beválik-e és kihez menj, meg minden, amit a jósoltatásról tudnod kell!

Imádjuk a jövőnket böngészni a világhálón.  Alig akad olyan nő, aki ne lenne kíváncsi a jövőjére, a sorsára, a szerelmi életére, mindenre, amit csak megtudhat. De kihez érdemes lenni jósoltatni? Mi jósolhatunk magunknak? Egyáltalán beválik? Az 5 pontos jóslás etikett remélhetőleg minden kérdésedet megválaszolja!

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi díszek S.K

Adunk néhány ötletet, ha szeretnéd a karácsonyfádat igazán különlegessé és egyedivé varázsolni.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Dr. Jánky György

Plasztikai sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Dr. Jánky György

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila