2017. augusztus 18. - Ilona
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. augusztus 18. - Ilona
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7209 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
erdeimano 2008-08-29 09:54:52 Válasz erre
Sziasztok!:)
Nos elég régóta olvasgatom ezt a fórumot és csak kapkodom a fejem mire képesek az emberek hogy maguk mellett tudják azt az embert akit állitólag szeretnek.Csak annyit szeretnék kérdezni ha szeretettel, mélyről jövő őszinte szerelemmel nem sikerült akkor igy majd menni fog?Nem hiszem.
Igazat adok Ruphornak és Napsugárnak is abban ez nem játék.
Mielőtt megkrdeznétek nem volt ilyenben részem "szerelmi kötés"sokkal inkább másban,nem kivánom senkinek.
Nevezhetjük átoknak-rontásnak inkább.
Csupán féltékenységből,irigységből egy kedves hölgy ehhez a módszerhez folyamodott.)
Milyen érzés volt?szörnyű,mert végig úgy éreztem dróton rángatnak,manipulálják a gondolkodásomat olyannyira hogy azt hittem megőrültem.Csak a hölgy arcát láttam mindenhol,nem sorolom tovább..
Végül eljutottam egy "boszorkányhoz"aki leszedte rólam ezt az egészet,elmondta hogyan néz ki az a hölgy aki ezt küldte rám és persze hogyan csinálta.:)Meg kérdezte vissza szeretném-e küldeni rá,nemmel válaszoltam nem kivántam neki azt a szenvedést amit ő okozott nekem csupán irigységből.Azóta megkapta érte a büntetését.
A boszorkánynál tett látogatásom után két nappal jelentkezett a hölgy nálam telefonon és csak annyit mondott megakart ölni.:))a postaládámban pedig találtam egy édes kis viaszfigurát bizonyitékul tele gombostűkkel.
Ugye sejtitek mi volt ez?:)))
Ehhez csak annyit szeretnék hozzá fűzni mármint a szerelmi kötéshez ha engem nem önmagamért szeretnek és nem azért amilyen vagyok akkor egy ilyen kötéssel sem fog az a valaki szeretni,sőt ha kiderül márpedig előbb utóbb kiderül akkor csak gyűlölet lessz belőle.
További szép napot mindenkinek!:)

Előzmény: napsugár14 - 2008-08-29 08:57:23
feherlo 2008-08-29 09:14:23 Válasz erre
Kedves Iduj !Bocsánatot kérek hogy a neved el írtam.:)
feherlo 2008-08-29 09:10:57 Válasz erre
Kedves Ibuj!Igen Ruphor mellet vagyok igy láthatatlanban is mert ovainti az embereket,hogy ne csináljanak butaságokat.De azt is látom és öröm tölt el hogy azért vannak még akik a helyes úton járnak.És ha egy embernek is sikerült segiteni a levelemmel hogy felismerje,már megérte.:)
napsugár14 2008-08-29 08:57:23 Válasz erre
Sziasztok!
Csatlakozom Ruphor véleményéhez!A szerelmi kötés nem játék!
Csak kapkodom a fejem mikor olvasom,hogy priviben osztjátok meg egymással a recepteket,mint valami süteményét.
Mivel egy másik ember tudatát tudtán kívül manipulálunk,ez már fekete mágia és visszaüthet!A szerelmi kötés nem szerelmet idéz elő két ember között,hanem csak egy láthatatlan kapoccsal összekapcsolja őket,ami nem biztos hogy jó,mert elképzelhető,hogy nem érzi jól magát a pár ebben a kötelékben,viszont egyikük sem tud szabadulni!
Én szívem szerint nem ajánlom senkinek!
Köszönöm!
Csoda szép napot mindenkinek:)

ruphor 2008-08-29 07:02:36 Válasz erre
Sziasztok,
Újra el kell mondanom, hogy a kötés ha tényleg ért hozzá valaki nagyon veszélyes . Súlyos ára van, nagyon durva karmát hoz annak az aki ilyennel foglalkozik. Ha valakit igazán szerettek, nem kötözitek meg, nem korlátozzátok a szabad akaratát. Ha valakit szerettek meg kell tanulni elengedni is, ha a másik fél menni akar és nem bezárni.
Tudom már sokszor elmondtam és el is fogom.
Joga van mindenkinek ezt megtudni mivel játszik
András
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
ruphor 2008-08-29 06:54:43 Válasz erre
Kedves bbb1980,
Nem tudom hol akadtunk el, küldök egy mail-t újra.
András
Előzmény: bbb1980 - 2008-08-28 21:29:24
idoutazo 2008-08-29 06:37:01 Válasz erre
Kedves Ary!

kerlek ha lehet kuld el nekem is mert amit josnovel csinaltam nem jott be es en meg mindig nagyon szeretem azt apasit es meg en sem vagyok kozombos neki remelem.
e-mail cimem: biankamj@citromail.hu
Pont nagyon rossz paszban voltam amikor veletlenul talaltam rad kerlek szepen ha nem nagy problema kuld el nekem valaszodat elore is koszom. M
Előzmény: Ary0212 - 2008-08-28 12:15:21
bbb1980 2008-08-28 21:29:24 Válasz erre
ruphornak:
nem kaptam meg,nem tudom,miért.El tudnád küldeni még egyszer,ha nem gond?
Köszönöm!
Előzmény: ruphor - 2008-08-28 20:43:18
ruphor 2008-08-28 20:43:18 Válasz erre
Szia, Az első mail-ed megjött aztán a válaszomra már nem jött semmi. Megkaptad rá a válaszomat ???
András
Előzmény: bbb1980 - 2008-08-28 19:43:18
bbb1980 2008-08-28 19:43:18 Válasz erre
Kedves ruphor/András!
Egyre több jót olvasok Rólad és egyre jobban várom a válaszod,nagyon számítok Rád,érdekel a véleményed!Tegnap elküldtem az e-mailt,erről a címről:bosz...citromail.hu

Köszönöm,ha csak a véleményedet írod le és nem tudsz segíteni,akkor is!
Legyen szép napod!
Előzmény: ruphor - 2008-08-28 19:11:25
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Válaszd ki, melyik ablakon keresztül szemlélnéd a világot, és megmondjuk, mi lakozik benned!

Válaszd ki, melyik ablakon keresztül szemlélnéd a világot, és megmondjuk, mi lakozik benned!

A szemünk ablak a világra. A nézőpontunktól függően különböző dolgokat látunk, és különböző dolgok kerülik el a figyelmünket, valamint különböző szögből ítéljük meg mindazt, ami a szemünk előtt van. Az, hogy honnan szemléljük a dolgokat, emberként is definiál minket. Ez a teszt segít majd beazonosítani a személyiségedet az alapján, hogy milyen nézőpontból szemléled a világot. 

Tovább »
Rituálé a sikeres dohányzás leszokásáért

Rituálé a sikeres dohányzás leszokásáért

Mostanság vagy már ezer éve elhatároztad, hogy leszokás a dohányzásról, de eddig még sose sikerült? Vagy hiába foglalkoztatott a dolog, nem tettél a leszokás irányába komoly lépéseket? Akkor vigyél bele egy csipetnyi mágiát és használd ezt a rituálét a sikeres dohányzás leszokás érdekében!

Tovább »
5 fontos dolog, amire a feng shui szakértők szerint érdemes ügyelni az otthoni harmóniáért

5 fontos dolog, amire a feng shui szakértők szerint érdemes ügyelni az otthoni harmóniáért

A feng shui tanácsadás nem arról szól, hogy kényszeresen „diagnosztizáld” az otthonodat, ám érdemes néhány dolgot átgondolni. Például, lehet, hogy a szerelmi életedben van káosz, majd kiderül, hogy egy olyan egyszerű probléma a gond, hogy a mosógép pont a szerelmi sarokban áll. Persze ez önmagában nem jelenti azt, hogy elhárul a probléma, ha elteszed onnan, mégis vannak dolgok, amik sokat jelentenek!

Tovább »

Kalkulátor

Milyen vagy a kínai horoszkóp szerint?

Megtudhatod, hogyan gondolkodnak a kínaiak személyiségedről, ha kiválasztod, melyik jegyben születtél.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Seress Attila

Keresztény jövőlátás (jóslás)

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Seress Attila

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila