2017. október 21. - Orsolya
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. október 21. - Orsolya
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (8438 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Katsu 2009-05-05 20:42:45 Válasz erre
Bemásolom neked amit Vanessa osztott meg velünk:

Ismerek 2 kötést, amit én magam is alkalmaztam és működik. Ez biztos!!!!!! Az egyik: 1 szál piros gyertya (kicsike, mert csonkíg kell égetni és ez sok idő!) Tehát újholdkor amikor egyedül vagytok(senki nem tudhat róla!) a gyertyába gombostűvel az aljától visszafelé bele kell vésni az ő nevét. Meg kell gyújtani este és hangosan elmondani a kérést, aztán nézni a gyertyát úgy, hogy közben folyamatosan rá kell gondolni. De tilos bármi kétely vagy rossz gondolat, csak szépeket! Három hónapon belül, jelentkezik és újra akarja kezdeni akkor is, ha már 2 éve rád sem nézett! Ez tuti, hogy működik! Több estén keresztül meglehet ismételni, míg újhold van. Az újhold, az újra kezdést jelképezi.
A leégett gyertya maradványt, ami gyakorlatilag semmi, húzd le a wc-n. Lényeg, hogy senki ne tudja rajtad kivül. Hidd el, hogy működik. Nekem egy jósnő tanácsolta, akivel kötést akartam csináltatni, és azt mondta, nem kell neki a pénzem, ezt én magam is megtudom csinálni. Kb. 2 évíg mindíg jelentkezett a szerelmem,3 hónapon belül, rendszeresen csak nem tudtam a lehetőséggel élni, mert hülye voltam!
Egy kis szál, egész kicsi, ami mellett nem kell órákat tölteni. Ha nagyot veszel, ketté vághatod, csak vékony legyen, ami hamar leég.Egy ujj hosszúságnyi elég, csak férjen rá a név. Meglátod, amikor ég, olyan mintha feltartott kézzel valaki táncolna. Ha kékes lánggal ég, az a legjobb. Állítolag az szellem jelenlétére utal(segítő szellem).

A másik: 2 bábu kell hozzá, ezt te is megcsinálhatod, sőt ez lenne a legjobb, mert csak a te energiád lenne rajta. Tehát a két bábut hangosan megnevezed, az egyik te vagy hangosan a teljes nevedet, a másik a szerelmed, vele is ugyan így.Mindkét bábura rá kell fújnod,(lelket lehelsz bele) 1 piros fonallal 13 x körbe tekered a bábut, majd 13 görcsöt teszel rá. Ha kész, tedd egy zacskóba, és jól tedd el, hogy soha senki ne láthassa! Vigyázz rájuk, ne essenek szét, és semmi baj ne érje őket! A hatás 3 hónapon belül várható. Ez lehet 1 nap, 2 hét, de 3 hónapon belül, mindenképp!
A 2 bábut egymással kell összekötni, szemtől-szemben, mintha ölelnék egymást. Így 13x körbe tekerni, 13 csomó.

Remélem nem hagytam ki semmit :)
Előzmény: -
enolka 2009-05-05 20:38:22 Válasz erre
olyanról már hallottam tényleg hogy woodoo babával készítenek szerelmi kötést, de valahogy azt komolyabbank képzelem el... rendes viaszbabával, meg úgy hogy jós csinálja, nem pedig úgy hogy fogok két papírfecnit aztán azokat nevezem ki személyeknek... Na de ez az én véleményem, aztán lehet hogy műxik így is a dolog:)))
Előzmény: -
enolka 2009-05-05 20:24:41 Válasz erre
Kedves magyal! Kiakartam próbálni az éjszakai üzenetet, de már kétszer egymás után mikor felébredtem első álmomból, vissza is aludtam abban a percben:)) Még az elejére emléxem, hogy nyöszörögtem valamit, de aztán kész voltam:) De nem adom fel, ma is megpróbálom, hátha végig bírom csinálni.
Hááát, ez a szerelmi kötés kedves siófok nekem olyan woodoo-babásnak tűnik, nem tudom... tényleg nem tudom... Talán a profibbaknak van itt valamilyen véleményük erről...valaki?:)))
Katsu 2009-05-05 14:37:16 Válasz erre
Csak pozitívan kell hozzáállni, nem úgy, mint egy matematikus :DDD
Előzmény: Honey7005 - 2009-05-05 13:57:31
Honey7005 2009-05-05 13:57:31 Válasz erre
Ki lesz a negyedik??? :D:D:D:D:D:D
Szerintem mindenki szerelmeskedik:) Vagy épp búslakodik:( Én próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, annyira, hogy már a húslevesben is a csigatészta helyett csupa + jeleket láttam :D:D:D
Előzmény: Katsu - 2009-05-05 12:24:44
Katsu 2009-05-05 12:24:44 Válasz erre
Hárman :DDDD
Előzmény: Honey7005 - 2009-05-05 11:34:28
Honey7005 2009-05-05 11:34:28 Válasz erre
Szia!
Akkor már ketten "vagyunk el" :D:D:D
Előzmény: Csuri69 - 2009-05-05 11:09:21
Csuri69 2009-05-05 11:09:21 Válasz erre
Sziasztok!
Én itt vagyok!
Én is elvagyok! :-)
Mindenkinek szép szerelmes napot!
Előzmény: Honey7005 - 2009-05-05 11:00:04
Honey7005 2009-05-05 11:00:04 Válasz erre
Sziasztok Eltűnt Fórumozók! :D

Hova lett mindenki??? Egyszer akarok komolyabban belemerülni a fórumozásba, erre eltűnik mindenki és Katsu egyetlen hozzászólását kivéve teljesen egymagamba beszélgetek itt a fórumon :D:D:D:D:D:D
Jól elvagyok amúgy, köszönöm! :D:D:D
Pussz mindenkinek!!! :))
Katsu 2009-05-04 17:08:26 Válasz erre
Pozitív(abb) gondolkodás? Nem tudom.
Előzmény: Honey7005 - 2009-05-04 16:17:14
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Hetente vagy havonta érdemes mosni az ágyneműt? - Most kiderül

Hetente vagy havonta érdemes mosni az ágyneműt? - Most kiderül

Az, hogy milyen gyakran mosod és cseréled az ágyneműt, törölközőt és egyéb ruházati cikkeket, csak rajtad áll, minden háztartásban másképp gondolkodnak erről. Nincs erre külön szabály, ugyanakkor van néhány alapdolog, amit érdemes figyelembe venned ezen a téren.

Tovább »
Fejtörő a billiárd golyókkal - Teszteld a matematikai és logikai készségeidet!

Fejtörő a billiárd golyókkal - Teszteld a matematikai és logikai készségeidet!

Tornáztasd meg velünk az agyadat, mert bizony ebben a mai, kényelmes világban egyre kevéssé használjuk. Válassz három biliárdgolyót, és helyezd őket az üres körökbe, úgy, hogy az összege 30 legyen. Lássuk milyen gyorsan sikerül megoldanod és hogy mennyire vagy penge fejszámolásból!

Tovább »
Válassz egy pillangót és derítsd ki, mit rejt a tudatalattid! - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy pillangót és derítsd ki, mit rejt a tudatalattid! - Képes pszichológiai teszt

A régi kultúrákban a pillangó varázslatos átalakulását párhuzamba állították a lélek fejlődésével. A pillangó a hallhatatlanság, a reinkarnáció és a feltámadás szimbóluma. A teljes átalakulás jelképe, a változás szükségességét és a szabadság iránti vágyat jelzi, ugyanakkor bátorságot is jelent. Kedvenc pillangód pedig árulkodik az érzelmi világodról.

Tovább »

Kalkulátor

Gyógyítsd meg a csakráidat!

Megesik, hogy látszólagos ok nélkül vagyunk letörtek, és rossz a közérzetünk. Ilyenkor lehet, hogy csak valamelyik csakránk működésével van gond. A problémán viszont segíthetünk.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Wilda Jósnő

Cigány, tarot kártya jós, átok-rontás szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Wilda Jósnő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila