2017. december 12. - Gabriella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. december 12. - Gabriella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (9877 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Levo 2009-08-20 07:07:15 Válasz erre
Ja persze hogy fáj neki...A félelem. Ne add fel, az ilyen visszajelzések, szerintem csak azt bizonyítják, hogy van értelme annak amit teszel...És ne használd (szerintem:-)) a "hátha" szót vele kapcsolatban, semmilyen értelemben...Olvasgass ha most ráérsz:-) Ajánlom az "Ősi bölcsességet" Annie Besant-tól abban nagyon sok minden benne van...Azt hiszem Magyal felrakta a letöltésekhez...ha nem és érdekel akkor írj és elküldöm...
Előzmény: bagolyka - 2009-08-19 23:50:50
Amina22 2009-08-20 00:00:56 Válasz erre
Lylia nem válaszol e-mailra?
Ha valaki tud segíteni szóljon!
Köszi
bagolyka 2009-08-19 23:50:50 Válasz erre
Sziasztok! Megosztom veletek a nálunk lévő újabb fejleményeket. Hívtam ma párom, hogy a hosszú hétvégén tudunk-e együtt lenni, vagy legalább ő a gyerekkel, erre azt válaszolta, hogy nem , mert ő nem ér rá. Kvázi megint a nővel lesz. Viszont mikor mondtam neki, hogy jó, akkor én is szervezek magamnak programot, akkor megint elkezdett féltékenykedni, hogy kivel leszek, hol leszek, Bár mondta, hogy tudja, hogy semmi köze hozzá, s teljesen igazam lenne, ha én is keresnék magamnak egy másik férfit, de akkor sem tudja soha elviselni ennek a gondolatát, s neki ez mennyire fáj. Hát ilyenkor mi van? Teljesen megőrjít ez az ember. Ő ugyan a nőjével van, de engem meg félt. Mindegy csinálom tovább a mágiát, hátha letisztul már végre az agya, s az érzelmei. Persze ennek a hétvégének megint annyi, s nagyon nehéz. Hát köszönöm, hogy kiönthettem a szívem. Ha valaki erre jár, írjatok, legalább ezt olvasgatom.
evita17 2009-08-19 20:02:40 Válasz erre
Köszönöm szépen!
Előzmény: bagolyka - 2009-08-19 13:32:48
bagolyka 2009-08-19 13:32:48 Válasz erre
Van a neten honlapja, s ott telefonszámok, amin elérheted őt. A nők lapja cafén, pedig, mint szakértő megkeresheted neten feltett kérdéssel. Ajánlatos éjfél után kérdezni, mert akkor fogadja a rendszer a kérdéseket. Mobilon próbálkozz felhívni, ha nem veszi fel, írj neki sms-t, hogy szeretnél vele találkozni, s kérd, hogy jelezzen vissza. Én ezekkel a módszerekkel találtam meg Őt.
Előzmény: evita17 - 2009-08-19 12:33:29
evita17 2009-08-19 12:33:29 Válasz erre
Sziasztok!
Hogy tudom felvenni a kapcsolatot
Lyliával?
Segítségeteket előre is köszönöm.
Üdvözlettel:Evita
enolka 2009-08-19 07:58:37 Válasz erre
Óh Levo:)) Az tuti, hogy meghívnálak Titeket. Ezt nem csak úgy írom, én lennék a legboldogabb a világon, és szeretném ha velem együtt örülnétek, és látnátok, hitet adna, hogy igenis bejött, működik, létezik:)
Óh, de jó is lenne, minden vágyam, hogy megkérje a kezem...
Előzmény: Levo - 2009-08-18 22:32:52
Amina22 2009-08-18 22:52:29 Válasz erre
Sziasztok!
Kérnék egy kis segítséget Tőletek!
Írtam Lyliának,már vagy egy hete,de még nem válaszolt!
Nem tudjátok,hogy mi lehet a gond?
Levo 2009-08-18 22:32:52 Válasz erre
Enolka esküvőjén tarthatnánk egy fórum találkozót:-))Feltéve ha meghív bennünket:-):-):-))
Előzmény: enolka - 2009-08-18 14:23:55
Levo 2009-08-18 22:31:13 Válasz erre
Nekem SVT-n azt tanították, hogy újholdkor lehet erőteljesebben teremteni, hiszen akkor növekszik. Telihold után fogyatkozik akkor inkább az elengedésen lehet a hangsúly. A közös meditációk is ennek meditációkat is ennek megfelelően tartjuk... Azt nem tudom egyértelműen megmondani Neked, mi a jobb arra a varázslatra...
Előzmény: Adrienn04 - 2009-08-18 14:38:10
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Egy tökéletes kínai talpmasszázs az alvási problémákkal küszködöknek

Egy tökéletes kínai talpmasszázs az alvási problémákkal küszködöknek

Nehéz elhinni, de a talp bizonyos pontjai közvetlenül kapcsolódnak bizonyos szervekhez. A kínaiak felfedezték, hogy a testnek ezen területén több ezer idegvégződés található. Tehát bizonyos területek masszírozásával segíthetünk az adott szerv fájdalmának enyhítésében, állapotának javításában.  Az itt leírt technikát reflexológiának nevezik, segít ellazulni és elősegíti a nyugodt, mély alvást. 

Tovább »
Ezt a rejtvényt csak olyan emberek tudják megoldani, akiknek 140 az IO-juk  vagy annál magasabb

Ezt a rejtvényt csak olyan emberek tudják megoldani, akiknek 140 az IO-juk vagy annál magasabb

Egy Smith nevű fiatal detektív egy furcsa gyilkossági ügyet kapott. Az ügy öt embert érint, akik mindannyian ismerik egymást. Az áldozatot pisztollyal lőtték le. Sajnos a dokumentumok nem tartalmazták sem az áldozat, sem a gyilkos nevét. Ezért a te feladatod Smithel kiokoskodni, hogy ki a gyilkos és az áldozat!

Tovább »
Válassz egy mandalát és fedezd fel személyiséged legerősebb oldalát! - Képes pszichológiai teszt

Válassz egy mandalát és fedezd fel személyiséged legerősebb oldalát! - Képes pszichológiai teszt

A mandalák tulajdonképpen olyan körök, amelyekkel a buddhisták az Univerzumot szimbolizálják. Ezek a tanítások igazából a kozmosz mátrixai. Az alábbi mandalák közül a számodra legszimpatikusabban kiválasztva megismerheted a személyiséged domináns oldalát.

Tovább »

Kalkulátor

Álombiblia

Az álmoknak mindig üzenete van számunkra, ezért fontos, hogy meg is fejtsük, vajon mit jelent, mit akar tőlünk?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Búza Judit

Spirituális fejlesztő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Búza Judit

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila