2017. február 23. - Alfréd
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 23. - Alfréd
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6810 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Reni20 2007-11-15 20:02:33 Válasz erre
Szia monesz!Engem is érdekel ez a téma ezért is írok neked.Van benne igazság amit írtál,de én úgy tudom hogy ez mágja és általában akik igénybe veszik nem azért teszik mert a párkapcsolatukat akarja megerősíteni.Arra lennék kíváncsi hogy te milyen eszközzel ls hogy csináltad?
Tényleg csak érdekel nem csinálnám meg mert félek hogy visszaüt.
Előzmény: monesz01 - 2007-11-13 11:26:28
orion74 2007-11-13 15:06:38 Válasz erre
Kedves Monesz!
Ha mindkét fél akarja, akkor minek nekik kötés? Tényleg nem értem hogy miért kell kívülről beleavatkozni. Üdv: Orion
Előzmény: monesz01 - 2007-11-13 11:26:28
ágnesmária 2007-11-13 14:02:13 Válasz erre
Üdvözlök mindenkit aki ide téved.Én végig olvastam elejétől a végéig az összes írást.A gondolatok közül hozzám legközelebb Jahinda-bocsánat,ha nem jól írtam le nevét- írása áll.
Ehhez csak annyit szeretnék még hozzá fűzni.Hogy van egy nagyon fontos Isteni törvény ami a SZABAD AKARAT TÖRVÉNYE ezt mindenkinek tisztelnie kellene.Ebbe maga Isten sem avatkozik be.A másik gondolatom,hogy amíg azok akik szerelmi kötések összehozásán erőlködnek azok mellett egész biztos elmegy egy igazi élethosszig tartó csodás kapcsolat.
Azok számára akik ilyesmit keresnek elmondanám Platon egy történetét.
Valamikor réges régen a nő és férfi össze volt szemtől szembe nőve.Így ha csináltak valamit azt mindig csak együtt és összhangban tudták tenni.Mindennapjaik nagy nagy boldogságban teltzek,mindaddig amíg az egy Isten meg nem irigyelte az földiek boldogságát.Addig addig ármánykodott amíg Zeusz haragjában egy villám csapással szétválasztotta az embereket és a férfiakat és nőket szétszórta a világ minden táján.Azóta a férfiak és a nők egyfolytában keresik a másik felüket akivel össze voltak nőve és igazán csak akkor boldogok,ha megtálalják igazi párjukat.
Nos ha a párotok valamilyen okból elhagy benneteket gondoljatok erre a történetre,és ne kösséték magatokhoz azt aki eleve és soha nem is volt a tiétek.Keressétek tovább az igazi feleteket,hiszen lehet,hogy ott van előttetek csak ti nem veszitek észre.A másik ami eszembejut,hogy ez a kötés afféle bosszú is.Egy birtoklási vágy.Ha van melléd rendelve az igazi társ az meg fog találni.
Üdv sok sok szeretettel Ágnesmária
monesz01 2007-11-13 11:26:28 Válasz erre
Szia!
Én magam csináltam már ilyet,sikerrel.Most december elsején lesz az eskűvőjük.De van egy nagyon erős szabály,amit soha ne felejtsetek el,mert visszaüt.Mind a két félnek akarnia kell a kötést.Ha úgy csináljátok,hogy az egyik fél nem tud róla,vissza fog ütni.És valóban nem játékszer,mert ha sikerül,nem biztos hogy azt kapod amit akartál.És nem mindegyiket lehet oldani!!!!Én soha nem kértem ezért pénzt,a kodexunk szeimt a segítségért nem is kérhetünk.További szép napot:Móni.
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
orion74 2007-11-13 10:04:55 Válasz erre
Olvasgattam a hozzászólásaitokat. Ebből arra következtettem, hogy ha egy boszival dobatok egy kötést a Brad Pitt-re, akkor 2 héten belül otthagyja a kis csufi Angelinát, és repül hozzám Magyarországra. Csak figyelni kell, mert ha én megunom ezt a Brad fiút akkor legyen meg a boszi, hiszen akkor nem tudom soha többé levakarni magamról:)))) Remélem nem költitek a pénzeteket ilyen hülyeségre. Üdv: Orion
cabir 2007-10-27 17:45:06 Válasz erre
Sziasztok! Az az igazság, nem értek nagyon a szerlmi kötéshez, oldáshoz, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez csak egy újabban divatos sarlatánság, és a pénzorientált "mágusok" kihasználják a hozzá forduló zaklatott lelkiállapotban lévő, jóhiszemű embereket!
Elnézést kérek azoktól, akik bíznak bennük, netán gyakorló boszik...tudom, vannak csodálatos képességű emberek, akik a legnagyobb jószándékkal segítenek a hozzáfordulókon - de mindenkinek azt ajánlom: járjon nyitott szemmel!
Aki úgy érzi, hogy muszály kipróbálni a szerelmi kötést - ám tegye, de csak saját felelősségre! Mert ha kifog egy kókler boszit, talán a pszichiátrián fog kikötni! Szerelmet, barátságot nem lehet erőltetni!
Persze meg kell tenni mindent, hogy kiszemeltünket meg tudjuk hódítani, - vagy más esetben tegyünk meg mindent, hogy ne essen szét a már meglévő - ám gyér lábon álló kapcsolatunk.
Ha nem sikerül a szerelem minde njószándékunk ellenére - akkor el kel engedni a másikat! Tudom, ez nagyon fájdalmas, de tiszteljük meg a másik embert azzal, hogy hagyjuk járni a maga útján!
Szerintem nem azon múlik a dolog, hogy bábukat szurkálunk, vagy kötözgetünk! Magatokban bízzatok, ne a kétes hírű mágusokban!:)))))
Nekem az a fura, hogy általában 70-80 0000Ft. egy szerelmi kötés - hát - inkább nem mondok semmit!No comment!

Kedves Hali, igen, előfordulhat olyan, hogy egy mágikus képességekkel rendelkező egyén magához kössön egy másik embert. Úgy érzed, téged is megkötöttek????
Ennek fele se tréfa!
Nem jó ebbe belegondolni!
Előzmény: hali - 2007-01-07 16:00:40
Dettiboszi 2007-10-27 11:50:07 Válasz erre
Szia!
Tudom, hogy tavalyi a dátum, de hátha fenn vagy még. Leírnád, hogy nekem is működjön. Mert belehalok a fájdalomba. Kérlek!
Előzmény: Kitty26 - 2006-11-21 20:36:59
gmk 2007-09-04 18:54:16 Válasz erre
Kedves Morla!

Ugyan sok ideje elég inaktív már a fórum, de én most leltem rá, mert most lett aktuális a probléma számomra. Próbáltam neked írni, de az az e-mail cím már nem él, amit megadtál. Kérlek írj nekem a gmk@mypc.hu címre, ha még itt vagy és olvasod ezt. Nagyon érdekelnének a tapasztalataid! Köszi előre is.
Rekiki 2007-05-04 16:10:19 Válasz erre
Sziasztok!
Szerelmi kötéssel kapcsolatban néhány gondolat.
Ha kötést szeretnél akkor ne magad csináld, hanem kerees valaki hozzáértőt. Viszont számolj azzal is hogy hozzá kell menned akkor is ha már nincs rá szükséged. Bár vannak akik azt mondják nem lehet elvágni, de bízzunk benne hogy mégis.
Viszont mielött bármit is tennél légyszi gondolkozz el azon vajon mindez etikus e a másikkal szemben. Mi van akkor ha valamelyikőtök már nem szereti a másikat? Mennyi bajt és gondot fog okozni ez az együttlét.Ha már egyszer szakítottatok miért kellene magadhoz kötnöd. Az a kapcsolat már úgy sem fog úgy működni mint elötte. Annak a kapcsolatnak annyi ideje volt. Ha mégsem, akkor úgy is visszajön kötés nélkül is. És kicsi lányok, annyi nőcis praktika van, hogy megtartsuk életünk értelmét :-))))
Bellucci.bebeandi 2007-05-03 16:17:14 Válasz erre
Szia bnikuc!

Bár nem idevág a téma, de remélem jársz még erre a fórumon!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jó lenne valami adatot tudni rólad!! De nem akarok tolakodni, csak olvastam egy leveled a párkapcsolati szakértő rovatban és igen csak egy cipőben járunk:((((((
Gondoltam ha felvennénk a kapcsolatot emilben talán tudnánk jó ötletekkel "vigasztalni" egymást, tudod, lakás, család.....szűkös hely és anyagi keret...
Tehát ha ezt olvasod akkor.. és ha van kedved akkor dunlop@citromail.hu
remélem nem veszed tolakodásnak
szia
Andi
Előzmény: bnikuc - 2007-03-20 01:37:42
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ezért nem érdemes hagyni, hogy az idősebb testvér vigyázzon a kisebbre

Ezért nem érdemes hagyni, hogy az idősebb testvér vigyázzon a kisebbre

Néhány pszichológus szerint kifejezetten nem jó, ha a kisebbet az idősebb testvér dajkálja. Érdemes minden szülőnek átolvasni ezt a cikket, mert a dolog komolyabb, mint hinnénk.

Tovább »
Tedd könnyebbé az életedet 2017-ben! - Bioritmus Horoszkóp 2017

Tedd könnyebbé az életedet 2017-ben! - Bioritmus Horoszkóp 2017

Sok terv nem sikerül, ami miatt bosszankodunk, pedig ha ismernénk a bioritmus horoszkópunkat, sokkal jobban szervezhetnénk az életünket. Ha ismerjük szellemi, érzelmi és fizikai állapotunkat, elkerülhetjük a kínos pillanatokat, és felkészülhetünk számos élethelyzetre. Olvasd el a csillagjegyedhez tartozó bioritmus előrejelzést, és tedd egyszerűbbé vele az életedet!

Tovább »
Napi Tarot - Csütörtök

Napi Tarot - Csütörtök

A Tarot mai üzenete: "A spirituális fejlődés az ego és a régi, de már idejétmúlt meggyőződéseink halálát jelentik. Meg kell tennünk bizonyos lépéseket, hogy helyet csináljunk az új energiáknak."

Tovább »

Kalkulátor

Villámszépség

Semmi nem mutat jobban az egészséges bőrnél, de olykor jobb, ha csalsz kicsit. Kalkulátorunkból megtudhatod, hogyan valósíthatod meg a sóvárgott illúziót egyetlen finom mozdulat – egy lágy ecsetvonás - segítségével.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Erdősné Zsóka

Szoptatási tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Erdősné Zsóka

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila