2017. július 24. - Kinga, Kincső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 24. - Kinga, Kincső
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7150 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
bbb1980 2008-09-01 18:17:08 Válasz erre
Sziasztok!
Én azért nem írok mostanában ide,mert ruphor segített megoldani a problémámat.
Ezúton is köszönöm Neki!
De azért olvasom a hozzászólásokat.
Ne hagyjátok meghalni a fórumot!
Előzmény: cat1 - 2008-09-01 18:00:42
cat1 2008-09-01 18:00:42 Válasz erre
Szia Fehérló!
A "sárdobálás"-t átvitt értelemben gondoltam...
Igazad van nem mindenki akar kötözgetni, de információkat gyüjteni igen.A receptcsere és a befőzési tanácsok nem itt realizálódnak...
Régebben feltettem neked is a kérdést,:honnan tudod, mit érezhet az akit megkötöttek és akit megköttettek,de aztán később olvastam, hogy Te is szenvedő alany voltál!
Hogyan, miként jöttél rá, hogy "fogságban" van a lelked?
Ez az oldal azért alakult, hogy tapasztalatokat cseréljünk és nem mumusként riogassuk egymást.Ha elmeséled az átélt érzéseket-amennyiben publikusak-akkor van választási lehetőségem,:akarom-e,vagy sem...
De ha csak azt hallom, hogy nem szabad, akkor csakazértis!...
Bocs.
Üdv:Cat
Előzmény: feherlo - 2008-09-01 17:10:59
feherlo 2008-09-01 17:10:59 Válasz erre
Kedves Cat!Én nem tudom te milyen sárdobálásrol és hitérítésröl beszélsz.Ezek az emberek akik ide írnak nem mind kötözgetni akar.Már rossz volt nézni hogy egymásnak adták a kötés titkát, mintha süti recept lenne.Én igen is ellene vagyok a kötésnek,és ne nevezd szerelemnek mert nem az.Ha mind két fél érzi a szerelmet oda kötözés nem kell,mert akkor az a pár együtt is van.
cat1 2008-09-01 14:58:11 Válasz erre
Szia mindenkinek!
Amint látom ez a topik is a feledésbe fog merülni...
Aki indította, gondolom azzal a céllal tette, hogy tapasztalatokat cseréljünk, segítő kezet nyújtsunk és lelket öntsünk egymásba akkor amikor a legnagyobb szükség van rá...
Eleinte ment is a véleménycsere,a kérések, kérdések áradata,a tapasztalatcsere és egyebek...De! Mint mindenhol itt is megjelennek az ellenzők, a téríteni vágyók, a "mindenttudók", a próféták...
Ez nem lenne baj,hiszen mindennek két oldala van,fehér-fekete,fény-árnyék,de a szabadakaratra hivatkozva,miért ne tehetnénk mi is ami nekünk fontos...nem az EGÓNK-nak, hanem NEKÜNK..."Kiss Mariskának,Nagy Juliskának".Miért ne tegyük azt amire vágyunk, amit szeretnénk,amitöl boldognak és kiegyensúlyozottnak érezhetnénk magunkat?
Nem vagyok profi az ezoterikus tanokban, de nem lehetséges az, hogy mielőtt testet öltöttünk ebben a földi létben, bevállalta a lelkünk a "szerelmi kötés"lelki megpróbáltatásait is?
Csak úgy eszembejutott! Hiszen bizonyos céllal születtünk,lehet, hogy némelyikünknél ez is benne volt a kosárban? /Ez is tanulás...a feltételnélküli szeretet, a tolerancia, és a türelem...a reménykedés,és a pillanat örörmeinek élvezete../
Még egy utolsó gondolat! Privátban én is leveleztem,lelkemet teljesen lemeztelenítve tanácsot kértem,s válaszként semmit nem kaptam...általánosságokat,közhelyeket,sablon szöveget.
Nem lettem okosabb, max.annyival,hogy koromnál fogva nehezebb "megvezetni",s hogy ezután is a megérzéseimre fogok hallgatni.Vannak jó és rossz döntések...de ezek kockázatát vállalni kell.
Szeretném, ha ez a topik továbbra is a tapasztalat-csere szellemében működne tovább,nem pedig a sárdobálásról és hittérítésről szólna.
Akiknek ez a hozzáállás a SZERELEMHEZ csípi a szemét, nyisson másik fórumot...
Üdvözlettel: az "öreg"Cat
bocky 2008-09-01 10:08:48 Válasz erre
köszi.remélem más is rajon arra amire én. És még annyi hogy mivel sikerult kicsit elengedem és baratkent kozelitenem felé reagált az uzenetemre, ami nekem már nagy nagy pozitivum,mert azt hittem soha tobbe nem akar majd velem kommunikalni. És mivel azt irta hogy nem felejtett még el igy ugy erzem hogy lehet -bar kis esely van ra minden báj ármánykodás nélkul is rájon hogy én kellek neki,csak idot kell neki adni.:)
köszönöm hogy segitetetek igy ismeretlenben is!!!!
Előzmény: napsugár14 - 2008-08-29 20:36:21
tjadde 2008-08-31 20:36:42 Válasz erre
Kedves Kisértés!
Engem is nagyon érdekel a szerelem kötés,most szakított a barátom és vissza akarom kapni.Mennyí idö mulva hat és tényleg visszatér hozzád akit megkötöttek?Kihez kell fordulni ezzel a kéréssel?Kérlek irj bövebben.Akkor is működik ha nös az illetö?
Előzmény: kisértés - 2008-08-30 17:20:08
kisértés 2008-08-30 17:20:08 Válasz erre
Nekem nagyon bejött és nagyon sokat segített ennek már egy éve és ha ő nem lett volna akkor már én sem lennék, mindenről lemondta. akit érdekel keresse fel az szentség hogy nem bánja meg., és nem csak a kötést csinálta meg de jövő elemzést is megcsinálta.
itt megtaláljátok
lackot@vipmail.hu
ruphor 2008-08-30 09:18:36 Válasz erre
Kedves Napsugár,
Az én "munkásságom" ugyanakkor mint másé aki próbál szeretni és szeretve lenni. Minden embernek ez a célja, csak nem mindig találja meg hozzá az utat. De azért köszönöm a kedves hozzászólásodat.
Úgy gondolom hogy bármilyen eszközzel ha sikerül akár egyetlen embernek is segíteni megtalálni a helyét, az útját akkor már érdemes élni. A meditációimat pont ezért készítem és ezért ingyenesek, minél több embernek segítsenek utat találni.
Az angyalok vigyázzák az utatokat
Előzmény: napsugár14 - 2008-08-29 20:36:21
napsugár14 2008-08-29 20:36:21 Válasz erre
Kedves Ruphor!
Köszönöm a kedves szavaid hozzám:),és a szép gondolatokat:)
Picike vagyok én a Te munkásságodhoz képest,mert példamutató a segíteni akarásod az embereken.Egyik ismerősöm ajánlotta figyelmembe az oldaladat,régebben.Ha időm engedi bekukkantok.
A meditációid csodaszépek!
Amint látom egy embert már "megmentettünk"(Bockyra gondolok):))
Remélem idővel mások is megvilágosodnak!
Kívánok Mindenkinek harmonikus boldog életet,az angyalok áldásával!
:)
Előzmény: ruphor - 2008-08-29 14:35:38
bocky 2008-08-29 18:31:55 Válasz erre
Kedves Erdeimano,
Tudnál nekem többet irni erröl a bevonzásról?

Mikor elkezdtem olvasni ezt a forumot nagyon el voltam keseredve ugy gondoltam egy megoldas lehetne a kötes számomra is,de miután elolvastam az egész forumot visszamenöleg sok mindenre rádöbbentem hála az ide iroknak.A szakitas borzalmasan fáj,nagyon nehezen vagyok képes felejteni és igy elengedni is, de mikor olvasom a hozzaszolásokat az sokat segit. Köszönöm nektek ezt.Bár azért még mindig mindent megtennék hogy visszakapjam,de azért nem minden áron...Mint irtatok ha szereted a másikat nem akarsz neki rosszat sem!!Még ha nekem most nagyon rossz is..
Előzmény: napsugár14 - 2008-08-29 11:24:55
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ősi jövendölés a következő 30 napra a kínai Változások Könyve szerint - Tudd meg, mi vár rád!

Ősi jövendölés a következő 30 napra a kínai Változások Könyve szerint - Tudd meg, mi vár rád!

Érdekel a jövőd? Most lehetőséged nyílik arra, hogy kipróbáld az egyik legősibb módját a jóslásnak, mégpedig a kínai Változások Könyve alapján. Ez a jövendölés megmondja majd, mire számíthatsz a következő 30 napban. Nagyon egyszerű, mindössze annyi a dolgod, hogy kiválaszd a következő 8 hexagram közül azt, amelyik a legközelebb áll hozzád. Hallgass a szívedre és az elmédre.

Tovább »
Napi Tarot - Hétfő

Napi Tarot - Hétfő

A Tarot mai üzenete: Mint az apa archetípusa, az Uralkodó szilárd alapokat és lehetőséget szeretne teremteni ahhoz, hogy gyermekei elérhessék kitűzött céljaikat."

Tovább »
A hétfői nap angyalüzenete

A hétfői nap angyalüzenete

Angyalaink mai útmutatása: "Vedd észre a hangok, a zene és a szavak formájában érkező üzeneteket, akár külső forrásból, akár az elmédből származnak. Ezek valódi válaszok az imáidra."

Tovább »

Kalkulátor

Lakásszín kalkulátor

Otthonod berendezésekor is jó szolgálatot tesz a színtudomány, persze csak ha tudod, hova melyik színt érdemes. Segítségével hosszútávon jobb lesz közérzeted. Ismerd meg tippjeinket!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Némerthné Győry Mária

Pszi sebész

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Némerthné Győry Mária

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila