2017. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. május 27. - Hella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6938 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
evybaby001 2008-06-10 19:15:51 Válasz erre
Sziasztok!
Én hiszek a kötésekben meg bűbájokban, és most is nagyon szeretnék visszakapni valakit! Ha valakinek van valami jó tippje, az szóljon!
evybaby001 2008-06-10 19:15:50 Válasz erre
Sziasztok!
Én hiszek a kötésekben meg bűbájokban, és most is nagyon szeretnék visszakapni valakit! Ha valakinek van valami jó tippje, az szóljon!
Kacifántos Nomi 2008-06-10 11:38:19 Válasz erre
Pont fölötted van a válasz!
Nézd, megköttette de...pechére erős férfival tette (aki vagy leoldatta magát vagy visszatükrözte) végeredményben mindegy, mert lelépett tőle. A megkötő viszont ott maradt a önmaga csapdájában. (Arról nem is beszélve mekkora karma terhet vett még pluszban magára a megkötő!!) Egyet tehet, visszamegy a rituálét végzőhöz, hogy oldja fel, már ha hajlandó rá.
Előzmény: törpilla28 - 2008-06-09 11:44:41
marrakesch65 2008-06-09 15:35:46 Válasz erre
Sziasztok!
Nem tudom annak volt-e jelentősége,hogy a kötést megcsináltam vagy másnak... de a kapcsolatunk időközben megromlott. Áprilisban beszéltünk utoljára. Egy másik nővel él együtt a barátom de nem tudom magam túltenni a szakításon Nem tudom elengedni.( 21 éves házasságomon semmi perc alatt túltettem magam.)
Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
törpilla28 2008-06-09 11:44:41 Válasz erre
Igaza van macskaszemnek!engem is érdekel ez a téma,már írtam is ezügyben!De mindenki csak annyit mond hogy visszaüt,meg rossz,meg baljós stb...,de mi utal erre4ha ennyire biztosan tudjátok akkor csak van valami tapasztalat!ÍRJÁTOK MEG!!!
Előzmény: macskaszem - 2008-06-08 17:01:48
Ria27 2008-06-09 09:41:35 Válasz erre
Szia Nanak!

Miért nem kérdezel rá engyszerűen a papánál, hogy mi az oka az eltünésének?Talán teljesen más a ok, nem a lánya.
Ja, és egy jótanács: soha ne próbáld a lányát bármiben is hibáztatni a papa előtt, még akkor sem ha 1000%-ig biztos vagy benne, hogy ő a hibás. akkor csak mártirt faragsz belőle, az pedig ugye nem jó!
Előzmény: NANAK - 2008-06-07 22:07:38
macskaszem 2008-06-08 17:01:48 Válasz erre
Szia Mami!
Én is az vagyok, márcsak a korom miatt is. Nagyon érdekelne a szerelmi kötésről a tapasztalat...
Olvasgatva a fórumokat, azt látom, mindenki hallott, olvasott már róla,mindenki óva-int,NE TEDD!!!- de élesben, igazándiból senki nem találkozott vele.Mit ne tegyünk? Mi lesz akkor ha visszaüt, és mi üt vissza? S ha valaki csinál valami hókusz-pókuszt, s ehhez az akaratát és az energiáit is beleviszi,akkor holnaptól, ásó-kapa-nagyharang? Ne haragudjatok ezért az elkeseredett és cinikusnak tünő szövegért, de én tipikus esete vagyok a "Na most mi a helyzet? című történetnek. Most akkor meg vagyok kötve, vagy sem? Belebolondultam a "szakításba" vagy épelméjű vagyok?
Csak azt érzem, hogy az a férfi akit én szeretek, bármit megtehet velem és nem érzem megalázónak. Én nem csak a körülöttem lévők!
Várom a véleményeket,hátha Ti jobban látjátok a fáktól az erdőt...
Üdv :Macskaszem
Előzmény: Mami37 - 2008-06-08 07:19:10
szecsipali 2008-06-08 14:34:28 Válasz erre
Kegyednek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Mert olyan határozott véleménye van... érdekelne!
Előzmény: Mami37 - 2008-06-08 07:19:10
Mami37 2008-06-08 07:19:10 Válasz erre
Szerintem nagy-nagy felelőtlenség a szerelmi kötés olyan esetben ha egyik fél már kívül lóg a kapcsolatból.Mert utána ha a másik fél szabadulna tőle nem tud.Nagyon meg kell gondolni ezeket a dolgokat.Mert csúnyán visszaüt.
szecsipali 2008-06-07 23:27:35 Válasz erre
Nem győzöm hangsúlyozni mennyire kedvesek vagytok! Sokat segít...
Nyilván az önérzetemnek nem esik túl jól, hogy sunyi, alattomos módon, szervezkedéssel le lettem cserélve.Mert nyilván így sokkal könnyebb, mint egyedül maradni. Emiatt kevesebbnek érzem magam, mert valaki emailekkel, sms-ekkel elcsábította tőlem. Ez nagyon jópofa dolog, annak idején én is így kezdtem vele. És rángattam ki egy tényleg nagyon rossz kapcsolatból, ahol rendszeresen porig alázták, önérzetét lerombolták, nem volt szabad akarata, néha meg is verték... Magától mégsem tudott kilépni, mint ahogy most sem - pedig azért én nem az előbb leírt dolgokat csináltam vele - tehát ő ezekszerint így működik. Szerintem jellemtelen dolog, de embere válogatja, nem ő az egyetlen. Pusztán azt érzem, hogy ezt, ilyen formában, én abszolut nem érdemeltem meg, amit persze ő is elmondott, meg, hogy ezt mennyire szégyelli. Köszi, ki vagyok segítve, inkább titkolta volna el az egészet, és úgy megyünk külön.
Igaz, csak döcögött. Valamiért így is ragaszkodtam - valószínű, hogy ez meg az én jellemhibám. Meg előítéletem, hogy tökéletes ember márpedig nincs, és másnak még nagyobb hibái vannak. Lehet, hogy megint én kicsinyítem az ő hibáit, és nagyítom a "többiek" hibáit...
Kérdésem volna ismét: Ti hisztek az ilyenekben? Amiről ez a fórum szól: szerelmi kötés-varázslás, jóslás?
Ha valakinek van konkrét tapasztalata megköszönném ha leírná!
szecsipali@gmail.com
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

10 életterület, ahol érdemes nagytakarítást végezni - Vigyél energiát az életedbe!

10 életterület, ahol érdemes nagytakarítást végezni - Vigyél energiát az életedbe!

Ahhoz, hogy rendet tehess az életedben, ideje megszabadulni a lakásodban uralkodó rendetlenségtől. Elérkezett tehát az idő, hogy megszüntesd a káoszt, így életed más területein is eluralkodik majd a rend. Az alábbiakban megtudhatod, hogy a Feng shui segítségével hogyan vihetsz energiát az életedbe!

Tovább »
10 ír közmondás, ami segít elkerülni azt, hogy önsorsrontó legyél

10 ír közmondás, ami segít elkerülni azt, hogy önsorsrontó legyél

Az írek rendkívül vidám, optimista és bohókás emberek, pedig nekik sem volt mindig fenékig tejfel az élet. Mégis az derül ki a közmondásaikból, hogy tipikusan azok az emberek, akik mindig mindenben képesek meglátni a jót. Ebben segít neked is ez a 10 ír közmondás, ami rávilágít arra, hogyan kerüld el, hogy önsorsrontó legyél!

Tovább »
Mennyei virág-teszt - Milyen mennyei erénnyel láttak el az égiek, melynek tudatában sem vagy?

Mennyei virág-teszt - Milyen mennyei erénnyel láttak el az égiek, melynek tudatában sem vagy?

A mennyei erényekről a Szentírás is tett említést, hiszen születésünkkor mindannyian kapunk egyfajta mennyei ajándékot, és csak rajtunk áll, hogy élünk-e vele, vagy sem? Téged vajon milyen mennyei erénnyel ruháztak fel az égiek, melynek lehet, hogy tudatában sem vagy? Ha teszteled magad, máris kiderül!

Tovább »

Kalkulátor

A főzés technikája

Minden nő életében eljön az a pillanat – sőt talán a férfiakéban is –, amikor fakanalat vesz a kezében és alkotni kezd a konyhában. Vagy legalábbis próbál. Mert a kezdőknek minden fogalom, még a legalapvetőbb is új, ám a receptek többnyire nem

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila