2017. szeptember 21. - Máté, Mirella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. szeptember 21. - Máté, Mirella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (8083 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Atlantique 2009-04-11 17:23:17 Válasz erre
2009/04/25 4:24:21 Újhold
Előzmény: Honey7005 - 2009-04-11 15:49:40
Atlantique 2009-04-11 17:21:15 Válasz erre
Ezt a kötést csakis újholdnál szabad csinálni. Mikor elkezdődik az újhold, akkor általában még utána 2 napig megcsinálhatod a kötést. tehát max. 3 alkalom fér bele. Picike gyertyát kell venni, ami kb. 20 perc alatt leég, mivel nem tudsz ennél tovább igazán koncentrálni magatokra. Ez meg fontos.
Honey7005 2009-04-11 16:58:53 Válasz erre
Hmm....a telihold az a nagy kerek....az újhold meg a kifli :D:D:D, és azt mondják teliholdkor kell csinálni a kötést, na most akkor hogyis? :D:D:D
Előzmény: Katsu - 2009-04-11 16:50:07
Katsu 2009-04-11 16:50:07 Válasz erre
Az nem újhold? Vagy másról van szó? :D
Honey7005 2009-04-11 15:49:40 Válasz erre
Szia!
Hogy is van ez a teliholdas dolog? Csak aznap jó, amikor épp telihold van, vagy még utána is? Mert tegnapelőtt volt telihold.
Köszi :)
Előzmény: Atlantique - 2009-04-11 13:57:21
Krystal 2009-04-11 15:23:11 Válasz erre
Kedves Csuri!
átmentem,rád is találtam de a regisztráció után még néháyn óráig nem engednek fórumoznim :(
remélem mire zöld lámpát kapok előkerülsz.

Megyek ablakot sikálni, késő délután remélem itt lesztek addig is szép napot mindenkinek, nyafizni tilos enolka hozzászólásában ott a legszebb válasz, aki már túl van rajta annak el kell hinnie!!! hogy nem meglesz..MÁR MEGVAN.
Előzmény: Csuri69 - 2009-04-11 10:38:33
Krystal 2009-04-11 15:17:17 Válasz erre
Mondom,hogy béna vagyok:) most sem értem, hogy került az egyik mondatom fele, a másik közepébe. Jó végre itt lenni veletek és ezért kapkodom kissé.
Előzmény: Krystal - 2009-04-11 15:14:49
Krystal 2009-04-11 15:14:49 Válasz erre
Köszi:)))) a vibrátor gondolatától is kiráz a hideg..Én még most vagyok túl az elemzésen modom, hogy nagyon sokáig húztam az időt sajnos,tehát még az egész mágia tisztítás, blokkoldás a következő hetekben indul,ezért gondoltam, hogy előtte még beleférhet egy kis "léhaság". Igen én is olvastam a szexuál mágiáról is de azt mindkettmőjüknek tudnia kell, szerintem gyönyörű módszer lehet egy már működő, sé mindkét oldalról féltett szerelem hónapja vagyunk megerősítéséhez.7 hónapja vagyunk külön és még legalább egy negyed év= majdnem egy év..istenem de nagy teher ennyire szeretni, de egyben az élet legszebb ajándéka is :))
Előzmény: Atlantique - 2009-04-11 14:52:55
Atlantique 2009-04-11 14:59:20 Válasz erre
Csaj vagyok.:)
Köszi a tarotos tanácsot. Jobb minél többet tuddni. én egyébként inkább a cigánykártyát és a magyar kártyát forgatom...utóbbi más magyarázatú, mint amit a könyvekben lehet olvasni,mert valaki tanított rá.
Amit én eddig tudtam a nagy arkánumokról, hogy nem a mindennapi kérdéseknél célszerű használni, míg a kicsit igen. Ha jól emlékszem, akkor Szepes Mária könyvében olvastam ezt.:) Mondjuk, én is jobban szeretem, ha együtt van az egész pakli...végeredményben azért van annyi lap.:D
Én Jerryvel a harmadik szem kinyílását is belevettem a mágiába. Szóval remélhetőleg pár hónap múlva még többet tudok segíteni a többieknek.
Előzmény: Krystal - 2009-04-11 14:46:12
Atlantique 2009-04-11 14:52:55 Válasz erre
Nem írsz bénán..innen semmi bénaság nem látszik.:))
Jerryvel sok általános dologról beszéltem, de nem tudott mindenre válaszolni, mert sok levelet kap.
Nem nagyon akarok ebbe itt belemenni, mert lehet, hogy a szerelmem olvassa a topicot.:DDD
A lényeg, hogy Jerry mondta, hogy a mágiába "belezavarhat" egy másik pasi. Egy másik csajnál is volt hasonló szitu. Ott meg el kellett volna küldenie a pasit, mármint aki feltűnt a színen...a végén nem tette, mert egymásba szerettek. Tudod, amíg totálisan be nem indul a kötés, addig még "csak" tisztítva vagy...ez az alapmágia. Ilyenkor szokták bevonzani a jót az életünkbe...ha meg még csináltatsz kötést is rá, akkor már "veszélyforrás" lehet egy másik férfi vagy nő.
A szexualitás csakis akkor ad pozitív pluszt, ha nem élik meg az orgazmust vagy az aktust, hanem "átalakítják" valami olyan belső energiaforrássá, ami megduplázhatja akár az energiádat is. Mondjuk, ehhez szerintem már nagyon fejlettnek kell lennie az embernek.:)))
Azért amiket leírtam itt, azt is megkérdezheted Jerrytől, hogy jól mondtam-e...de én rendesen érzem, hogy ez így van.:D
Szerintem, vegyél egy vibrátort. Van, amelyik nem is kerül sokba.:))) 10 rugóért már olyat kapsz, hogy megszólal... Ezt nem hülyeségből írtam.
Előzmény: Krystal - 2009-04-11 14:21:58
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Madártoll-teszt - Mi a legfőbb feladatod jelen életszakaszodban?

Madártoll-teszt - Mi a legfőbb feladatod jelen életszakaszodban?

A tollak az egyensúly és a szabadság egyetemes szimbólumai. Ezért használta fel őket az a spanyol pszichológuscsoport, aki ezt a tesztet összeállította. Ha kiválasztod az általad szimpatikusnak vélt madártollat, akkor fény derül arra, hogy mi a legfontosabb feladatod életed jelen szakaszában. Ha kíváncsi vagy rá, akkor ne habozz, teszteld magad!

Tovább »
Min kell változtatnod ősszel, hogy boldogan zárd az évet? - A mágikus kulcsok megmondják!

Min kell változtatnod ősszel, hogy boldogan zárd az évet? - A mágikus kulcsok megmondják!

A kulcsok ősidők óta a jövendölések és rituálék eszközei. Mindegyik kulcs minket szimbolizál, azt az erőt, mellyel képesek vagyunk megváltoztatni a valóságot, és megnyitni más birodalmak kapuit. A régi kulcsok segítségével azonban a felsőbbrendű és bölcsebb lények iránymutatásait is kérhetjük. Válaszd ki azt a kulcsot, amely a legjobban vonz, és fedezd fel, milyen üzenethez nyit ajtót!

Tovább »
Egyszerű, de nagyszerű egytálételek gyorsan

Egyszerű, de nagyszerű egytálételek gyorsan

Rendkívül egyszerűen összeállítható, ám nagyon finom egytálételeket hoztunk, kedvcsinálónak. Ha nincs kedved többfogásos ebédet készíteni, vagy sokáig pepecselni a konyhában, akkor az alábbi receptek igencsak tetszeni fognak.

Tovább »

Kalkulátor

Horoszkóp és őrangyalok

Az angyalok a mennybolt csillagai között élnek. Minden csillagjegynek és bolygónak van őrangyala. Ha sikeresen kapcsolatba szeretnél lépni a saját őrangyaloddal, akkor az asztrológia jó kiindulópont lehet.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Piros Katalin

Schüssler só tanácsadó, sorselemző

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Piros Katalin

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila