2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. március 30. - Zalán
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6870 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
arabella2000 2017-03-22 08:08:38 Válasz erre

Ez mind szép amit leírtál a fogorvosról!

Csak van egy kis bibi!!!!

A fogorvosnál utólag fizetsz, miután megcsinálta a munkát!!! Nem előre!!! És az nem fogja azt mondani neked, miután áltatott és biztosított, hogy menni fog, mert ő milyen jó szakember és mennyien járnak hozzá, hiszen tele van a naptár áprilisig és persze  lenyúl pénzzzel, hogy sajnos nem lehet mit tenni, ez most nem jött össze!!!!!! Mert hát az erők, meg a mágia, meg a szelek, meg a fogad, nem úgy állt a hold pedig ő úgy látta, hogy menni fog, ja amíg nem fizettél!! Majd ha mindenkit úgy válalsz el, hogy utólag fizet na majd akkor beszélhetsz a fogorvosról!

Úgy hogy máskor gyere jobb példával!!!

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-22 03:06:09
Francesca77 2017-03-22 03:06:09 Válasz erre

Nem tudom kinél jártál vagy esetleg ha Te foglalkozol ilyennel te hogyan csinálod és mikor, de akinek van egy kis gógyija ott a szürkeállományon belül, az tudja, még egy kezdő is, hogy éjjel és főleg az éjféli órákban érdemes mágiázni... mert ezt a boszorkányok órájának tartják ha nem tudnád... és hogy miért... azért mert ez az óra az ami egyszerre tegnap is ma is... a tegnapnak a 24:00 a mainak a 00:00 ezért ezt bűvös időnek tartják...ez az amikor nem tudod eldönteni hogy napnak a vége vagy a kezdete van...  :) Érdemes ekkor kezdeni a mágiát... és attól függően hogy nehéz vagy könnyű a menet amin dolgozom 2-3 óra az idő... általában...ma éppen könnyebb volt a dolog, hamarabb végeztem...  Nappal pedig szinte egész nap itt ülök és válaszolok a levelekre... meg Neked... Ha pedig az alvásigényem érdekel, nagyon kedves vagy... nekem elég pár óra és működöm... mint a duracell nyuszi... :)

Kielégítő volt a válaszom? :) A másik pedig bár ez nem tartozik rád, én felosztom az időmet, és konkrétan naplózom azt hogy kinek mit csinálok, és ha éppen tudni akarod, akkor április 7-ig nincs is már üres hely... :) Nálam előjegyző rendszer van... és képzeld még számlát is adok... csontig benyaltam a NAV-nak... neki dolgozom... Na ehhez mit szólsz? :) Kicsit olyan vagyok mint egy fogorvos... csak nem a fogat baszogatom vagy húzom ki (fájdalmat sem okozok, azt megszűntetem ha van), hanem a negatív energiát tüntetem el és boldogságot vonzok utána az ügyfélnek... és mielőtt megkérdeznéd... Igen, nekem maszek fogorvosom van, mert inkább kifizetem az összeget amiért megcsinálja rendesen a fogamat, mint elmenjek gyakorlós kóklerhez aki szétcseszte korábban igaz teljesen INGYEN! Egy szavam sem lehetett... Tudod nekem a fogam és a lelki nyugalmam ér annyit, hogy finanszírozzam a javítását... mivel nagyon jól együttműködik velem amikor táplálkozom... ez a minimum, hogy nem engedem kókler ingyen dolgozó kezébe többé... gyerekként ezt nem tehettem meg... a sulidoki konkrétan megerőszakolta a számat... a fúrójával... és hiába tudtam meg utána a maszek dokitól hogy nem lett volna szabad bántani azt a fogat... késő bánat...

Hogy őszinte legyek letojom mit gondolsz rólam... :) mit hiszel el... stb... én tudom hogy én ki vagyok és miben hiszek...tökmindegy mit írok, mert mindent kiforgatsz rólam... Remélem ma nem arról fogsz írni, hogy milyen dolog már az hogy maszek fogorvosom van...mert te SZTK-ba mész inkább... menjél, ha neked bevált én maradok annál aki van... :)

Az pedig, hogy mi csatázunk nem az én kitalációm... konkrétan nekem panaszkodnak, hogy látják milyen háború megy a portálon én pedig mondtam ez nem háború... csak egy elégedetlenkedő nő aki éppen pont engem szúrt ki magának... csak mert másnak nem tud írni... meg éppen nincsen jobb dolga...

Valószínű magányos vagy, és nincs igazi "életed"... azért itt éled ki magad... de így nem is lesz... Nekem ez a "helyem" és amikor éppen vagy egy kis időm felnézek... de nem Miattad... hanem mert lehet hogy valaki nem a címemre ír hanem ide... de mindig csak a Te írásodat látom... És mint írtam én senkit nem hagyok válasz nélkül... Te is megérdemled ugyanúgy a választ...és a figyelmemet... :) 

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-21 20:26:32
Pampuska 2017-03-21 20:58:31 Válasz erre

Ott a pont😀😄😂

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-21 19:37:46
arabella2000 2017-03-21 20:26:32 Válasz erre

Ha már a kommunikációs stílusról beszélünk..

Azt tudtad, aki állandóan bizonygat valamit mint például te, hogy mennyien jönnek hozzád, főleg azzal, hogy mi szócsatázunk, abból semmi sem igaz?

Mert a valót nem kell bizonygatni, főleg nem minden egyes hozzászólásban leírni, hogy húha mennyien vannak, mennyien jelentkeznek. De időd van de írni, hát nem éppen mágiázol már a sok ügyfeled kérésére???

Kikkel akarod állandóan elhitetni, hogy sokan keresnek meg? Azt nem kell bizonygatni, hanem majd az lesz a bizonyíték, még ha nem is tudja meg a világ, hogy milyen sikereket értél el. Ha majd önzetlen leszel, ha majd mindenkinek segíteni akarsz önzetlenül aki felkeres, és a jó amit adsz visszajut hozzád az által, hogy sok szerelmes pár lesz a világon, ahogy te írtad. A tiszta szívű és tényleg segíteni akaró és nem nyerészkedő embernek nem kell bizonyítania semmit, főleg nem a vendégköre nagyságát.

Majd ha ideállítasz valakit aki után te mentél és mindent megtettél, hogy sikerüljön neki a szerelmét visszhozni, vagy igazi társat bevonzani, na majd akkor verd a melled, hogy milyen nagy a vendégköröd.

ÉS igen egy dolgoban igazad van, befejeztük, de nem csak mára, ha végleg.

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-21 19:52:12
Francesca77 2017-03-21 19:52:12 Válasz erre

Mint írtam a kommunikációs stílus nem hazudik, a Merkúr sem... de nem kell hogy valaki asztrológus legyen ahhoz, hogy tudja ki vagyok... úgy értem, ahhoz hogy tudja, velem még nem találkozott...

Te, szerencsére senkit nem emlékeztetek senkire... és ez jó jel úgy gondolom... :) Én én vagyok... Isten gyermeke vagyok ahogyan Te is... :) És hála az égnek fogalmam nincs kik azok akikről írsz mert ez idáig nem voltam mostanában a fórumon...

Egyiket sem ítélem el látatlanban, mert én magam nem voltam egyiknél sem... és vsz. nem is leszek... :)

A kommunikációt mint ahogy írtam nem lehet másítani vagy hazudni... Amúgy van ügyfél, köszönöm kérdésed... de mára szerintem elég lesz amit írtál...

Ha nem szeretnéd hogy jöjjenek ügyfelek nekem, akkor ne írj... mert mikor látják hogy írsz és amit én válaszolok... újabbak jelennek meg... Pont az ellenkezője történik annak amit el akarnál érni...

És azért mert felhívod rám a figyelmüket... Amit köszönök de szerintem holnap folytassuk ... :) bár inkább azt kérném most egy kicsit szüneteltessük...

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-21 19:37:46
arabella2000 2017-03-21 19:37:46 Válasz erre

Tényleg nem tudom ki vagy, mert lehetsz akárki, bárki....

Mit ahogy te meggyanúsítottál azzal, hogy én vagyok Mirabella vagy Kató vagy talán egy harmadik, de a kérdés nálad is felmerül, ki is vagy te?, Esetleg Anne, vagy, Ametiszt vagy Etka vagy   kitudja,mert annyian voltak már itt, lehet így szerzel újabb ügyfeleket, mert az eredeti neveden már nem megy? Nincs több ügyfél?

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-21 18:54:28
Francesca77 2017-03-21 18:54:28 Válasz erre

Annyira nem tudod, hogy milyen vagyok és elítélsz és egy kalap alá veszel másokkal... De tudom miért teszed...

Nem hibáztatlak...

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-21 18:39:31
arabella2000 2017-03-21 18:39:31 Válasz erre

Örülök, hogy jó fogásokat csinálok neked, csak sajnos azokat a szegény nőket sajnálom akik majd bele esnek a csapdádba, Úgy mint a többi hozzád hasonlónál.

Lehet, hog negatív vagyok, igazad van, de ne csodálkozz, a hozzád hasonlók tették ezt velem.

Köszönöm a lehetőséget, de nem fogok vele élni, nem szeretném a történetemet itt viszontlátni. Nem vagyok hülye!!

Előzmény: Francesca77 - 2017-03-21 17:19:39
Francesca77 2017-03-21 17:19:39 Válasz erre

Kedves Arabella 2000!

Akár Kató vagy, akár Mirabella... akár csak egy szerencsétlen póruljárt 5szörösen póruljárt ember, ha bizalmat szavazol nekem, segítek és megoldom neked... garanciát nem tudok adni, de hogy jobb lesz mint most az biztos... elsősorban nem leszel ennyire szexuálisan frusztrált... mert ez valami kegyetlen és ne mondd hogy nem igaz mert ha nincs melletted akit akarsz és sóvárogsz az pontosan ezt váltja ki... egy nőből...

Én nem kérem, hogy dolgozz magadon, én azt kérem egy kicsit próbáld meg magad szeretni... és ne várd hogy azért szeressenek mert nőnek születtél s mert megérdemled... Loréal Paris... Megértem, hogy a sok sérelem nem tud képessé tenni arra, hogy higgy az emberekben higgy a világban higgy bennem... ezért segítek...Te is csak egy nő vagy... azok közül akik itt vannak... még akkor is ha esetleg más vagy mint akinek kiadod magad... akkor is csak egy nő vagy...

Amúgy te tele vagy negatív energiával... de nem a te hibádból...

Továbbá köszönettel tartozom neked...először is adtál egy jó ötletet...

A kötés előtt egy tisztítást szoktam végezni, amiért egy jelképes összeget 1000 Ft-ot kérek...

Neked Arabella 2000, INGYENES! Azért is mert a Te hozzászólásaid nekem klilenst hoznak! :) Szóval igazából jól járok Veled! :)Igen, Arabella 2000, mindent elkövetek hogy megoldjam, és INGYEN, csak mert olyan jó reklám voltál... :)

Mától ez csak akkor kerül pénzbe ha a kliens meg tudja oldani, és ha ez alatt a kb 1 hét alatt míg a tisztítás folyik nem tapasztal semmi változást, nem köteles kifizetni a 25.000 Ft -ot sem.

Tehát a tisztításért 1000 Ft-ot kérek ha tudja vállalni, ha nem tudja vállalni akkor is megteszem persze... de ez jelképes összeg... mivel nem ez a fő keresetem... a másik ár azért annyi amennyi mert egy mágus értékelje magát ez fontos... nem gondolom, hogy túlértékelném magam... ez reális ár...

Aki ebből meg akar élni az csak szélhámos lehet... mert ebből megélni a mai világban nem lehet... már bocs...

Vannak könnyebb esetek amikor képről olyan jó energiát érzek, hogy szinte ingyen is vállalom... vagy csak a tisztítás díjáért... mert az könnyű menet, és éppen van is egy... :) úgyhogy köszike az ötletet... :) Viszont ez sajnos ritka...

A 25.000 Ft munkadíj és akkor kérem el ha nem tiszták az energiák a felek között... mivel ott plusz munka kell ez pedig idő és nem is kevés energia és nem is kevés...

És még egy köszönettel tartozom... amióta itt vagyok a portálon TE VAGY A LEGJOBB ÉLŐ REKLÁM! :) Csak mostanáig 4 új kliens keresett fel, hogy bízik bennem...és még este sincs... (mert látták amit írtál) köztük van az is akinek ingyen megteszem amit kér illetve ha akar fizetni rábízom de majd ha végeztünk... amikor jó és rokonenergiával dolgozhatok az nekem is jólesik... :)

Talán hihetetlen de azt szeretném, hogy a Földön a szerelem ereje uralkodjon, és a szerelmesek legyenek egy pár... és öröm ha azt látom, hogy valakik mágiától független ilyen szépen egymásra találtak... és személyes sértés ha ezt a szerelmet bárki joggal vagy jogtalanul bántja...

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-21 07:37:12
kármen26 2017-03-21 13:09:14 Válasz erre

Kedves Arabella2000!

Igazából nemtudom mit gondoljak.

Voltam nálla néhányszor de ugy pozitív tapasztalatom volt.  Sok kedvezményt adott, jósláson kívül is csinált rajtam dolgokat ami pozitív volt,jó érzéssel jötttem el tőlle.

Utánna bele fogtunk a mágiába,általános bevonzást csináltunk . Le kellett írnom hogy milyen férfit szeretnék...hát sajnos nem olyanok jöttek ...vagy túl öreg volt hozzám vagy családos ám egyszer előbukkant az a férfi akire illett az elképzelésem (hozzá teszem nincsennek nagy igényeim).

Jeleztem is Ametisztnek hogy jelentkezett egy férfi akivel szeretnék találkozni ,sokat leveleztem vele. Kértem hogy dolgozzunk rajta hogy legalább had találkozzak vele... hát mondta Ametiszt hogy jó de az még 50  e. ft de add hozzá + dolgokat ajándékba. Azért annyi mert az + müvelet (anyag meg minden)

Idővel bele mentem mert ugy voltam vele hogy boldogságom a tét ..ám legyen. Ezt kifizettem neki ,dolgoztunk de a férfi annyira sem jelentkezett hogy legalább találkozzunk. kértem Ametisztet hogy kártyával nézzünk rá de mondta hogy 2szer jósol ugy ingyen ,+10 e ft fizessek.:-(

Hiszek Ametisztnek de amikor válságban voltam ,kezdtem elveszíteni a hitem ugy nem bíztatott.,nem erősített. kértem többször hogy nézzük meg a férfit ..erre írt nekem e-mailen egy szöveget a világ végéről stb...ettől kiakadtam .

Most igy a végefelé írt néhány sort a férfiről meg hogy nemtud már velem foglalkozni mert úton lesz mindig.

Lényegében amiért fizettem,dolgoztunk nem valósult meg. Nemtudom hogy meg fog e,idő kell e hozzá.

Most igy egyedül maradtam.:-(

Előzmény: arabella2000 - 2017-03-20 19:39:16
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

Csokoládécsodák - A legjobb csokis receptek

A csokoládé minden méretben, alakban és ízben olyan finom, hogy már a gondolatától is a mennyekben érezheted magad. Ráadásul egy elmélet szerint a csokira tulajdonképpen nagy szüksége van a szervezetnek, persze mértékkel. Jöjjön hát maga a Csokimennyország, jobbnál jobb receptekkel!

Tovább »
6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

6 jel, hogy idős lélek lakozik a gyermekedben

Aki egy kicsit is hisz a reinkarnációban, az tudja, hogy minden életben egyre több tapasztalatot szerzünk, egyre bölcsebbé válunk, megszabadulunk a negatív gondolatoktól, szokásoktól, tehát, elérjük a teljes boldogságot. Ha ez az állapot bekövetkezik, akkor többé nem születünk újjá, hisz minden rosszat el tud engedni a lelkünk. Vajon gyermeked lelke bölcsebb, mint a tiéd?

Tovább »
Áprilisi csillagüzenet - Tudd meg, mire számíthatsz ebben a hónapban!

Áprilisi csillagüzenet - Tudd meg, mire számíthatsz ebben a hónapban!

Mindjárt itt az április, itt a tavasz, most minden kicsit felgyorsul. Ha van valami új terved, valami, amit szeretnél elkezdeni, itt az ideje, hogy belevágj. Az április tökéletes a változásra. Ahhoz azonban, hogy minél helyesebben cselekedj, eláruljuk, mit üzennek a csillagok erre a hónapra.

Tovább »

Kalkulátor

Wellness otthon

Ha egy kis felfrissülésre vágysz, próbáld ki az Ázsiából érkezett wellness-módszereket. A Távol-Kelet lazító gyakorlataival és fürdőtippjeivel garantáltan elűzheted a stresszt. Válassz, melyikre vágysz éppen?!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Tarcsay Mária

Szín- és stílus tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Tarcsay Mária

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila