2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. július 21. - Dániel, Daniella
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (7149 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Henna29 2017-07-11 17:45:31 Válasz erre

Sziasztok!

Én 3 évig voltam a szerelmemmel együtt,aztán sok veszekedés kiábrándult belőlem máshol kereste a boldogságot,egy ismerősöm ajánlotta

Athenius mestert,nem hittem senkibe mert már előtte csak a pénz lehúzás volt hatás meg sehol,de most felkerestem 3 hónapja és azóta újból együtt vagyunk,pedig mondom mindenkit kipróbáltam és csak a pénztárcám bánta,annyi hogy mindenkit más összegért vállal,és mindenkinek más időpontot ad de nagyon megbízható,nincs az hogy ez kellene még meg fizess fizess fizess,csak egyszer kellett,végeztem amit kért,és egyre jobban alakult minden azóta jobb a kapcsolatunk mint volt valaha is.

Az email cime: atheniusmester2@gmail.com

Hajrá drukkolok mindenkinek,bátran forduljatok hozzá!

Bárki akit érdekel hogy mit, hogyan csináltunk mennyi idő alatt sikerült,nyugodtan írhat.

Itt az email címem:

nellyjustk@gmail.com

Engem nagyon sokan átvertek,de Athenius visszaadta a reményt.

Írjatok szívesen válaszolok.

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
Henna29 2017-07-11 17:41:33 Válasz erre

Sziasztok!

Én 3 évig voltam a szerelmemmel együtt,aztán sok veszekedés kiábrándult belőlem máshol kereste a boldogságot,egy ismerősöm ajánlotta

Athenius mestert,nem hittem senkibe mert már előtte csak a pénz lehúzás volt hatás meg sehol,de most felkerestem 3 hónapja és azóta újból együtt vagyunk,pedig mondom mindenkit kipróbáltam és csak a pénztárcám bánta,annyi hogy mindenkit más összegért vállal,és mindenkinek más időpontot ad de nagyon megbízható,nincs az hogy ez kellene még meg fizess fizess fizess,csak egyszer kellett,végeztem amit kért,és egyre jobban alakult minden azóta jobb a kapcsolatunk mint volt valaha is.

Az email cime: atheniusmester2@gmail.com

Hajrá drukkolok mindenkinek,bátran forduljatok hozzá!

Bárki akit érdekel hogy mit, hogyan csináltunk mennyi idő alatt sikerült,nyugodtan írhat.

Itt az email címem:

nellyjustk@gmail.com

Engem nagyon sokan átvertek,de Athenius visszaadta a reményt.

Írjatok szívesen válaszolok.

Előzmény: Henna29 - 2017-07-08 11:05:22
Henna29 2017-07-11 17:37:10 Válasz erre

Nóri!

Örülökhogy neked is sikerült Athenius mesternél a kötés!!!Úgy látszik ő nem kamu!!

Nekem is ő adta vissza a szerelmemet!

Aki akar egy megbízható mágust akinek müködik a kötése az forduljon Atheniushoz az email címe:

atheniusmester2@gmail.com

Ide írhatok neki a kötést szeretnétek.

Vagy nekem is írhat bárki aki szeretné hogy miképp zajlott nála a kötés ami visszaadta a szerelmet és a boldogságomat újra!

Az email címem

nellyjustk@gmail.com

Előzmény: nóri.32 - 2017-07-11 17:24:03
Henna29 2017-07-11 17:35:16 Válasz erre

Nóri!

Örülökhogy neked is sikerült Athenius mesternél a kötés!!!Úgy látszik ő nem kamu!!

Nekem is ő adta vissza a szerelmemet!

Aki akar egy megbízható mágust akinek müködik a kötése az forduljon Atheniushoz az email címe:

atheniusmester2@gmail.com

Ide írhatok neki a kötést szeretnétek.

Vagy nekem is írhat bárki aki szeretné hogy miképp zajlott nála a kötés ami visszaadta a szerelmet és a boldogságomat újra!

Az email címem

nellyjustk@gmail.com

Előzmény: nóri.32 - 2017-07-11 17:24:03
nóri.32 2017-07-11 17:24:03 Válasz erre

Sziasztok!

Csatlakozom a sikeres kötések táborához! Úgy néz ki itt csak Athenius akinél müködik a kötésegyedül.Rajtam is Csajok csak ő tudott segíteni. Én is csak őt tudom ajánlani.

Kató Százezrekkel húzott le!!Vigyázattok vele már feljelentették többen!!

Volt hogy napi szinten fenyegetett mert nem fizettem már neki,nagyon vigyázattok katóval!!!!!!!!!Csak becsapja a hiszékenyeket,utána meg a bőrt is lehúzná az emberről tudás meg nincs mellette semmi csak az igérgetés!!!Meg hogy fizess meg fizess,hát én mondtam katónak engem nem fog többet zsarolni!!utána néztem és már több rendőrségi ügy is elindult ellene!!

Nagyon vigyázzatok kató egy csaló!!!!!!!

Athenius csak egyszer kért pénzt a legelején,minden nap írt hogy hogy halad a mágia folyamatosan jöttek a pozítiv jelekés a vége az lett hogy sikerült a kötés! Ezt csak Atheniusnak köszönhetem!Na meg magamnak hogy megbíztam benne.

Ide írhatok neki: atheniusmester2@gmail.com

nóri.32 2017-07-11 17:21:00 Válasz erre

Sziasztok!

Csatlakozom a sikeres kötések táborához! Úgy néz ki itt csak Athenius akinél müködik a kötésegyedül.Rajtam is Csajok csak ő tudott segíteni. Én is csak őt tudom ajánlani.

Volt hogy napi szinten fenyegetett mert nem fizettem már neki,nagyon vigyázattok katóval!!!!!!!!!Csak becsapja a hiszékenyeket,utána meg a bőrt is lehúzná az emberről tudás meg nincs mellette semmi csak az igérgetés!!!Meg hogy fizess meg fizess,hát én mondtam katónak engem nem fog többet zsarolni!!utána néztem és már több rendőrségi ügy is elindult ellene!!

Athenius csak egyszer kért pénzt a legelején,minden nap írt hogy hogy halad a mágia folyamatosan jöttek a pozítiv jelekés a vége az lett hogy sikerült a kötés! Ezt csak Atheniusnak köszönhetem!Na meg magamnak hogy megbíztam benne.

Előzmény: nóri.32 - 2017-07-11 17:18:16
nóri.32 2017-07-11 17:18:16 Válasz erre

Sziasztok!

Előzmény: nóri.32 - 2017-07-11 17:15:50
nóri.32 2017-07-11 17:15:50 Válasz erre

Sziasztok!

Kitticske 2017-07-11 16:41:42 Válasz erre

Aki megunta, ami itt megy, csináltam egy új topikot, aki beszélgetni akar jöjjön át

http://www.noiportal.hu/forum/hozzaszolasok2.1425.html

Kitticske 2017-07-11 16:33:49 Válasz erre

Vigyázzatok!

ATHENIUS is egy nagy csaló!

ÉN CSINÁLTATTAM VELE KÖTÉST ÉS SZAR SE TÖRTÉNT!!!!!!!!!!!!!!!

CSAK LEHÚZOTT 60 ezerrel.

És még nem is vállalja magát személyesen, csak e-mailezget!!!!!!!!

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Tudd meg, mik a torokcsakra "eldugulásának" jelei és azt, hogy mit tehetsz ellene

Tudd meg, mik a torokcsakra "eldugulásának" jelei és azt, hogy mit tehetsz ellene

Az eltömődött torokcsakra jelentősen befolyásolja a hatékony kommunikációt, ugyanis felerősítheti az attól való félelmedet, hogy mások kigúnyolnak vagy ítélkeznek feletted. Ezenkívül még abban is megnyilvánulhat, hogy nem tudod sem kifejezni önmagad, sem pedig felismerni a saját igazadat a világban. Ám amikor ez a csakra nyitott, képes vagy nyíltan kifejezni magad minden helyzetben. 

Tovább »
6 jel, amiből az derül ki, hogy a babona negatív hatással lehet az életedre

6 jel, amiből az derül ki, hogy a babona negatív hatással lehet az életedre

Szeretjük azt hinni, hogy reggel, ha szánt szándékkal jobb lábbal kelünk, jól indul a napunk és hogy egyáltalán pozitív hatással lehetünk az életünkre azzal, ha kiaknázzuk az összes létező szerencsével kapcsolatos babonát. De mi van akkor, ha a babonaismeret már inkább az agyadra megy és csak gátol a fejlődésben és abban, és negatív hatással van az életedre?

Tovább »
Milyen állatot pillantottál meg legelőször a képen? - Megmutatja a rejtett személyiségjegyeidet

Milyen állatot pillantottál meg legelőször a képen? - Megmutatja a rejtett személyiségjegyeidet

Egy londoni kutatócsoport kifejlesztett egy tesztet, ami egy absztrakt képhez kapcsolódik. Attól függően, hogy milyen állatot pillantasz meg először, feltárulhatnak olyan fontos személyiségjegyek, melyek egyébként előtted is rejtve vannak. Sőt, az is kiderül, hogy olyan döntő pillanatokban, amikor nagy nyomás alatt vagy, hogyan viselkedsz.

Tovább »

Kalkulátor

Karácsonyi süteményözön

A legjobb, és legfinomabb sütemények receptjei egy helyen. Induljon a karácsonyi sütés!

Még több kalkulátor »

Szakértők

Bányász Imréné Marika Villő

Feng Shui Tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Bányász Imréné Marika Villő

Társkereső

Társkereső
Horváth Mária Eva Erika Éva Mária 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila