2017. január 19. - Sára, Márió
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. január 19. - Sára, Márió
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6769 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
sedo 2016-12-25 19:39:39 Válasz erre

Üdv  valaki tudnekem valami jó mágust vagy hatásos kötést szerelmi ügyben ??????

sedo@erumail.hu  irjatok köszi

Előzmény: LadyGilraen - 2009-01-21 16:30:01
kármen26 2016-12-24 17:34:46 Válasz erre

Sziasztok!

Végső elkeserédembe írok....

Hónapok óta a mágusommal csináltunk általános bevonzást sikertelenül.Megjegyzem 50 e ft volt.  Teljesen más tipusú férfiak jelentek meg az életembe. Nem vagyok nagy igényü...egy megbízható  ,családcentrikus férfit szeretnék,korban hozzám illőt. Minden vágyam egy egészséges család. Nagyon szeretnék már babát. :-( Sajnos sok családos férfi  jelentkezett,vagy túl nagy volt a korkülönbség. Jeleztem a mágusomnak de ugy nem csinált semmit bár ha fizettem volna akkor igen.Végül egyszer megjelent hasonló férfi akit szeretnék életem párjának de sajnos azzal a lendülettel el is tünt. Jeleztem a mágusomnak hogy megjelent a férfi az életembe és segítsen. Hát a mágusom ugy segített hogy mivel ez egy külön müvelet újabb 50 e ft-ot kért el. Nagyon elvoltam keseredve mert nem vagyok egy gazdag lány. 3-an élünk egy háztartásban,édesanyámat ápolom, rengeteg a kiadásunk. Bele mentem mert már nagyon szenvedek. 3 hónapja csinálom a szerelmi bevonzást  és nem jelentkezett. Én jelöltem be a facebookon,írtam neki de sajnos vissza utasított. Kellemetlenül éreztem magam. Jeleztem  ezt is a mágusomnak ...erre azt mondta hogy még várni kell ,legyek kitartó amit tudomásul is vettem .Ám szerettem volna egy kis bíztatást és arra kértem hogy a kártyákkal nézze meg nekem a férfit de nem tette meg csak ha általánost csináltunk volna ami + 10 e ft. Legutóbb ahelyett hogy megnézte volna nekem a férfit vészjóslóan  azt jósolta meg nekem hogy kitör a 3. vilkágháború és innentől kezdte mindegy. :-(((

Már ideje csak egy mágushoz járok mert megbeszéltük hogy nem megyek máshoz.  Minden megcsináltam amit mondott. A gyertyás bolt lehet belőlem tartotta fent magát már annyi mindent vettem nálla.

Ugy gondolom hogy ha már rengeteg pénzt adtam a mágusomnak bele fért volna hogy mellettem áll ,bíztat szavakkal hogy megnézte volna nekem a férfit jóslással.... Állítása szerint kaptam tőlle kedvezményt de nemtudom hogy valóban kaptam e ,nemtudom. Csalódás van bennem ,nagyot csalódtam a mágusomba. Ő anyagias .

Másoknak sikerült a mágia vele állítólag ,nekem nem. Sajnos most Karácsonykor itt vagyok egyedül,magányosan. Rengeteg pénzem ment el amit  létszükséges dologra is költhettem volna.

Sokáig gondolkodtam hogy ezt leírjam e mert én nem akarok ezzel szidni senkit ,nem az én müfajom. Csak mivel ez egy fórum ahol tapsztalatokat osztunk meg arra gondoltam hogy leírom. Főleg hogy nincs kinek elmondanom.

Azért kívánom nektek hogy sikerüljön nektek amit nagyon szeretnétek és legyetek boldogok. :-(((

Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!

Barbika800 2016-12-21 17:48:46 Válasz erre

Sziasztok!

Sikerült valakinek a kötése Vénusz jósnőnél?

Köszönöm: Barbara

Előzmény: Kitty26 - 2006-10-19 11:17:08
sampleeve 2016-12-09 16:03:35 Válasz erre

Szia. Tekla 89.

En kivancsi vagyok a tortenetedre, ugyanis nekem is hasonlo problemaim vannak.Szeretnem tudni nektek hogyan sikerult helyrejonni.a cimem sampleeve@freemail.hu

Előzmény: Tekla_89 - 2016-11-20 11:12:18
Macseke 2016-12-06 23:05:44 Válasz erre

Boldog Mikulast Kívánok Mindenkinek! Legalább olyan boldogat mint nekem. Ma tudtam meg babát várok ujra tuti, már a másodikat !  Pedig ugy volt , hogy már biztos nem lehet nekem.  Ezt is  AMETISZT nak (www.ametiszt.atw.hu)  köszönhetem.  ( Sokat dolgoztunk rajta. )Meg a férjemmel való tartós , folyamatos,egyre nagyobb boldogságot mióta visszajött. Persze, Ametiszt mágikus segitségével jött vissza.

Zsozso80 2016-12-05 17:45:01 Válasz erre

Kedves Fórumozók!

Valaki tud infót szolgáltatni Iszetről?

Akinek van tapasztalata vele kapcsolatban megírná nekem a következő email címre: kovacseda000@gmail.com

Soso 2016-11-24 13:03:49 Válasz erre

A Kluták Rozihoz senki ne forduljon, egy nagy csalò!

Soso 2016-11-24 12:59:00 Válasz erre

Yaman mágust teljes szívből ajánlom! Megbízhatò, és nagyon jòl dolgozik!

Előzmény: Bettike88 - 2016-11-24 09:40:54
Bettike88 2016-11-24 11:25:26 Válasz erre

Igen! Majusban kaptam en is az elerhetoseget, mar vegso elkeseredettsegemben mert masfel evig voltunk kulon rairtam. Junius vegen mar feloldott facen , viberen is megadta a szamot amit ott hasznalt mert mas volt mint a telo szama. Juliusban talalkoztunk es mar 2 honapja egyutt elunk es jobb minden mint regen!

Előzmény: cig12 - 2016-11-24 10:55:20
cig12 2016-11-24 10:55:20 Válasz erre

Szia!

És ő segített neked? Használ a mágiája?

Köszi :)

Előzmény: Bettike88 - 2016-11-24 09:40:54
«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Az Angyali Mandala kártyák üzenete 2017-re - Húzz egy lapot, és fedezd fel, mit rejt számodra!

Az Angyali Mandala kártyák üzenete 2017-re - Húzz egy lapot, és fedezd fel, mit rejt számodra!

Az angyalok minden léptedet figyelik, és azt is tudják, hogy mire van szükséged ahhoz, hogy szebb, boldogabb és teljesebb életet élhess. Most pedig üzenetet hoztak neked, méghozzá az Angyali Mandala kártyákon keresztül, így lépj kapcsolatba a benső éneddel, és fedezd fel, mit rejt a 2017-es év a számodra.

Tovább »
5 üzenet, melyet a tested küld az egészségi állapotodról

5 üzenet, melyet a tested küld az egészségi állapotodról

Testünk mindenféle jeleket küld, ha valami baj van. Íme, néhány üzenet, mellyel a tested figyelmeztetni próbál, és árulkodik az egészségi állapotodról. Jó, ha időben felfigyelsz a jelzésekre!

Tovább »
7 dolog, amivel elérheted, hogy a párod ne csaljon meg - Tégy meg mindent a kapcsolatotokért!

7 dolog, amivel elérheted, hogy a párod ne csaljon meg - Tégy meg mindent a kapcsolatotokért!

Legalábbis, elérheted, hogy boldogok legyetek és elégedett legyen veled. Ugyanis biztos recept nem létezik a megcsalás ellen. Csak a szerelem, a hűség és az egyenes gerinc védheti meg az ember ilyenektől. Ha ezek meg vannak a párodban, akkor eleve nincs is miért aggódnod! Amennyiben nem vagy benne biztos és inkább szeretnéd bebiztosítani magad, ezzel a 7 dologgal megteheted!

Tovább »

Kalkulátor

Parfüm horoszkóp

Olykor nem is olyan könnyű kiválasztani a személyiségedhez illő parfümöt. Ebben lesz segítségedre ez a kalkulátor. Válaszd ki a csillagjegyet, amelyben születtél, és megtudod, mely parfüm illik hozzád.

Még több kalkulátor »

Szakértők

Ariella

Spirituális tanácsadó

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Ariella

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila