2017. február 23. - Alfréd
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom
DXN termékek Az örök szerelem lakatja
Női Portál
2017. február 23. - Alfréd
RSS hírcsatornák Pinterest Tweet
Megosztom

Fórum

Hirdetés

Gyorskeresés

Keresés a topic-címek között:
Keresés a hozzászólók között:
Vissza a fórum nyitólapra Hozzászólások időrendben Legfrissebb legfelül Hozzáadás a kedvencekhez
Ezotéria » Szerelmi kötés-varázslás (6810 hsz.) Új hozzászólás
Tudnivalók Kedvenc témáim Topic indítása
«« elejére « előző következő » végére »»
Kitty26 (Topikindító) 2006-10-19 11:17:08 Válasz erre
ziasztok!

Engem felettébb érdekel ez a téma.Többek között azért ,mert több ismerősömtől hallottam,hogy működik és mivel én nem rég szakítottam a párommal,szeretném őt visszahódítani,de nagyon úgy fest,hogy csak eme "eszköz" felhasználásával fog menni.Már ha menni fog,ugyanis én eléggé szkeptikus vagyok
Ha esetleg valakinek van tapsztalata (főleg pozitív ),vagy próbált már ilyet,esetleg hallott róla,hogy valakinek össze jött,kérem ,hogy segítsen és ossza meg velem az infókat.
Nagyon hálás lennék érte!
Köszönöm,puszi:Kitty
Door 2017-02-17 23:40:35 Válasz erre

Ertem en,hogy mindenki aki negativat mond rola,az hazudik es nem a forumra kell jönni,hanem vele meg beszelni,de aki jot mond rola,az nyugodtan mondja el a forumon. Erdekes hozza allas.Azert tartott 1 evig,mert hittem az egeszben, Es az,hogy sok emberrel beszeltem,aki szinten hasonlo dolgokrol szamolt be, az nekem elege bizonyitek.Es igy van,ez a forum,ezert jott letre,hogy az ember el mondja a velemenyet.O is regisztralt itt korabban,az irasait el lehet olvasni.

Minimanócska 2017-02-17 20:04:26 Válasz erre

Nagyon sok dolgot olvastam már itt a fórumon és tényleg az a lényeg hogy lejárassunk embereket.

Én augusztusban vettem fel vele a kapcsolatot Katóval és még nem "tünt el".

Volt olyan nap amikor kb. 30 e-mailt váltottunk. HA nem jelentkeztem egy pár napig rám írt, hogy mi a helyzet. Ez valahogy nem igazán egyezik meg az eltünős leírással, de lehet nem is ugyan arról az emberről beszélünk.

Lehet van egy másik Kató:))))))))))) ?????????

Sissy24 2017-02-17 19:45:05 Válasz erre

Szió!Nem lehet,hogy volt valami oka amiért esetleg nem jelentkezett?Mennyi idő után tünt el?Mikor láttad,hohy nem reagál miért vártál majdnem 1 teljes évet?Én óktober óta dolgozom vele még egyszer nem tünt el...Sőt ha 2-3 nap után nem írtam megkérdezte minden rendbe van e velem?!Ok-okozat!Én úgy gondolom,hogy vele kellene megbeszélned nem pedig forumra írni!Nyílván "tapasztalat" gyűjtő forum de azért ezekkel a hozzá szólásokkal le lehet "húzni az embereket"!De biztosan mások is kíváncsiak a történetedre,hogy hogyan is volt ez az "eltünés" és leginkább,hogy miért...?!

Előzmény: Door - 2017-02-17 09:46:39
Door 2017-02-17 09:46:39 Válasz erre

Szia!

Nagyon szivesen le irom a tapasztalataimat. Eleinte nagyon kedves és keszseges,majd par honap mulva,ha nem jon be semmi,amit mond,akkor el kezdi le koptatni az embert.

Előzmény: Versacebaby - 2017-02-17 06:57:35
Versacebaby 2017-02-17 06:57:35 Válasz erre

Szia Door!

A revesz0601@citromail.hu  -ra írnál nekem

Előzmény: Door - 2017-02-15 21:59:14
Versacebaby 2017-02-17 06:55:40 Válasz erre

Kedves Infinite!

Írnál nekem a revesz0601@citromail.hu címre

Köszi

Előzmény: Infinite - 2017-02-15 16:06:36
Liliana83 2017-02-16 23:57:21 Válasz erre

Szia Infinite! Nagyon gratulalok neked es sok boldogsagot! Szeretnem felvenni veled a kapcsolatot megadnád az email cimedet? Köszönöm szépen!

Door 2017-02-15 21:59:14 Válasz erre

en is hozza fordultam. Bo egy evig dolgoztam vele, de szep lassan el kezdett le epiteni engem. Nem valaszolt a levelekre, ha pedig hivni akartam mindig kitatalt valamit. Semmi nem tortent meg abbol amit mondott. Meglepo,hogy teged hívott is. Szerencses vagy,grat.

Sissy24 2017-02-15 19:34:01 Válasz erre

Grat!Legyetek boldogok....

Infinite 2017-02-15 16:06:36 Válasz erre

Sziasztok!

Öröm, boldogság, nekem is sikerült, pedig teljesen esélytelen voltam.

Én nem titkolom a segítőmet: Kató volt az.

15 hónapig tartott a mágia. 15 hónapon át mindenben mellettem állt, pedig még csak nem is kommuikáltunk a kedvesemmel, nem is láttuk egymást.

Hónapok után aztán megadta magát, közeledett, visszatáncolt, aztán a Valentin nap meghozta az eredményét :).

15 hónap alatt a Segítőm minden nap írt, volt, hogy hívott, beszélgettünk, segített, vigasztalt akkor is, amikor már tényleg feladtam a reményt. Volt, hogy csak azért mágiáztam, mert ha ő nem adja fel, nekem sem szabad. Megérte :)

«« elejére « előző következő » végére »»
Hirdetés
loading...

Személyre szabott horoszkóp ingyen!

Add meg a születésed időpontját!

Év: Hó: Nap:

óra perc mp

vagy napszakot:

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Top 3 olvasnivaló

Ezért nem érdemes hagyni, hogy az idősebb testvér vigyázzon a kisebbre

Ezért nem érdemes hagyni, hogy az idősebb testvér vigyázzon a kisebbre

Néhány pszichológus szerint kifejezetten nem jó, ha a kisebbet az idősebb testvér dajkálja. Érdemes minden szülőnek átolvasni ezt a cikket, mert a dolog komolyabb, mint hinnénk.

Tovább »
Tedd könnyebbé az életedet 2017-ben! - Bioritmus Horoszkóp 2017

Tedd könnyebbé az életedet 2017-ben! - Bioritmus Horoszkóp 2017

Sok terv nem sikerül, ami miatt bosszankodunk, pedig ha ismernénk a bioritmus horoszkópunkat, sokkal jobban szervezhetnénk az életünket. Ha ismerjük szellemi, érzelmi és fizikai állapotunkat, elkerülhetjük a kínos pillanatokat, és felkészülhetünk számos élethelyzetre. Olvasd el a csillagjegyedhez tartozó bioritmus előrejelzést, és tedd egyszerűbbé vele az életedet!

Tovább »
Napi Tarot - Csütörtök

Napi Tarot - Csütörtök

A Tarot mai üzenete: "A spirituális fejlődés az ego és a régi, de már idejétmúlt meggyőződéseink halálát jelentik. Meg kell tennünk bizonyos lépéseket, hogy helyet csináljunk az új energiáknak."

Tovább »

Kalkulátor

Bőröd és bőrszíned

A bőr színei a test valamely meghatározott állapotára utalnak. Környezetünk színei közé tartozik a növények zöldje, az ég kékje, a felhők fehérsége. Az egészséges emberi testen nincsenek ilyen színek, csupán ezek kiegészítő színei. Neked milyen a bőröd?

Még több kalkulátor »

Szakértők

Kegyes Éva

Protokoll és tánc szakértő

Kérdezz! »
Összes szakértő »
Kegyes Éva

Társkereső

Társkereső
Eszter Mária Marcsi Eva Erika Éva 
Társkereső
Antal Attila Preky69 Gyula Attila